6 thoughts on “Rolando Paulausko kalba Lietuvos Liaudies partijos suvažiavime

 • 2016/07/09 at 11:09
  Permalink

  Matau Juozo komentara ir galvoju ,kad jis mazas budamas krito ant galvos.

  Atsakyti
 • 2016/06/16 at 20:51
  Permalink

  Kai Juozas pakalbėjo apie Rolandą, tai viską papasakojo apie Juozą, bet nieko apie Rolandą.

  Atsakyti
 • 2016/06/16 at 07:14
  Permalink

  Na, apie Juozą aš irgi galėčiau daug prirašyti, koks jis atsilikęs, nesupranta, kokiame pasaulyje gyvena ir panašiai. Juozai- dėk faktus ant stalo ir tada rašyk. Rašyk, su kokiais Rolando teiginiais,pažiūromis nesutinki- klok savuosius argumentus ir tada bus galima vertinti rimčiau. O dabar….Klaviatūros trolis:)))

  Atsakyti
 • 2016/06/15 at 10:53
  Permalink

  Mano dabartiniu suvokimu Paulauskas priklauso atsilikėlių, t.y. žmonių visiškai nesusigaudančių kokiame Laike jis gyvena. Žmogus turėdamas laiko, žinoma prisigaudė politekonominių žinių, prastudijavo biesoidų sukurtas žmonių apiplėšinėjimo struktūras, tačiau visiškai neskyrė laiko Ateityje reikalingom žiniom. Lygiai kaip ir sąjūdžio laikais šitas veikėjas paviršutiniškai disponavo praeities faktais, praeities žiniom ir darė darbus neatsižvelgdamas į giluminius-bazinius klodus, gal tiksliau ne darbus darė, bet priskaldė kaip sakoma malkų ir dabar tas priskaldytas malkas vėl bando tokiu pat ribotumu kvepiančiu, tiksliau jau ribotumu dvokiančiu būdu taisyti. Vargas žmogui, vargas paskui jį einantiems…

  Atsakyti
  • 2016/06/15 at 21:49
   Permalink

   Ar tai, kad R. Paulauskas pasako žmonėms tiesą apie tai, kas vyksta pasaulyje, jums yra atsilikimas ir ribotumas? Gal jūs norite, kad žmonės būtų skandinami oligarchų ir jų parankinių skleidžiamame melo liūne? Man labai labai liūdna, kad tokių žmonių, kuriems tiesa seniai virto "ne šio pasaulio dimensija" vis daugėja….

   Atsakyti
  • 2016/06/18 at 20:48
   Permalink

   Juozai,gal tavo gyvenime atsitiko kas nors negera?

   Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.