Gąsdintojų anglai neišsigando

Ričardas ČEKUTIS, [email protected], 

Likus vos dienai iki referendumo dėl Jungtinės Karalystės pasitraukimo iš ES, jo baigtis visiškai neaiški, rodo naujos apklausos.

Gąsdintojų anglai neišsigando kalbėjosi su Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataru, politikos apžvalgininku Rolandu Paulausku.

– Po britų parlamentarės, kuri buvo ryški šalies pasitraukimo iš priešininkė, nužudymo daugeliui žmonių kilo įtarimas, kad tai nebuvo atsitiktinumas…

– Be abejonės… Spėju, kad ne man vienam kyla svarbiausias klausimas: ar jos žūtis yra tik sutapimas, ar ne? Jeigu aš būčiau kriminalistas ir gaučiau tirti tokią bylą, tai pirmiausia tokį klausimą ir kelčiau. Juk juokinga būtų neigti, kad jos žūtis yra labai naudinga pasilikimo šalininkams.

Iš tikrųjų „Brexit“ šalininkų tuo metu pradėjo ryškiai daugėti, atotrūkis tarp šalininkų ir priešininkų pradėjo augti gana staigiai. O čia toks įvykis… Bet aš suprantu, kad didelė dalis Lietuvos visuomenės bijo net pagalvoti, jog čia galėjo būti šis tas daugiau nei banalus sutapimas. Nes jeigu taip drįsti pagalvoti, tuomet susvyruoja tikėjimas daugeliu metų metais tau į galvą kaltų postulatų apie vakarietišką demokratiją, žmogaus teises, žodžio laisvę ir t.t. O tie postulatai daugelį žmonių iki šiol laiko iliuzijų nelaisvėje.<Skaityti toliau>

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.