Karinis konfliktas – beveik neišvengiamas

2020 rugsėjo mėn. 26 d. 10:06:40
Danas NAGELĖ

Tai, kas šiuo metu vyksta Baltarusijoje, yra milžiniško geopolitinio žaidimo dalis. Taip tikina signataras, politikos apžvalgininkas , anot kurio Lietuvos politikai šiame žaidime didžiosioms valstybėms tėra tik kaip pėstininkai arba masalas lydekoms gaudyti. To nesuvokdami mūsiškiai elgiasi neadekvačiai ir taip stumia savo šalį į karinį konfliktą.

Ar paskirsime prezidentą ir ?

„Pradėkime nuo to, kad Lietuvoje turime Seimą, kuris pradėjo pasaulio valstybėms skirstyti prezidentus. Jei sprendimas dėl Baltarusijos prezidento rinkimų yra adekvatus, tai dabar belieka laukti, ką mūsų paskirs JAV prezidentu”, – ironizavo R.Paulauskas, taip reaguodamas į užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus pranešimą, esą Baltarusijos prezidento Aliaksandro Lukašenkos grasinimai uždaryti sieną su ir bei prie sienos sutraukti pusę kariuomenės yra neadekvataus žmogaus sprendimai.

Tiesa, signataras pripažįsta, kad Baltarusijoje nebuvo patys skaidriausi.

„Problemų su balsais buvo. Tačiau opozicinių internetinių portalų alternatyvus balsų skaičiavimas A.Lukašenkai duoda 61 proc. Lietuvoje tas niekada nebuvo paminėta. Opozicija perskaičiavo apie 1,5 tūkst. apylinkių rezultatų ir gavo tokį skaičių. Todėl akivaizdu, kad A. buvo išrinktas. Tik be reikalo buvo pranešta, esą jis surinko 80 proc. balsų”, – tikino R.Paulauskas. <Skaityti toliau>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *