9 thoughts on “Lietuvos kaip nepriklausomos valstybės išlikimo galimybės (video)

 • 2015/12/17 at 00:30
  Permalink

  Vygantas labai tusciais zodziais sneka. Kazkur kazko prisiklauses ir skraido tiesiog. Klausia kaip pakeisti situacija. Nu labai teisingai Rolandas Paulauskas sako – per rinkimus – reikia pakelti subines, imtis organizuoti nauja politine partija, paremta savanoriu pastangom ir eiti i rinkimus ir tada kalbetis, kalbetis ir dar karta kalbetis su zmonem. Tiesiog reikia atsisesti, apsibrezti vizija, idejas tiksliai, nusistatytii kaip nori kad butu ateity ir zingsnis po zingsnio to siekti. Problema kad Lietuvoje nera tokiu stipriu lyderiu kurie galetu ta padaryti o visi tie kurie isivaizduoja save lyderiais sedi tokiam lygy kaip Vygantas kuris isivaizduoja kad tik "jega pries jega" galima kazka padaryti. Vygantai kaip buhaltere pasakysiu – kartais paprastas piestukas ir uzrasu knygute gali buti daug galingesni nei tanku armijos. Proto biski stinga, atvaziuokit i Airija ir pasimokykit kaip pokyciai politikoje daromi, arba i ta pacia Vengrija, Lenkija o tada grizkit ir darykit "perversmus" bet ne ginklais, o protu. Man atrodo isvis Lietuvoje problema ta kad mes nemokame dar politikoje buti, neturime pakankamai patirties. I valstybe nemokame ziureti kaip i versla, ta prasme, kaip i organizma, kuris gali ir privalo buti konroliuojamas ir samoningai kreipiamas tam tikra linkme. Taip pat nesuvokiame ir mechanizmu kuriais yra veikiama politika. Valios truksta, patirties ir protingu zmoniu.

  Atsakyti
  • 2015/12/22 at 20:25
   Permalink

   Vygantas labai gerai paprovokavo Rolandą ir gavome daug jo naudingų įžvalgų, pasiklausykite prieš tai buvusį pokalbį su rusu Lietuvoj, ir matysite, kas neturi smegenų. Būtų labia idomu pažiūrėti kaip pati sudalyvautum tokiame pokalbyje, panašu, kad kritikuoti tik mokate. Dėl smegenų neturėjimo politikoje, tai drįsčiau paprieštarauti, lietuviai turi daug daugiau smegenų nei jūsų prasigėrę airiai pubuose, daugelis lietuviu net intuityviai jaučia kur tiesa, o kur yra po "demokratija, libaralizmu, globalizmu" gerai paslėptas melas, todėl ir kyla vis didesnis nepasitenkinimas dabartiniu politiniu elitu. Klasikinis šito pavyzdys buvo referendumas del žemės, berods 260000! tarė NE kapitalui nuperkant mūsų teritoriją ir kt. klausimam. Jei šie žmonės būtų suvienyti, tai būtų didžiausia politinė jėga, ir Mūsų Gretoms reikia labai pasitempti, nes niekas beveik nevyksta, prisijungiau, pinigų pervedžiau, bet jokių naujienų, jokio judesio!

   Atsakyti
 • 2015/12/16 at 23:58
  Permalink

  Neitiketina, negaliu tiesiog tuo patiketi… Klausau sito iraso ir pirma karta man Rolandas Paulauskas nebeatrodo Prorusisku paziuru. Wow..

  Atsakyti
  • 2015/12/17 at 18:25
   Permalink

   Tai kad Rolandas niekada nebuvo prorusišku nei sovietmečiu nei dabar. Pats pirmasis pasakė kad jokios nepriklausomybės sovietų sąjungos sudėtyje o einam į visišką nepriklausomybę. Visam tuometiniam elitui ir Landsbergiui tame skaičiuje buvo šokas. Nei į rytus nei į vakarus toks jo devizas visuomet. Sudėtinga bet vienintelis logiškas kelias. Net esant esamoje padėtyje nebūtina visiškai sulysti ES ar JAV į užpakalį. Kažkaip stengtis suktis laikantis savo linijos. Kokie vengrai akivaizdžiai bent bando.

   Atsakyti
  • 2015/12/22 at 20:14
   Permalink

   Tuomet nelabai turbūt ir esate klausiusi Rolando, siūlau pasiklausyti gal 15 naktigonių po 3h, turėsite peno smegenims 2 pilnom parom:)

   Atsakyti
 • 2015/12/13 at 17:24
  Permalink

  Visų pirma, manau yra klaidinga manyti, kad internetu šiais laikais gali daug nuveikti, t.y. šių pokalbių skleidimas yra labai didelis ir naudingas darbas, BET internetu ne visi naudojasi, dauguma skaito ne ten, ar net nemoka susirast. Šiandien paieškojau informacijos ir stai ka radau: statistika Lietuvoj (2012m) sako kad jaunimas iki 29m naudojasi internetu virš 96%, o pvz 50-59m tik pusė 51%, o 60 ir į viršų tik 24%. Dar – jaunimas neeina balsuot, o pensininkai jei ir eina, tai žinios apie Jus ir Respublikonu partijas iki ju neprieina, nes jie daugumoj internetu nesinaudoja. Pridėkim emigrantus prie šių minetu grupiu ir gaunasi kad apie pusė rinkeju nebalsuos uz ta ka reikia. Dar plius puse neateina is visu grupiu. As pamenu per paskutinius prezidento rinkimus, internetiniuose portaluose buvo tukstanciai komentaru, bet buvo daug daugiau peikianciu pone prezidente, nei mylinciu, net tuose paciuose delfinuose, ir ryte. Ir facebookas uze taip pat. Bet gavosi atvirksciai! Jau tada man kilo itarimas kad interneto galia LT dar gerokai pervertinta. Todel manau reik senais budais "verbuot", keliaujant aplink lietuva ir snekant su bendruomenem, ju vadovais. Kito kelio nematau.
  Kitas dalykas krites man i akis, tas jusu "filosofinis" klausimas, ar gali prikisti savo nuomone zmogui. Tas pavyzdys su drambliais manau netinkamas ar ne vietoj šįkart, o kadangi oponentas nesnekus, tai ir neatkirto. "Avys" nenori vaziuot drambliu paziuret ir but sutryptais, jie leidzia "vilkams" tuos dramblius atvest i LT! O cia jau didelis skirtumas. Jei mes "piemenys" tai suprantam, tai kodel turim leist i musu "ferma" dramblius, ir kodel mes turim klausyt "aviu"? Jus pats gerb Rolandai esat sakes ir as tam pritariu 100% kad leidimas balsuot "avims" niekuo nesidomicioms ir nieko nesuprantancioms jau yra didele klaida!
  Blinda, del subiniu, tai yra problema, bet as suprantu siek tiek ir jaunima, kuris nebalsuoja. Ziurekit patys – jauniausi buna baiginejantys mokykla, tai yra "uždūchinti" egzaminu ir kitu problemu. Su studentais tas pats – tik ten dar daro ta pati kas pusmeti, plius tarpuose "paturi". Jie nesidomi. Jie menesi baliavoja ir du menesius strese. Ir taip sukasi ratas. O apie pareigas jie isvis nieko nera girdeje. Dar rase l ryte, kad jie neeina nes tos balsavimo salygos jiems greiciausiai atgrasancios, ir GAL jei butu galimybe balsuot internetu, situacija pasikeistu.

  Atsakyti
 • 2015/12/12 at 23:04
  Permalink

  Gerb. Rolandai, na, pagaliau pradėjote daiktus vadinti tikraisiais vardais!
  Tučka Jeronimas – ir tas – tik arkliui UŽPAKALĮ bučiavo, špyga taukuota!
  O čia – tautiečiai SUBINES tingi pakrutint…

  Vygantas, lyginant su tuo rusu (iš prieš tai publikuoto reportažo), atrodo labiau subrendęs pašnekovas, ir "markės nepašiko" (aš taip pat daiktus stengiuosi vadinti tikraisiais vardais).
  Aišku, daug kur buvo pasikartota, tačiau, iš esmės, laida – naudinga.
  Tikėkimės, kad po to bent pora individų (daugiau) teiksis pajudinti savo subines per rinkimus.

  Gerb. Rolandai, jei Jus domintų perspektyva duoti interviu vienam iš stambesnių Lietuvos internetinių naujienų portalui (kalba neina apie "15trintukų" ar "flipi"), būtų malonu sulaukti iš Jūsų kokio nors ženklo (kad ir po šia rašliava), kad tokia idėja Jums priimtina, ir iš principo esate pasiruošęs pasidalinti mintimis su to portalo vartotojais. Esant abipusiam sutikimui, su Jumis susisiektų portalo vyr. redaktorius, ir aptartų tolimesnį veiksmų planą.

  Pagarbiai,
  Karmenas (draugas Blindos)

  P.S. čia ne šposas.

  Atsakyti
  • 2015/12/14 at 00:49
   Permalink

   Niekaip nesuprantu Blindos, kodėl to stebuklingo portalo vyr. redaktorius pats negali kreiptis į Rolandą ir paimti interviu?
   Juk Rolandas dažnai atsako į klausimus respublikoj, laisvojoj bangoj, lryto tv samokslo teorijoj ir dar kitur kur kviečia.
   Siūlau Blindai pajudinti ''subinę'' dėl visų šitoj vietoj, jei manote, kad tai bus naudinga švietėjiška prasme bent jau…:)

   Atsakyti
   • 2015/12/14 at 16:24
    Permalink

    Jonai, aš ir krutinu subinę "už kitus" – klausiu čia tiesiogiai (tikiuosi) gerb. Rolando (negi dabar asmeniškai jam paskambinti į mobilųjį ir duoti peno saugumiečiams, įrašinėjantiems pokalbius?). O po to, jei bus gautas teigiamas atsakymas/patvirtinimas, į reikalą pasijungs ir redaktorius (kuris, Jonai, ir be to, turi kuo užsiimti, o ne dirbti darbą už savo žurnalistus).

    Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.