Mūsų Gretose – pusė Lietuvos, tik jie patys to dar nežino

Išėjau iš Lietuvos Liaudies partijos pirmininko pareigų ir partijos. Liaudies patarlė, sakanti, jog „negalima į svetimą vienuolyną eiti su savomis taisyklėmis“ – teisinga. Todėl nėra kito kelio, kaip tik jungtis į vieną darinį žmonėms, panašiai matantiems pasaulį. Tuomet nereikia ginčytis dėl esminių, pasaulėžiūrinių dalykų. Mūsų gretose tai – „Tautinės valstybės išlikimo pamatas“, arba15 punktų. O kaip juos įgyvendinti – atsispindi programoje, dėl kurios jau galima diskutuoti.

1. Tautinės valstybės išlikimo pamatas (15 punktų). https://youtu.be/v9bSFeSDh08

2. IX kitaip. Apie pasaulėžiūrą. https://youtu.be/JNwSLHRF2eI

3. XIII kitaip. Programa.

I dalis. https://youtu.be/NrxCqkKzrvs

II dalis. https://youtu.be/jHz-h_PaT5Q

III dalis. https://youtu.be/IFe8IXEvCwA

4 thoughts on “Mūsų Gretose – pusė Lietuvos, tik jie patys to dar nežino

 • 2018/11/15 at 16:17
  Permalink

  Klausimas: mano nuomone tokiai mazai valstybei,kaip Lietuva,seimas yra ne tik kad nereikalingas,bet ir stabdanti progresa(aisku jei tas progresas valstybeje vyktu) institucija.
  Istatymu ir poistatyminiu aktu projektus ar ju pataisas privaletu teikti specialistai is ministeriju (jei ten tu specialistu yra) ,o balsuoti gali ir zmones internetu.
  Seimas Lietuvoje ,kaip ir daugumoje pasaulio valstybiu pavirtes i vieta,kur "dirba " arba kazkieno lobistai,arba pesamasi del tabureciu tarpusavyje, uz toki "darba" tiesiog ismetami pinigai.
  Suprantu,kad is karto ju per viena diena neisvaikysi,bet ar negalima butu tai numatyti ateityje,kad tokio "apendicito" neliktu. Butu idomu suzinoti nuomones.

  Atsakyti
 • 2017/11/14 at 23:19
  Permalink

  Po Žėmės referendumo sėkmės ir nesėkmės, sakyčiau, įmanoma atsikovoti Lietuvą. Reikia politikų ginklus panaudoti prieš juos, bet tai daryti palaipsniui, iš lėto. Siūlau organizuoti parašų rinkimą, kuris būtų tik su dviem punktais:
  – Seimo narių mažinimas iki 127-ių (14 narių mažiau,10% nuo 141)
  – Reikalingų referendumui parašų mažinimas iki 100 000
  Jei pavyksta, kiti referendumai bus lengviau parengiami. Prisispausdinus popierėlių, kuriuose tinklalapio adresas su el. pasirašymo galimybe, bus lengviau įtraukti žmones. Nenorintys, netirintys laiko vaikščioti su parašų lapais galėtų prisidėti dalindami tuos popierėlius, kad ir darbovietėje.
  10 ir 100 vien tik psichologiniu atžvilgiu labai gražūs oficialūs ir teisingi skaičiai — visiem patiks. O jei ir atsiras mažiau sukalbamesnių žmonių, paminėsime nė kiek mažiau teisingai atrodančius 100-o ir 101-o seimo nario pavyzdžius iš Latvijos ir Estijos respublikų parlamentų. Tikiuosi bent skaniai pasijuokėt mano komentaru, ačiū už dėmesį. :^)

  Atsakyti
 • 2017/09/30 at 00:39
  Permalink

  Rolandai, dėkojame, kad pasiūlėte pasirinkimą balsavimo metu ir sutinku, kad daugelis Lietuvos gyventojų mąsto panašiai, kaip ir jūs, tačiau nebalsavo už LLP būtent dėl jūsų labai polemiškos retorikos. Jums, tikriausiai, tai nėra akivaizdu, bet stebėdamas iš šalies ir pritardamas jūsų požiūriui suprantu, kad žmonės, deja, niekada nebalsuos už partiją, kurios nariai taip agresyviai nusiteikę, debatų metu pamokantys ir peikiantys kitus kolegas, vadovaujasi emocijomis, ne vien racionaliais argumentais, ypač tuo pasižymėjo kiti partijos nariai, kurie, atrodo, visai nemoka viešai diskutuoti ir net gėda klausytis, kai pradeda kalbėti, mintims pritari ir džiaugiesi kad yra taip mąstančių, bet apgailestauji, kad tokie žmonės atstovauja šį alternatyvų požiūrį, nes suprantama, kad su tokia retorika ir atstovais tikrai nelaimės rinkimų (užtenka pažiūrėti į Arto Braso kalbėjimą, Kazimiero Juraičio nesitvardymą tiek diskusijose, tiek žeminant YouTube piktus komentuotojus, Eugenijaus Palioko nevykusius juokelius ir ilgąsias įžangas bei nesuprantamas digresijas ir replikas). Ką darė partija, tai agresyviai polemizavo su kitomis partijomis, peikė, net žemino, kalbėjo iš aukšto. Svarbiausias darbas norint įtikinti žmones yra surasti tinkamą priėjimą ir retoriką, kad pirmiausia išgirstų, o vėliau ir patikėtų argumentų logika. Netinkamas emocinis kalbėjimas pirmiausia neleidžia net išgirsti, o kai nesiklausai, tikrai negirdėsi kas sakoma. Man asmeniškai buvo sunku klausytis ir stebėti LLP rinkiminę kampaniją net a priori sutinkant su partijos pažiūromis, ir prisipažinsiu galiausiai nusprendžiau nebalsuoti už LLP, pagalvokite kaip jautėsi tie, kuriems pristatytos pažiūros buvo naujiena, jie net jų neišgirdo.

  Atsakyti
 • 2017/09/26 at 16:20
  Permalink

  Kas per naujiena ! Paulauskas išėjo iš partijos pirmininko pareigų… Negali būti… Šitą veikėją derėjo išmesti iš pirmininko pareigų lygiai taip kaip ir iš partijos.

  Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.