Balsuojame už viską, kas ateina iš Vakarų

Ričardas ČEKUTIS, [email protected], 

Vokietijos tautinė partija „Alternatyva Vokietijai“ („Alternative fur Deutschland“, AfD) užvakar priėmė rinkimų manifestą, kuriame teigiama, kad islamas nesuderinamas su šalies konstitucija, ir ragina uždrausti minaretus ir burkas. Tačiau svarbiausia manifesto dalis – kategoriškas „ne“ vadinamajai Laisvosios prekybos sutarčiai su JAV.

Balsuojame už viską, kas ateina iš VakarųRolandas Paulauskas, Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras, politikos apžvalgininkas:

Pirmiausia niekas tos Transatlantinės sutarties dar nematė. O iš tų žinių, kurios vienaip ar kitaip prasiskverbia į viešumą, galima spręsti, kad ši sutartis Europai bus labai nenaudinga. Ypač žalinga bus Europos žemės ūkiui, taip pat ir kitoms šakoms – pavyzdžiui, chemijos ar kosmetikos pramonei, nes draudžiamų naudoti cheminių elementų kosmetikoje yra gerokai mažiau negu Europoje. Štai ir vokiečių „Suddeuts che Zeitung“ prieš porą dienų paskelbė straipsnį, kuriame iš nutekintos informacijos pasakoja, kokį spaudimą daro amerikiečiai vokiečiams, grasina sumažinti vokiškų automobilių importą į Ameriką, jeigu jie nesutiks su sutarties sąlygomis.<Skaityti toliau>

2 thoughts on “Balsuojame už viską, kas ateina iš Vakarų

 • 2016/05/06 at 10:46
  Permalink

  Gintis žemėje -rūšių ir porūšių išlikimo reiklas.Kadangi jau taip atsitiko,kad esame žemėje trurime rūpintis ,kad netaptume maistu. Gyventi kaip gyvenome , ateityje nebegalėsime.Klausymas. ar norime išlikti kaip Tauta?Ar ištirpsime jūroje ir tai bus "neblogai". Kol kas esame ta avinų banda,kuri kelionėje yra maistas atėjūnams. Jie mums nurodinėja,ką,kaip ,kur ir kiek daryti,kad išgyventi Kaip gyventi…?!…?Męs parodėme,kad esame maistas,tad visa mūsų garb – būti patiektais švediškam stalui. Šen,mieli sveteliai!
  Ar dar skiriame svetingumą,nuo šeimininko orumo ir savigarbos. Saugumą nuo atlapaširdiškumo,kvailuma nuo protingumo,protingumą nuo išminties ir t.t. ir panašiai. Tarsi viskas apsivertė aukštyn kojom ir mums ne motais. Todėlmus ir ryja. Nejaučiate? Tai tada miegi,jei nematai,kas aplink dedasi…. Dalis jau patapo"išsigelbėk pats ir išgelbėsi kitus "sektos nariais,kada rūpinasi tik savimi ir retkarčiais sąžinei apraminti pabūna "mecenatais". Kokia veidmainystė ! Ir jie mano,kad kaži ką apgavo. Naivuoliai,o dar labiau proto nevalos,kurie elgiasi pagal savo pažinimą,ir tai yra teisinga,nes tai ir atspindi būtybės esmę. Visi turime tai,kas mums reikalinga ,kad augtume, stokojame to- ką reikia užauginti(išugdyti). Materialus pasaulis yra atspindys visų mūsų privalumų ir trūkumų. Ir jis yra nuostabus .Sakysite,kam jis yra nuostabus? Kiek tokių,kurie džiaugiasi gyvenimu ir nieko vargo nemato? Ar tikrai jie vargo nematė? Kas pabūvojote jų "kailyje".Jau nekalbant apie atsakomybę.kuri anot vieno mokytojo skambėjo taip-"kam daug duota iš to bus daug ir pareikalauta". Tad, Įdomu būtu sužinoti,koks Didžiausias žmonijos trūkumas.? Negalima būtu išskirti. Tai visuma kurios "kokybę" kuria sąmoningos būtybės ,..taigi ,sąmonigumo " žmogui-maistui" ir trūksta,tad jis ir yra kastinės sistemos "uodegoje". Tie patys šveicarai yra sąmoningumo viršūnė,tad jie ir gyvena kaip pridera sąmoningai būtybei,bet visi tai negalime gyventi Šveicarijoje,pasakysite. Taip . Tačiau galime imti geriausius pavyzdžius ir jais naudotis. Kodėl to nedarome?Atsakyti paprasta,nes nesame"tiek išsivystę" ir tai darome labai vangiai. Gamtoje,silpnas tampa grobiu stipresniojo. Ar esame tokie jau silpni,kad pasmerktume save pražūčiai? Ne velnio! Žūs silpniausieji,o tautos stuburas ,kuris naujas formuojasi,o ir buvo kaime-neprapuls.

  Atsakyti
 • 2016/05/06 at 08:02
  Permalink

  Sveiki. Taigi,bėda ta,kad mūsų visuomenė dėl suprantamų priežasčių prarado savisaugos instinktą ir tapo priklausomais nuo viešosios "opinijos "formuotojų valios. Bejėgiškumas,naivumas,beviltiškumas,susiskaldymas,abejingumas šių laikų civilizacijos suformuotas visuomenės tarno-vergo stereotipas, atvedė pasaulio visuomenę į vergo ir pono santykių kasdienybę. Ar tūrėsime jėgų ištaisyti šia įdingą sitemą priklauso nuo kiekvieno iš mūsų brandos,išminties ir noro pakeisti į prapultį žengiančią Tautą,Pasaulį, civilizaciją. Mano nuomone,bėda yra pinigo "valdžios įsigalėjimas" arba jo kaip įrankio pritaikymo visagalybė. Kaip su tuo kovoti? Ogi visuomenei pereiti nuo priklausomo gyvenimo būdo,tai yra grįžti prie žemės -į Gamtą. Ji rengia maitina,globoja ir ugdo žmogų gyvulį link ŽMOGAUS. Gamtoje įvairenybė rodo,kad ir tautos yra skirtingos,tad jos natūraliai yra viena nuo kitos atsiskyrusios ir gyvena ten kur joms ir dera gyventi. Kosmopolizmas,laisva rinka,laisvė-prekyba sujaukė visą šią dermę,dėl to turime pakeistą žmogaus sąmonę,visuomenių barnius,atskirtis,nesuderinamumumus,baisų skurdą,badą ir nenusakomą prabangą,taip harmoningoje visuomenėje nebūna. Nužmogėjimas pasiekė tokį lygi,kada "gerai turintiems atsisedėti nuošalį nebepavyks". Męs nebesame laisvi plaukioti kurtik panorėje,bet visi, metaforiškai sakant,-sukišti į galeras ir turčius ir bėdžius,tik pirmieji mano,kad jie ne tokie- kaip paskutinieji. Kodėl taip atsitiko? Manau,kad tai dvasinio mūsų augimo mokykla,o kaip mokykloje būna -reikia patikrinti ką išmoko mokinys. Mūsų civilizacijai teko "prasto-ko-ko mokinio dalia",tad ir turime tai ką turime-ko nusipelnėme. Visatos dėsniai nepermaldaujami ir neplenkiami. Ko laukti? Taip kaip vystosi įvykiai,keičiasi pasaulinis hegemonas,globalios katastrofos galimybė bu(s)tu tik katalizatorius "pakelsiantis tautų persikrasutymo cunamio bangas". Ką daryti mažoms Tautelėms? Vienytis ir ruoštis galimiems išūkiams…labai jau tylu….matyt prieš audrą.Tad turime būti pasiruošę!. Gintis: asmeniškai,šeima,gimine,kaimynai,tautos.

  Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.