D.Trampas turi pagrindo pradėti kelti bylas įvairiems veikėjams

generalinis prokuroras Džefas Sešensas (Jeff Sessions), liudydamas per atvirą Senato Žvalgybos komiteto posėdį, pareiškė, kad tvirtinimai apie Donaldo Trampo (Donald Trump) rinkimų štabo sąmokslą su Rusijos institucijomis yra „siaubingas ir šlykštus melas“.

RP2017Rolandas Paulauskas, Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras, politikos apžvalgininkas:

Akivaizdu, kad D. turi pagrindo pradėti kelti bylas įvairiems veikėjams už prezidento administracijos diskreditavimą, – ir ne tik pareigūnams, bet ir žiniasklaidai bei atskiriems žurnalistams. Beje, visos tos kalbos apie „nepriklausomą žiniasklaidą“ Amerikoje išgaravo kaip rūkas, patekėjus saulei… Tačiau ši kova pabaigos neturi.

Konfliktas tarp svajoklių ir realistų, arba tarp globalistų ir valstybininkų, yra realus, jis nuolat vyksta žmonių sąmonėje. Ta kova vyksta ir JAV, ir Europoje, ir Lietuvoje, ir Rusijoje… Tai yra žmogaus prigimtyje, nes vieni nori to, ko būti negali, o kiti tiesiog mato, kad viskas juda nuožulnia plokštuma. Įsivaizduokime, kas būtų nutikę su JAV, jeigu per Barako Obamos (Barack Obama) valdymo laikotarpį šalies nebūtų padvigubėjusi. Ar išvis egzistuotų? Tai yra realios problemos. Darbo vietų iškėlimas į Aziją taip pat yra realios problemos. Migrantų klausimas, kuris keičia visuomenės sudėtį ir valstybių ateitį pasaulyje, – dar viena reali problema. Bet štai yra pasaulyje žmonių, kuriuos vadiname svajokliais, arba globalistais, kurie viską mato kitaip, ir jie nepasiduos. Ir vien todėl šis yra nesibaigiantis.

Ar D.Trampui užteks jėgų ir galimybių šitai publikai kelti bylas? Aš nežinau – sunku pasakyti… Tačiau pasiskirstymas žmonių galvose tarp svajoklių ir realistų vis tiek egzistuoja, ir kad ir kas ką svajotų, gyvenimas daro savo. D.Trampui dabar aktualus klausimas ne tiek melagiams bylas kelti, kiek atsilaikyti pačiam. Juk tikslas yra apkalta. Jam „kabina“ rusų kortą, nes tai yra patogiausia ir lengviausia, – reikia, kad jis vaikščiotų su „liaudies priešo“ etikete. Tas pats vyksta ir Lietuvoje, ir Europoje – kai nėra prie ko prikibti, tada traukiama iš rankovės rusų korta. O visuomenei per žiniasklaidą galima įkalti į galvą, ką tik nori, – nesvarbu, kad tai yra melas. Tačiau dar Jozefas Gebelsas (Josef Goebbels) sakė, kad melas, pakartotas tūkstantį kartų, tampa tiesa. Taigi, visi globalistai, turėdami savo rankose pinigus ir žiniasklaidą, formuoja tam tikrą „valstybės išdaviko“ opiniją, o kai ji bus suformuota, bus organizuojama apkalta.

respublika.lt

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.