Kas išgelbės Prancūziją ir Europą?

Prancūzijos politikė Marina Pen (Marine Le Pen), rengdamasi po metų vyksiantiems prezidento rinkimams, pareiškė, jog pasitrauks iš savo Nacionalinio susivienijimo (NS) pirmininkės pareigų. Apie politikės galimybes pakeisti šalies, o gal net visos Europos politinę raidą svarsto Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras Rolandas Paulauskas.

Ketvirtadienį žurnale „L’Incorrect“ paskelbtame interviu M. Pen argumentavo, kad per rinkimų kampaniją nori atstovauti ne tik savo partijai – bet visiems tiems, kurie siekia nacionalinės kovos.

Jau vasarį M. Pen akcentavo, kad nori būti visų prancūzų kandidatė. NS vicepirmininko Žordano Bardelos (Jordan Bardella) teigimu, M. Le Pen iš vadovavimo partijai tikriausiai pasitrauks po vasaros. Ž.Bardela laikomas favoritu pakeisti ją pirmininko poste.

M. Pen „tokiais gerais“ kaip niekad vadina savo šansus nugalėti 2022 metų pavasarį vyksiančiuose rinkimuose. Ir iš tikrųjų stoties BFM-TV atlikta apklausa rodo, jog beveik kas antras prancūzas tiki jos pergale prieš dabartinį šalies vadovą Emanuelį Makroną (Emmanuel Macron).

M. Pen kone kasdien pagrįstai kritikuoja E.Makroną – ar tai būtų pandemija, ar nelegalių migrantų, kuriuos dabartinė valdžia vadina „pabėgėliais“, politika.

Savo moto „Prancūzai, pabuskite!“ M. Pen agituoja už nelegalios imigracijos stabdymą ir patriotišką ekonominę politiką. 2017 metų gegužę ji antrajame rinkimų rate pralaimėjo E.Makronui, kadangi tradiciškai visų globalistinių partijų politikai susivienijo prieš Nacionalinio fronto (taip tuo metu vadinosi M. Le Pen vadovaujama partija) lyderę.

Komentuoja politikos apžvalgininkas Rolandas Paulauskas:

Reikėtų pradėti nuo jos tėvo – Žanas Mari Penas (Jean-Marie Le Pen) jau prieš 30 metų įkūrė Nacionalinį frontą ir pradėjo prancūzams aiškinti, kuo baigsis permainos, kurios jau tada prasidėjo Vakarų Europoje ir Prancūzijoje. Pirmiausia jis turėjo galvoje migrantų srautus, kurie jau plūdo į Prancūziją. tėvas įspėjo prancūzus ir turėjo didelį palaikymą, tačiau sisteminės partijos tada žengė labai įdomų žingsnį – pakeitė rinkimų sistemą iš proporcinės į mažoritarinę. Beje, tuos pačius klausimus ir mūsų nagrinėja…<Skaityti toliau>

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.