Sirijos agonija mėgaujasi JAV globalistai

Amerikoje laimėjus globalistams, vyksta ne tik susidorojimas su „vidaus priešais“, t.y. normaliais žmonėmis, bet ir vėl prasideda konfliktų eksportas į užsienį, siekiant chaotizuoti tas šalis, kurios vis dar nepasiduoda naujajai globalistų vado Klauso Švabo (Klaus Schwab) išpažįstamai ideologijai, mano politikos apžvalgininkas Rolandas Paulauskas. Panašu, šis konfliktų eksportas prasideda nuo seniai iškankintos Sirijos…

pajėgos prezidento Džo Baideno (Joe Biden) įsakymu praėjusią naktį surengė oro antskrydžius Rytų Sirijoje. Per juos, aktyvistų duomenimis, žuvo mažiausiai 17 Irano remiamų kovotojų, o žuvusių civilių niekas neskaičiavo.

Oficialiai pranešama, esą atakos naktį į penktadienį buvo nukreiptos prieš tris sunkvežimius su amunicija prie Irako sienos. Tokią informaciją paskleidė amerikiečių išlaikomas vadinamasis Sirijos žmogaus teisių stebėsenos biuras.

Tiesa, gynybos departamentas netikėtai pranešė kiek daugiau, nei minėtas biuras: esą atakų taikinys buvo „keli objektai“ prie pasienio perėjos. Jais neva naudojosi Irano remiami kovotojai, sakė Pentagono atstovas Džonas Kirbis (John Kirby). Oro antskrydžiai esą buvo „proporcingas“ atsakas į pastarąsias atakas prieš amerikiečių karius ir jų užsienio partnerius Irake.

„Ši operacija siunčia aiškią žinią“, – aiškino Dž.Kirbis. Prezidentas Dž.Baidenas esą pasiruošęs veikti, kai būtina apsaugoti amerikiečių karius ir jų sąjungininkus. Kartu proporcingos atakos sąmoningai įvykdytos taip, „kad būtų deeskaluota padėtis Rytų Sirijoje ir Irake“, sakė atstovas. Pentagono duomenimis, sunaikinta infrastruktūra, be kita ko, naudojosi šiitų kovotojų grupuotė „Kataib Hezbollah“.

Per raketų ataką Šiaurės Irako Erbilio mieste praėjusią savaitę žuvo tarptautinės koalicijos civilis darbuotojas, keli žmonės buvo sužeisti. Šita ataka pakurstė baimę dėl tolesnio smurto prieš amerikiečių dalinius ir tarptautines pajėgas Irake. Iš viso buvo paleista 14 raketų, tačiau iki šiol niekas nepateikė jokių įrodymų, kad tai padarė Irano kovotojai iš Sirijos teritorijos.

Kita vertus, Iranas neokupavo dalies Sirijos teritorijos – iraniečiai ten yra teisėto šalies prezidento Bašaro al Asado (Bashar al-Asad) kvietimu ir padeda Sirijos pajėgoms kovoti su teroristais bei įvairaus plauko banditais.

Situaciją komentuoja Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras, politikos apžvalgininkas Rolandas Paulauskas:

Sirijos agonija mėgaujasi JAV globalistaiApžvelkime šią situaciją plačiau, ne tik iš Sirijos įvykių perspektyvos. Rinkimus Amerikoje santykinai laimėjo tos jėgos, kurios visiškai kitaip supranta pasaulį ir tas pačias Jungtines Valstijas, nei supranta Donaldo Trampo (Donald Trump) šalininkai. Šiandien iš darbų jau mėtomi žmonės, kurie drįsta pasakyti kažką tokio, kas nepatinka už Džo Baideno stovintiems veikėjams… Taigi, šie veikėjai pirmiausia siekia palaužti pasipriešinimą Jungtinėse Valstijose. O kas yra tie žmonės, kurie priešinasi? Tai yra tie, kurie pasaulį dar mato normaliai.

Mes gyvename tokiu laikotarpiu, kai normalumas pasidarė nuodėme… Šį paradoksą jau stebime ir Lietuvoje. Taigi, dabartiniame pasaulyje normalumas vis dar bando gintis, tačiau yra atakuojamas visais frontais. Ir užsienio yra viena iš tų kertinių šios kovos pozicijų.<Skaityti toliau>

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.