11 thoughts on “Apie Žmogų, Dievą, Mūsų gretas. (video)

 • 2016/10/23 at 20:33
  Permalink

  Rolandas niekada nediskutuoja apie pilietiškumą.Visų pirma reikia apgint konstitucines piliečių teises ir pareigas,o,kad Lietuvą kuria tauta,parašyta konstitucijoje.Tautiškumu piliečių nesuvienysi,o suvienysi tik pilietiškumu.Kai tik iškilo diskusijos apie pilietiškumą,tai globalistai pilietiškumą laiko tarnavimą ne įstatymams,bet tarnavimą korumpuotai sistemai.

  Atsakyti
 • 2015/12/23 at 12:33
  Permalink

  🙂 kokie lietuvaiciai energingi ir kategoriski…
  Kad dima is kito pasaulio tai parode, bet nereiktu jo smerkti del to kokia jo pasauleziura tai jo reikalas ir tai jau nera labai jau pastovus dalykas. Manau sitas pokalbis dimai duos itakos jo pasauleziurai ir tikiuosi vertingos, nes siuo metu matosi kad jis klaidzioja ir niekaip nepasirenka kas jis toks ar rusas ar lietuvis ar misraine. Misraines paprastai buna nestabilios ir ilgai neisbuna nesurugusios…
  O jau kokia musu pasauleziura cia jau musu reikalas ir nuo jos priklausys ar isliksim…

  Kas liecia jaunimeli kuris nori stoti i kova ir nesitveria savo kailyje tai reikia daryti protingai. Ir kad Rolandas neatsako del to pergyvent irgi per daug nereiktu, nes VIENOJ kruvoj bendramincius lengviau susekti, itakoti, sunaikinti ir t.t. O padrikai esancius sunkiau. Bet visdelto manau grupeles visdelto turetu buti, nes grupes turi savo privalumu iki tol kol kiekybiskai perauga ir tuos privalumus uzgozia trukumai, kurie buvo nereiksmingi esant mazai grupelei…

  Atsakyti
 • 2015/12/09 at 22:53
  Permalink

  Įspūdis, kad bičas tik užvakar be užsikirtimo išmoko išvardinti visas abėcėlės raides, šiandien su kaimyno sūnaus (trečioko) pagalba perskaitė teatro skelbimą ant stulpo, ir pro plyšį teatro lubose pažiūrėjo 3 minutes spektaklio, o jau šiandien, užsilipęs ant troleibuso galinės sėdynės, bando aiškinti kitiems – ką reiškia "būti ar nebūti" (kažkur vakar nugirdo, neprisimena- kur, bet nesvarbu, svarbu – "žino", kokia intonacija tariama).
  Apgailėtinas "vietininkas" neaiško ko ir kieno (gal, sakau, iš kokių "Vasiukų"?).

  Gerb. Rolandai, negaiškite (daugiau) savo laiko, ir negaišinkite kitų (kurie tikisi išgirsti bent truputį racionalumo ir prasmės Jūsų "oponentų" diskusijose).

  Administratoriui: prie tokių nesąmonių pavadinimo turėtų būti nuoroda – "kontingentui iki 9 metų".

  Atsakyti
 • 2015/12/08 at 21:03
  Permalink

  is kur ta glazkova istrauke,ir kam Rolandui tokiu tipu reikia pokalbiams?

  Atsakyti
 • 2015/12/08 at 18:51
  Permalink

  Atsiprašau už tą "imbicilo" pavartojimą, labai jau nekorektiškai gavos… Tiesiog vos ištvėriau šio video peržiūrą ir kitaip šio veikėjo negaliu apibūdint…

  Atsakyti
 • 2015/12/08 at 18:48
  Permalink

  Nesuprantu vieno – seku p. Paulauską jau 5-6 metus, ir jis karts nuo karto švaisto savo laiką tokiems beprasmiškiems pokalbiams. Man 29 ir palaikau jo įdėjas, norą kelt lietuviškumą, turiu ir geresnių pasiūlymų šiais klausimais. Esu mėginęs susisiekt su p. Rolandu, rašiau jam porą sykių, bet matomai jis yra labiau užsiėmęs ginčais su kažkokiais imbicilais, kurie save laiko kažkokiu tai "aš", gyvenančiais savo susikurtuose pasauliuose… Jei nori pokyčių, tai prašau stenkis burt aplink save ne tik pagyvenusius tarnautojus, ar kelis fabrikų darbuotojus emigracijoj, bet ir jaunimą, kuris augo ir gyvendamas matė pokyčius savoj Lietuvoj… Mes, jaunimas prašom tik vieno – jei pradėjai kažką – tai ir daryk iki galo.
  Nežinau ar apskritai skaitai komentarus po savo temomis, bet žinok – PRIVALAI kelt lietuviškumo dvasią ypač jaunimo tarpe, nes turi tam įgūdžių, turi patirties ir svarbiausia turi išminties… Nes ateitis priklauso sąžinės karalystei.
  Prašau – surenk bent vieną susitikimą su jaunimu, nesvarbu ar ateis 1 ar 100, tiesiog pradėk tai daryt… Norinčių susitikt su tavimi tikrai yra….

  Atsakyti
 • 2015/12/08 at 12:34
  Permalink

  Is tiesu buvo sunku klausyti sita "nesusikalbejima" .Matosi,kad Dima yra uzsiangazaves savo teisumu,ir jam net mintis nekyla,kad jis galetu buti neteisus,arba jo "tiesos" kertasi su Lietuviu Tautos norais.Jei jis is tiesu geranoriskas zmogus ,tai jam reiketu perziureti savo visa "koncepcija" Lietuviu Tautos atzvilgiu.O tai nera lengva.Patys matote,kaip sunkiai supranta Lietuviu Tautos siekius ir norus netgi cia gime kitatauciai.
  Tenka matyti ir girdeti,kaip kertasi skirtingos "koncepcijos" belgu Belgijoje arba olandu Olandijoje ir cia jau gimusiu ir uzaugusiu kitatauciu puikiai kalbanciu olandiskai,bet vistiek nesuprantanciu iki galo vietiniu zmoniu gyvenimo,paprociu,lukesciu.Deja,procentaliai tiek daug tu kitatauciu,/ir uz juos balsuoja irgi atvykeliai/,kad vietiniai dazniausiai pralaimi,o atvykeliai/arba cia jau gime/ laimi.Tas pats laukia ir Lietuvos,tik lietuviai gal dar nesuprato to.Reikia kalbeti ir aiskinti svetimu tautu atstovams labai aiskiai,kas yra svarbiausia Lietuviams,o jau tada,jei tu palaikai tai ir pritari ir net padedi tai igyvendinti,tada tu gali buti "Musu gretu"" narys.

  Atsakyti
 • 2015/12/07 at 23:40
  Permalink

  Na stipriai "išplaukęs" Dima su savo koncepcija. Ir dar dievo vietininkas žemėje tai jau iš viso stogo nuvažiavimas. Šaunuolis Rolandas. Manu labai vertinga pažiūrėti visiems galvojantiems kad Rolandas tarnauja rusams. Labai jau aišku tikro lietuvio būties taškas. Nei į vakarus nei į rytus. Realizacija sudėtinga bet vienintelė teisinga. Gal ir nepasiekiama bet pati aukščiausia siekemybė.

  Atsakyti
 • 2015/12/07 at 23:28
  Permalink

  Čia, man atrodo, ne bukumas, kelia įtarimą, kad šis žmogus išmokintas arba papirktas paerzinti Rolandą. Gerbiu R.Paulauską už jo išmintį ir protą, tai tautos šviesulys, kuris turėtų vadovauti Lietuvai. Stiprybės tau, Rolandai!

  Atsakyti
 • 2015/12/07 at 22:37
  Permalink

  Malonu prisiminti bazines tiesas, bet stebėtina Rolando tolerancija, nu kaip galima 1.5h pakęsti tokį bukumą……..:)

  Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.