Tyliai mirštanti Europos civilizacija

Ričardas Čekutis, „Respublikos“ žurnalistas, 

Libijos vadovas Muamaras Kadafis (Muammar Gaddafi) kadaise pareiškė: „Atrodo, kad Alachas padovanos islamui pergalę Europoje be kardų, be ginklų ir be užkariavimų. Mums nereikia teroristų, mums nereikalingi mirtininkai. Vos po kelių dešimtmečių daugiau nei 50 milijonų musulmonų Europą pavers musulmonišku žemynu.“ Šie pranašiški žodžiai šiandien pildosi su kaupu – Europą užkariauja musulmonai, o tikrieji europiečiai šį faktą piktybiškai ignoruoja. Apie tai kalbėjomės su Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataru, politikos apžvalgininku Rolandu Paulausku.

– Oficialiais duomenimis, jau dabar Europoje gyvena 52 milijonai musulmonų. Jeigu jų dauginimosi tempai išliks tokie patys ir ateityje, po 15 metų jų turėtų padaugėti iki 103 milijonų, o tai jau penktadalis visos Europos populiacijos. Be to, į šiuos skaičius neįtrauktas vadinamųjų pabėgėlių antplūdis. Kuo visa tai gresia Europai?

Tyliai mirštanti Europos civilizacija– Čia pati vieta tiesiog ironiškai pasijuokti, todėl būtinai kaip nors įrašykite mano juoką… Kalbėdamas apie tuos europiečius, aš visada klausiu: kokio naivumo reikia būti žmonėmis, kaip reikia bijoti realybės, kad nesuprastum, kuo visa tai baigsis. Reikia taip norėti save apgaudinėti, be to, reikia mokėti save šitaip apgauti… Nes jeigu tik prakrapštysi akis ir įjungsi mažytę dalelę savo smegenų, iškart bus aišku, kuo visa tai baigsis. Jau dabar musulmonų gimstamumas tokiose šalyse kaip Belgija ar Olandija yra didesnis nei tikrųjų tų šalių gyventojų. Kita vertus, gimstamumas tarp šių ateivių iš principo yra didėjantis, o europiečių gimstamumas nuolat mažėja. Pas musulmonus šeimose gimsta 3-6-8-10 vaikų, o europiečiai vos išstena po vieną… Tuo labiau kad pati Europa musulmonams už tuos vaikus dar ir moka, o tai tampa net jų bizniu, nes kuo daugiau turi vaikų, tuo daugiau gauni pinigų. Dabar paleistas į apyvartą populiarus mitas, esą yra 500 milijonų europiečių, todėl jeigu atvyks vienas kitas milijonas musulmonų, tai nieko nepakeis… O aš tvirtinu, kad pakeis ir tai nutiks labai greitai. Juo labiau kad tie atvykėliai koncentruojasi tam tikrose vietose, o nepasiskirsto tolygiai po visą Europą. Jie koncentruojasi didžiuosiuose miestuose, kuria savo uždarus getus, jie jau dabar visiškai kontroliuoja atskirus miestų rajonus – Vengrijos premjeras yra įvardijęs, kad tokių uždarų zonų Europoje jau yra daugiau nei 900… Tai kokia dar Europos baigtis čia gali būti?<Skaityti toliau>

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.