Klausimynas


„Klausimai, kuriuos privalu atsakyti sau pačiam ir užduoti renkamai valdžiai – kad patikrintumėt, ar sutampa nuomonės.“22 thoughts on “Klausimynas

 • 2015/12/10 at 18:47
  Permalink

  Sveiki.Teko pažiūrėti filmą Sovietų pasaką ir išgirsti daug įdomiu pasvarstymu. Kaip Jūs Rolandai vertinate šita filmą ir tokius aspektus.

  1.1929-1934-iaisiais, Ukrainiečių naikinimą.
  2.Lenkijos karių žudymą 1940 Katynės kaimas, Lenkijos kareivių žudymas. Anksčiau buvo manoma,kad juos žudė naciai.Šitame filme buvo pasakyta,kad tai padarė TSRS nes rado jų valstybės simbolika.

  Taip pat norėčiau paklausti Jūsų nuomonės apie šiuos dalykus.

  1. Kodėl daugelyje karų vykusiu nuo 1950 iki pat šiol Dominuoja ne tik JAV,bet ir Rusija ?
  2.Ar gali egzistuoti susitarimas tarp Rusijos ir JAV, skaldyti pasaulį,kelti sumaištį ir dalintis įtakos sferomis ?
  Yra tekę girdėti, kad po TSRS žlugimo Rusija ir JAV susitiko skubiam susitikime ir priėmė slaptą nutarimą ir jo neatskleidė. Tuo metu vienas LT pirmininkas per radiją kalbėjo. Ta sutartis nulems labai daug ką.
  3.Ar Kinija tikrai nori atsikratyti nuo JAV ? šiuo metų pardavinėjamos prekės ne juaniais, o doleriais. Kiek įmanomas realus bendradarbiavimas Kinijos su Rusija, ir visiškas atsikratymas JAV įtakos Kinijoje.

  Kiek pamenu jus kalbėjote apie pasaulio skolas ir minėjot Kinija,Rusija,JAV

  Ačiū už atsakymus. Galbūt jums kils idėją apie tai pakalbėti vienam iš video filmų. Geros dienos.

  Atsakyti
 • 2015/03/08 at 11:34
  Permalink

  Klausimas ar mums rupi saugoti musu pilieciu visur ar tik Lietuvoje?

  Mani idomu kas butu jai " Norvegai" pagrobtu amerikoniuka, rusai kaip matome labai gaila ;( nieko nepadaro, net Putinas, kuris turetu Norvegam Ultimatuma, duotio Po velniu tai rusijos PILIETIS, As manau kad amerikonai, labai gretai susidorotu cia mano spejimas! Bet kaip ir kova su naciais ju neleite jiems dzin, palies bus idomu, Norvegija ofcialiai Provokuoja KARA kuris norime ar nenori bet butinas Norvegijos Privacios tarnybos atzvilgiu, bet jai ir salis gins ta tarnyba nu ka darys bus su Norvegais karas,O cia jau ziadzia Rusija, Lietuva , Cekija, Indija na Zinoma Lenka, Bet tikiuosi galime taikai ispresti problema, O jai bus kova kovosime uz lietuviuku ateiti!

  ( Na Rinau atiteko Vokieciams – kur Eu sajungos yra vezys!
  Ar leisime Norvegams naikinti musu tauta, ir grobti Lietuviukus? Nes matome dieva grozio jiems pagalejo!

  As manau reikia kad cekijos Rusijos, ir kitos valstyvbe padarytu karine intervencija- paskelbti ultimatuma, arba vaikus kurie ura kitos salie pilieciai, atiduosite graziuojus, abra mes jega pajimsime, NATO jusm nepades, nes cia jus esate pries kruva NATO saliu!, , Tada jie apsiramintu, nori gejams ir kitiems , tegu duoda savo vaikus, kokia jie teise, turi, atimti kitos salies pilieti, Paziurekit i norvegus, gvazimodai baidykles, tiesiog, siaubas, o db nori graziu vaiku tureti,. Cia pradzia jus manote to vokai pilietybe nebus istrinta arba tai pala bus graizia isplautos smegenis, plius pakeistas vardas pavarde, kalba jo,

  Bet nevisi kiti vaikai kersys, uzauge, patikekite Hitleris priejo gala Ugenic m taip ir norvai gaus gala. tik gaIai tevu.

  Nu tikiuosi gabrieliu grazins, Paziuresim kaip musu Lietuvele, cia bus irodymas valdzio ar gali gelbeti savo pilieti, Atminkite " Lietuvos valdziai" ne duok dieve Lietuva uzpultu kas, tai vat zmones prisimintu kaip jus gynete savo pilieti, Miela Lietuva Junkites, su cekais, norvegu pogrindis kur yra, net rusais, ir taip tik galime kovoti su isdalies, tik per ruka matomu priesu!

  Buvo pogrinziai pries Naciu, tai pats laikas, pries "Norvegijos privatu naci kovoti"! Lietuvos Valdantieji, parodykite kad jums rupis " Lietuvos ateitis"!

  Atsakyti
  • 2015/03/08 at 11:48
   Permalink

   Klausimas ar mums rupi saugoti musu piliecius visur ar tik Lietuvoje? ( kalbu

   Ka manote apie sita siulima prideti prie klausimyno, uzsienio politikos kaip vertybe , kad ambasodos butu zymiai astresnes ir agresivenes, situo atzvilgiu,

   tikiuosi Rolandai ir kiti atsakysite ka manote??? Laukiu jusu visu atsakymu,

   Atsakyti
 • 2014/09/20 at 01:34
  Permalink

  Gerb. Rolandai, gal galėtumėti skirti vieną iš naktigonių skirti pasakojimui apie globalistus – iš kur jie tokie atdirado, apie ekonominius žudikus, apie tai kaip jie mulkina pasaulį, apie pagrindinius Bilderbergo grupės narius. Ir dar norėčiau sužinoti ar jūsų filmas yra pasiekiamas internete, ar mūsų nuolankioji vyriausybė nusprendė, kad Lietuvos žmonėm šito negalima žinot? Man juokas ima iš šiuolaikinių politikų pasisakymų, laisvoj Lietuvoj nėra žodžio laisvės. Netgi teisybės negalima sakyti apie kitas valstybes… prie ruso buvo geriau, populiacija ne kažka pasikeitė, o bedarbystė padidėjo, viska išpardavė vardan įstojimo į antrą globalistų tinklą vadinamą Europos sąjunga… aciu Rolandai už jūsų laidas, tikiuosi, kad Lietuvos žmonės pastatys alaus butelį į šoną ir pradės mąstyti blaiviai.

  Atsakyti
 • 2014/09/08 at 19:59
  Permalink

  Slava Ukraine. Jūsų nuomone, kada aš turėčiau pradėti kariauti prieš lenkus Lietuvoje ginkluotą partizaninę – teroristinę kovą (kuriame etape): 1) Svarstant lenkų karinių bazių įkūrimo Lietuvoje klausimą. 2)Pradedant ruošti infrastruktūrą lenkų karinėms bazėms Lietuvoje įkurti. 3)Pradedant ruošti lenkų kariuomenės talkininkus ir pradedant kurti lenkų karines bazes. 4)Lenkų kareiviams vykstant į Lietuvą. 5)Pamačius ginkluotus lenkų kareivius ar jų talkininkus Lietuvoje. 6)Pamačius objektus, statinius, aptvertas teritorijas ar karines transporto priemones su lenkų simbolika Lietuvoje. Beje, šie klausimai domina ne mane vieną. Prieš dvidešimt metų esu davęs priesaiką ginti Lietuvą nuo vidaus ir išorės priešų. Gerojam slava. Su pagarba, Kęstutis Šimkūnas

  Atsakyti
 • 2014/07/29 at 09:22
  Permalink

  Ar planuojate parašyti/išleisti autorinę knygą? Manau jūsų pateikiama informacija apie prasmių lauką, valstybės valdymą, geopolitiką būtų labai svarbi tiek esamom, tiek ateinančiom kartoms.

  Atsakyti
 • 2014/06/09 at 08:56
  Permalink

  Sveiki, tik neseniai pradėjau domėtis R.Paulausko veikla internete, kalba tikrai protingai, net ir aplinkinius paraginau pasidomėti, tačiau turiu ir klausimų.

  Ar tikrai Lietuvai reikia(reikėjo), nes jau šaukštai po pietų dėja(mano nuomone dėja) suskystintų dujų terminalo na neesu susipažinęs tiksliai kaip ten vyksta, tačiau kaip aš suprantu, mes turime kelis laivus, juos nomuojames už milžinišką kainą(kaip po to paaiškėjo daug pigiau būtų buvę juos nusipirkt o ne nuomuotis) ir nori nenori tą terminalą kažkokį tai procentą jo mums teks išnaudoti, nesvarbu, kad aplinkui dujos bus pigesnės, mes visvien turėsime naudoti kažkokią tai dalį to terminalo. Nepaisant to mes ir dabar kas mėnesį mokame už tą terminalą, gal net ir ne laivus turime t.y ne tik laivus. Tačiau klausimai manau aiškus:

  1.Ar tikrai tos dujų nepriklausomybės mums reikia ir ar apsimoka visai šaliai?

  2. Iš kus mes dujas trauksime, kad laikyti dujas tuose terminaluose?(Jei iš rusų tai čia apsurdas, nes tada nematau iš vis jokios priežasties turėti tokį terminalą, juk būtent dėl "rusų grėsmių" mes ir ginamės čia.

  3. Koks geriausias sprendimas šiuo klausimu?

  2.Ką manote dėl energetinės nepriklausomybės ir Lietuvos planų šioje srityje?

  3. Esu matęs, keletą laidų jūsų jos labai ilgai trunka stengsiuosi visas pažiūrėti ir jau žinau daug atsakymų į daug klausimų taip pat esu girdėjas apie propogandą, tačiau norėjau paklausti, kodėl ypč 15minučių taip skleidžia antirusišką politiką, neperdedu ukrainos rytų ukrainos žmones vadinas teroristais tačiau čia tik ledkalnio viršūnė, kieviena dięną bent ten pasirodo po 3-4 straipsnius kurie nukreipti prieš rusus, pats esu lietuvis, augau visą gyvenimą Lietuvoje, neesu kremliaus pasiuntinukas kaip kad 15min.lt pasakytų, tačiau man tiesiog bjrauru skaityti, ką jie rašo beveik visi straipsniai paremta pagieža nuteikti žmones prieš rusiją, beje ir kiti tinklalapiai panašią politiką veda, kas už viso to stovi? Rusai irgi nešventi, tačiau gyvename Lietuvoje ne rusijoje asmeniškasi ensidomiu kas ten ką rusijoje rašo.

  Atsakyti
 • 2014/06/05 at 20:09
  Permalink

  Kol kas tai rusai tik juokiasi iš tų sankcijų. Putinas Vokietijoj pasišaipė:

  – O kuo jūs šildysitės? Malkomis? Tai malkos irgi – Sibire!

  Piliečiai žvengia:

  – Sankcijos, sakot? O amerikoniškų prekių embargo nenorit? Užlinktų jų tos Coca-colos ir Nestlės be rusų rinkos, nes pas pačius viskas perpildyta. O štai rusai lengvai rastų alternatyvą ir šlamštmaisčiui, ir iPhonams.

  Oligarchai irgi žvengia. Tie kas buvo įtraukti į tą garsųjį "juodąjį sąrašą" priėmė tai kaip medalį! Neturintys jumoro jausmo tiesiog pardavė savo turimus Amerikos aktyvus ir prisipirko kiniškų, nes seniai taip ruošėsi padaryti.

  Pagaliau pagrasino amerikonai, kad nutrauks savo investicijas. Suprask, neduos daugiau rusams savo dolerių. Beregint vienas iš Rusijos bankų pareiškė, kad nuo šiol visas operacijas vykdys išimtinai tik rubliais, o Putinas atsidarė ten sąskaitą ir liepė į ją pervedinėti jo algą! Amerikonai užuominą suprato ir dėl investicijų apsiramino.

  Žodžiu, negali Vakarai niekuo tų rusų pagąsdinti, nebent tik savo karine jėga. Bet tai jau būtų avantiūtra.

  Atsakyti
  • 2014/06/07 at 16:19
   Permalink

   Tikrai taip. Puikus pasisakymas.

   Atsakyti
 • 2014/05/21 at 02:34
  Permalink

  Gerbiamas Ignat Nazarov ka tos sankcijos gali duoti musu saliai apart nuostoliu musu valstybiai,rusija jau atsisake musu produkcijos,ko pasekoje bus i biudzeta nepateks keltas desimciu milijonu lesu ir taipogi zmones gali prarasti darba.Norint atsisakyt rusisku gamtiniu istekliu ir taipogi ir elektros reikia tureti alternatyva ir kur tuos isteklius gausi,jeigu ir rasi alternatyva klausimas kokia bus kaina tu istekliu jeigu kaina bus didesne tai reiskiasi kad viskas brangtu,taigi mes patirtume daugiau nuostoliu negu naudos o cia tas sokinejimas su sankcijom tai yra juokingas.Musu valstybe nera tokia didele kad galetu gazdinti sankcijom,beto musu salies duju suvartojimas ir elektros ir kitu istekliu yra labai mazas palyginus su kitomis salimis tagi rusijai nepatirtu didziuliu nuostoliu o mums visiems labai pasijaustu.Taigi pries pries kazka darant rekia viska labai gerai apgalvoti o ne pasiduoti emocijom…

  Atsakyti
 • 2014/05/19 at 21:50
  Permalink

  Ka manote, apie rasiu maisymus ..(propoganda)?

  Atsakyti
  • 2015/03/08 at 11:43
   Permalink

   Cia Norvegai puikiai stengesi daryti, Nes pas juos tautai pagailejo grozio dievas, ir Jie kaip naciai Hitleris, daro sekmingai, o sitas virus " naciai, nori pereiti per visas EU salis, matome kas buvo kai Hitleriu leido seiminikauti, sakys o cia norvegu problemo, Jo lenku irgi buvo tik kol kauno fortu neatidare " koncetracijos kurortu" taip kad atsikeli ryte ir Juvesticijos Istatymas, tai per davimas, dzaniausia lesbem gejams, ( o gejai buna baltas ir juodas" o cia kaip pasiseks, taip kad. Satbdome, Juvenaline Norvegiska Vesticija db kol dar galime, Poklokas Bernatonis saugo nuo to maro, Bet imuniteta reikia stiprinti, turime viena injakcija- kadencija, po metu vel gali buti pazeidziami,

   Atsakyti
 • 2014/05/13 at 22:43
  Permalink

  Laba diena, labai praktinis klausimas:

  ką pasiūlytumėt ketinančiam imti būsto paskolą vidutines pajamas gaunančiam lietuviui?

  Išgyvens žmogus tokioje neaiškioje ekonominėje ateityje po 10 m. su tokia kilpa nat kaklo?

  Atsakyti
 • 2014/04/09 at 11:23
  Permalink

  ZINUTE VISIEMS NORINTIEMS SUPRASTI TEISINGU PAZIURU PRASME. Tas kas tu esi kaip zmogus tu sieki gyventi kuo didesniame buties dziaugsme kiekviena diena. NEIMANOMAS "BUTIES DZIAUGSMAS" NEPAZISTANT APLINKUI VYKSTANCIU IVYKIU. zodis "pazinti" pirmoje eileje nereiskia girdeti ir tiketi, tai reiskia ZINOTI. O tiesa buna ir bloga ir gera. Todel jei tu nenori klausyti tiesos, nes ten negrazu, pilna blogu dalyku ir tai yra akivaizdu vadinasi tau telieka tiketi tais kas tave ves tavo svajonese kurios su laiku atsitrenks i siena ir tada tu saves uzklausi antra karta kas yra tiesa. Ir tie kurie jau jos nori ir yra tie kurie jau turi patirtis, kurie nudege ieskodami vedliu kurie yra netikri. Supraskime, negali gerai valdyti automobilio nezinodamas koki pedala spausti. Jei pazinsi geopolitine sistema, aplinka kuri tave itakoja, kultura, tikraja savo istorija, tai sie dalykai ir bus tie irankiai kurie tau pades kurti grazia tikrove tiek seimoje tiek santikyje su savimi tiek santikyje su aplinka. Kuris esi tu? tas kuris Vadovaujasi aukstutiniu zinojimu "ZINAU DEL TO TIKIU" ar tas kuris TIKI KAIP MIKIS IR GALVOJA, KAD DEL TO VISKA ZINO?

  Atsakyti
 • 2014/04/06 at 09:29
  Permalink

  Gerb.Rolandai,kuri kandidata is likusiu remsit JUS?

  Atsakyti
 • 2014/03/30 at 23:52
  Permalink

  Gerbiamas Ignat Nazarov, kaip neabejingas pilietis norėčiau Jūsų paklausti. Smerkiant karinius veiksmus Irake, Afganistane, betarpiška jiegos panaudojima Libijoje, maištininkų palaikymą Sirijoje Jūs atsisakysite JAV, Prancuzijos, Didžiosios Britanijos prekių, paslaugų ir masines kulturos produktų?

  Ačiū

  Atsakyti
 • 2014/03/29 at 13:02
  Permalink

  Gaila, kad protingos Rolando mintys neprisibeldė ki potencialių rinkėjų… Pagarba šiam žmogui.

  Atsakyti
  • 2014/04/03 at 00:21
   Permalink

   Žinoma gaila. O gaila dėl to, kad labai mažai žmonių žino Rolandą Paulauską. Artūras Paulauskas yra ženkliai žinomesnis. Dėl to jeigu žmogui yra atgrasus Artūras Paulauskas kaip kandidatas, tai jam atgrasus bet koks Paulauskas.

   Gal vertėtų Rolandui Paulauskui pasikeisti pavardę ar susigalvoti slapyvardį atsiribojant nuo Paulauskų. Žmones labai klaidina ta pati kandidatų pavardė, nors pažiūros šių žmonių kardinaliai skirtingos. Gal Artūras Paulauskas specialiai kandidatavo, kad sumaišytų Rolandui Paulauskui visas kortas. Kas jį ten žino…

   Šiais laikais labai didelį vaidmenį vaidina pinigai ir VIP kontrolė – cenzūra. Man atrodo, kad Rolandui yra labai sunku patekti į prezidentus, kadangi jam ankščiau ar vėliau bus uždėta (ar jau yra uždėta) VIP cenzūra, na nebent jis turėtų labai daug pinigų ir jį rodytų kiekvieną dieną per VIP.

   Šiaip kaip jis ir pats sakė, kad jeigu VIP įdeda nuotrauką tai būtent su R.Paksu, todėl žiūrovui susidaro toks vaizdas, kad jis susijęs su R. Paksu. Kadangi VIP suformavo nekokį R. Pakso stereotipą, dėl to tą pačia košę lipdo ir Rolandui Paulauskui. Šiuo metu kontroliuojama Lietuvos VIP nusiteikusi priešiškai jeigu galvoji nesistemiškai.

   Geras pavyzdys yra JAV. Pas mus VIP nušviečia, kad tėra tik du kandidatai į JAV prezidentus, nors iš tikrųjų yra gal net kokios dvi dešimtys, tačiau liaudžiai per VIP pateikia atseit rinktis tik iš dviejų kandidatų (su jais vyksta debatai, laidos ir t.t.), kadangi juos finansuoja stambios korporacijos ir pačios VIP. Tik nedaugelis žmonių, kurie nepriklauso pilkajai liaudžiai, balsuoja skirtingai, bet kas iš to. Gaunasi kažkokia mistifikacija. Gal todėl Amerikoje aktyvistai ragina atsikratyti TV, nes per VIP žmonės kontroliuojami (valdomi ir manipuliuojami).

   Šiaip labai didelė pagarba ir padėka Rolandui Paulauskui už tautos budinimą, budinti ją reikia ir kuo stipriau. Kurkite savo internetini puslapį, bandykite burti žmones kuriant internetinius VIP (lrytas, delfi, ekspertai). Reiktu suskurti kažkokių "rolikų" su Rolando mintimis (šiuo metu jų apstu rusų, anglų kalbomis), nes ne kiekvienas ištveria sėdėti ir klausyti 2 val. Rolando monologo apie kainas ir algas. Žmonės geriau įsisavina mintis per vaizdinius, o ne per skambiai ištartus žodžius. Kažkokias lekcijas sukurtų panašia tematika, gal kas iš mokyklų ar organizacijų pakviestų pravesti švietėjišką programą. Žmones reikia šviesti, o būtent jaunimą, augančią kartą. Gal kada nors ir per TV parodytų tuos rolikus plačiai visuomenei, gal sudrebintų Lietuvos žemelę…

   Atsakyti
 • 2014/03/24 at 23:01
  Permalink

  Rolandai, jūs sakote kad krikščionių valdžia vatikane. bet tai netiesa. stai popiežiaus legatas yra pasakęs "žudykite visus", Jėzus pasakė "nežudyk". jeigu as renkuosi kad mano valdžia yra vatikanas, tai man svarbesnis yra legato nurodymas. bet man asmeniskai tas legatas tikrai nera svarbesnis už Jėzų. vatikano as neklausau. O Jėzus be abejo yra nepritaria visoms sitoms durnoms vertybiu kaitoms ir fekalinėms justicijoms, ne veltui valdžia taip bijo jo. valdžia bijo Jėzaus.

  Atsakyti
 • 2014/03/24 at 22:54
  Permalink

  organizacija „Būkime vieningi“ teigia nedalyvavusi tokiose akcijose. dabar belieka issiaiskinti kas yra melagis. kas apkaltino ta organizacija?

  Atsakyti
 • 2014/03/23 at 22:57
  Permalink

  Gerbiamas kandidate,

  Kaip rinkėjas noriu sužinoti Jūsų poziciją šiais klausymais:

  1. Ar palaikote realias ekonomines sankcijas prieš Rusiją, o butent:

  1.1. Nepirkti rusiškos naftos

  1.2. Nepirkti rusiškų dujų

  1.3. Nepirkti rusiškos elektros

  1.4. Nepirkti rusiško metalo?

  2. Ar palaikote sankcijas prieš peticijos už Klaipėdos prijungimą prie Rusijos organizatorius, įskaitant:

  2.1. organizacijos "Būkime vieningi" uždraudimą

  2.2. peticiją rengusiems ir pasirašiųsiems užsienio piliečiams uždrausti atvykti į Lietuvą

  2.3. peticiją rengusiems ir pasirašiųsiems Lietuvos piliečiams uždrausti dirbti valstybinį darbą?

  Taip pat siūlau Jūsų rinkiminiame tinklapyje įsteigti skyrelį, kuriame atsakytumėte į svarbiausius rinkėjų klausymus.

  Ignat Nazarov

  Atsakyti
  • 2014/09/20 at 01:43
   Permalink

   As manau, kad Lietuvai irgi reikėtų sankcijų, nes taip Rusija atsiribojo nuo svetimų valiutų kaip doleris ir euras. Visos šitos sankcijos padėjo Rusijai savo vietinę ekonomiką kelt su protinga valdžia. Lietuvai irgi reikėtų pradėti į savo šalį investuot, o ne į ES, nors kol neišstos iš ES to negali daryti pagal ES sutarti.

   Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.