LR Seimo rinkimų rezultatų aptarimas

LR Seimo rinkimų rezultatų aptarimas (tiesioginė transliacija) 2016 10 17. Lietuvos liaudies partijos pirmininkas Nepriklausomybės atkūrimo akto signataras ir Elona Švipienė aptars LR Seimo rinkimų rezultatus. www.liaudiespartija.lt.

4 thoughts on “LR Seimo rinkimų rezultatų aptarimas

 • 2016/11/03 at 15:34
  Permalink

  Ilonai labai netinka tas pamaiviškas tuštuma demonstruojantis elgesys – tai labai negerai ir negražu…

  Atsakyti
 • 2016/10/22 at 13:31
  Permalink

  Apie smegenis: vienas profesorius (pavardę jei rikės sužinosiu)maždaug prieš 40m iškėlė įdėja kad smegenys yra DINAMINĖS, ir tai įrodė. Tai leidžia gyditi tokias ligas kaip depresiją ir net šizofreniją bę vaistų. Tai jau įrodyta ir kuriamos metodologijos. Jusų minima smegenų" tingumo " teorija yra mėgstama rusu psichiatro Savėljevo. Rusijoje tyrė dviejų žmonių ; profesoriaus ir kiemsargio smegenis, jie mirė garbaus amžiaus, tad ir jų smegenys parodė viso gyvenimo darbą; skirtumas buvo sinapsių tankiu. Sinapsės tai jungtys tarp neoronų, kuo žmogus daugiau mąsto tuo tankis didėja. Tad prieinam prie Lenino tezės: mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis. Ponai be žmonių švietimo, nieko nelaimėsime. Po žodžių švietimas, turiu omenyje einant nuo paprastų dalyku tokių kaip : logika, kiek žinau ji nebedėstoma nei mokyklose nei universitetuose. Nežinant logikos žmogui yra atimtas mechanizmas atskirti plepalus nuo rimtų tezių, atveriamas kelias manipuliacijom, įsivyrauja" nuomonų" kultas užkertantis kelia argumentams ir faktams. Paaiškinti kas tai yra klasių kova; kad tai ne K.Markso išradimas, o 3 prancuzų , Renė, gezo . O kad klasių kova tebevyksta tai faktas, pvz: lietuvos turtingieji 2016m. uždirbo 10%pelno o šalies BVP augo1,7%.Ar jus tai kitaip vadinat? Dėl rinkimų rezultatų: yra labai didelis skirtumastarp norėti ir galėti, jus kaip žmonės nuostabūs, o politikai nekokie. Aš asmeniškai jus palaikau jusų pralaimėjimas yra ir mano pralaimėjimas. Ką Rolandas pasakoja yra gerai ir tiesa , tai trunka iki 3 val. ir jus tuo didžiuojatės o šiandieninis jaunimas turi klipinį mąstymą ir dėmesį tegali išlaikyti iki 5 min. manyčiau reikėtų kalbėti jų kalba, trumpa bet iformatyvia. Tad linkiu blaiviai realistiškai išsiaiškinti pralaimėjimo priežastis ,jas šąlinti ir pašąlinti. Ar atkreipėt dėmesį į savo pavadinimą?, tai didžiausįą potencialą turintis pavadinimas lietuvoje, LIETUVOS LIAUDIES partija o balsų negavot nes jų neatstovavot.

  Atsakyti
 • 2016/10/17 at 09:31
  Permalink

  Ne Ideja tokia sukurti psl kur zmonea gales rasiti varda pavarde ir apylinke, kiti zmones matys tik apylinke, kad nepakenktu darba pfastum ir pansiai, bet liaudes partijos zmones matys viska, Kaimo žmonės vienas kitam pasakys, taipat rekia telefono linijas kur pasKai info ir tave i psl ives darbo partijos atstovas. Sulygintume kiek balsu gavo liaudes partija ir kiek zmoniu apygardoje balsavo, pvz sako komisija gavome 2 balsus o 30 balsavo uz tada perkratytume apygardas ir laisvI pasiektume 5% Ka manote apie idėją?

  Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.