LR seimas, valdžia dirba ne Lietuvai. Signatarai R.Paulauskas ir Z.Vaišvila

Signatarai R.Paulauskas ir Z.Vaišvila. 2015 11 26
Signatarai konstatuoja, kad visus 25 nepriklausomos Lietuvos metus pagrindinės LR partijos visada susivienija, kai kalba eina apie Lietuvai gyvybiškus klausimus ir balsuoja vieningai prieš Lietuvos interesus. Politinė Lietuvos sistema, sprendžiant pagal gyventojų apklausas – žlugo. Mūsų Gretoms ir Birželio 3 grupei reikia apsijungti ir ieškoti sprendimų, kaip išeiti iš krizės.

4 thoughts on “LR seimas, valdžia dirba ne Lietuvai. Signatarai R.Paulauskas ir Z.Vaišvila

 • 2015/11/29 at 01:27
  Permalink

  Truputis info.
  Baisu ir pas mus, jeigu čia tiesą rašo:
  rubaltic.ru/article/segodnya-v-pribaltike/25112015-igil-pribaltika/#t20c
  O štai ką savo interviu sakė pagrindinis Belgijos rabinas… :
  russian.rt.com/article/133434

  Atsakyti
 • 2015/11/28 at 22:52
  Permalink

  Visų pirma tai ne konstatavimas, o išvada. Esmė ne partijų susivienijime, o sistemoje. Mes gi sugriovėme LTSR o atkūrėme LR. Visos respublikos yra buržuazinės, kapitalistinės. Demokratiniai rinkimai irgi vyksta tik buržuazinėse respublikose. Tad nieko nuostabaus, kad buržuazinėje sistemoje laimi buržuazinės partijos, o kokie ten jų pavadinimai tai jau kažkelintas reikalas. Visom partijom reikia pinigų todėl visos kreipiasi į verslą arba tas verslas pats partijas kuria. Ponai jus patys atkūrėt buržuazine Lietuva, gerai kad Smetoninės autokratijos neatkūrėt, nors Gribauskaitė labai to norėtų, tai ko nepatenkinti? Klasių kovos nepanaikins jokia liustracija, jus norite teisingumo panaikinę socialinę ligybę ir ieškott tiesos klasių neligybėje. Buržuazinė visuomenė ir yra paremta daugumos tarnavimo mažumai. Tad apsispreskit ko jus norit, Rolandas teisingai paminėjo pirma idealogijos reikia, tai, yra ar tos sistemos mums reikia, ar ją remontuoti, jei įmanoma ar keisti. Man atrodo kad jei tuo keliu eiti kaip dabar dar 25 m. prabėgs o musų gelda( Lietuva) dar labiau skilusi bus.

  Atsakyti
 • 2015/11/28 at 18:30
  Permalink

  Susitikit dazniau. Zmones Lietuvoj bijo garsiai pasakyt "pries valdzia" ir netekti darbo, todel apsimeta "apolitiskais'. Nebetiki jokiais pazadais, ziuri, kaip isgyvent siandien. Nemaza dalis zavisi musu uzsienio politika, plaukioja vakaru iliuzijoje. Kitiems. sukelia soka, kai pirma karta isgirsta tokius kaip jusu samprotvimus, ir tai pded atsbusti. Todel kalbekites dazniau, – skelbsim, agituosim.

  Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.