ES planas: sunaikinti tautas 2018 09 22 (video)

2018 rugsėjo mėn. 22 d. 07:43:15
Ričardas ČEKUTIS

Nors po viršūnių susitikimo Zalcburge Bendrijai pirmininkaujančios Austrijos kancleris Sebastianas Kurcas (Sebastian Kurz) ir pasidžiaugė neva pasiekta pažanga migracijos klausimu, tačiau akivaizdu, jog senasis ES planas sunaikinti tautas ir valstybes veikia toliau.

Europos Sąjungos lyderiai susitarė pradėti derybas su Egiptu ir kitomis Šiaurės Afrikos šalimis, taip „žengdami svarbų žingsnį“, siekiant pažaboti migraciją į Europą, po virūnių susitikimo Zalcburge pareiškė Austrijos kancleris S.Kurcas.

Nors ir optimistiškai kalbama apie neva būsimas derybas, bet lieka neaišku, nei kas konkrečiai derėsis, nei kas įgyvendins suderėtus sprendimus.

Per visą ketverių metų migrantų krizės, kurią dirbtinai sukėlė Vokietijos kanclerė Angela Merkel, laikotarpį, nepaisant daugybės viršūnių susitikimų ir iškilmingų patikinimų „stabdyti bei reguliuoti“ migrantų srautus į Europą, nenuveikta šiuo klausimu absoliučiai nieko pozityvaus.

Vieninteliu realiu veiksmu galima laikyti tik mėginimą sukurti Viduržemio jūroje patruliuojančias Bendrijos pajėgas, kurios esą turėjo užkirsti kelią žmonių kontrabandai. Tačiau net ir šios pajėgos iš esmės vykdo kenksmingą darbą: kiekvieną jūroje aptiktą migrantų laivelį tempia į Europos, o ne atgal į Afrikos, krantą.

Anksčiau Bendrija yra sudariusi bendradarbiavimo dėl migracijos užkardymo susitarimus su ir Libija. Tačiau tie susitarimai iš esmės neveikia, nes Turkijoje nevykdo savo pažadų skirti reikiamas lėšas migrantų išlaikymui bei priimti Turkiją į Bendriją, o Libijoje apskritai nėra centralizuotos valdžios po to, kai patys europiečiai sunaikino šios šalies lyderį Muamarą Kadafį (Muamar Ghadaffi) ir sukėlė Libijoje chaosą.

Situaciją komentuoja Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras, politikos apžvalgininkas Rolandas Paulauskas:

ES planas: sunaikinti tautas 2018 09 22 (video)– Europos viduje vyrauja absoliučiai skirtingi požiūriai į pačią migrantų problemą.

Tačiau įdomiausia būtų iškelti tokį klausimą: o kam iš principo yra reikalingi tie migrantai? Nes paaiškinimas, jog Vokietijos visuomenė sensta ir dėl to turime pasikviesti jaunų migrantų, kurie esą už mus dirbs, yra juokingas. Pirmiausia tie, kurie čia atvyksta, dažniausiai neturi nė minties dirbti. Antra – yra didžiulis nedarbas tarp jaunimo pietinėse valstybėse, tad jeigu jums trūksta darbo rankų, kvieskite pirmiausia iš ten. Pagaliau yra Rytų Europa, kuri mielai visur dirba. Tačiau mes prisimename: kada dar nebuvo galimybės laisvai rytų europiečiams dirbti Vakaruose ir lietuviai ten dirbdavo nelegaliai, visi ir tada masiškai ten važiuodavo be jokių apribojimų.

Todėl norint atsakyti į šį klausimą, reikia pasižiūrėti į kūrimo šaknis. Nereikia galvoti, kad Angela ar Emanuelis Makronas yra visiški kvailiai ir nesupranta, kuo tai baigsis. Galbūt mes esame kvailiai, manydami, jog jie krečia nesąmones? O jie tai daro visiškai sąmoningai, pagal seniai sukurptą planą. Jeigu pažvelgsime dar į prieškarį, kai 1925 m. išėjo grafo Richardo Nikolauso fon Kudenhovės-Kalergio (Richard Nicolaus von Coudenhove-Kalergi) garsioji knyga „Praktinis realizmas“, ten buvo išdėstyta visa programa, kurios ir dabar nuosekliai laikomasi. Ten aiškiai pasakyta, kad Europa turi įgauti rusvą atspalvį, kad turi nelikti sienų, tautų ir valstybių, kad reikia sumaišyti visas tautas tarpusavyje ir t.t. Arba paskaitykime vadinamąją „Baltąją knygą“, kuri yra priimta kaip ateities programa. Pirmajame šios knygos puslapyje puikuojasi Altjero Spinelio (Altiero Spinelli) veikalas. O A.Spinelis, kuris yra laikomas ES kūrėju, jau pokario metais kuo aiškiausiai rašo, kad neturi likti tautų ir sienų.

Mes viso šito nenorime matyti ir tai yra žmogiškosios psichologijos paradoksas. Didžioji dalis Vakarų Europos visuomenės jau yra visiškai „nušokusi nuo bėgių“, jie jau nenori turėti savo valstybių, jiems nereikalingos savos tautos ir pan. Bet Rytų Europos visuomenė, įskaitant Rytų Vokietiją, dar supranta, kas vyksta. Kai jie stojo į ES, norėjo išlaikyti ir savo valstybingumą, ir savo savastį. Bet dabar mes, rytų europiečiai, tiesiog nenorime matyti šių aukščiau paminėtų vaikėjų idėjų, kurios prieštarauja mūsų įsitikinimams. A. ir į ją panašūs eina šituo Kalergio-Spinelio nubrėžtu keliu, o mes save apgaudinėjame, esą kažkas čia mums kuria gerovę… Tai yra seniai numatytas tautų ir valstybių sunaikinimo planas. Tačiau viršūnių susitikimuose vis daugiau dalyvauja žmonių, kurie supranta šio plano esmę – Italijos, Austrijos, Čekijos, Lenkijos, Vengrijos atstovai, kurie jau išsiveržė iš šių iliuzijų spąstų. Todėl ir nebėra jokios vieningos ES politikos. Ir kuo toliau, tuo jos bus mažiau.

respublika.lt

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.