„Kas čia daros? Kas čia daros?“ Nr. 3

1:51 Įvykiai Lietuvoje. panaikino saugiklius žemės pardavimui. Sorošo talkininkai iš Lietuvos. Nauja tvarka prekybos vaistais. Vilniaus valdžia atima patalpas režisieriui, nes „viena mergina kažką prisiminė“…Patyčių teatro artistai ir neskraidantys Sputnikai. Proto keliamoji jėga ir fanatikai.
11:40 Gydytojų ir mokytojų atlyginimai. Lietuvos biudžetas ir jo sandara. Biudžeto išlaidų dinamika nuo 2014 metų.
19:11 Magnickio įstatymas.
23:50 Rytų Partnerystės organizacijos susitikimas Briuselyje. Maidano metinės Ukrainoje.
29:30 Ukrainos Rados deputatas, stambus biznierius ir žydų organizacijų vadovas kaltina Saakašvilį įvairiais nusikaltimais, tarp kurių ir tai, kad jis nusamdė Maidano snaiperius.
32:20 Katalonijos įvykiai – Nepriklausomybės vadai pabėgo į Belgiją, Katalonijos vyriausybė areštuota. Gruodžio mėnesį laukiami nauji rinkimai.
34:25 Nepavykęs vyriausybės formavimas Vokietijoje. Pagrindiniai nesutarimai tarp partijų – 2 procentų gynybai, dėl požiūrio į Turkiją ir Rusiją, dėl „žaliosios“ energijos ir dėl pabėgėlių politikos.
39:19 Prasidėjo Europos kariuomenės formavimas. Karinis Šengenas.
40:07 Spalio revoliucijos 100-osios metinės. Carą nuvertė ne Leninas, bet vasario mėnesį. O negausi bolševikų partija, pasinaudojusi kilusia suirute, įvykdė perversmą. Globalistiniai bolševikų siekiai pertvarkyti žmoniją.
48:20 Bolševikų eksperimentai dailėje. Garsusis Kazimiero Malevičiaus „ baltame fone“. Alfonso Ale kūryba Prancūzijoje keli dešimtmečiai iki Malevičiaus.
51:45 Leonardo da Vinčo „Pasaulio gelbėtojas“ parduotas už rekordinę sumą. Paveikslo istorija. Nuo 45 svarų iki 450 milijonų dolerių.
54:40 Naujienos Jungtinėse Amerikos Valstijose. Demokratų partija pradeda oficialią Trampo apkaltą. Generolas viešai pareiškia, kad nevykdys Trampo įsakymų, ruošiamas įstatymo projektas, kad atimti iš prezidento „raudoną mygtuką“. iš Kinijos, Japonijos ir Pietų Korėjos,Vokietijos Europoje, negauna palaikymo karui prieš Šiaurės Korėją, todėl karinė jūrų armada grįžta namo.
1:01:11 Sirijos reikalai. Islamo valstybė beveik sutriuškinta. Pas Putiną į Sočį atvyko Sirijos, Irano ir Turkijos vadovai. Sirijos likimas sprendžiams jau be Europos ir Jungtinių valstijų.
1:03:45 Saudo Arabijoje suimami princai, reikalaujant atiduoti turtą. Pasaulyje – jokios reakcijos.
1:05:54 Buvęs Kataro premjeras viešai pareiškė, kad karą Sirijoje sukėlė Jungtinės Valstijos, Turkija, ir Kataras. O Bi Bi Si (BBC) parodė reportažą su pasakojimu, kad teroristams iš apsiaustos Rakos Sirijoje pabėgti padeda Vakarai.
1:09:45 Lenkija. pradėjo svarstyti sankcijas Lenkijai. nepatenkintas, kaip lenkai tvarkosi su teismais ir spauda, o svarbiausia – pabėgėlių klausimu. 5 Lenkijos deputatai balsavo prieš savo valstybę.
Lapkričio 11-ą Lenkijoje įvyko grandiozinės eitynės. Pagrindiniais šūkiais buvo reiškiamos pretenzijos į Lvovą ir Vilniaus kraštą.

5 thoughts on “„Kas čia daros? Kas čia daros?“ Nr. 3

 • 2017/12/31 at 19:11
  Permalink

  Reikėtu plekšnėms išversti į lietuvių kalbą. Apie pasaulio geopolitinius konfliktus.

  Atsakyti
 • 2017/12/30 at 20:32
  Permalink

  Kodėl mano klausimas buvo ne į temą? Juk buvo paskelbta, kad popiežius lankysis Lietuvoje. Visi politikai taip jį kviečiasi dėl kažkokių priežasčių. Ką tai duoda Lietuvai?

  Atsakyti
 • 2017/12/05 at 21:52
  Permalink

  Žinote, kas įdomiausia? Rolandas nekiša savo nuomonės tik kviečia susimąstyti, kviečia domėtis, bet nė kiek neabejoju, kad valdžiažmogių vistiek bus apšauktas marginalu, vatniku ir šiaip kvailiu 🙂 Tai, kas čia kvailys, a?

  Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.