3 thoughts on “Lietuva Paneuropoje. (video)

 • 2016/03/04 at 23:13
  Permalink

  Dėja, dėja! Ne dabartiniai Lietuvos valdžiai tokius sprendimus spresti. Aplamai Lietuva negali jokius susitarimus ar nutarimus savarankiškai spresti be Briuselio sutikimo. Jeigu mūsų žemės ūkio minitrė važiouna į Briuselį dėl pieno palankesnių kvotu, "gal Briuselis leis". Tai apie kokį savarankiškumą kalbama? Čia ne tik valdžia,bet ir tas vadinamas "poalitinis elitas" turi turėti "poalitinius kiaušinius" turėti. O svarbiausia tai žmonės. Deja jie daugiau šventai tiki ką televizorius rodo, negu kunigo pamokslus bažnyčioje.

  Atsakyti
 • 2016/02/16 at 13:49
  Permalink

  Del parasu rinkimo. Jei gyveni uzsieny (pav anglijoj) ir neturi lietuvisko banko saskaitos nepasirasysi, nes jei pasirenki ipasas.lt neleidzia prisijungti. Stai koki pranesima meta:

  Gosign.lt bei Finansinių ataskaitų pildymo ir teikimo sistemų vartotojų dėmesiui!
  Informuojame, kad laikinai sutrikusi dokumentų, pasirašytų asmens tapatybės kortelėse turimais ir UAB „Skaitmeninio sertifikavimo centro“ išduotais sertifikatais, el. parašo patikra. Dėl šios priežasties dokumentų, pasirašytų minėtais sertifikatais, įkelti į sistemą nepavyks. Nesklandumus planuojame pašalinti iki vasario 15 d. Atsiprašome už patirtus nepatogumus.

  Siandien 16 🙂 . ir tas jau yra nuo pirmu dienu kai pradejote rinkti parasus. Jei kartais nepastebejot to nutariau informuoti 🙂 o kodel taip yra manau aisku netik vatnikams bet megstom biuretem

  Emigraves Lietuvis

  Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.