Pasirinkimas bus. (video)

2016 05 17

Neseniai viešoje erdvėje pasirodė Lietuvos Liaudies partijos kreipimasis į mane ir Zigmą Vaišvilą su kvietimu dalyvauti kartu šių metų rinkimuose į Seimą. Tikiuosi, kad atsakys už save pats, o aš priimu Liaudies partijos kvietimą. Manau, kad tas kvietimas buvo padarytas dėl tų šimtų videofilmų internete. Tuose filmuose jau dešimtmečiais išsakomos mintys, pasiūlymai įvairiausiais Lietuvos valstybės ir Tautos klausimais.

Šių metų daugeliui Lietuvos žmonių sudėtingi ta prasme kad, kaip žmonės sako, “nėra ką rinktis”. Partijos supanašėjo, nesuprasi, kuo jos besiskiria. Ir priimdamas Lietuvos Liaudies partijos kvietimą, kartu su mūsų gretų žmonėmis, noriu pasiūlyti visiems pasirinkimo galimybę. Galimybę rinktis ne pagal paskiras pavardes, pagal veidus, o pagal pažiūras. O tos pažiūros, kaip jau sakiau, atsispindi “Naktigonėse”, ELTOS pokalbiuose, publikacijose įvairiuose laikraščiuose. O koncentruotu pavidalu, jeigu Jutube įrašysite mano pavardę, jūs rasite video “Tautinės valstybės išlikimo pamatas”, arba kitaip tariant “15 punktų”. Ten išsakytas daugelio dešimtmečių apmąstymo rezultatas.

Kartu su mes siūlysime rinktis ne paskiras pavardes (nors be abejo, bus ir pavardės, bus rinkimų sąrašas). Mūsų pavardžių sąraše bus žmonės, visi telpantys, kaip mes vadiname, į bendrą prasmių lauką. Vienodo mąstymo žmonės suteikia garantiją, kad kai ateis laikas pakelti ranką už vieną ar kitą įstatymo nuostatą – jie ir laikysis bendrų pažiūrų. Nes jeigu žmonės pažiūrų sistemos neturi – partijos suvienodėja, todėl ir balsavimai atrodo keisti ir neatstovauja rinkėjų pasaulio suvokimo.

Taigi mes išeinam su žinia, kad pasirinkimas – bus! Didelių pinigų mes, žinoma, neturėsim, todėl negalėsime nupirkti ir žiniasklaidos. Internetinė erdvė bus mūsų pagrindinė aikštelė. Todėl visus neabejingus žmones, pritarančius mūsų pasirinkimui, raginu platinti šią žinią: PASIRINKIMAS RUDENĮ BUS! IR TEGAUSĖJA MŪSŲ GRETOS!

5 thoughts on “Pasirinkimas bus. (video)

 • 2016/06/12 at 12:35
  Permalink

  Na, mano pastebėjimu, reikėtų pakeisti partijos pavadinimą, nes jaunesnių rinkėjų nepritrauksit. Pasirinks tik dalis pensininkųi, kurie jaučia nostalgiją praeičiai. Nieko gero.

  Atsakyti
 • 2016/06/12 at 09:31
  Permalink

  Aciu jums, Rolandai, su jusu atejimu atsiranda sviesa tunelio gale… sekmes jums.

  Atsakyti
 • 2016/05/21 at 14:32
  Permalink

  Gera naujiena!!
  Mažai žmonių besidomi politika, nemanau, kad bereikia aiškinti dėl ko, tačiau agituosiu visus savo pažystamus balsuoti už Jūsų partija.

  Atsakyti
 • 2016/05/21 at 00:02
  Permalink

  Ačiū Rolandai:) didelis jums ačiū…

  Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.