„Demokratiniame“ Briuselyje demokratijos niekada nebuvo

Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas (Emmanuel Macron) mano, kad svarbiausius postus turi užimti „stipriausi ir kompetentingiausi“ politikai. Tačiau nepasivargino paaiškinti, iš kur tokių politikų rasti. Akivaizdu, kad ES viršūnėse vyksta užkulisinė kova dėl EK vyriausiojo komisaro posto, o šis procesas nė iš tolo neprimena „demokratijos“, kuria taip mėgsta girtis.

neturi virsti kompromisinių figūrų paieškomis, – vakar aiškino Prancūzijos prezidentas. – Mums reikalingi stipriausi kandidatai į postus vadovybėje“. E.Makronas, matyt, sąmoningai neatsakė į klausimą dėl ES vyriausiojo derybininko „Brexit“ klausimais Mišelio Barnjė (Michel Barnier) galimos kandidatūros į Europos Komisijos vadovo postą. „Kol kas anksti kalbėti apie konkrečias figūras, priešakyje – ištisas procesas, kuriame dalyvaus 27 šalys“, – pasakojo jis.

Atsakydamas į kitą klausimą, E.Makronas konstatavo, kad pagrindinis kandidatas į EK pirmininko postą, konservatyvios Europos liaudies partijos atstovas Manfredas Vėberis (Manfred Weber) „neturi visiškos paramos“. Be to, šią kandidatūrą kritikuoja Graikijos vyriausybės vadovas Aleksis Cipras (Alexis Tsipras). <Skaityti toliau..>

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.