„Mūsų Gretos“ telkiasi su B3 grupe ir Respublikonų partija

Šiandien Seimo konferencijų salėje įvyko signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija, kurioje pranešta, kad siekiant dalyvauti artėjančiuose rinkimuose, telkiasi su Birželio 3-osios grupe ir Respublikonais.

 

Birželio 3-osios grupės, Respublikonų partijos ir švietėjiško sambūrio “Mūsų Gretos”

PRANEŠIMAS VISUOMENEI

2015 12 23

Mes, Birželio 3-osios grupė, Respublikonų Partija ir  švietėjiškas sambūris “Mūsų Gretos”, vienijami bendros pasaulėžiūros ir rūpesčio dėl Lietuvos valstybės ir  Tautos likimo, kviečiame partijas, visuomenines organizacijas bei pavienius asmenis ir toliau telktis bendram darbui.

Mus vienija bendras ir bendri tikslai, kurių pagrindinis yra Lietuvos valstybės išlikimas, Tautos ir šeimos išsaugojimas.

Mūsų netenkina dabartinė politinė – partinė sistema. Pagrindinės Lietuvos politinės partijos neturi bendros pasaulėžiūros ir valstybės tikslo, todėl vadovaujasi verslo – korupcijos – valstybės dalybų ir pardavimo tikslais, šiuo pagrindu jas vienijančiais interesais. Todėl Lietuvai lemiamais momentais jos susivienija ir priima valstybei bei jos piliečiams pražūtingus sprendimus. Tokie sprendimai kaip iš gausybės rago pilasi kasdien, todėl beprasmiška kovoti su paskiru Lietuvai pražūtingu Seimo, Prezidentės ar Vyriausybės sprendimu, nes dabartinė mūsų valdžia – kaip lietuvių liaudies pasakų slibinas: nukirtus jam vieną galvą, vietoje jos išauga trys.

Išeitis – tik viena: dalyvauti artėjančiuose Seimo rinkimuose su kokybiškai nauja politine jėga, kurią vienytų ne asmeninės, o valstybinės naudos siekis ir teisingumas. “MES” aukščiau už “Aš”.

Mūsų suskaldyta, supriešinta. Kviečiame atmesti asmenines ambicijas, simpatijas ar antipatijas. Laiko laukimui nėra, šie gali tapti paskutiniais Lietuvos, kaip valstybės, Tautos atstovybės rinkimais.

Jungtis galima įvairiais būdais: kam labiau prie širdies Birželio 3-osios grupės politikai – veikite drauge su jais, kam Respublikonų partija – su mumis bendraukite stodami į jos gretas, kam “Mūsų Gretos” – tiesiog ateikite pas mus ir veiksime drauge.

Visi telkimosi keliai geri, svarbiausia, kad jie nuvestų mus į vieną tikslą: LIETUVOS VALSTYBĖS IR TAUTOS IŠSAUGOJIMĄ.

Šauksmas

4 thoughts on “„Mūsų Gretos“ telkiasi su B3 grupe ir Respublikonų partija

 • 2017/02/03 at 03:06
  Permalink

  kodėl viena išeitis? Jūs darot esminę klaidą. Dabar galima teigti, kad Birž3 grupė, ir "Mūsų gretos" nesusijungė. Klausimas, kaiir kodėl jus nesusijungėt?

  Atsakyti
 • 2016/06/08 at 20:04
  Permalink

  Atsimenu, kaip prieš savivaldybių rinkimus Masiulis su Šimašium stiklą daužė, ant kurio buvo parašyta – "KORUPCIJA"…. Aristai geri…:))

  Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.