XI NAKTIGONĖ KITAIP

2015.02.09
Tema:1. Mūsų gretų reikalai. 15 punktų ir diskusijos, kurių nebuvo
2. Tarptautiniai įvykiai. Graikija. Naftos kainos. Euroemisija. Šveicarijos frankas.
3. Dabartinės pasaulinės krizės evoliucija–Amerikos skola. Europos vienybė nuo Lisabonos iki Vladivostoko.
4. Atsakymai į kai kurią kritiką.
Turinys ir nuorodos

144 thoughts on “XI NAKTIGONĖ KITAIP

 • 2015/09/24 at 23:46
  Permalink

  Pasakojama, kad Sokrato motina buvusi pribuvėja ir Sokratas savo paties veiklą lyginęs su pribuvėjos darbu. Ne pati pribuvėja gimdo vaiką. Ji tik prižiūri ir padeda gimdyti. Taip ir Sokratas savo užduotimi laikė padėti žmonėms „pagimdyti“ teisingą supratimą. Nes tikrasis pažinimas turi kilti iš kiekvieno žmogaus vidaus. Jo negali primesti kiti. As 100% uz jus

  Atsakyti
 • 2015/09/22 at 17:37
  Permalink

  Toks protingas – i dar laisveje?))
  Panasu i provokacija.

  Turi, Rolandai, negera iproti – sakyti "mes"!
  Sakik "as"! Tu, Rolandai, tikejai, dabar netiki – ir tau vistiek gera!
  TAVO eksperimentai su tauta privede prie sita padieti, o ne "musu".

  Atsakyti
 • 2015/03/21 at 03:59
  Permalink

  IR DEL TO LIETUVA – YRA SUVARZYTO ZODZI SALIS !!!

  Atsakyti
 • 2015/03/21 at 03:56
  Permalink

  SUPRATAU – NUOMONES YRA DRAUGZIAMOS !

  Atsakyti
 • 2015/03/21 at 03:10
  Permalink

  TAI GAL PRIES TRINANT LAUK KOMENTARA – PASIDOMETUMETE APIE KA EINA KALBA ?!
  JEIGU ZMOGUS NOREJO PERDUOTI GERB:ROLANDUI ZINIA; TAI NEREISKIA; KAD GRIEZTAS TONAS === YRA PRIESISKAS;
  JEIGU AS DAR GALIU PERDUOTI LIETUVOS SUNUI ZINIA – KOL DAR ESU GYVAS — TAI AS IR DARYSIU – KIEK MAN JEGOS LEIS:
  GERB.ROLANDAI – JUSU MODERATORIAI JUS SAUGO NUO TIESOS; O TAI REISKIA – JUS NEBEMATOTE TIESOS:
  VISAS ZINUTES PANAIKINA – KA TAI REISKIA ??? A P G A U L E ???

  Atsakyti
 • 2015/03/21 at 02:31
  Permalink

  Gerb.Rolandai,
  Jus man kelete pasitikejima nuo pat pirmu savo pasisakimu liaudziai, bet nuvylete- kai pasidavete ikalbinejimams – bolatiruotis i
  "Prezidentus" ; As neturiu nieko pries jus, bet jus ,matomai, ne viska suprantate kas vyksta geopolitikos uzkulisiuose —- arba jus
  apsimetate ir apgaudinejate ( ne liaudi – ja lengviausia apgauti ) savo bendrazygius uz Naktigoniu ir kitu kadro.
  Jei jau nusprendete lietuviams-zemieciams atskleisti ta slepiama tiesa —- tai pirmyn !!! Bet tada neslepkite – atskleiskite ta tiesa
  apie LIETUVOS VALDZIOS isdavyste, mela,parsidavima Briseliui ir Globalinei pasaulinei valdziai, kuriai NUSISHIKT ant LIETUVIU
  TAUTOS ant lietuviu liaudies. Papasakokite tiesa: KOKIA BUVO TA MUSU PROTEVIU praeitis- tikrove .O GAL JUS JOS NEZINOTE ??? !!!

  Atsakyti
 • 2015/03/21 at 01:40
  Permalink

  KODEL LIETUVOJE VYKSTA TIK BEGIKU ,ISTORIKU, TEVU, POLITIKU;, VERSLININKU, MAMU,
  ir kt. FORUMAI; bet nera paprastu , nuosirdziu zmoniu forumu ,norinciu pasidalinti savo patirtimi, nuomonemis, isgyvenimais ???
  AR TAI TAIP NEBEPRIIMTINA SIOJE BALTU SALYJE , kai isigalejo liberalines paziuros ???

  Atsakyti
 • 2015/03/15 at 20:42
  Permalink

  visiskas nevykelis ir beprotis tas rolandukas

  Atsakyti
  • 2015/03/24 at 19:21
   Permalink

   ant taves kazkas taip pasake, tai ismokes rasyt visur, kur papuole.ta kartoji

   Atsakyti
 • 2015/03/08 at 11:23
  Permalink

  Ar leisime Norvegams Grobti musu Musu vaikus ???

  cia kalbus Apie tokiu kaup Gabrielius atveji !
  http://tv.lrytas.lt/?id=14254848831424288512

  As manau reikia kad cekijos Rusijos, ir kitos valstyvbe padarytu karine intervencija- paskelbti ultimatuma, arba vaikus kurie ura kitos salie pilieciai, atiduosite graziuojus, abra mes jega pajimsime, NATO jusm nepades, nes cia jus esate pries kruva NATO saliu!, , Tada jie apsiramintu, nori gejams ir kitiems , tegu duoda savo vaikus, kokia jie teise, turi, atimti kitos salies pilieti, Paziurekit i norvegus, gvazimodai baidykles, tiesiog, siaubas, o db nori graziu vaiku tureti,. Cia pradzia jus manote to vokai pilietybe nebus istrinta arba tai pala bus graizia isplautos smegenis, plius pakeistas vardas pavarde, kalba jo,

  Bet nevisi kiti vaikai kersys, uzauge, patikekite Hitleris priejo gala Ugenic m taip ir norvai gaus gala. tik gaIai tevu.

  Nu tikiuosi gabrieliu grazins, Paziuresim kaip musu Lietuvele, cia bus irodymas valdzio ar gali gelbeti savo pilieti, Atminkite " Lietuvos valdziai" ne duok dieve Lietuva uzpultu kas, tai vat zmones prisimintu kaip jus gynete savo pilieti, Miela Lietuva Junkites, su cekais, norvegu pogrindis kur yra, net rusais, ir taip tik galime kovoti su isdalies, tik per ruka matomu priesu!

  Buvo pogrinziai pries Naciu, tai pats laikas, pries "Norvegijos privatu naci kovoti"! Lietuvos Valdantieji, parodykite kad jums rupis " Lietuvos ateitis"!

  Atsakyti
 • 2015/03/05 at 19:17
  Permalink

  sveiki, gerb. rolandai, dėkui už visas jūsų laidas, diskusijas šioje svetainėje, Gilvydėje, "laisvojoje bangoje". tokios laidos labai reikalingos. man 31 metai, tad yra daug ką sužinoti, o šios laidos tai padeda padaryti. galėtų "laisvoji banga" jums vėl suteikti eterį, taip gal būtų galima daugiau žmonių pasiekti. o šiaip jau, man keista, kad lrt nekviečia jūsų į laidas. jūs sakote: "negaliu tylėti, jei matau, kad yra meluojama. man, kaip valstybės kūrėjui, ne tas pats, kas čia vyksta". aš visiškai jums pritariu. tik labai gaila, kad lrt ne visas nuomones transliuoja, o dar sako, kad jie nešališki… džiaugiuosi, kad atradau šią svetainę, klausau visos čia esamos informacijos. stiprybės ir sėkmės jums. labai palaikau tai, ką darote. p.s. jei ne "laisvoji banga", gal nebūčiau žinojęs, kad tokios išsamios laidos vyksta.

  Atsakyti
 • 2015/02/28 at 09:36
  Permalink

  Paskelbta 2015 vasario 26
  "Jūs neįsivaizduojate koks buvo padarytas spaudimas šiems šešiems signatarams."
  Signataras Zigmas Vaišvila
  Apie tai
  va čia (nuo 49:00)

  Atsakyti
  • 2015/02/28 at 09:55
   Permalink

   Du komentarai apie Rolandą Paulauską.
   "Įdomu ir net keista, kad Zigmo Vaišvilos peticijos nepasirašė signataras Rolandas Paulauskas. Juk jie laikosi tos pačios pozicijos aptariamais klausimais. Gal kas turi paaiškinimą?"
   valdas
   "ar dar Paulausko nepažįsti? Specialiai nesirašys, nes ne jo asabos sukurta iniciatyva. RP turi Napaleono sindromą. Jau verčiau kariaus "prieš"… "
   Valdui

   Atsakyti
 • 2015/02/16 at 14:24
  Permalink

  Susidarykite savo nuomonę apie tai, kas su kuo kariauja ir prieš kokius žmones kariauja Lietuva:  Atsakyti
 • 2015/02/16 at 14:20
  Permalink

  Susidarykite savo nuomonę apie tai, kas su kuo kariauja ir prieš kokius žmones kariauja Lietuva:  Atsakyti
 • 2015/02/15 at 15:20
  Permalink

  Apie Vakarų polinkį į separatistinių judėjimų organizavimą.

  Atsakyti
  • 2015/02/14 at 09:57
   Permalink

   Paskelbta 2015-02-11
   "Šiuo metu šį Kreipimąsi, kuriuo konstatuojama mūsų valstybės būklė ir kuriuo kviečiama vienytis valstybės ir Tautos išsaugojimui, pasirašė šeši signatarai – Algirdas Endriukaitis, Vilius Baldišis, Eimantas Grakauskas, Egidijus Klumbys, Algirdas Patackas ir Zigmas Vaišvila."
   Signataras Zigmas Vaišvila

   Atsakyti
 • 2015/02/11 at 20:06
  Permalink

  Rp "Rugstyniu "Jacobs" kavos Karalius",atidirbineja ru"SS"iskus rublius, JOG ISSAUGOTU SAVO BIZNIO ATSTOVYBE ru"SS"yne.
  TAI DAUGIAU NEGU AKIVAIZDU,KAD UOLIAI VYGDOMAS NURODYMAS IS ru"SS". Pawlowskij,nori issaugoti bizni ru"SS", tai ZINAI KA TURI DARYTI.

  Atsakyti
 • 2015/02/11 at 12:35
  Permalink

  Rolandai labai reikalingos tavo naktigonės. Nes žmonės per savo kasdieninius rupesčiu nespieja apriept visos informacijos. Ir klausimas, koks skirtumas tarp Buvusios tarybinės propogandos ir dabartinės? Aš skirtumu nematau.

  Atsakyti
 • 2015/02/11 at 11:27
  Permalink

  Gerbiamas Rolandai Paulauskai,

  Aš ~90% sutinku su tuo, ką jūs pasakojate, bet man niekaip neišeina sutikti su tuo, kad Rusija niekuo dėta dėl karo Ukrainoje, kad ten vyksta pilietinis karas. Jūs tikriausiai nematėte Igorio Strelkovo ir Nikolajaus Starikovo TV debatų. Strelkovas ten išpasakojo viską – ir kaip atvyko į Ukrainą, ir kaip buvo organizuotas parodomasis referendumas dėl Krymo prisijungimo, ir kaip niekas Novorusijoje nenorėjo kariauti, nebuvo taip lenga surinkti kovotojus ir juos apginkluoti. Na ir aibė kitokių keistų dalykų, kad Ukraina per ATO separatistus buvo praktiškai sumušusi ir t. t. Beje, klausant šiuos debatus man aiškiai kontrastavo toks Strelkovo nuoširdumas ar net naivumas ir Starikovo toks advokatiškas suktumas, kai nepalankius sau faktus per teisines formuluotes bandoma gerokai pagražinti ir pateikti kaip sau palankius.
  [youtube G04tXnvKx8Y http://www.youtube.com/watch?v=G04tXnvKx8Y youtube]

  Taip kad po šito interviu aš esu 99% tikras, kad karą sukurstė ir dabar nuolat "pakrauna malkų" būtent Rusija, nors ponas Putinas ir kiti "chebrantai" tą visaip kaip neigia.
  Štai pažiūrėkim kad ir per finansinę pusę. Vėlgi kaip sakė Strelkovas, kad ginklų buvo didžiausias trūkumas, nėjo surinkt ir apginkluot net 10000 žmonių. O dabar ginklų – kiek tik nori, ypač gana brangių Grad, Smerč raketų, visokiausios aparatūros, ir net tankų.
  http://www.rusnation.org/sfk/1311/1311-26.shtml

  Tai tankas T-72 kainuoja ~ 4 mln USD, Grad raketa 600 – 1000 USD, Smerč raketa keliastešimt tūkstančių USD, ir taip toliau.
  Prašyčiau aptarti šitus dalykus būsimoje Naktigonėje.

  Atsakyti
  • 2015/02/14 at 22:25
   Permalink

   Aš irgi manau, kad Rusijai tas Ukrainos karas reikalingas. Juk jei Ukrainos viduje nevyktų nuosavas karas, tai Kijevo valdžia tikrai pradėtų karą dėl Krymo atsiėmimo. O tai jau rusų požiūriu karas tarp dviejų valstybių. Nereikia nei sakyti, kad kokiems nors amerikonams tai būtų tikra dovanėlė. Todėl Rusija jokiu būdu nesuinteresuota, kad karas Novorosijoje pasibaigtų.
   Bendrai gaila, bet ko gero tik vienintelė senutė Europa to karo nepageidauja. Ji norėtų paskutines savo dienas nugyventi ramiai…

   Atsakyti
 • 2015/02/11 at 06:09
  Permalink

  "Jacobs" RUGSTYNIU kavos LT ir ru"SS"ijos atstovo SAPALIONES LT runkeliams. Balcytis taip pat nenorejo buti prezidentu.
  Ne tai ne LT kinofilmas "Niekas nenorejo buti LT Prezidentu".

  Atsakyti
 • 2015/02/11 at 02:34
  Permalink

  Aišku, nereikia šokt kaip kokia varlė prieš dalgį. Tas tiesa. Bet nereikia užmiršt, kad lietuviai turi pilną teisę užvažiuot ant Rusijos. Tai šituo pagrindu reikia tartis su tautininkais, visi mąstom panašiai. Tik čia Jums reiktų su Tautininkų partijos sveikesne teisinga dalimi susiderint. Tarkim, jie priima visą jūsų mastymo prasmių lauką, jūs kažkaip nusileidžiat dėl Rusijos. Šiaip tai tautininkai prie Smetonos su Rusija tykiai ramiai sutarė viską. Ir kokia nauda? Laimėjom teritorijos. Bet kas liko iš Tautos? Dabar Lietuviai stipresni, ar suomiai? Tai kažkaip reiktų surast "aukso vidurį", argi čia sunku? Būtų gerai netrukus susitarti visiems, nes reikia skubiai diegti įstatymus saugančius 83-17 (užsimeskim viršaus…).

  Dar kita klaida. Mačiau per prezidento rinkimų vajų, kad nepritarėte biurokratų skaičiaus sumažinimui. Čia kartais ne jūsų populizmas? Visiems aišku, kad reikia sumažint tą skaičių, nes Lietuva nepatempia tiek (trigubai viršijam net biurokratinės EU vidurkį). Aišku, nebus populiaru, nes reiks tiek atleist, bedarbių bus didelė masė. Bet gi tada milijardai susitaupytų. Svarbiausia, kad tie veltėdžiai netrukdytų kitiems normaliai dirbt ir sukurti darbus jiems patiems. Reiktų tikrai daug perkvalifikuot, sunkus tai uždavinys. Atrodytų geriau ramiai pasėdėt, populizmu vadint, nedaryt nieko. Betgi čia meškos paslauga tiems žmonėms, kurie nesukuria nieko, tik trukdo. Jiems padėt reikia, kad pasijustų pilnaverčiais lietuviais, naudingais savo tautai. Verta pabandyt. Pagaliau prisiminkit Sąjūdį, sistema pradėjo svyruoti tik ėmus kovot su biurokratais. Jie juk sistemos stuburas, taip greičiau laimėsim. Na, čia nedidelė pastaba, šiaip tai viskas atrodo pakankamai puikiai. Lauksim kovo vienuoliktos eitynių kartu su bendru mums prasmių lauku. Nes tas jūsų laukas, tai ir mūsų prasmių laukas. Bent man taip atrodo. Lietuva – lietuviams!

  Atsakyti
 • 2015/02/11 at 02:33
  Permalink

  Šiaip tai viską labai gerai kalba, ir tie 15 punktų puikūs. Bet reiktų žinoti, kad protas ir logika kartais turi užleisti vietą jausmams, tokie jau yra tie žmonės. Juk pats Rolandas sako, kad reikia veikti su tokiais žmonėmis, kokie yra, nepradėsim visų keisti… Todėl nereiktų smerkti tų patriotų, kurie varo ant Rusijos. Žinoma, kad geriau būtų patylėt ir nesikišt, tačiau priešiškumas yra normalu. Turi būti kerštas Rusijai. Rusų tautai tiksliau. Jie patys užsidirbo, gi išžudė kiek lietuvių neseniai. Ir nereikia teisinti. Ne sovietai tai darė. RUSAI. "Sujungė per amžius didi rusų tauta" – ar ne toks buvo tarybinio žmogaus pagrindas? Rusų tauta, kuri nesikratė to, buvo pagrindinė vykdytoja. Ir jie mums nusibodo, tegul dabar dvesia. Šiaip galėtume patys pult Rusiją, sudraskyt gabalais, kad nebeliktų. Jie prisidirbo tiek, kad galim su suomiais, japonais, gruzinais, ukrainiečiais, estais, latviais, čečėnais (jei jų kažkiek liko) ir taip toliau, atsigriebti už viską. Ir pamanyk, ten 50 tūkst. žuvo… Lietuvių kelis kartus daugiau žuvo nuo "didžios rusų tautos" rankos. Aš suprantu viską dėl naudingos politikos, bet jausmų pamiršt negalima. Aš pats teisingumo dėlei, kai varau ant Rusijos, tai priduriu, kad mane įtakoja ne protas, o asmeniniai prietarai, susiję su tuo, kad mano senelio brolius ir seseris arba nužudė, arba išvežė į rusišką Sibiro taigą. "Buvo turbūt už ką", bet dabar irgi "atsirado už ką" rusams atsikeršyt – ir pimyn… Ir kas mums draugai? Rusai? 🙂 Ukrainiečiai. Jeigu norit su lietuviais sutart, tai pirmiausiai reikia juos gerbti. Rusija turėtų būt nepamirštama, ukrainiečių badas irgi. Todėl kai atvažiuoja iš Ukrainos draugai ir nešasi ant baslio galvą (Putino), tai aš ramiai žiūriu ir žygiuoju kartu kovo vienuoliktą. Čia mūsų sąjungininkai. Logiškai Paulauskas teisus, bet mes teisūs lietuviškąja prasme, o ji ne tik išskaičiavimu yra pagrįsta. Ir nereikia verkt, kad "Ukrainoj blogai". Gerai ten. Ekonomiką jie nustūmė po Velnių ir čia yra teisinga. Pagalvokit pats Rolandai, ar "būti ir išlikti" yra įmanoma, kai ta ekonomika yra visų pagrindinis tikslas? NE. Būsi tikrai turtingas tik tada, kai tas turtėjimas nebus pirmoj vietoj. Tai įrodė tiek Vakarų Europa, tiek visa Lietuvos istorija. Ypač paskutiniai dvidešimt metų. Pagaliau ten Ukrainoj gal nėra tragedijos, gal gerai viskas? Jei nebūtų šito karo, susinaikintų Ukraina. Arba būtų Rusija, arba ES. Dabar dėl dešiniojo sektoriaus veiklos jie nei ten, nei ten. Čia yra šansas. Ir kas nugalės milijonus nuožmių ukrainiečių? Kas, Lenkija? Nejuokinkit. Galėsim ir mes pakariaut tada. Pulsim su Ukraina Lenkiją ir spėkit, kas laimės? Pridėkit Baltarusiją – sena svajonė, LDK ne su Lenkija, o prieš. Kas ten tokie kieti prieš Ukrainą be Lenkijos-Rusijos gali pasišakot? Vengrija? 🙂 Čia neaišku niekas. Dabar gal ir pučiame šiek tiek į vieną dūdą su Tėvynės išdavikais, kuriems šeimininkai liepė loti ant Rusijos. Na ir kas?? 🙂 Dešinys sektorius Ukrainoj taip pat pučia į vieną dūdą su tais Jaceniukais ir Porošenkom, kuriuos nesikuklina vadint atvirai išdavikais. Spėkit kas bus, kai pasibaigs karas? Maidanas Trys… 😉 Todėl vakarų gerbėjai jau kelnes prileido ten. Ar gresia Ukrainai ES greitu laiku? Nemanau. Tai va ir išsigelbėjo. Gal neblogi sąjungininkai. Interesai mūsų sutampa. O jūs ką siūlot su ta "evoliucija"? Dar galim pabūt be jokio karo ES 20-30 metų, tai gal mūsų ten išvis neliks. Tai jei pirmas punktas yra svarbiausias, teikitės paaiškinti kodėl vengiate viską sugriauti? Jei nesugriovus tragedija ir mirtis neišvengiama? Nuo šitos "gerovės" gi mes nugaišim pirmiausiai.

  Atsakyti
  • 2015/02/11 at 23:52
   Permalink

   [email protected] tokiu kaip tu gerokai dugiau. Gerai butu, kad pliektumetes kur nors Antarktidoje. Bet tie kas jumis manipuliuoja to niekada nedaleis.

   Atsakyti
   • 2015/02/12 at 22:35
    Permalink

    Eik tu galvą išsiplauk, drakonas kiniškas… 🙂

    Atsakyti
 • 2015/02/10 at 23:14
  Permalink

  Putino sutikimas Egipte:

  Ar tik neorganizuoja ivanai naujų arabų žygių Saladino pramintais keliais į Šventąją Žemę.

  Atsakyti
 • 2015/02/10 at 22:23
  Permalink

  Vienas pastebėjimas. Lietuvio ausį rėžia svetimžodis " AGREGORAS". Gal galima rasti termino atitikmenį ir savoje kalboje?

  Atsakyti
 • 2015/02/10 at 20:52
  Permalink

  Del Vokietijos karo laikų skolos Graikijai.
  Paryžiaus reparacijų konferencija 1945 pripažino 7mlrd.prieškarinių dolerių žaką Graikijai. Tai nėra reparacijų suma, konferencija skaičiavo procentinę šalies dalį. Graikijai per Reparacijų agentūrą pinigais ir daiktais buvo išmokėta 25-80 mln. dolerių. Bet, sąjungininkams apsisprendus stiprinti Vokietiją, 1953 Londone buvo sutarta nurašyti skolas, o karo laikų reikalavimus aidėti vėlesniam laikui, kai Vokietija bus suvienyta (praktiškai niekad). Vokietija sumokėjo Graikijai 115 MDM kaip savanorišką kompensaciją. Susijungus Vokietijai, reikėjo pinigų rytinei daliai atstatyti ir Vokiečiai išsisukinėjo nuo tolesnių mokėjimų – neva senatis ir t.t.
  Kita skola yra 476 mln reichsmarkių paskola, kurios taip ir negrąžino ir kuri šiandien būtų kpkie 10 mlrd. golerių.
  Bet Sdhaueble sako – užmirškit.

  Atsakyti
 • 2015/02/10 at 13:34
  Permalink

  Signatarams siūlomas pasirašyti pareiškimo tekstas
  ******************************************************************

  KREIPIMASIS VARDAN LIETUVOS!

  1990 m. kovo 11-ąją atkurta Lietuvos Respublika buvo pripažinta ir tapo tarptautinių organizacijų nare. Atkurtas privatus ūkis ir galimybė patiems kurti ekonomiką, kultūrą ir mokslą sudarytos prielaidos valstybės vystymui ir Tautos saugumo užtikrinimui. Tačiau valstybės atkūrimo 25-metį sutinkame dvejodami dėl mūsų ateities ir net išlikimo. 1990 metų kovo 11-ąją valstybę atkūrėme kaip būtiną savo klestėjimo ir išlikimo sąlygą. Vis gilesnis šalies įtraukimas į globalias valdymo struktūras, priverstinis Europos Sąjungos federalizavimas nepaliaujamai siaurina ir naikina valstybės suverenitetą – Tautos egzistencijos pagrindą.
  Tautos valia vėl pavergta, suvereno teisės atimtos. Tai padarė nepriklausomos Lietuvos valdžia, neprisiimanti atsakomybės dėl Tautos ir valstybės likimo, vėl atidavusi valstybės likimą spręsti svetimiems. Išparduodama ir žemė – Tautos egzistencijos ir dvasinė buveinė.
  Sąjūdžio ir Sausio 13-oios vertybės ir principai, Tauta išduoti. Prarandama viltis patiems kurti ir ginti valstybę, kurioje Teisingumas yra vertybė. Valstybės valdymą perėmė politinės grupuotės ir nomenklatūrinis režimas, ignoruojantis ne tik teisingumą, bet ir Konstituciją.
  Paminti pamatiniai Sąjūdžio veiklos principai – tiesa ir viešumas, sąžiningumas ir moralė. Lietuvos žmonės vėl nėra laisvi rinktis. Nekompetentinga valdžia vėl bijo Tautos ir mano esanti neklystanti, juoda vadina baltu, atvirai ir ciniškai dangsto nusikaltimus, persekioja už bet kokią valdžios kritiką ir savo nuomonę. Teisė ir teisėsauga Lietuvoje gina ne žmogų, bet valdžią. Melas apie viską ir savivaliaujanti valdžia tapo grėsminga kasdienybe.
  Mūsų šalį palieka išgyventi negalintys ir valstybės ateitimi netikintys žmonės.

  Mes, pasirašiusieji, atsiribojame nuo tokio Lietuvos valdžios elgesio su Tauta ir valstybe.
  Privalome nedelsiant susigrąžinti tautinį orumą ir valstybės savigarbą, nes valstybės padėtis yra kritinė, pasiekusi Tautos egzistencijai pavojingą būklę.

  Todėl mes, pasirašiusieji:
  – Smerkiame Lietuvos valdžios valstybės žlugdymo ir Tautos naikinimo veiksmus;
  – Pasisakome prieš antikonstitucinį valdžios elgesį valstybės suvereno Tautos ir piliečių, jų demokratinės savivaldos atžvilgiu;
  – Pareiškiame, kad kartu su jaunąja karta keisime ydingą šalies valdymo politinę sistemą, atkursime ir susigrąžinsime neteisėtai prarastas valstybės suvereniteto dalis;
  – Primename, kad valstybės tikslas yra Lietuvos piliečių gerovės ir saugumo užtikrinimas;
  – Raginame aktyviąją Tautos dalį, ypač inteligentiją ir jaunimą imtis pilietinės atsakomybės už Tėvynės likimą, šalinti moralinės ir dvasinės degradacijos apraiškas;
  – Sieksime apginti ir išsaugoti nacionalines vertybes – šeimą ir Tautą, per amžius telkusias mus valstybingumui – mūsų išlikimo pagrindui.

  Tik susitelkę ir drauge atkursime Tautai ir piliečiams šeimininko teisę ir atsakomybę už valstybę, sustabdysime ir pragaištingą mūsų nacionalinės valstybės – Tautos namų – griovimą.

  Lietuvos piliečiai, tautiečiai, mes per ilgai buvusioms ir esamoms valdžioms leidome mus vesti į nežinią, per ilgai buvome nušalinti ir nusišalinę nuo tiesioginio mūsų valstybės valdymo. Lietuvos valstybę ir lietuvybę, jos eižėjantį turinį pakeis, sustiprins ir išlaikys tik visais atžvilgiais aktyvi, principinga, sąžininga ir garbinga individo laikysena ir pozicija.
  Pripažinkime padarytas klaidas, atsisakyme bevaisio garbinimo ir sakralizacijos.
  Tautos ir valstybės išlikimui pražūtingo pavojaus akivaizdoje būtinas visuotinis Lietuvos susitelkimas bei susivienijimas.
  Lietuvos ateitis turi būti kuriama Tautos apsisprendimo, bet ne diktato keliu.

  Atsakyti
 • 2015/02/10 at 11:54
  Permalink

  Sveiki , kaip sakėte negaliu nutylėti , bet tas pats per tapati.Ar pirma ,penktą dešimtą naktigone.Atleiskite,bet nėra jokios sistemos ,jeigu jau sakėte dėl kodėl toks esate,tai nereikia kartotis per visas naktigones,Turi būti nors kokia seką.Kas nors naujo, po pusvalandžio tenka išjungti Nebent surašyti reikia kelintoje minuteje prasideda jūsų 2 ,bei 3 punktas.P.s visada būdavo įdomu paklausyti, bet tiesiog isvarginote, sako žmogui atsibosta eilėje laukti jau po trijų minučių, o čia pusvalandis.

  Atsakyti
  • 2015/02/10 at 15:56
   Permalink

   Nulipus nuo 15min dviejų sakynių formato tikriausiai sunkiai klausosi.. kadaise skaityti knygą dvi valandas prieš miega atrodė normalu, o šiomis dienomis jau sunku darosi vieną kartą per mėnesį išklausyti 3 valandų žinias. atrodytų evoliucionuojame, o smegenys nebepajėgia "suvirškinti" daugiataškės informacijos.. gal tai vadinamas perdegimo sindromas?

   Atsakyti
 • 2015/02/10 at 11:00
  Permalink

  nemanau, kad galima tikėtis kažkokio ypatingo entuziazmo ir bendraminčių antplūdžio , surengiant vieną naktigonę per mėnesį, – juo labiau tuo metu, kai pasaulyje ir “lietuvoje“ vyksta neregėta šiukšlyno faunos fiesta…

  Atsakyti
 • 2015/02/10 at 02:51
  Permalink

  Duomenys tokie, kad daugiau kaip pusė santuokų Lietuvoje baigiasi skyrybomis. Jeigu skyrybos yra blogai, ką daryti, kad skyrybų būtų mažiau?

  Atsakyti
  • 2015/02/10 at 10:14
   Permalink

   viešas kaltininko nuplakimas rykštėmis tikrai padėtų spręsti problemą. Pavyzdžiui moteriškė pavirsta į raganą, vaikšto namuose susiraukus su bigudukais ir vyras nepakėlęs tokių dalykų susiranda kitą patrauklesnę moteriškę. Reiktų įsteigti ijnstitutą, kur toks vyras galėtų pasiskųsti ir tokia moteriškė būtų praauklėta viešai, kol dar ne vėlu.

   Atsakyti
 • 2015/02/10 at 00:20
  Permalink

  ačiū Rolandui už auksine fraze;kad dauguma kovoja tik už savo iliuzija

  Atsakyti
 • 2015/02/10 at 00:18
  Permalink

  Per ilga diskusija, reiktų dalinti dalimis, skaldyti….kas ištvers žiūrėti tris valandas monologo? Reikia daryti žinių MACROMEDIA FLASH video, tokiu būdu koncentruoti tekstą, tuo pačiu pateikiant ir špkiruojantį vaizdą. Tokį informacijos perteikimą gerai įvaldę didieji kaimynai. Keleta mačiau, tai mane efektai ir minties perteikimas sužavėjo.

  Atsakyti
 • 2015/02/09 at 23:59
  Permalink

  Išsivaizduojam . Nusirašome ir nusirašo skolą JAV…. Ir visi vakarai. O kas tada?

  Atsakyti
 • 2015/02/09 at 23:30
  Permalink

  Dėl belaisvių.

  Rusai dažniausia priešakinėse pozicijose nekariauja, jie remia iš paskos, pirmiausia siunčiami taip vadinami „savanoriai“. Nors dažnai turbūt, tai būna samdiniai arba nuo bausmės atleisti nusikaltėliai. Šturmuojant Donecko oro uostą teko panaudoti ir rusų reg. armiją, nebuvo kur dėtis.
  Tai pasakojo Donecko oro uoste kovęsis ukrainiečių kovotojas, priešpaskutinėje laidoje (bet šios laidos kažkodėl nėra Mediatekoje)

  Pateikiu nuorodą į paskutinę laidą, kalba Ukrainietis išgyvenęs Ilovaisko „katile“:

  Interviu su sužeistais Ukrainos kariais, besigydančiais Lietuvoje.
  w w w lrt.lt/mediateka/laidos/K/1565/kulturu_kryzkele._trembita

  Atsakyti
 • 2015/02/09 at 23:16
  Permalink

  Apie ukraina sutinku su Rolanduku tik musu valdzios pakalikai kitaip masto.

  Atsakyti
 • 2015/02/09 at 23:12
  Permalink

  Kad bega is vakaru sleptis i rusija nuo mobilizacijos? Pirma karta girdziu. Is kur tokia informacija?

  Atsakyti
  • 2015/02/10 at 00:32
   Permalink

   …gal tu akis aptraiškanojusias prasikrapštyk ir ausis išsiplauk – plačiau matysi ir daugiau girdėsi. Na, o jei kurmiu gimei, tai – ne tau "palmių giraitė"…
   Jei nesupranti, apie ką čia, reiškia – tau pas "eskimus".

   Atsakyti
   • 2015/02/10 at 09:51
    Permalink

    Prašau gerbti save ir kitus diskutuojančius, gaila, kad nėra moderatoriaus, taisyklių…

    P.S.
    Autorius taip pat turėtų labiau kreipti dėmesį į savo puslapyje reiškiamas abejotinps vertės žinutes, kuriomis pavyzdžiui norima įžesti.

    Atsakyti
 • 2015/02/09 at 23:11
  Permalink

  Del rusijos nelaisviu – tai gal ukraina per silpna kad paimtu i nelaisve rusijos karius. Nu o jei paima, tai gal paima tuos separatistus savanorius ar ka.
  Bet siap is viso as negirdejau kad ten kas keistusi tais nelaisviais. Is kur taip istraukete?

  O i prieso teritorija gal bega – tie separatistai kurie palaiko rusija ir jiems ji neatrodo priesas.

  Atsakyti
  • 2015/03/19 at 00:02
   Permalink

   "separatistai" nepalaiko Rusija, jie gina Ukrainos nepriklausomybe nuo ketvirtojo reicho okupantu.

   Atsakyti
 • 2015/02/09 at 22:48
  Permalink

  Va naftos kainos kritimas – super – atpigo degalai, maziau zmones taupo ir perka tuos degalus ir dziaugias kad gali vazinetis daugiau.
  Kitas dalykas – atpigo degalai – pigiau pagaminama produkcija, visi vel laimingi – lengviau iperka maista pvz.

  Atsakyti
 • 2015/02/09 at 22:47
  Permalink

  O tai kodel ta ekonomoka negali veikt be infliacijos? As to nesurprantu. Juk cia galetu padaryt matematini modeli. Ar tai kompiuterini modeli.
  Nes dabar atrodo kai yra ta infliacija, net kai esi pasiekes milijona ir galetum jau nusiramint – padarys tavo milijona beverti. Ir tu turi dirbt nors jau esi uzdirbes ir visad tas stresas, nerimas del ateities.

  Atsakyti
  • 2015/02/10 at 21:29
   Permalink

   Kai pinigai buvo realūs, tai yra auksiniai, o ne popieriniai – vyko difliacija, tai yra pinigų vertės didėjimas, o ne mažėjimas. Istorinis artefaktas iš tų laikų yra pusinės ar ketvirtinės monetos dažniausiai leistos 19 a., kai valstybės buvo priverstos jas išleisti, nes pinigai tiek sustiprėjo, jog prireikė smulkesnių pinigų.
   Apie 1970 metus JAV $ dar buvo auksinis, bet naftos kaina tiek išaugo, kad šios šalies ekonomika susidūrė su rimtomis problemomis ir amerikonai nusprendė atrišti dolcą nuo aukso ir pradėjo spausdinti pinigo, kai prisireikdavo. O po 1990 metų kai nebeliko CCCP ir amerikonai pajuto laisvę, pradėjo spausdinti tą $ nesveikais kiekiais ir 2008 metais dolcas krito dvigubai ir jau atrodė amen jų ekonomikai.
   Žodžiu, kai bankas išmeta babkes, jų rinkoje atsiranda daug ir tų pinigų gavėjai linkę sumokėt daugiau ir kyla kainos. Taip ir atsiranda infliacija.
   O dabar tai įdomi situacija, nes nuo 2008 metų rezervinių valiutų centriniai bankai leidžia tuos pinigus be skaičiaus, bet infliacija yra nedidelė, stebimi net difliacijos reiškiniai. Taip yra dėl to, kad nuo 2008 metų finansinė ekonomika galutinai atsidalino nuo realaus sektoriaus.

   Atsakyti
  • 2015/03/18 at 23:59
   Permalink

   todel, kad ekonomika veikia biblijines koncepcijos palukanu pagrindu

   Atsakyti
 • 2015/02/09 at 22:35
  Permalink

  Del valiutos vairavimo – reik ir geru vairuotoju 🙂 o jei ner geru vairuotoju, tai geriau tegu vairuoja tas kas yra irodes kad sugeba 🙂

  Atsakyti
  • 2015/03/18 at 23:53
   Permalink

   taigi, durniams laisves duot nereikia, nes vistiek nezino, ka su ja veikti ir praso direktyvu is briuselio ir vasingtono. teisingai perestroikes kuprevicius ir klause labusu, – ka jus veiksit su ta nepriklausomybe?

   Atsakyti
 • 2015/02/09 at 22:28
  Permalink

  Nesutinku, kad valstybės vadovai blogi.
  Pavyzdžiui Grybauskaitė, kaip tik parodė, kad gali ginti vertybes, kurios telkia Lietuvą ir tikriausia ES. Tokiu būdu padidinamas gebėjimas susitelkti naujų geopolitinių iššūkių akivaizdoje.
  Ir tikrai nemanau, kad kas skatina karą, tiesiog lyderis aiškiai įvardina esamą situaciją.

  Atsakyti
  • 2015/02/09 at 23:01
   Permalink

   Ir Andrius ir Juozas matosi pirma karta ziuri ir dar nesusigaudo ne velnio. Nieko, kantrybes, linkiu pradeti susigaudyti.

   Atsakyti
 • 2015/02/09 at 22:10
  Permalink

  Kodel jus vakarus lyginat su pasaka kuri nera reali? Juk aiskiai matome kad ten zmones daugiau uzdirba ir geriau gyvena.

  Atsakyti
  • 2015/02/10 at 12:50
   Permalink

   1 Pasidomėk kaip tos valstybes prasiskolinę ir 2 kaip jos emituoją savo pinigus. Paskutinė ES emisija 1 trilijonas eu, liūto dalį išsidalins Vokietija ir Prancūzija, ar ne dėl to jų pragyvenimo lygis aukštesnis?

   Atsakyti
 • 2015/02/09 at 22:08
  Permalink

  O siaip isvis ne naujus mokescius reik ivest, o pirmiausia issiaiskint kur dingta surinkti pinigai. Reik visu ataskaitu- kur kokie pinigai nueina – viesai prieinamu. Kiek surinkta ir kiek kur nuejo.

  Atsakyti
 • 2015/02/09 at 21:51
  Permalink

  na jei skatint daugiau gimdyt – tai bus kaip kinijoj

  Atsakyti
  • 2015/02/09 at 21:53
   Permalink

   va butent – zmoniu pertekeli- juk tiesiog zemei per didele apkrova – zeme neturi tiek resursu, kuo daugiau zmoniu tuo grieciau viskas bus isnaudota, nu neskaitant saules vejo ir pan. energija.

   Atsakyti
   • 2015/02/09 at 21:57
    Permalink

    gal pirmiausai mes per daug susireiksmine 😀 lietuvia ar ne lietuviai – visi esam vienodi ir lygiateisiai zemej gal 🙂
    tai gal cia jau mastymas kaip hitlerio – vokieciai – melyno kraujo ar kaip ten.

    Gal tiesiog turim galvot bendrai – ir negalvot ten kazkas kad yra lietuva ar anglija? O tos tautos susidare tada kai nebuvo tokiu galimybiu tautoms bendrauti, jos buvo atsiskyrusios, dar ypac kai susiskirste teritorijomis.

    Dabar visi galim internetu bendrauti, keliauti, gyventi kur norim be dideliu sunkumu palyginus su tuo kada formavosi tos valstybes ir tautos, skirtingos kalbos.

    Atsakyti
    • 2015/02/09 at 22:17
     Permalink

     Dažnai istorijoje stebimas fenomenas: jei kokia nors visuomenė praranda savo išskirtinį kultūrinį identitetą, tai jos gebėjimui susitelkti naujų iššūkių akivaizdoje iškyla pavojus. Susitelkimas tarp ES valstybių dalinai mažina mūsų Lietuvos visuomenės susitelkimą. Manau ES niekada nesutelks skirtingų šalių, bet jas gali tik apjungti, bendra ideologija, identitetu.

     ES suteikia karkasą lengviau gyventi bendras vertybes turinčioms valstybių visuomenėms.

     Atsakyti
 • 2015/02/09 at 21:50
  Permalink

  Ei, kas ten prie "bloknotėlio" sėdi ir klausimus Rolandukui perdavinėja?
  Sugaiši tik 10 sekundžių – tegul "lektorius" vieną kartą ir visiems laikams aiškiai paprastiems LT baudžiaunikams pareiškia, ką jis mano apie panelės polikarpoWnos lytinę orientaciją? Ir nereikia čia gilintis į "periferijas" – kam ir kodėl kilo toks klausimas. Atsakykit ir patys pamatysit…
  Jei nenori atsakyt, tai tegul aiškiai ir pasako, kad "į tokį klausimą aš (Rolandas) nenoriu atsakyti.
  Ką, per sudėtingas klausimas? "Slabo", špyga taukuota?
  P.S. koks skirtumas, kokia forma pateiktas klausimas, esmę vis tiek supratot…

  Atsakyti
 • 2015/02/09 at 21:49
  Permalink

  Del pensijos aisku, kad tik teise turiu. Bet kuo mes dabar kalti – kad dirbanciu mazai – ir mes turim daug sumoket ir kuo kalti pensininkai kad dirbanciu mazai ir mazos pensijos jiems?

  Atsakyti
 • 2015/02/09 at 21:45
  Permalink

  Matosi, kad Visuomeninė Saugumo Koncepcija – reikalas "savaime" suprantamas, tačiau akivaizdu, kad Rolandas Paulauskas ne tik, kad nesupranta, bet organiškai ją atmeta.
  Pradedant tuo, kad neištraukai savęs už ausų iš legalaus kvaišinimosi "kultūros", baigiant tuo, kad atvirai meluoja ir iškraipo VSK paskirtį ir tikslus.
  Maža to, savo 15-ą pusiau pliurpalizmo, pusiau nutylėjimų bando prakišti vietoj Visuomenės Saugumo Koncepcijos ir toliau muilinti geriamiems ganomiesiems akutes.

  Atsakyti
 • 2015/02/09 at 21:42
  Permalink

  Sveiki,
  saket jei visi turesim po milijona euru, nieks nebekeps tu bandeliu. O kaip yra tose turtingose valstybese kaip Anglija – ten nors ne po milijona visi turi, bet turi gerokai daugiau pinigu, bet vistiek bandeliu parduotuvese netruksta ir visi gyvena geriau. Tai kaip ten veikia tas kad gali visi daug turet ir visteik pagamint o Lietuvoj negali?

  Atsakyti
 • 2015/02/09 at 21:16
  Permalink

  JUS SAUNUOLIS, VIRS METU SEKU VISKA JUSU VEIKLA IR T.T.

  Atsakyti
 • 2015/02/09 at 21:06
  Permalink

  Kodel ankstesnese kalbose gerai atsiliepete apie Le Pen'ú seima, nors dabar aisku jog jie gauna finansavima is Rusijos. Vadinasi tai labiau Rusijos interesams, o ne Prancuzijos atstovaujanti partija. Labai dideles abejones del ju patriotiskumo 🙂 .

  Atsakyti
  • 2015/03/18 at 23:45
   Permalink

   o tau nekyla abejoniu del Svyturio salies buratinu patriotiskumo? kieno kisenej jie sedi? visi iseje is soro peryklu.

   Atsakyti
 • 2015/02/09 at 20:08
  Permalink

  Paaiskinkit fenomena: Turkija VS Graikija. Abi NATO salys. O turi uzsaldyta konflikta Kipre. Kaip veiktu NATO 5 str. karo atveju ? Ir siaip ar nemanot, kad Graikija paskandino butent JAV padedami sebru europoje ir bando graiku atsikratyt, galbut jie kazko neivykde ? Ir ar neplanuojamas tokiu budu naujas konfliktas balkanuose ?

  Atsakyti
  • 2015/03/18 at 23:02
   Permalink

   veiktu taip, kaip ysakytu Pentagonas. skaldyk ir valdyk +oranzines technologijos

   Atsakyti
 • 2015/02/09 at 12:50
  Permalink

  Klausimas
  Kodel Lietuvos auksas iki siol ne Lietuvoja, o Britanijoja, ir dar mes uz jo saugojima mokam.
  Ar ne varta ji grazint i Lietuva, ar aplamai tai reaulu, jai ne, tada pasitvirtina kad mes akupuota salis.

  Atsakyti
  • 2015/03/18 at 22:58
   Permalink

   taip, kolonija neturi savo aukso. net figos lapelis ( nuosavi "pinigai") atimti, kartu su valiutos rezervais ( duokle FR bankui)

   Atsakyti
 • 2015/02/09 at 12:06
  Permalink

  Ir čia ne juokas, už caro išleistus aukso rublius jūs be problemų ir dabar nusipirksit bet ką visur pasaulyje. Aš nejuokauju.

  Atsakyti
 • 2015/02/09 at 12:00
  Permalink

  Žiūrėti visiems mokantiems rusų kalbą. Ypatingos svarbos informacija.


  Aš iki šitų žinių ėjau 5 metus, rankiojau po kruopelytę iš įvairių šaltinių ir iki tokių pačių išvadų priėjau vos ką porą metų atgal.
  Ypač patariu žiūrėt visiems techniukams, koks ir pats esu ir humanitarams, žmonėms neturintiems politekonomikos žinių.
  O čia žmogus išdėsto viską trumpai ir aiškiai.
  Padės jums suprast kaip veikia šitas pasaulis, padės jums atsispirt gilesniam pasaulio supratimui.
  Būtų gerai išverst į lietuvių kalbą, nes čia labai svarbi informacija.
  Manyčiau padės jums priimt teisingesnį sprendimą prie balsadėžės.

  Atsakyti
  • 2015/03/18 at 22:51
   Permalink

   vel prisirinkai musmiriu.
   Андрей С.
   1 month ago

   Нейромир-ТВ Спасибо что пояснили что это купленный у вас эфир, а то слушая эту ахинею начал волноваться за редакцию. Одна просьба, если есть возможность как то помечайте тех кто купил эфир по умничать. Не хочется терять время на подобный маразм.

   Atsakyti
 • 2015/02/09 at 11:03
  Permalink

  ka manot del steigiamas nato bazes Lietuvoje ir kitose salyse,kokia manote bus tolimesne nato eiga?ir kam jos mums reikalingos

  Atsakyti
  • 2015/02/09 at 14:59
   Permalink

   Nato bazės Lietuvoje reikalingos tam, kad likę gyvi Lietuvos gyventojai nebūtų sukrauti į gyvulinius rusiškus vagonus ir neišvažiuotų ten, kur žiema 11 mėnesių trunka.

   Atsakyti
   • 2015/02/09 at 15:18
    Permalink

    AR BUS JOS AR NEBUS MANAU TAI NIEKO NEPAKEIS

    Atsakyti
   • 2015/03/18 at 22:44
    Permalink

    nato bazes reikalingos tam, kad amerikonai galetu islaikyti savo kolonija ir kad penktoji kolona jaustusi saugiau ir nebijotu buti isvezta Sibiran sniego kasti uz "nuopelnus" lietuviu tautai (-1 milijonas lietuviu per "nepriklausomybe", plius sugriauta pramone, zemes ukis, energetika, finansai).

    Atsakyti
 • 2015/02/09 at 02:30
  Permalink

  Pažiūrėjau jūsų vaizdo įrašą apie auksą. Man toks klausimas iškilo,jei jau bandyt išsaugot dalį santaupų perkant auksą. Ką veikti su tuo auksu jei prasidės ekonominiai kataklyzmai,kas jį pirks,nei jis valgomas,nei buitį labai jau naudojamas. Kazkaip labai jau populiarėja tas auksinių monetų ir batonėlių pirkimas,ar tai tik nebus spastai.

  Atsakyti
  • 2015/02/09 at 11:43
   Permalink

   Už auksą galėsi nusipirkti duonos. Tik neaišku kiek. Istorijoj būta, kad už kilogramą aukso galėjai gauti kilogramą duonos. Tai va tokia ir investicija į auksą gaunasi.

   Atsakyti
 • 2015/02/08 at 20:27
  Permalink

  Citata kuri apibūdina mūsų tautos sąmonės perprogramavimą maitinant baimėmis ir įtvirtinant vergo mastyseną.
  Nuslopinti maištą – tai palaikyti status quo, sąlygas kurios suvaržo mirtingąsias būtybes protinėje ar fizinėje vergijoje. Bet neįmanoma suvaržyti žmogaus vien tik pavergiant jo kūną, protas taip pat turi būti suvaržytas, o kad tai įgyvendinti baimė tam yra tinkamiausia priemonė. Paprastas žmogus turi bijoti gyvenimo, bijoti mirties, bijoti Dievo, velnio ir visų labiausia bijoti valdytojų, jo likimo saugotojų.
  Manly Palmer Hall
  To repress rebellion is to maintain the Status Quo, a condition which binds the mortal creature in a state of intellectual or physical slavery. But it is impossible to chain man merely by slaving his body; the mind also must be held, and to accomplish this, fear is accepted weapon. The common man must fear life, fear death, fear God, fear the Devil, and fear most the overlords, the keepers of his destiny.
  Manly Palmer Hall

  Atsakyti
 • 2015/02/08 at 18:18
  Permalink

  О, aiškus poslinkis progreso linkui – panašu, jog sistemą griauti jau neberūpi… Šaunuoliai. Pagyrimo verti todėl, kad laikui bėgant nedaug kas iš protuolių kaip liaudis sako "liks prie sveiko proto ", taigi ne sistemą griauti turi jums meilučiai rūpėti (ją dabar sugriovę jūs nieko geresnio gi nesugebėsite pastatyti), o rimtai savimi užsiimti tam, kad liktumėte prie sveiko proto, tada ir R.Paulausko, ir generolo Petrovo (https://www.youtube.com/watch?v=LVVlKXuKP2k) žinias sugebėsite perimti bei rimtai pasirūpinti, kad griūvanti sistema mus visus nebeužgriūtų…

  Atsakyti
 • 2015/02/08 at 05:28
  Permalink

  Idomiame laikmetyje gyvename.Zmones turi apsispresti kokio gyvenimo jie nori ir ji GYVENTI, arba toliau vergti kad jiems to gyvenimo niekas neduoda. Kas gali padeti zmonems, kurie patys sau kenkia?. 20 metu renka avinus ir ant tu paciu avinu 20 saukia. Sakys nera ko rinkti. Galbut ir nera, bet Va cia ir prasideda noras ir idejos kaip gyventi kitaip, o gyventi kitaip tikrai galime.Avys vilkai ir piemenys ?Kad ir kaip suskirstysi zmones siam pasaulyje , viskas prasideda nuo pasirinkimo.Jei TU sutinki zaisti tau primesta zaidima, tai nesiskusk del jo taisykliu, jei nenori jo zaisti, tada zaisk savo zaidima, su savo taisyklemis. Zmones isrenka kitus buti atsakingais uz ju paciu gyvenimus, nes bijo prisiimti atsakomybe uz save, bet ironija tame, kad tie isrinktieji yra tokie patys dievobaimingi zmones. Bijo blogo gyvenimo, blogos valdzios , bijo saves. Ta baime juos ir veda i konflikta su paciais savimi. Negali zinot, kad skauda kol nenudegei, tai va , tuoj nudegs.

  Atsakyti
 • 2015/02/08 at 03:13
  Permalink

  Galbūt tai kol kas nėra ypatingai aktualu, bet techninė Lietuvių kalba naikinama:
  Nebeliko solidžių (prestižinių) leidinių, kuriuose būrų galima pristatyti mokslo laimėjimus lietuvių kalba (nesakau, kad jų yra daug, bet čia akivaizdus pats principas: mokslo lietuviškai "nepadarysi").

  Atsakyti
 • 2015/02/07 at 22:52
  Permalink

  Klausimas mano būtų toks:
  Putinas nuleido rublį oligarchų naudai, visų rusų gaunančių algas rubliais gyvenimo kokybė smuko žymiai. Ar Putinas už rusus, ar už oligarchus? Gal Putinas netiki, kad liaudis (bidlo) gali jį nuverst, nejau jis bijo tik elito?
  Visi žinom Kipro finansų įvykius ir niekam nepaslaptis, kad vakarų elitas ten nuskriaudė rusų oligarchus – ar toks rusų tautos spaudimas gali būti kerštas vakarams?

  Atsakyti
  • 2015/03/18 at 22:29
   Permalink

   ne Putinas nuleido, o centrinis bankas amerikonu ysakymu. cb Putinui nepavaldus. cb pagal RF konstitucija vykdo tik tarptautinius ystatymus. Rusija tokia pat tarptautiniu bankininku kolonija, kaip ir Lietuva. bankininkai valdo savo kolonijas per JAV.

   Atsakyti
 • 2015/02/07 at 22:44
  Permalink

  Galvoju nedaug beliko iki ukrainiečiai sugrįš į branduolinį ginklą turinčių šalių tarpą ir tada bus bum.

  Atsakyti
 • 2015/02/07 at 22:33
  Permalink  Tai gal si filmuka RP aveles teiktusi paziureti?
  MANAU NAMU DARBAI BUTU ATLIKTI KIEK GERIAU.

  Atsakyti
  • 2015/02/08 at 22:11
   Permalink

   Hahaha tu tiki tuo briedu?????????????

   Atsakyti
 • 2015/02/07 at 21:59
  Permalink

  Peržiūrėjau Naktigonės kūrėjų pasiūlytus filmukus. Taip suprantu, kad ruošiatės rimtai pašnekėti apie auksą.
  Aš pritariu Rolando nuomonei, kad kataklizmų metu, kai vienus pinigus keičia kiti pinigai, auksas yra patikimiausias buferis. Bet kad finansuose galima būtų grįžti prie auksinio standarto, man sunku patikėti. Nebent pasaulį ištiktų toks gigantiškas kataklizmas, kad iš pasaulio ekonomikos nieko beveik nebeliktų.
  Vienas dalykas – auksas pernelyg yra sukoncentruotas tik keliose rankose. Aš suprantu, kokie nors Rotšildai labai norėtų, kad naujieji pasaulio pinigai būtų auksas! Tada jie būtų didžiosios to pasaulio dalies savininkai. Bet to tikriausiai visai nenorėtų pasaulis. Ir šalys, kurios tik gali, bandys verstis su savais, nepriklausomais nuo aukso turėtojų pinigas. Kalbos nėra, kad tokiomis galės būti tik tokios šalys, kurios pajėgia turėti nepriklausomas ekonomikas.
  Antra, pasaulio ekonomika yra labai nevienalytė ir vis tiek labai integruota. Niekas negalės išsiversti be Rusijos žaliavų, Kinijos žmogiškųjų resursų, JAV aukštųjų technologijų ir t.t.. Kaip pasiūlysit jiems auksą kaip vieningą valiutą, kai jie tos valiutos taip nevienodai turi? Štai rusai aukso turi nepalyginamai mažiau už amerikonus ir jau nėra ką lyginti su kinais. Tai ką, turės reikšti, kad rusų pinigai labai pigūs? O kur jūs gausit be jų energetinius išteklius ir žaliavas? Tokios disproporcijos ekonomika nepakęs.
  Trečia, jei jau bus prieita prie naujoviško požiūrio į pinigus, tai turbūt bus pasistengta, kad tie pinigai nebūtų taip lengvai pažeidžiami antrinės rinkos spekuliantų, kaip dabartiniai finansai. Todėl pinigai ko gero galutinai praras savo kaip prekių ir paslaugų mainų instrumento vaidmenį ir galbūt bus sukurta tik finansų sistema… išvis be pinigų. Pinigai bus tik virtualūs. Skaičiai kompiuterio ekrane. Dengti jie nebus niekuo. Dengti jie bus tik ekonominiu (šalių, įmonių, asmenų) pajėgumu. Ir multiplikuoti juos galės tik prekių ir paslaugų kiekis, sukuriamas pasaulyje. Tokius ateities pinigus aš įsivaizduoju.

  Atsakyti
 • 2015/02/06 at 14:22
  Permalink

  noreciau paklausti ar yra vilciu, kad kada nors legalizuotu kanapes Lietuvoje?Juk butu dideles pajamos Lievos biudzetui, tos lesos galetu buti isskirstomos i daugeli sriciu kurios padetu Lietuvai ir jos gyventojams, sumazetu savizudybiu ir zmogzudysciu skaicius,nes kanapes priesingai nei alkoholis nekelia agresijos, neardo zmogaus organizmo kaip tai daro alkoholis ir negadina zmoniu gyvenimo,o priesingai tik gerinagyvenimo kokybe,kiek sriciu yra kur galima panaudoti kanapes

  juk cia gamtos augalas,priesingai nei alkoholis. Keturiose JAV valstyjose pilnai legalizuotos kanapes ir pajamu skaiciai tikrai dideli. http://themindunleashed.org/2014/04/molecular-bio… jei sioje naktigoneje nepaliesit sios temos tai gal nors dar sekncioje laidoje atsakysit i mano klausima

  Atsakyti
  • 2015/02/07 at 02:34
   Permalink

   Geriausias atsakymas tiktu replikoje iš filmo Dievų Miestas: Mieloji, važiuojam gyventi į fermą, auginsime vištas, žolę, prisidarysime vaikų ir apsirūkysime.

   Atsakyti
   • 2015/02/07 at 17:22
    Permalink

    Bet kokios psichotropinės medžiagos blogis. Gyvenu be jokių žalingų įpročių ir nieko, gyvas bei jokių psichologinių ir sveikatos problemų. Netgi reiktų nenaudoti mėsos nes tai skatina agresyvumą. Čia iš asmeninės patirties.

    Atsakyti
    • 2015/02/08 at 00:35
     Permalink

     jei jau mesos nebevalgai del to kad kazkas pasake kad agresija sukelia tai jau tikrai kazkas tau papezejo nesamone,o jei jau lb bijai agresijos ir nenori toks but tai parukyk kanapiu busi dar ramesnis ir galesi valgyti mesa.Jei tau nuo mesos kyla agresija tai tau patarciau susikaupti ir apmastyti savo elgesi ir nebetiketi kazkokiom nesamonem(nebent ta agresija kyla nuo chemijos kuria purskia ant mesos kad atrodytu sviezesne, ir beje mesa reikia valgyti o nenaudoti.Kokios dar asmenines patirties, cia reiktu bent keliu zmoniu tyrimui kad butu kazkokia prielaida kaip tu gali kazkokias analizes daryti su vienu pavyzdziu?Tu neesi net susidures su psichotropinem medziagomis kaip tu gali teikti kazkokius teiginius? Perskaites 15min laikrasti nusprendei kad kazkas blogai ar gerai?Kuom tu remdamasis taip nusprendei?

     Atsakyti
 • 2015/02/05 at 20:59
  Permalink

  Ką manote apie Žako Fresko išsakomas idėjas ,bei mintis ir apie jo "Venus" projektą ir ar jis įmanomas ? Klausiu ,nes buvo ginčų "Pabudome ir Kelkimės!" grupėje prieš kokius 3 mėnėsius ir įdomi jūsų nuomonė.

  Atsakyti
  • 2015/02/05 at 22:37
   Permalink

   jo lb butu idomu isgirsti Rolando nuomone sia tema,ir ka Rolandas galvoja apie jo visus kitus samprotavimus,ne tik apie venus projekta

   Atsakyti
   • 2015/02/06 at 01:19
    Permalink

    Rolandas atsakys, kad neįmanoma, tai utopija ir bandymas pakeisti žmogaus prigimti, o žmogų gali pakeisti tik dievas jei jis iš tikro yra……..Šitas Fresko judėjimas tai dar 1 JAV mokslinio instituto projektas valdyti visuomeninius judėjimus, berods jau Lietuvoje atsirado uoliu šalininkų kurių yra 1 iš brolių Matulevičiu.

    Atsakyti
    • 2015/02/06 at 11:13
     Permalink

     kokia dar zmogaus prigimtis?ar bent jau zinai kas yra zmogaus prigimtis?ar matei nors du jo video?taip JAV nes jis is JAV yra ir taip gali buti mokslinioinstituto nes jis mokslininkas.ir dievo galiu pasakyt nera,nebent ten kazkur kosmose ir tai netai ka tu isivaizduoji dievu

     Atsakyti
     • 2015/02/07 at 02:29
      Permalink

      Labai paprasta, 1917 įvyko komunistinė revoliucija Rusijoje inspiruota žydu bankininkų iš vakarų, buvo bandymas sukurti kitą žmogų ir santvarką, tas eksperimentas nusinešė ne 1 dešimtį milijonų žmonių aukų. Po 70 metu šalis laimėjusi 2 pasaulinius karus subyrėjo ideologiniame kare ir grįžo į kapitalizmą, praėjus 20m šalis vėl bando įsitvirtinti kaip geopolitinis lyderis, Fresko idėjos nėra net darbotvarkėje. Pati SSSR ideologija, tai buvo artimiausias pradmuo Fresko teorijai, žmones susikūrė iliuzijas apie kapitalizmą, visa to atsisakė.

      Atsakyti
    • 2015/02/08 at 05:49
     Permalink

     Žako Fresko idejos remiasi aukstesnio suvokimo principais, tai ir padarao Venus projekta unikaliu ir revoliuciniu is esmes. R.Paulauskas iesko problemos sprendimo budu darbartines socialines ekonomines sistemos remuose. Rolandui dar koses reiktu pavalgyti iki tokio suvokimo(nieko asmenisko).Bet nuomone isgirsti butu idomu:)

     Atsakyti
     • 2015/02/08 at 20:01
      Permalink

      Tu nori pasakyti, kad kiekvienam iš mūsų reikia įjungti slaptą mygtuką ir mes gyvenam Venus projekte, hahaha, tada klausymas ką daryti dabar jei mes kiekvieną dieną vis labiau degraduojam? Rolandas yra pasakęs, analogiškus projektus žmonija filosofavo jau prieš kelis tūkstančius metų ir nieko, taip, kad reikėtų keist kas yra realu.

      Atsakyti
     • 2015/02/09 at 11:01
      Permalink

      Tai tik pradedantiems domėtis kas vyksta iš tikrųjų. Išlukštentos prieš daugelį metų ir nesinori vėl prie jų gryžt. Tuo labiau vistiek nepatikėsit, o vadovausitės savo emocijomis. Visiems savas laikas , suvokimo.

      Atsakyti
 • 2015/02/05 at 19:33
  Permalink

  Ar gali Ukrainos staciatikiu patriarchas prasiti ginklo zmogaus zudimui…

  Atsakyti
 • 2015/02/05 at 19:04
  Permalink

  Lietuviai,
  Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios svarbiausioms vertybėms ištikimieji signatarai išvadinti aferistais ir putinistais. Apie tai va čia, gerbiamo signataro Zigmo Vaišvilos atsakyme į Rasos klausimą


  Valdžios įžūlumas tampa nebepakeliamas.

  Atsakyti
  • 2015/02/08 at 14:07
   Permalink

   Dėkoju bendraminčiams už pastiprinimą. Manau, kad Algirdo Endriukaičio išmintis reik pilnai įgyvendinti nes tik tada galutinai paaiškės Vasario 16-osios, Kovo 11-osios ir tiesiog Lietuvos išdavikų antikonstitucinė landsberginė antilietuviška gauja.

   Atsakyti
 • 2015/02/05 at 18:40
  Permalink

  Sveiki, Rolandai. Ar galima tikėtis, kad NATO pradės steigt savo bazes Baltijos šalyse? ir kaip į tai reaguotų Rusija? Ačiū už atsakymą

  Atsakyti
 • 2015/02/05 at 17:33
  Permalink

  Tie patis 3 klausimai.Kijevo snaiperiai per Maidana…Odesos aukos kaip kolorado vabala…boing777 numusimas…

  Atsakyti
  • 2015/02/05 at 17:53
   Permalink

   atsakimai bus po 50metu o Obama jau patvirtino kad vadovavo Maidano revoliucijai…

   Atsakyti
 • 2015/02/03 at 09:42
  Permalink
  kaip jusu nuomone ta veliavele ant pieties atsirado?kodel ji buvo nenuimta?

  Atsakyti
  • 2015/02/03 at 14:17
   Permalink

   Tau Givi panasus i siuveja, na realiai kalbant ten daug kas is kovotoju taip parodo savo paziuras, kas noro Krymo varijanto, kas nepriklausomos Novorosijos.

   Atsakyti
 • 2015/02/02 at 22:08
  Permalink

  eee, tai prie antro punkto gal ir apie Bitcoin'a pora sakiniu?
  Lt mazai zinoma kol kas, bet kitose salyse net bankomatai stovi ar net mokescius galima jais sumoket.

  Atsakyti
 • 2015/02/02 at 21:45
  Permalink

  Kodėl mūsų prezidentė Dalia Grybauskaitė bando mus įtraukti į karą su Rusija? Man pavyzdžiui protų nesuvokiama. Kokia jūsų nuomonė?

  Atsakyti
 • 2015/02/02 at 19:57
  Permalink

  Dėl Šveicarijos franko pabėgimo nuo vokiškojo euro visai nereikia stebėtis. Gyveno sau laimingi šveicarai, turėjo savo bazinę valiutą ir buvo laimingi… Tai ne – pametė jiems svetimą naujagimį! Kol dar vyko ES plėtra, galima buvo pro sukąstus dantis tikėti, kad šitas išgalvotas euras turi ateitį. Bet dabar jau vyksta visai ne plėtra. Ir kam remti bankrutuojančią valiutą? Beje, nereikia čia labai kritikuoti Lietuvos valdžios. Kaip sakė Z. Vaišvila, mūsų valdžia gyvena savo protu, bet ne savo valia.
  Dėl pasaulinės krizės. JAV skola – tai visos kapitalistinės sistemos skola. Kada kapitalizmas pasuko šituo pragaištingu keliu? Manau tada, kai kapitalizmą savo kontrolėn paėmė bankininkai. Tai kaip važiavimas slidžiu keliu nuo kalno: greitis didėja, galas vis tiek bus, valdyti vis sunkiau, bet ir stabdyti nevalia, nes tada pražūtis dar greitesnė.Ir dabar vienintelė jų viltis pratempti gumą – toliau vykdyti globalizaciją. Bėda ta, kad ne visiems pasaulyje ta jų globalizacija patinka, ir Rytų šalys ėmė vykdyti nuosavą globalizacijos planą. Kinija, Rusija ir galbūt Iranas nusprendė nežaisti sunkiai valdomo žaidimo su dolerio plėtra, o sudalyvauti Eurazijos sąjungos kūrime ir susikurti savo pasaulį. Su nuosavais resursais, nuosavom nesupuvusiom visuomenėm ir nuosava ekonomika. Staiga paaiškėjo, kad visas pasaulis – tai ne tik vakarietiškoji civilizacija! To pasaulio yra daug daugiau. Ir prasidėjo nuožmi kova tarp šių dviejų sistemų. Sprendžiasi klausimas, kurie savo globalizacijos planą įvykdys pirmieji.
  Mes – sandūroje. Ir ką mums daryti? Ogi nieko ypatingo! Nekariauti svetimų karų, o gyventi savo gyvenimą. Lietuviai taip darė per amžius, todėl ir išliko. Kada jau mes čia gyvenom neokupuoti? Labai retai ir labai trumpai. Dabartinis laikmetis yra visai neblogas lietuvių tautai. Reikia tik išnaudoti galimybes ir pasiimti iš jo tą, ką galima.

  Atsakyti
 • 2015/02/02 at 16:54
  Permalink

  Sveiki. Gal turite minčių kas vyksta pasaulio finansų sektoriuje? Trumpai pateiksiu savo pamastymus.
  Didžiasias pasaulio ekonomikas galima suskirstyti į du sektorius, tai energetiniai ir gamybiniai. Iš konflikto pusių, pirmajam priklauso Rusija ir JAV, antrajam Kinija ir ES. Krentant rublio kursui Rusijos ateitis priklauso nuo to kiek liga ji sugebės išlaikyti stabilumą šalies viduje. Rublis darosi nebepaklausus, tad ir iliuzijos apie energetikos išteklių prekybą už rublius bliūkšta. O štai JAV doleris stiprina savo pozicijas ir darosi vis paklausesnis. Aišku šis burbulas negali plėstis amžinai, bet trumpalaikėje perspektyvoje tai labai veiksminga priemonė, ožsitesus situacijai, kad iš jos išeiti greičiausiai bus imtasi "katastrofų visuomenėse" priemonių. Visiškai priešinga situacija gaunasi gamybos sektoriuje. Euro kursas krenta, taip padidindamas ES pagamintų prekių konkurencingumą. Be to planuojamos naujos ero emisijos, kas turėtų pagyvinti gamybą euro zonoje, ašku jei tie pinigai bus nukreipti ne į vartojimo padidinimą pačioje euro zonoje, o į gamybą. Nauja pinigų emisija turėtų sukelti infliaciją, bet tai daug kuo priklausys nuo to į kur bus nukreipti pinigai. Ir jei prekės taps paklausiomis infliacija euro zonoje gali netapti katastrofiška. Kinija, kad išlaikyti turimas pozicijas ir neužleisti jų konkurentui, o tuo pačių sužlugdyti jo užmačias bus priversta imtis adekvačių priemonių taip pat. Šveicarijos frankas čia kaip rizikos indikatorius. Kuo tai viskas baigsis ir kas turės vienokios ar kitokios naudos iš šito "žaidimo" sunku pasakyti, bet esu tikras jog Lietuvai tai neduos nieko gero bet kuriuo atveju. Ir ne tik Lietuvai, bet ir Europai bei tai pačiai Rusijai, nes tai tik spaudimo priemonė Pekinui energo-dolerio viešpatavimo išlaikymui. "Kapitalas" nesuinteresuotas benusistovinčios tvarkos keitimui, bet dėl tos pačios tvarkos išsaugojimo gali parodyti kasčia iš tikrųjų ir kaip valdo.
  Kiek reali tokia įvykių eiga?
  Žmogiškasis faktorius.

  Atsakyti
  • 2015/02/09 at 21:22
   Permalink

   Nepergyvenčiau taip dėl Rusijos ekonomikos. Rusija turi pakankamai potencialo, kad išspresti iškilusius sunkumus. Iš tiesų ne tokie jau ir sunkumai. Jūs pamiršot, o gal ir nežinot, kad buvo ir žymiai sunkesnė situacija, kai rublis atpigo 400%, o naftos barelis nukrito iki 9 USD. Nieko baisaus neįvyko ir prasidejo pramonės pakilimas, kas matosi ir dabar.. Rublio paklausa nepasikeitė. Kas dėl dolerio paklausos, nesutiksiu. Padidėjusi jo vertė euro, ar to pačio rublio atžvilgiu, visiškai nereiškia, kad doleris tapo paklausesnis. Kiek pastebėjau aš, jo paklausa nukrito. Energetikos išteklių prekybą už rublius ne tik nebliūkšta, o tampa vis realesnė. Valstybių, norinčių prekiauti su Rusija nacionaline valiuta, padidėjo dvigubai ir mano manymu padidės dar. Energo-dolerio viešpatavimu suinteresuotos tik JAV ir dalinai anglosaksai, visi kiti visiškai tuo nesuinteresuoti ir lėtai, bet nuosekliai eina prie nusistovėjusios tvarkos keitimo. Tai gana lėtas procesas, neįmanoma pakeisti viską staiga, bet darbas vyksta ir vietoj nestovi. O su Rusija viskas bus gerai. Iš tiesų ir dabar viskas ten normoje, daugiau triukšmo nei sunkumų. Rusija sunkumais išgąsdinti , ji priprato prie jų…

   Atsakyti
   • 2015/02/10 at 20:30
    Permalink

    Pergyvenu ne dėl Rusijos, o dėl Lietuvos. Taip jau nutiko, kad tapome, savo ar ne savo noru, eurozonos nariais, todėl tai kas daroma su euru neturėtų būti "iki lemputės" Pateikiau versiją, ne kaip yra iš tikrūjų, o kokie galimi siekiai tam tikros aplinkos. Ir neblogai būtų numatyti pasekmes mums jei įvykiai klostytūsi būtent taip. Asmeniškai neabejoju jog galutinis tikslas yra pagrindiniu konkurentu tapusi Kinija, todėl permastau visus įmanomus varijantus ir per šitą prizmę. Čia kaip šachmatuose, kuo daugiau šmanomų ėjimų sugebi numatyti į priekį tuo optimalesnį ėjimą gali padaryti esamuoju laiku, tik ganėtinai sudėtingiau.
    Dar truputis matomų paralelių su prieškariu:
    Po pirmojo pasaulinio, nprs ir ne iš karto, bet pradėjo stiprėti TSRS. Ant "menčių" paguldytoje Vokietijoje į valdžią ateina "egocentrikas". Kuo tai baigėsi žinom. Po šaltojo karo pabaigos sustiprėja Kinija, o ant "menčių" paguldytoje Rusijoje į valdžią ateina kitas "egocentrikas". Tada buvo kelemos Arijų rasės idėjos, dabar keliamos Rusų pasaulio idėjos.. Jau teko girdėti ir tokių idėjų vystymų kaip, "Kinija tai "izkonno" rusų žemė". Galbūt atrodo neįtikėtina, lygiai taip pat kaip atrodė neįtikėtina anų įvykių atomazga to meto žmonėms.
    Dėkoju už atsiliepimą.

    Atsakyti
 • 2015/02/02 at 12:59
  Permalink

  Prisimenant jūsų skelbtą kažkurio psichologo tezę, jog pasaulyje yra avys, vilkai ir piemenys, norėtųsi paklausti, ar žmones, kuriems liepiama eiti kariauti ir jie paklūsta tam paliepimui galima vadinti avimis? Klausiu, nes vienoje bendraminčių diskusijoje kilo didžiulių priešpriešų šiuo aspektu.

  Atsakyti
 • 2015/02/02 at 09:02
  Permalink

  Labai gerai, jog po laiko tarpo gero laida pasirodo, daug naujų įvykių, daug ką galima padiskutuoti, nenorėkite kad žmogus sėdėtų ištisai ir tą patį šnekėtų. Ačiū ir laukiame laidos.

  Atsakyti
 • 2015/02/01 at 18:22
  Permalink

  Sveiki, gerb. Rolandai Paulauskai,

  Būtų puiku, jei galėtumėte išplėsti neutraliteto diskusiją. Čia, mano manymu, reikėtų atskiros Naktigonės.

  Atsakyti
 • 2015/02/01 at 14:15
  Permalink

  Čia kiekvienai iš tų 4 temų po atskirą naktigonę reikia. Ko tais, jau labai ilgai nebuvo. 🙂

  Atsakyti
 • 2015/01/31 at 20:08
  Permalink

  VALIO ROLANDAI …PRANASAI JUSU PILDOSI..TAIP IR AS MANIAU IR ISITIKINES EUROPA SKILS TIK I KOKIUS GABALUS IR GABALIUKUS…RYTAI 1-VAKARAI 0

  Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.