Migracijos srautus valdo globalistai

Lenkijos pareigūnai vakar pareiškė, jog migrantų, norinčių kirsti Lenkijos ir Baltarusijos sieną, daugėja. Šiuo metu prie sienos gali būti išsiskirstę iki 4 tūkst. nelegalų.

Dar apie vieną tokį incidentą tviteryje pranešė Lenkijos gynybos ministerija. „ kirto sienos perėjimo punktą Kuznicoje Baltarusijos pusėje. Juos sulaikė Lenkijos kariuomenė, pasienio tarnyba ir policija. Grupė nuėjo palei tvorą“, – pranešė ministerija.

Padėtis Lenkijos ir Baltarusijos pasienyje paaštrėjo lapkričio 8 d., kai keli tūkstančiai migrantų priartėjo prie Kuznicos sienos perėjos. Jie sulaužė spygliuotos vielos tvorą ir nesėkmingai mėgino kirsti sieną. Paskui daugelis šioje vietoje įsirengė palapinių stovyklą, o kiti 2-4 tūkst. žmonių, kaip suskaičiavo Lenkijos tarnybos, pasklido palei visą Lenkijos sieną, periodiškai mėgindami įsiskverbti į Lenkiją grupėmis po kelias dešimtis žmonių.

Saugumą pasienyje dabar užtikrina daugiau nei 20 tūkst. jėgos struktūrų – kariuomenės, pasieniečių ir policijos – darbuotojų.

Europos Sąjungos šalys apkaltino Minską tyčiniu eskalavimu ir paragino įvesti sankcijas. Baltarusijos vadovas Aliaksandras pareiškė, kad dėl susidariusios situacijos kaltos Vakarų šalys, dėl kurių veiksmų žmonės bėga nuo karo. A.Lukašenka ketvirtadienį per Baltarusijos vyriausybės posėdį sakė, kad Lenkijos saugumo pajėgos šaudo virš migrantų galvų Baltarusijos teritorijos kryptimi.

Ukrainiečiai nešaudys

Ukrainos saugumo pajėgos nepaleis ugnies, jei mėgins prasiveržti pro šalies sieną, tai penktadienį pareiškė Ukrainos Nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos (NSDC) sekretorius Oleksijus Danilovas.

„Pirmiausia mes negalime paleisti ugnies. Tai griežtai draudžiama. Kitas dalykas, turime imtis prevencinių priemonių, kad taip nenutiktų“, – sakė jis.

NSDC sekretorius pridūrė, kad lapkričio 14 d. Lucke vyks pasitarimas dėl padėties Ukrainos ir Baltarusijos pasienyje. „Dalyvaus bent trys ministrai. Į susitikimą kviečiame Lenkijos ir Lietuvos ambasadorius. Aptarsime, kaip reaguoti į šiuos iššūkius“, – pridūrė jis.

O.Danilovui pritarė ir Ukrainos vidaus reikalų ministras Denisas Monastyrskis, akcentavęs, jog „šaunamieji nėra įrankis kovai su migracijos krize“.

Vidaus reikalų ministerijos vadovas pranešė, kad sieną su papildomai sustiprins maždaug 8500 karių ir policininkų. Savo ruožtu Ukrainos valstybės sienos tarnybos vadovas Serhijus Deyneko akcentavo, kad šiandien nepatiria grėsmės prie sienos su Baltarusija.

Komentuoja Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras, politikos apžvalgininkas Rolandas PAULAUSKAS:

Pirmiausia reikia nepolitizuoti viso šio reikalo, neužimti kažkokios vienos išankstinės pozicijos, o pamėginti suprasti savo interesą ir kas čia iš tikrųjų vyksta. Tačiau mes, patys to nesuvokdami, dalyvaujame svetimų organizuotame žaidime, o tai visada reiškia pralaimėjimą.

į Europą keliauja dešimtmečius, jų srautai sureguliuoti, „atidirbti“, o finansavimą skiria tarptautinės organizacijos, įskaitant ir Sorošo fondą, kuris jiems išduoda specialias brošiūras – jose smulkiai aprašyta: kur eiti, kaip eiti, ką nuėjus sakyti ir daryti. Beje, tose brošiūrose sudėta ir motyvacija migrantams, primenanti istorines skriaudas, kurias jiems darė valstybės. <Skaityti toliau>

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.