5 thoughts on “Skirtingų pasaulėžiūrų susitikimas

 • 2015/10/23 at 17:30
  Permalink

  Gerbiamas pašnekovas Poviliukas ,mūsų civilizacija ne evoliucionuoja o degraduoja ir jau seniai- kur sąžine, morale, garbe ir tt, už tas materialines vertybes daugumas siolaikinio pasaulio žmonių ir pačiam kipšui tarnaus .
  Ypač siolaikines informacijos priemones iš žmogaus daro tik vartotoja , nieko švento nebėra , neapgausi tu apgaus tave ir kas svarbiausia viskas yra valdoma pv. Pabėgėliu klausimas – kas tai daro, kokiu tikslu , kam tai naudinga…
  Po skriptum – pries 100 metu pasaulyje buvo 26-27 % baltu žmonių dabar 5-6% MASTYKIM

  Atsakyti
 • 2015/10/20 at 23:38
  Permalink

  O as pasakysiuu kad cia bereiksme diskusija nes Rolandas Paulauskas visiskai nesiklauso ka tas kitas bando jam pasakyti. Is esmes abu sneka vienas apie batus, kitas apie ratus.

  Atsakyti
 • 2015/10/17 at 12:27
  Permalink

  Tegul nesupyksta Poviliukas už išsireiškimą, bet… "Tūpas", kaip bato… Svajoklis.

  Atsakyti
 • 2015/10/14 at 14:48
  Permalink

  Puikios ir kaip visada gerbiamo Rolando mintys ir idejos. Isgelbeti Lietuva gali tik tokie mastantys ir entuziastingi zmones, kaip Rolandas Pauluskas, Zigmas Vaisvila ir far keletas. Sekmes jums, gerbiamas signtare, lauksime daugiau pasisakymu. Kai ateis gas laikas, balsuosiu uz jus.

  Atsakyti
 • 2015/10/14 at 13:56
  Permalink

  Ko gi tamsta Povilai įsikirtote taip į vargšą Rolandą ? Negi nematote kokiais faktais, sąvokomis ir minties formomis jis operuoja ? Paleiskite jį ir leiskite tam žmogui nugyventi jam likusę gyvenimo dalelę, o ir pats savaja pasirūpinkite, kad neatsidurti ten, kur jūsų diskusijos dalyvis taiko – nerasite su involiucininkais – technokratais bendros kalbos net jeigu ir labai to norite, o juo labiau, kad dauguma jų dar didesnius intelektus turi, tie išbujoję intelektai nabagėlius kaip tik ir žudo. Negaiškite Laiko, jo ne tiek jau daug turite…Ir dar, negalima leisti šitiem intelektualiem involiucininkams-technokratams užimti vadovų postus, ar girdite, negalima, antraip visiems prastai bus, šitie gali būti tik patarėjais ir tai ne pirmos eilės.

  Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.