One thought on “XIII Naktigonė kitaip. III dalis. Rolandas Paulauskas. 2016 08 15

 • 2016/08/22 at 21:27
  Permalink

  Laba diena, esu klausęs daugybę jūsų įrašų ir turiu pripažinti kad jūsų logika ir mąstymas yra ypač objektyvūs ir tikslingi. Pritariu didžiajai daugumai jūsų siūlomų idėjų bei problemų sprendimų būdų. Visgi iš jūsų 13 naktigonės 3 dalies įrašo kyla keletą klausimų.
  1.Klausimas:
  Kodėl išskyrėte gydytojus iš kitų sričių specialistų, kurių didžioji dalis ruošiama iš valstybės lėšų. Ar ne būtų tikslinga taikyti šį punktą nešališkai visiems studentams gaunantiems valstybės krepšelį, arba netaikyti apskritai.

  2. Klausimas:
  Drįsčiau abejoti, kad medicinos specialistai užsiimantys privačia praktika tai daro iš gero gyvenimo. Labiau tikėtina, kad žmogus investavęs dalį gyvenimo į studijas, paprasčiausiai nori oriai gyventi, arba bent jau kad tos studijos atsipirktu kaip investicija. Manau puikiai suprantate kokia yra realybė šiuo metu valstybinėse ligoninėse korupcijos klausimais. Taip pat žinote apie medicinos personalo ypač slaugytojų, rezidentų, ir tų pačių gydytojų oficialius atlyginimus. Mano supratimu, žmogus turi teisę susikurti savo pajamų šaltinį privačios praktikos pavidalu jeigu valstybė nesuteikia padorių pajamų. Kaip jūs tai vertinate, bei kokia jūsų nuomonė į Vokietijoje taikomą sveikatos apsaugos praktiką?
  3.Klausimas:
  Suprantant esamą politinę bei ekonominę situaciją Lietuvoje, tampa akivaizdu, kad esminiai pokyčiai turi būti atliekami kaip galima greičiau kol situacija dar yra atitaisoma, ir kol dar turime galimybę išsaugoti tą ką turime. Ar ne būtų tikslinga suvienyti jėgas su kitomis nesisteminėmis partijomis, pvz. Lietuvos centro partija atstovaujamą Naglio Puteikio. Susidarė įspūdis, kad prasmių laukas didelę dalimi yra suderinamas. Atsižvelgiant į šiuo metu vykstančių procesų svarbumą, ar nemanote kad susivienijus, turėtumėte didesnį potencialą pakeliui nuvažiuoti bent iki Kryžkalnio ?

  Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.