Apie neteisėtas kratas

2015 03 21 Briuseli, išgirsk! Lietuvos biurokratai trypia Europos Sąjungos demokratines vertybes! apie neteisėtas kratas piliečių namuose ir būtinas kratas biurokratų ir politikų galvose. Vilnius.

24 thoughts on “Apie neteisėtas kratas

 • 2015/04/28 at 18:17
  Permalink

  Kas naujesnio?Aš tai vis laukiu kaip su graikija baigsis.Baisiai įdomu.

  Atsakyti
 • 2015/04/25 at 08:24
  Permalink

  Algimantai labai siaurai žiūri į viską. Visas piniginiai reikalai ir viskas vardan jų. Manau žinai kad Rusijos spalio revoliuciją finansavo vakarai. Jokia revoliucija nevyksta be finansavimo. Ukrainos atveju situacija lygiai tokia pati. Koks kvailys sėdės žiema kelis mėnesius palapinėje ir rėkaus ant bačkos dykai. Kad tai vyksta tai puikus susimovimo su Baltarusijos opozicijos finansavimu. Šiaip maidaną finansavo tikrai ne rusai o kaip įprasta vakarai. Betvarkės kūrimas Ukrainoje turi du tikslus. Viena susilpninti Rusijos įtaką, antrą dykai perimti bankrutavusios valstybės resursus. Dabar puikiai matosi kaip tarsi žudosi arba bankrutuoja ne lojalūs oligarchai. Tiesiog vyksta resursų perskirstymas. Ir taip ten tuoj bus galima lėkti į Ukrainą visko pirkti už 1€ kaip savo laiku pas mus benzino kolonėlių tinklus ir Mažeikių naftą. Taip kad čia visokie patriotizmai ir laisvės tik tuščias žaidimas žmonių jausmais. Bet natūroje bet kuriuo atveju žmonės lieka durniaus vietoje. Laimi keletas turčių svetimomis kvailių rankomis ir krauju žarstančių žarijas. Kas liks iš Ukrainos priartėjusios prie ES. Absoliučiai nieko kaip ir iš mūsų. Jokios pramonės tik rinkos plotas. Ir pigių baltų vergų šaltinis. Net gal ir mes laimėsim savus atidavėm vakarams užsivešim ukrainiečių. Na dar per prievartą priveš afrikiečių. Prancūzai su italais subombino Libiją sukeldami chaosą dabar problemas tegul prisiima kiti kvailiai. Bėja ką tik Saudo Arabai subombino Jemeną ir nieko. Tipo padėjo valstybinėms pajėgoms, kurių realybėje nelabai ir buvo. Ir čia viskas normos ribose. O kodėl savo laikų prancūzai nepadėjo valstybinėms Kadafio pajėgoms o padėjo praktiškai alkaidai. Keisti šio pasaulio "standartai". Ne mums suprasti kas čia darosi. O tuo labiau tikėti kas viešai sakoma. Šiaip visumoje pasaulis ekonomine prasme sėdi dideliam mėšle ir nežino kaip iš to išeiti. Praktiškai reikia viską sunaikinti kad vėl būtų vystymasis. Milžiniška perprodukcija ir ji spaudžia bei viską stabdo. Be augimo ši sistema žlugusi. Kaip kas čia vartysis niekas nežino. Bet linksmumas tikrai artėja. O karo sprendimas tik branduolinis variantas, bet tokie rezultatai nieko nežavi. Bėja Saudo Arabijos karinis biudžetas lygus Rusijos biudžetui. Čia dedantiems į kelnes dėl "rusai puola". Realybėje rusai vos vos ginasi. Ir realiai norėdami apsiginti praktiškai bus priversti panaudoti branduolinį ginklą. Strategiškai kito varianto jie neturi. Ką atviru tekstu ir deklaruoja. Taip kad čia mūsų ginklavimasis tik užsienio ginklų gamintojų beprasmis rėmimas.

  Atsakyti
 • 2015/04/17 at 15:02
  Permalink

  Kas smagiausia, tai Paulauskas prieš Europos sąjungą, bet kai va kažką padaro jo draugams tai "trypia Europos Sąjungos demokratines vertybes!" :)))

  Atsakyti
 • 2015/04/05 at 07:21
  Permalink

  Vieną tik dalyką galiu pasakyti rėkaukit kiek norit, bet galimybes mes turim tik dvi, arba su Europa/Amerika, arba su Rusijos bloku, vieni mes neišsilaikysim kolkas, vistiek kas nors suvalgys. Jei su Europa/Amerika, mes jau 20 su viršum metų matome kad tai nėra kažkokia utopija, bet jei dirbi ar stengiesi gali ir užsidirbti/gyventi. O va jei su Rusija mes taipogi matom, seksi Kremliumi, turėsi finansine krizę, kaip Graikijoje/Baltarusijoje ir karą kaip Ukrainoje. Ir iš kur jūs tiek aklų pasekėjų surenkat, kurie, nemato, kad rusai neša tik karą, marą ir badą 😀 Jūsų pozicija ne rytams, ne vakarams, senai liko tik žodžiais, nes senai perėjot prie ne vakarams, taip rytų terorui 😉 . Taip amerikosai su briuseliu nori naudos sau, bet ir rusas taipogi, tik rusas rusu ir liko, ir kai vieni sau nauda nesa per kapitalizma, rusas ir toliau nesa per naikinima ir chaosa, praregėkit. Viena tik guod=ia, kad kaip sakot ne lietuvių pas mus tik 20% ir didesnė dalis jų lenkai, tad jum nieko nešviečia, emigruokit geriau Rolandai į Latviją ar Estiją ten pasekėjų turėsit daugiau 😉 O jei vietiniai mano kad rusai jiem kažką gero atneš, tai aš juos užjaučiu, nes jei jų sulauksim, kentės visi, artilerinis sviedinys neskiria už Kremliu tu ar ne, kerta per visus.

  Atsakyti
  • 2015/04/14 at 00:36
   Permalink

   Atleiskite, bet jei jūs rašote nuoširdžiai tai esate ribotų suvokimo galimybių ir arklius statote prieš vežimus. Tarp Europos ir Amerikos takoskyra po truputį vis labiau ir labiau ryškėja. Gal galėtumėte teigti jog Kinija priklauso "Rusijos blokui"? 😮 Greičiau atvirkščiai. Graikijos problemos atsirado gerokai iki flirto su Rusija. O daugiau viskas pagal logiką-kas ne su mumis tas su rusais. Žinote ką? Lygiai tokiu pačiu metodu yra naudojamasi ir Rusijoje, tik ten jau "vakarai puola", ar net Kinija. Ar ne tos pačios mokyklos … ? Na, ar būtų buvę įmanoma Rusijai aneksuoti Krymą ir įžiebti konfliktą rytų Ukrajinoje be maidano pagalbos? Aš matau tai kaip provokaciją prieš pačią Ukrajinos valstybę ir taip pat ne be Rusijos pagalbos. Lygiai tas pats daroma ir su Lietuva, provokatorės vaidmenyje. Ar lietuviams šito reikia? Žinote kokia svarbiausia "Karo meno" taisyklė? – Padaryti viską, kad to karo išvengti. Deje Lietuvos ale puoselėtojai daro viską priešingai. Daro viską, kad tas karas įvyktų. Latvija ir Estija, Rusijos taip nedomina kaip Lietuva (dėl Kaliningrado atkirtimo. O Baltarusija, visada bus ištikima Rusijai), gal todėl ir tokio nesveiko provokavimo iš valdančiųjų pusės ten nevyksta?
   Apsikabink priešą (tai nereišia atsiduoti jam) ir jis neteks galimybės tau smogti.

   Atsakyti
   • 2015/04/15 at 15:11
    Permalink

    1. Kolkas toli ta takoskira tarp USA ir Europos, ji tik tarp USA ir Europos itakojamos rusijos, tokios Europos, kaip Lepen apmokama Kremliaus, Cekijos prezidentas, Siryza ar Rolandas Paulauskas.
    2. Kinija nepriklauso Rusijos blokui ji turi savu interesu, bet pakolkas jiem patogiau buti su rusais partnerysteje, bet su savais interesais, ir kazin ar rusams tai i nauda iseis, nes kinas ne kvailas ir saves nenuskriaus.
    3. Graikijos problemos atsirado anksciau, bet kol neislindo Kremliaus suniukas Siryza jie bent jau a) gaudavo laiku parama b) dare reformas, o ne tik kelesi nezabotai algas ir kitas ismokas.
    4. Kas liecia kas ne su mumis tas pries mus kur as laikiausi tokios pozicijos? Man vakarai irgi nepatinka, bet kitos alternatyvos kolkas ner, jei ne su vakarais, tai baigsis kaip Ukrainai. O kas del Rusu tai net kvailiui aisku kam jie Europoje moka uz situacijos destabilizacija ir propaganda (nesakau, kad vakaruose propagandos nera yra ir ten, bet kadangi man su Kremlium ne pakeliui, tai Rusijos propagandistai man nereikalingi, Lietuvai juo labiau.)
    5. Apsikabinti gyvates neimanoma, nes ji tau igels, Ukraina irgi buvo apsikabinusi, pabande atsikabinti, gele taip, kad maza nepasirode.

    Atsakyti
    • 2015/04/15 at 20:39
     Permalink

     1.Nesvarbu kieno įtakojamos, bet nenuginčysit, kad takoskyra didėja. O kokiais pagreičiais tai vyksta parodys laikas.
     2.Savo teiginiuose akcentujate tik dvi alternativas, o dabar iškėlėte ir trečią – Kiniją. Gal Lietuviams vertėtų apsvarstyti tokios alternativos pasirinkimą.
     3.Šaunu, kad pripažystate.
     4.Turbūt neatidžiai perskaitėte teiginį. Buvo , – "kas ne su mumis tas su rusais'. Jūsų pozicija kaltinti visus jums nepritariančius bendradarbiavimu su Rusija akivaizdi. Pripažystate, kad propaganda skleidžiama iš abiejų pusių, bet vieną iš jų pasirenkate mielesne. Asmeniškai aš, internetinėje erdvėje jieškau informacijos ir atmetu bet kurios pusės melagingą informaciją Tai kodėl jūsų oponentai negali turėti tokios teisės, turėti vieną iš propagandų mielesnia. Man nėra svarbūs Kremliaus takai ir takeliai. Man svarbi Lietuvos ateitis. O jei kur nors tie takeliai suartėjo, tai vien dėl to nežadu atsisakyti savo principų. Jums, kiek suprantu, yra svarbesnė priešprieša Rusijai nei Lietuvos ateitis.
     5.Jei jau priešininkas jums asocijuojasi su gyvate, tai rodyti jam liežuvį ir šnypšti palei snukį tuo labiau neprotinga. Tas Ukrajinos ale atsikabinimas vyko ne be Kremliaus įtakos. Ko pasekoje ir susiklostė tokia situacija. Tas pats vyksta ir su Lietuva. Tas "rusai puola" neaplenktas ir Kremliaus įtakos. Dar taip neseniai, JE rodė ragus Vašingtonui ir staiga stebuklingai patapo uoliausia gerbėja. Vertinčiau tokį pozicijos nestabilumą kaip užduoties pasikeitimą. Turbūt sunkiai įsivaizduotumėte, kad Štirlicas būtų deklaravęs bent simpatijas Rusijai?
     Bet galiausiai, visų įvykių interpretavimas tarpvalstybiniame kontekste, manau negali atspindėti realaus vaizdo, kadangi viršvalstybinės įtakos grupuočių egzistavimas yra akivaizdus. Tokiu būdu tampa suprantamiau kodėl atsiranda priešpriešų eskalavimas. Bet apie tai kitą kartą.

     Atsakyti
     • 2015/04/17 at 11:01
      Permalink

      1. Kas liecia Kinija juos paisrinkus 1) manau mums kainuotu brangiau nei Europa 2) jie per toli 3) stipriai abejoju, kad jie gintu LT jei iskiltu reikalas.
      2. Apsvarstyti viska reikia, o va ka pasirinkti jau kitas klausimas.
      3. Pripazinau ka, kad Graikijos problemos atsirado anksciau? Tai sito ir neneigiau, bet pasikartosiu, jos pagilejo labai stipriai po Siryzos prorusiskos partijos isrinkimo, kitose salyse irgi bedu buvo kaikur dar ir yra, jei gerai pamenate pirma salis kuriai grese bankrotas ES buvo Islandija, bet ji susitvarke, o va Graikai po siryzos nebeturetu atsitiesti.
      4. Galit patys sprest kokia informacija jusu nuomone teisinga, bet Lepen parama is Rusijos pinigine ir keliones i Maskva, bei Siryzos keliones i Maskva ir t.t. senai visiem zinomi, taigi nereikia cia dengtis kitokia nuomone, ju kitokia nuomone yra nupirkta.
      5. Neneigiu kad Grybauskaites ir kitu polituku agresyvus poziuuris i Rusija ir replikos viesoje erdveje ir man nepatinka, nes gyvates netik apkabint nereikia, bet ir erzint taipogi, ir tie ju veiksmai ir man ne prie sirdies, bet ir glaustytis su Kremlium nera ko. Normalus "salti"diplomatiski santykiai yra pats tas, nelendant i priespriesa (ta daryti maziems visada neverta), bet ir nesibiciuliaujant (nes biciulyste su gyvate jau pries tai rasiau kuo gresia).

      Atsakyti
      • 2015/04/18 at 11:32
       Permalink

       …eGZperDas. Taip ir nesuprato, kad bevardis minėjo "kinietiškąją" pasirinkimo alternatyvą, kuri visai nesusijusi su "prisijungimu" prie Kinijos.
       Vienžo – kaimo "autobusas"…

      • 2015/04/19 at 22:36
       Permalink

       Pradžiai. Pasidomėkite Vaišvilos straipsniu ekspertuose. Nematau prasmės su jumis diskutuoti.Jūs beviltiškas.

  • 2015/04/14 at 11:37
   Permalink

   Algimantai, negi tu taip paviršutiniškai suvoki Lietuvos likusias valstybingumo nuolaužas. Po atsiskyrimo nuo sssr, Lietuva laisvai 14m. pagyvenus tapo ES privačių finansinių korporacijų kolonija, kuri praktiškai skiria mums kolonijos administratorius. Labai norėčiau sužinoti apie kokia tu krizę kalbi Baltarusijoje, palyginus mus ir juos tai pas mus kaip po karo, patariu nuvykti ir pasižvalgyti pas Gudus. Ko gero tave tinka priskirti idiotui kuris užstrigo Sąjūdžio laikais.

   Atsakyti
   • 2015/04/15 at 15:18
    Permalink

    1. Ukraina irgi laisvai pagyveno, o kai pabande istoti i nato matom kuo baigesi jiems, siuo metu Rusijos imperiniu ambiciju kaiminysteje laisvu nepabusi.
    2. Patikek as pakankamai su Baltarusiais dirbu, pas juos amzina krize, pirma savu prekiu normaliu 0, o atveztiniu kainos del muitu tokios, kad pirktis jie vaziuoja pas mus. Antra jei Batia negautu kasmet injekcijos is Rusijos, tai jam baigtusi kaip Graikijai. Trecia siuo metu kai rublis krenta net ta injekcija nepadeda ir ivyko stiprus kainu kilimas bei BYR devalvacija ir kai visam pasaulyje benzinas pigo, ten pabrango 30% ir t.t. ir pan. galima vardinti ir vardinti, as pats su jais dirbu. Patikek as ten buves ne karta, o ir jie pas mane atvaziuoja, taip kad nereikia cia aiskinti. Ten BYR pinga kasmet, o devalvacijos antiek daznos kad baisu, kuo vien suejo tas Batios valiutos "bajeris" kai turejai ne tik 30% apmokestintus nusiemimus valiutos is banko, tai dar ir pirkt pats is saves tai iseidavo dvigubas apmokestinimas. Jei noredavai nusiimti Valiuta pirma parduodavai ja bankui, tada pirkdavai is banko, nesvarbu kad tavo saskaitoje, ir mokescius plodavai uz abi operacijas taip kad nereikia cia pasaku sekti.

    Atsakyti
  • 2015/04/28 at 16:24
   Permalink

   melagi " saziningas".gali doru saziningu darbu uzsidirbti? Milijonieriumi tapti?Kiek pazystu vertelgu, ne vienas nesukes, nuo jam dirbancio ir nuo valstybes nepralobo.Prie ko cia rusai? Mulkiai?

   Atsakyti
 • 2015/03/24 at 21:53
  Permalink

  Rolandai norėjau paklausti kas Lietuvos nepriklausomybe pirmi pripažino Rusai ar Amerikonai?

  Atsakyti
 • 2015/03/24 at 21:42
  Permalink

  Viskas vyksta kaip tarybiniais laikais. Jokios demokratijos Lietuvoje nėra. Tie patys valdžioje sėdi. Grybauskaitė tarybiniais laikais mulkino Liaudį ta pati daro ir dabar.

  Atsakyti
 • 2015/03/24 at 21:38
  Permalink

  Na o kaip su musu visu mylima zolyte, " Na ir gudriai sugalvojo gi ponulis dievas visa sita zole uzsejo azijos pievas" citata is zas.. lol, tada buvo grupe….:D

  Atsakyti
 • 2015/03/24 at 21:28
  Permalink

  Gerbiami piliečiai, juk patys suprantat kas moka, tas ir muzika užsako ir reikia priprast kad nepriklausomybe seniai praradom.
  Lietuvoj beliko pensininkai ir valdininkai ,aktyviausi kala tuos“ popierėlius“ , nes si sistema syto reikalauja, išgyventi nori visi ,tokie įvykiai kartosis vis dažniau ir dažniau net kalbėti nebeverta.
  Pirma reikia atsisakyti to “debelizatorius“ televizoriaus nes psichika žmonių baigia visai pavažiuoti zobiais tampa , pereiti prie interneto, nes ten galima nors pasirinkti ką ziureti bei klausytis apie 10% galim rast neblogu įrašu ir minčių
  Antra atsisakyti legaliu narkotiku Tabakas , Alkoholis , jie ir kūną ir protą suardo, kiek seimu prarandam o tai naujos gyvybes ir tt
  Trečią mokslas , kad butu nors toks koks buvo tarybų sąjungos laikais, geriausiai iki 1953 metu
  Svarbiausia vis tai pradėti igyvendyti nuo SAVES IR SAVO SEIMOS

  Atsakyti
 • 2015/03/23 at 18:45
  Permalink

  Sankciją kratoms išdavė teisėja. Tai kaip aš dabar galiu vadinti Lietuvą teisine valstybe, jei kliedesiai surašomi valstybės vardu?Kur teisininkų bendruomenės reakcija?

  Atsakyti
  • 2015/03/24 at 10:44
   Permalink

   Kokios dar "teisininkų bendruomenės" reakcija? Reikia skirti pirštą nuo b…
   LT(br-je) yra tik reakcingas teisininkų (teisėjų) "klanas". Apie kokią "bendruomenę" čia galime bumbėt?
   Tą klaną užkrėtė neaiškios orientacijos (ir biografijos) pelėsiu, kuris prezidentūroje įsimetęs. Tą pelėsį "laisto"… Na, ir po ilgo vyniojimo, galai, vienaip ar kitaip, nuveda prie "bilderbergerinių" sklepuko vartelių.
   Jau rubikonas peržengtas. Greit ne(į)tikėliai masiškai pradės kraičioti "pro viešbučių langus", springinėti "žolėmis ir skrandžio turiniu", prigėrinėti "pakelės grioviuose po apvirtusiais keturračiais"… Arba visai dings, tarkim, kokiame nors "slaptame objekte" palei sostinę.

   Atsakyti
 • 2015/03/22 at 20:29
  Permalink

  Vyto, toks jausmas, kad žaidimai tavo realybė. Bet smagiai palyginai. O Rolandui klausiančiam kas toliau….galėčiau atsakyt, toliau bus daugiau. Represijos tampa madingos ir netgi palaikomos "teisingų" demokratijos žiniuonių. Mūsų išrinktieji dar tik bando rinkėjų kantrybę. Dar kiek ir Konstituciją bus galima ant viniuko tupykloj pakabint. Jau senokai peržengta riba. o kai matai, kad gali toliau eiti, tai ir ir eisi…kol kas nors nesustabdys. Jai teisiniu keliu, tai visi "pakratytyti" turėtu susivienyti ir veikti kartu. Tik taip dar būtų vilties, kad TV Pratrys arba kiti gaus progą paloti, kaip pas mus viskas "demokratiška".

  Atsakyti
  • 2015/03/24 at 19:36
   Permalink

   Man atrodo gal as ir klystu is sono ziurint, palyginau Lt su zaidimu nes Lietuva jau yra stebuklu salis , kuriai net Eu sajungos rekalavimai, nesvarbu, " kad ir pono nelabai tenkina" bet yra rules * reglamentai, o tada bandome gal but lysti Eu "ponui" subine, jau muilo nereikia, net. Stebuklai vyksta nebutinai geri, kazkas uzmojo lazdele ir nusprende burs, ir tai dary at any price,* bet kokia kain. Nes kitos Eu valstybes egiztuoja demokratija daznai o Lt gal kartais , turime Demokratura, is tikruju nzn man tik taip atrodo

   Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.