4 thoughts on “Kas vyksta Europoje? Pabėgėliai – Kodėl? Ką daryti?

 • 2015/10/06 at 09:27
  Permalink

  Bičkauskas ir Paulaukas kardinaliai pakeitė Darvino dėsnį, sakydami, kad išliks stipriausi ir gudriausi… Dėsnis skelbia , kad konkurencinėje kovoje laimi ne stipriausi ar protingiausi, o geriausiai sugebantys prisitaikyti prie pokyčių.

  Atsakyti
  • 2015/10/13 at 13:27
   Permalink

   Gal galėtum pailiustruoti? Pvz, kaip kovoje už būvį, vilkas prieš vilką, tigras prieš tigrą ar strutis prieš strutį, laimi sugebantis prisitaikyti, o ne stipresnis ar gudresnis?Mmm??

   Atsakyti
 • 2015/09/23 at 17:24
  Permalink

  Taip ir neišgirdau konkrečių pasiūlymų " Ką daryti?".
  O mano supratimu, Lietuva negali tapti imigrantų traukos centru, jeigu net savi iš čia bėga.
  Kvotos? Kaip Europa "nesukontroliuoja" imigracijos, taip Lietuva gali nesukontroliuoti ir jai skirtų "pabėgėlių" bastymosi po Europą.
  Mano supratimu, imigrantų burbulas pučiamas siekiant dviejų tikslų:
  1. Taip siekiama radikalių jėgų atėjimo į valdžią, pirmoje eilėje Prancūzijoje, kuri pakeis vis dar psichologiškai neatsigaunančią po dviejų pasaulinių karų pasekmių Vokietiją.
  2.Jau dabar triūbyjama apie teroristų prasiskverbimą po pabėgėlių priedanga. Ir net nesvarbu ar tai tiesa ar ne, bet prisidengiant teroristais bus galima vygdyti teroristinius aktus ir taip gilinti konfliktinę situaciją – "civilizacijų susidūrimas"
  P.S. Krymo aneksija joks ne ekspromtas ar atsitiktinumas, dar iki maidano teko matyti dokumentinį "ateities vizijos" filmuką. Todėl kai po pirmosios maidano dienos kolegoms darbe pasakiau, kad kitais metáis komandiruotės įMaskvą nebus į mane žiūrėjo kaip į pamišėlį. Bet kaip pasikeitė požiūris į mane kai po pusmečio ar daugiau mano prognozės pasitvirtino.

  Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.