Naktigonės kitaip – visi įrašai

13 thoughts on “Naktigonės kitaip – visi įrašai

 • 2015/07/18 at 11:21
  Permalink

  Gerb. Rolandai, noreciau Jusu demesio. Kreipdamasis i klausytojus esate pasake: isiklausykit i ta kuri klausot. Galiu pasakyti, kad stengiuosi. Jusu naktigones tiek laisvojoj bangoj, tiek kitas esu isklauses visas ir ne po karta. Siuo metu kilo mintis jas dar karta perklausyti atidziau, konspektuotis, narplioti, uzsirasyt aktualesnius faktus. Visos Jusu naktigones, o ir pokalbiai eltoj ar kiti video, performavo manyje visai kita pasauleziura ir aplamai mastyma, gal net visai kita asmenybe. Uz tai noreciau Jums padekoti!
  Yra labai daug kylanciu klausimu, bet siuo metu noreciau apsistoti ties fragmentu, kuriame kalbate apie isverstakurius,kurie nuo komunistu perbego i Vakaru puse. Man tai labai koreliuojasi su emigrantais.
  Pats siuo metu esu emigrantas. 5 metai Norvegijoje. Labai didelis klaustukas ar emitracija ir Tevynes ilgesys ar Jusu mintys manyje pagimde tautiskuma. Planuoju gristi ir noris buti aktyviu. Priklausyti MUSU GRETOM. Taigi stai kas mane neramina.
  Ar etiska bunant emigrantu kalbeti apie tautiskuma? Mano patirtis rodo, kad ir savu rate, tarkim bandant perkalbeti zemes referendumo klausimais greit budavau uzciaupiamas. "Tau paskutiniam kalbet, kaip mums cia elgtis" .
  Dar karta perfrazuosiu Jusu pasakyma apie perbergelius. Nu jeigu jau buvai emigrantu ir nori buti tautininku, buk! Bet bent jau tiek nesireiks ir neskelbk kaip svarbu myleti ir stengtis del Tevynes, nes pats tai karta jau buvai pamynes.

  Atsakyti
 • 2015/06/25 at 13:58
  Permalink

  Ar bus sekanti Naktigonė, jei taip, tai kada?

  Atsakyti
  • 2015/04/19 at 09:23
   Permalink

   Jame daud idomiu dalyku teigiama, kaip kad iki 2 pasaulinio karo vokietija buvo pati draugiskiausia salis zydams… Ir ttp

   Atsakyti
 • 2015/02/09 at 11:41
  Permalink

  Žinot!-jau nusibodo tos šnekos.
  Filosofija žinoma gerai! Tik matau kad toliau postringavimų nueita nebus.
  Veiksmų nebus,vadinasi visa tai tuščias burnos aušinimas.

  Atsakyti
 • 2014/11/12 at 22:12
  Permalink

  Kur galeciau rasti Naktigones irasa daryta 2013 pries Kaledas?
  Dėkui.

  Atsakyti
 • 2014/09/12 at 07:25
  Permalink

  Sveiki Gerbiamas Rolandai,

  esu istikimas jusu astraus proto gerbejas. Beveik 100% sutinku su tuo ka jus sakote, taciau man kyla klausimas i kuri atsakymas manau yra akivaizdus, taciau troskimas suprasti (pacia placiausia to zodzio prasme) aplinka, man, o taip pat manau ir jums, neleidzia to pripazinti.

  Gerb. Rolandai, pasidalinkite su manimi nuomene apie kaina, kuria mes mokame uz galimybe kalbeti, nesvarbu busime isgirsti ar ne. Uz galimybe rinktis, nors ir is jau numatytu pasirinkimo variantu, tiesa, ju nera taip ir mazai. Uz galimybe salyginai turiningai leisti laisvalaiki. Uz galimybe dirbti megstama darba. Uz saugius namus. Uz zema mirstamumo lygi. O taip pat uz daug daug kitu dalyku.

  Taip, pasaulio galingieji mus (turiu omenyje visa daugiau maziau issivysciusi pasauli) mus isnaudoja, primeta savo taisykles, atimineja valstybiu suverinitetus, pasodino ant pinigu adatos… Taciau ar tai nera kaina, kuri yra mokama uz gyvenima?

  Atsakyti
  • 2014/09/15 at 16:30
   Permalink

   Kiekvienam duota šviesa ir tamsa kad pažinti Gyvenimą,nes vienas be kito neatpažystami.Už pažinimą niekas nėra kaltas,kiekvienas atsako už pasirinkimą.Laisvė neatsiejama nuo atsakomybės.

   Atsakyti
  • 2014/09/15 at 16:35
   Permalink

   Be,to,ar tie ''galingieji'' turi teisę pardavinėti Tau Gyvenimą ? Juk jie neteisūs,jie apgauna tave,atėma,ir ką,jie tampa stipresniais?Ne.Stipresnis tampi tu,nes tavo pusėje Teisybė.Tai kodėl jie ''galingieji'' ? Todėl kad turi dirbtiną jėgą – valdymą per kaltę.Piniginė sistema ir religijos yra jų pagrindiniai įrankiai.

   Atsakyti
   • 2014/10/01 at 21:42
    Permalink

    Jie valdo per religijų supriešinimą. Vatikanas – ne tik. Bet pati religija, kaip tokia (turiu galvoj ortodoksinę krikščionybę ir Islamą) sakyčiau kaip tik yra antiglobalistinė. Dėlto jie ir keičia bažnyčių doktrinas (Katalikų bažnyčia jau seniai vadintina erezine; Islamo fundamentalistai, besivadovaujantys perrašytu Koranu).

    Atsakyti
 • 2014/04/04 at 11:40
  Permalink

  Pasiūlymas-tema Naktigonei-3

  Siūlau: Šią nedėkingą padėtį ir sistemos (nusikalstama)nenorą remtis ir laikytis Konstitucijos ,del lito įvedimo ir žemių išpardavimo referendumo,paversti kita kryptim.

  Išsireiskus kortų žaidimo žargonu-9-vinakę paverst kozyriu.

  Reikėtų (mano galva).Kad vienai iš politinių jėgų,partijų,paskelbt viešą pareiškimą. Dėl Konstitucijos laužymo ir tautos suverenių galių nepaisymo. Visa tai žnoma atatinkamai teisiškai argumentavus ir gražiais žodeliais įforminus.

  Neesu teisininkas,bet manau kad tai turetų but tokia mintis:-Vykdant neteisėtus veiksmus esamai valdžiai ir ES spaudžiami,ateities kartos pasilieka sau teise neatlygintinai nacionalizuoti žemes iš užsienio piliečių. Kadangi visa tai…. buvo vykdoma pažeidžiant …t.t ir t.t.. Kurių pardavimas buvo iteisintas samonigai nepaisant kostitucijos. Ir vėl t.t.

  Kažka panašaus pareikšt reikėtų ir dėl lito.

  Kad šiuo metu mes nieko jau nepakeisim-aišku ir taip. Bet bent jau įteiksim kozyrį ateities kartoms. Plius. labai abejoju ar kas tas žemes čia skubės pirkti. Po tokių pareškimų.

  Be to. Tokiu atveju referendumas jau geriau kad nebūtų vykdomas.

  Žinant kad prieš ,,traukinį" nepašokinėsim,tai jau bent toks kabliukas paliktas istorijoj,po daugelio metų gali labai gražiai pasitarnaut.

  Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.