23 thoughts on “Pasaulio dėsniai. Žmogaus ir dievų kompetencijos ribos (video)

 • 2015/01/05 at 21:59
  Permalink

  Noriu perspėti visus,ypač dalyvius ir R.Paulauską.Jūsų gretose etatiniai provokatoriai.Atkreipkite dėmesį ypač į Mildą Bartašiūnaitę ir Justiną Vidžėnę.Jos jau parodė ir facebooke ir realybėje kas yra per ''kovotojos''.Rezultato jokio.Kova prieš pasekmes ir sąmoklso teorijos.
  Pasikaitykite,bus aiškiau:
  https://bubliauskasaudrius.wordpress.com/2014/12/

  Atsakyti
  • 2015/01/05 at 22:39
   Permalink

   Na kiek žinau, tik Mildos Bartašiūnaitės dėka yra sustabdytas iškrypėlių teroras prieš šeimas Lietuvoje. O turėjo tą terorą sustabdyti mūsų valdžia. Bet jie kaip tik ir nestabdė. O Justina kaip niekas kitas daug nuveikė nelygioje kovoje su Ševronu ir Žemės Referendumo organizavimo reikaluose. Kurgi čia jūs matot provokacijas? Ir kovojo jos tikrai ne su pasekmėmis, o su grėsmėmis. Jūsų įtarinėjimai nepagrįsti, Audriau.

   Atsakyti
   • 2015/01/06 at 01:48
    Permalink

    Niekas nesustabdyta.Vakarų nuodas vis giliau skverbiasi į mūsų gyvenimą.Nebūkit toks vaikiškai naivus Aušriau.Grėsmė yra patys vakarai,kapitalizmo sistema,parazitinė valdžia.O tos jūsų išvardintos grėsmės yra tik pasekmės.Priežastis jau išvardinau.Kas nori reformų parazitinėje sistemoje yra patys parazitai.Pradėkit galvot nes galit ir galvų netekti per naivumą.

    Atsakyti
    • 2015/01/06 at 15:40
     Permalink

     Audriau, tai Milda su Justina ir daro tiek, kiek gali daryti. Ar jas reikia už tai vadinti provokatorėmis? O sistemos nei vienas žmogus pakeisti negali. Negali ir žmonių grupė. Negalėtumėt ir jūs. Nereikia žmonių už tai kaltinti.
     Sistemą įveikti gali tik kita sistema. Kas pajėgus tokią sukurti? Šiandien – niekas.

     Atsakyti
     • 2015/02/02 at 01:54
      Permalink

      Viskas įmanoma,reikia norėt ir daryt.O dėl tų moteriškių tai žinau ką sakau.JOS ''KOVOJA'' PRIEŠ PASEKMES.

      Atsakyti
 • 2015/01/01 at 16:04
  Permalink

  Reikia tikėtis, kad galutinis tikslas skamba kaip nors gražiai. Pasaulį žinoma, valdys tik jie vieni. Valdys išmintingai: nebus jokių karų, žmonės bus visi laimingi ir viskuo patenkinti, nes bus paversti idiotais, gyvens tik tol, kol bus naudingi…
  Na, Orvelo dar galima pasiklausti.

  Atsakyti
 • 2015/01/01 at 00:21
  Permalink

  Amerika jau 50 – taisiais planavo sugriauti ir pasidalinti Rusija. Globalistai planuoja dešimtmečiais į priekį. Ar kas nors žinot koks yra jų galutinis projekto tikslas?

  Atsakyti
 • 2014/12/31 at 18:23
  Permalink

  Tame susirinkime ir R. Paulauskas, ir V. Švanys kalbėjo apie pasaulėžiūrą. Tik Rolandas tai vadina "prasmių lauku". Man pasirodė, kad gerbiamą R. Paulauską šiek tiek suerzino, kad pašnekovai jau ima važiuoti į lankas su savo filosofijomis ir pabandė sugrąžinti visus į realybę. Taip, planuoti reikia tik tą, ką padaryti išties galim. Bet kadangi šiuo metu galim nedaug, tai mūsų išblaškytai, pragirdytai ir įbaugintai tautai nepakenks ir kalbos apie pasaulėžiūrą. Mūsų tautos likimą spręs ne dabar ir ne vien tik lietuvių tauta. Kaip visada mes bandysim iššokti iš kilpos tik sulaukę globalių sukrėtimų ir aplinkinių sistemų transformacijų. Tada ir prireiks šio branduolio, kurį R. Paulauskas bando brandinti. Taigi išsiaiškinti dėl pasaulėžiūrinių dalykų būtina.

  Atsakyti
 • 2014/12/31 at 16:40
  Permalink

  ar Romos katalikas telpa į Rolando prasmių lauką ? Man kliūva " dievai". O gal Astijus neteisus? :

  Jei abu yra suderinami, valio, nes jie tokie charizmatiški…

  Atsakyti
  • 2014/12/31 at 21:25
   Permalink

   Labai svarbus Dalios klausimas. Dabar Lietuvoje madinga prisiminti mūsų žilą senovę ir krikščionių padarytus mūsų tautai nusikaltimus. Aš irgi esu vienas iš tokių. Man labai sunku atleisti bažnyčiai už tuos nepataisomus mūsų tautai nuostolius. Puikiai pasakė Justinas Marcinkevičius:
   – Aš kaltinu visus, visus privertusius lietuvį nusilenkti. Tačiau labiausiai kaltinu bažnyčią, privertusią lietuvį atsiklaupti.
   Just. Marcinkevičius bendrai buvo pranašas. Bet kaip dabar gyventi, kai Lietuvoje didžioji dalis katalikai? Ir visi jie nuoširdžiai tiki! Ar juos auklėti? Ar daryti kokius pogromus? Aš siūlau laikytis vydūniškojo požiūrio. Reikia žinoti šią savo istorijos tragediją, bet nedaryti iš to propagandos. Mūsų tauta jau pragyveno su ta katalikybe tūkstantį metų! Per tą laiką daugelis įtikėjo Biblijoje deklaruojamomis tiesomis. Ir jie yra geri žmonės. Ir kunigų tarpe taip pat yra puikių, šviesių žmonių. Tai ką – susipriešinti su jais dėl religijos? O kiek dar kareiviškų batų ėjo per Lietuvą? Caro laikais kartu su pravoslavija ėjo ir rusinimas, ir katalikybė bandydama gintis saugojo ir tautą. Tiesa, ją lenkino. O užėjus komunistams katalikų kunigai ir vėl tapo opozicija. Ir vėl tai buvo jėga, bandanti priešintis okupacijai. Ne, negalima pašalinti dabar jau katalikų iš mūsų tautos vien dėl kadaise Vatikano darytų nusikaltimų. Reikia ieškoti su jais bendro "prasmių lauko". Jie irgi turi ką svarbaus pasakyti. Net jei jų pasaulėžiūra yra nelietuviška, atnešta svetimųjų, tai vis tiek jie sugebėjo priimti tą pasaulėžiūrą kažkaip savaip – lietuviškai.

   Atsakyti
   • 2015/01/01 at 01:39
    Permalink

    Kas žudė, ar tikrai krikščionys? Pažiūrėk mano antrą nuorodą atidžiau. Yra ir toks variantas:

    Dar priminsiu, jog yra ir rytietiškas požiūris : laimi ne tas, kuris kovoja, bet kuris kovos išvengia. Bet tam jau reikia išminties..

    Atsakyti
    • 2015/01/01 at 16:01
     Permalink

     Atleiskit, Dalia, nežiūrėsiu filmo. Nemėgstu YūTūbo. Labai atima daug laiko. Tiesiog parašykit pati, koks ten variantas. Įdomu.

     Atsakyti
 • 2014/12/31 at 12:04
  Permalink

  Gerbiamieji LT(br) baudžiaunikai, naudokitės šiuo tinklapiu (kaip gerb. Rolandas sako – sistema), ir skelbkite įvairias nuorodas (kaip komentatorius Vytautas), kurios bent kiek padėtų praplėsti akiratį tame geopolitiniame jovale. Šis tinklapis tinka tik skelbimų lentos vaidmeniui, kur operatyvumas priklauso nuo jūsų skelbimų įdėjimo greičio ir dažnumo.
  Čionykščiai adminai – ne idėjiniai darbuotojai, o paprasti "etatiniai"… Matyt, už 0,0025 etato čia "atidirbinėja". Jiems – jokio skirtumo tinklapio lankomumas ar populiarumas (svarbu "prasėdėt kas priklauso").

  Atsakyti
 • 2014/12/28 at 19:09
  Permalink

  Manau verta pažiūrėti kaip viską vertina mano manymu vienas protingiausių rusų

  Atsakyti
  • 2014/12/31 at 18:29
   Permalink

   Niekas neabejoja, kad V. Katasonovas yra protingas žmogus. Bet jo buvęs studentas V. Putinas negali jo patarimų tiesiogiai vykdyti. Katasonovas galvoja tik kaip ekonomistas, o valstybė – tai ne vien tik ekonomika… Na pavyzdžiui, kas atsitiktų, jei Putinas paklausytų ir nacionalizuotų valstybės banką? Net Rusija negali sau to leisti. Niekas negali. Nėra tokios stiprios valstybės, kuri išdrįstų.

   Atsakyti
 • 2014/12/28 at 05:29
  Permalink

  Ensteinas yra pasakes- "Neispresi problemu lygyje, kuriame jos buvo sukurtos'', Sneketi ,kad nera atsakymu i klausymus , yra tas pats, kas dauzyti galva i siena ir ieskoti atsakymo i klausima- kodel man skauda galva?. Rolandai, atsakymai visada yra, tik galbut tu ju dar nematai. L.Tolstojus parases knyga'' Karas ir Taika'' pasake-'' Visi galvoja kaip pakeisti pasauli, bet niekas negalvoja kaip pakeisti save''

  Atsakyti
 • 2014/12/27 at 04:02
  Permalink

  Gyvenimo prasme yra kuriama per visuotine samone, formuojant ideologija ir isreiskiant ja per aplinka, tai yra propoguojamos vertybes ir ju puoseljimas. Gyvenimo prasme gyventi, o kaip priklauso nuo kiekvieno 🙂 Desniu keisti negalima, juos galima panaudotinukreipti tinkama linkme, taip kaip mums yra naudinga

  Atsakyti
 • 2014/12/25 at 21:31
  Permalink

  Kvailio protingu nepadarysi ir Lietuvai pavojingųjų gudročių iš seimo lengvai neišviliosi. Nereikia gaišt laiko.
  Lietuviai, kuriam valstybę "gudročių valstybėje". Mūsų tikroji konstitucija – Lietuvos Respublikos piliečių priimta 1992 spalio 25 referendume, įsigaliojusi 1992 lapkričio 2. Vėlesni konstitucijos straipsnių keitimai be Tautos valios, padaryti kelių partijų nusikalstamos gudročių perversmininkų gaujos, yra niekiniai.

  Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.