Nerandu logiškų atsakymų, kodėl senosios Europos tautos eina į susinaikinimą

Labdaringa Vokietijos organizacija „Eseno stalas“ („Essen Tafel“), dalijanti maistą neturtingiems žmonėms, susidūrė su precedento neturinčiu politiniu spaudimu. Po to, kai organizacija, neapsikentusi nuolatinių jaunų migrantų išpuolių, nusprendė maistą dalinti tik Vokietijos piliečiams, net pati kanclerė Angela užsipuolė labdarą teikiančius žmones.

Situaciją komentuoja Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras, politikos apžvalgininkas Rolandas Paulauskas :

Nerandu logiškų atsakymų, kodėl senosios Europos tautos eina į susinaikinimą– Europoje žmonės tiesiog atkakliai nenori matyti, kad jie jau eina arba yra varomi pro pragaro vartus. Kalbėjau su Vokietijos Bundestango atstovais iš „Alternatyva Vokietijai“. Jie akcentuoja, kad valią priešintis ir kovoti už vokiškąjį identitetą turi tik Rytų Vokietija. Jie yra paskendę neviltyje.

Aš jau nerandu logiškų atsakymų, kodėl senosios Europos tautos eina į susinaikinimą. Todėl ieškau atsakymų metafizinėje plotmėje: galbūt yra dėsniai, kurių mes tiesiog nežinome. Galbūt tos senosios tautos jau savo nugyveno ir įsijungė kažkoks susinaikinimo mechanizmas, kuriam niekas neturi valios pasipriešinti. Tiesiog nebeveikia elementari savisauga ir žmonės daro nelogiškus veiksmus tiesiog kiekviename žingsnyje – ar paimtumėte migrantų klausimą, ar dabar išpopuliarintą tą „metoo“ judėjimą… Tiesiog iš esmės dabar griaunama visa tai, dėl ko žmonija laikėsi tūkstančius metų: kad vyrai visą laiką lindo prie moterų – taip atsirasdavo vaikai, kad tėvai juos auklėdavo ne tik su visokiomis teisėmis, bet ir su pareigomis, kad sukūrė vyrą ir moterį, kad jie daugintųsi… Tai buvo baziniai tūkstančius metų visiems suprantami teiginiai. O jeigu dabar kažkokios tautos to nesilaiko, tai akivaizdu, kad jos išnyks. Paprasta logika to nepaaiškinsi.

Aš suprantu, kad yra pasaulyje jėgos, kurios sąmoningai veikia šia kryptimi, jos turi didžiulius pinigus ir juos tam naikinimo tikslui naudoja. Bet, palaukit, – maža kas ką nori su mumis padaryti, bet juk savisaugos instinktą mes turime turėti… Bet jis nebeveikia. Tie vokiečiai, kurie nori turėti normalius vaikus, kad berniukai būtų vadinami berniukais, o mergaitės – mergaitėmis, jau dabar laikomi ir vadinami blogais žmonėmis… Dalis baltosios rasės jau išėjo iš proto ir nežinau, ar sugrįš, dėl to fantazuoju, kad, matyt, veikia kažkokie mums nežinomi visuomeninio gyvenimo dėsniai, kurie ir užkerta kelią, daliai baltosios rasės bet kokioms galimybėms logiškai mąstyti.

www.respublika.lt

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.