Bus bandoma visais įmanomais būdais susidoroti su D.Trampu

Situaciją dėl įvykių Jungtinėse Valstijose komentuoja Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras, politikos apžvalgininkas .

„Intensyviai sklinda kalbos tiek internetinėje erdvėje, tiek ir mus pasiekia informacija iš įvykių vietos, kad Kongresą šturmavo taip pat ir „Antifa“ žmonės, t.y. Džo Baideno šalininkai. O tokiu atveju tampa labai svarbi kita įvykių traktavimo versija – kad pastato užėmimas buvo organizuotas pačių demokratų. Buvo sąmoningai siekiama nutraukti posėdį, kad apskritai nebūtų svarstoma ten turėjusi būti pateikta medžiaga apie rinkimų falsifikavimą. Juk visą laiką buvo kalbama, kad šio posėdžio metu bus pateikti rinkimų rezultatų klastojimo įrodymai, kurių pasaulis dar nematė… Taigi, neatmestinas variantas, kad tai buvo apgaulinga operacija. Juk iš to įsiveržimo naudos gauna tik demokratai, o ne respublikonai. Nes dalis respublikonų dabar jau išsigando, nors anksčiau dar būtų palaikę D.Trampą. Taigi, tai buvo naudinga tik Dž.Baideno šalininkams.

Reikia atkreipti dėmesį, jog tie žmonės gana lengvai įėjo į pastatą, o apsauga nesuveikė reikiamai, nors žmonių nebuvo tiek daug, kad apsauga negalėtų jų suvaldyti. Na, o pats mitingas vyko greta pastato, ten buvo D.Trampo šalininkai, kurie protestavo ir kituose Valstijų miestuose.

Dabar, žinoma, bus bandoma visais įmanomais būdais susidoroti su pačiu D.Trampu, juolab kad demokratų iškarto organizuota apkalta prezidentui.

Tačiau kuo bepasibaigtų šie įvykiai, tai rodo visišką ir absoliutų Amerikos skilimą. O tai, ką mes matome, tėra ledkalnio viršūnė. Juk kova vyksta ne tarp D.Trampo ir Dž.Baideno. Ten kovoja du visiškai skirtingi pasauliai, du visiškai priešingi požiūriai apskritai į viską – į ekonomiką, moralę, etiką, net į savo šalies istoriją, o taip pat ir į visų mūsų ateitį. Tie žmonės, kurie stovi už Dž.Baideno, visai kitaip įsivaizduoja pasaulio ateitį, negu D.Trampo šalininkai. Vieni yra globalistai, o kiti – tautininkai, nacionalinių valstybių šalininkai. Juk visiškai atvirai deklaruojama, ko yra siekiama: kad Vakarų civilizacijoje valdymą perimtų globalios transnacionalinės kompanijos.

Pažvelkime atidžiau: D.Trampas, kad ir kaip ten būtų, vis dar yra galingiausios pasaulio valstybės prezidentas, kitaip sakant, – galingiausias pasaulio žmogus. Tačiau iškelkime klausimą: kas gali duoti nurodymą išjungti visas televizijų transliacijas, kai jis kalba iš Baltųjų rūmų? Kas gali duoti nurodymą išjungti jo „Twitter“ paskyrą? Kas yra tie galingieji, nebijantys galingiausio pasaulyje žmogaus? Vadinasi, yra dar galingesnių… Kas jie tokie? Kokios tai jėgos?

Natūraliai kyla šie klausimai. Tie žmonės, kurie duoda komandą, realiai ir valdo. Taigi, kas jie tokie ir kur jie slepiasi? Pirmiausia tai „Google“, „Facebook“, „Apple“ ir panašių kompanijų vadovai. Toliau eina farmacininkai, bankininkai, spaudos magnatai, finansininkai… Šie žmonės pasaulį įsivaizduoja visiškai kitaip, negu tie žmonės, kurie atėjo protestuoti Vašingtone.

Beje, prieš porą mėnesių Kongresui buvo pateikti įstatymo projektai, kuriais buvo siekiama suskaldyti tas minėtas interneto kompanijas. Kitaip sakant, suvaldyti tas transnacionalines kompanijas, išaugusias iki neįsivaizduojamų mastų, nes jų kapitalizacija didesnė už daugelį pasaulio valstybių, gali tik stipriausia pasaulio valstybė. Atsiranda toks sunkiai įveikiamas prieštaravimas tarp valstybingumo ir tų transnacionalinių kompanijų, kurioms jau nebereikia ir tų Jungtinių Valstijų.

Čia pat galime prisiminti ir tokį veikėją, kaip Davoso ekonomikos forumo šeimininkas Klausas Švabas (Klaus Schwab), kuris atvirai deklaruoja, jog ši situacija su virusu niekada nesibaigs, niekada negrįšime į normą… Jis taip pat lenkia prie to, kad Vakarų civilizaciją turi perimti tos transnacionalinės kompanijos. Jis atvirai apie tai kalba, čia nėra jokios fantazijos.

Dabar vystosi dar vienas itin įdomus globalistų aljansas su popiežiumi, kuris vadinamas Inclusive Capitalism (inkliuzyvus kapitalizmas). Tai Vatikano ir pačių turtingiausių pasaulio žmonių aljansas ir jie šneka apie tai, kad reikia pertvarkyti kapitalizmą. O ką tai reiškia? Jie tikriausiai nesiruošia mums atiduoti savo turto? O kodėl staiga jiems kilo noras pertvarkyti tą kapitalizmą? Manau, jie puikiai supranta, į kokį akligatvį tą kapitalizmą patys ir atvedė. Juk prasidėjo finansinio kapitalizmo mechanizmo griūtis, kai gyventi amžinai į skolą vien tik spausdinant pinigus neįmanoma. Tie, kurie tų pinigų turi daugiausiai, puikiai tą supranta. Jie, matyt, mėgina užbėgti už akių ir nori suvaldyti procesus, kad paskui ta griūtis jų pačių nenušluotų. Ir čia slypi visa konflikto esmė.

Susiduria du skirtingi pasauliai ne tik Amerikoje – ši takoskyra eina per visą Vakarų civilizaciją. Ir nereikia manyti, kad tai yra toli nuo Lietuvos. Net ir į Lietuvos Seimą parodė, kad lygiai tas pats ateina ir pas mus, tik mastai dar kitokie. tie pasauliai pasidalinę beveik lygiai per pusę: priešingoje pusėje yra tie „svajokliai“, kurie nori to, ko būti negali, kuriantys planus, kurie atves pasaulį į visišką chaosą. O D.Trampo ir Dž.Baideno kova tėra ledkalnio viršūnė. Abiejų konfliktuojančių pusių lyderiai yra keistoki, bet, matyt, atspindintys laiko dvasią…

One thought on “Bus bandoma visais įmanomais būdais susidoroti su D.Trampu

  • 2021/01/10 at 23:07
    Permalink

    Gerbiamas Rolandai,Jūs,kaip visada teisus.Dalis žmonijos suvokia,kas vyksta šioje mums primestoje realybės matricoje.Kita dalis norėtų "pritempti"pasaulio įvykius savo naudai.O tikrumoje jau seniai prasidėjo žūtbūtinis ir lemiamas biblijinis mūšis tarp tamsos ir šviesos jėgų dėl pasaulio ateities.Ir vargu,bau,ar sulauksime išsvajotojo "išgelbėtojo".Teks patiems pakelti savo sąmoningumą į žymiai aukštesnį lygmenį ir nepabijoti išeiti iš savo komforto zonos.Deja,kitaip nebus…

    Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.