4 thoughts on “6-oji Naktigonė internetu (iliustruota) 2014 06 02

 • 2017/01/14 at 16:26
  Permalink

  Apie neegzistavusią Mongolų imperiją

  Atsakyti
 • 2016/11/26 at 10:56
  Permalink

  Panašu, jog Paulauskas atgauna regėjimą ! Panašu, bet tik panašu. Sprendžiant iš jo pasisakymų vyrukas kaip miksavo melą su tiesa, taip šitą ir tiesiogine, ir perkeltine prasme buiesoidų mėgstamą košelieną gamina ir toliau. Avinams žiūrintiems į šito piliečio burną kaip į tiesos sakyklą nemokamas patarimas – pasiklausykite ką šitasis šneka ir savo galva, bent kiek kritiškai tuos snekėjimus įvertinkite. Neturiu nei didelio noro anei laiko rašyti kritines pastabas, betgi nori nenori reikia reaguoti į išsakomas kalbėtojo visiškas nesąmones, taigi suradęs laiko šį bei tą konkrečiai pakomentuosiu nesiveldamas į diskusijas su biesoidais.

  Atsakyti
  • 2017/01/14 at 16:45
   Permalink

   Panašu, kad Juozas visiškai nesigaudo geopolitikoje arba nenori susigaudyti. Be to, tokios viešos asmenybės ne viską gali atvirai sakyti. Ir pats, kai kuriomis temomis patylėtum. O jei ir laidytum gerklę, tai greitai bylą tau užvestu. Be to, kažkokias paskalas laidai, nieko konkrečiai nepasakydamas. Tipiški liberalų agento požymiai. Suaug pagaliau.

   Atsakyti
 • 2016/11/25 at 12:59
  Permalink

  Jeigu priimti domėn, kad KGB agentūros archyvai buvo parduoti CŽV, tai išeinant iš to viskas atsistoja savo vieton. Brangiausias agentas prieš kurį daugiausia yra kompromato.
  Iš to ir JAV įvykiai (ne tik Monika Lewinsky ar Wotergeitas) – valdymas per kompromatą, kaip ir SSSR.
  Iš to paaiškinamas kodėl Jav "geriau Brazauskas, nei Paksas".
  Iš to paaiškėjimas, kodė Baltoji Musmirė persimetė į konservatorius, vos išrinko į prezidentes.

  Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.