Lietuvos liaudies partijos atviras kvietimas signatarams R.Paulauskui ir Z.Vaišvilai

Gyvename laikotarpiu, kada rinkėjas beveik neturi pasirinkimo. Visos politinės partijos vienodos, ką įrodo masiški jų narių perbėgimai iš vienos partijos į kitą. Partijos nebeturi savitų idėjų, pažiūrų, pasaulėžiūros.

 Lietuvos politinėje opozicijoje šiuo metu yra dvi ryškios asmenybės: signatarai ir . Rolandas Paulauskas suformulavo tautinės valstybės išlikimo pamatus, pasaulėžiūrą. Zigmas Vaišvila išsiskiria savo nenuilstama kova prieš naująją politinę nomenklatūrą.

kviečia signatarus Rolandą Paulauską ir Zigmą Vaišvilą kartu formuoti sąrašą ir dalyvauti  Seimo rinkimuose.

Lietuvos liaudies partijos Vadovybė

Pranešimą paskelbė: Danguolė Tautvydienė, Lietuvos liaudies partija

Šaltinis: http://sc.bns.lt/view/item.php?id=203075

2 thoughts on “Lietuvos liaudies partijos atviras kvietimas signatarams R.Paulauskui ir Z.Vaišvilai

 • 2016/05/21 at 14:52
  Permalink

  Ir kaip išardyti tą 25-ių metų valdžiažmogių kartėlį??
  Reikalinga tikrai ilgalaikė strategija, kad tokiuos asmenis kaip R.Paulauską bei Z.Vaišvilą paskirti prie valstybės vairo..
  Tautos nesuvokimas šių dienų yra stulbinamas, tad perauklėti Lietuvos tautą neužtenka vien tradicinių būdų, tam reikia kitų kelių, aišku ir finansiniu ištekliu..
  Čia yra mokslas ir ta formulė tikrai yra..

  Atsakyti
  • 2016/05/22 at 20:17
   Permalink

   Kartėlis tikrai susikaupes. Ir tik rinkimo būdu taikiai (arba revoliuciniu, kuris palieką chaosą) galima keisti kažką. Tad labai džiugu, kad gimsta tikra opozicija, kuri taikiom priemonėm taria savo žodį. Tai daug ilgesnis ir labai daug kantrybės reikalaujantis veiksmas kuris nepalankus sistemai. Pasikartosiu,…džiugu, kad męs dar turim galimybių, bent jau pabandyti. Ir, bent jau aš, prisidėsiu prie to nors savo balsu.

   Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *