15 thoughts on “Lietuvos saugumo garantas – neutralumas Klaipėda (video)

 • 2015/01/05 at 22:04
  Permalink

  Noriu perspėti visus,ypač dalyvius ir R.Paulauską.Jūsų gretose etatiniai provokatoriai.Atkreipkite dėmesį ypač į Mildą Bartašiūnaitę ir Justiną Vidžėnę.Jos jau parodė ir facebooke ir realybėje kas yra per ''kovotojos''.Rezultato jokio.Kova prieš pasekmes ir sąmoklso teorijos.
  Pasikaitykite,bus aiškiau:
  https://bubliauskasaudrius.wordpress.com/2014/12/

  Atsakyti
 • 2014/12/17 at 04:00
  Permalink

  Noreciau uzduoti pora klausimu gerb. Juraiciui, gal nepasididziuos ir atsakys.
  1) kodel neidedate pilno iraso susitikimo Klaipedoje?
  2) kada bus reportazas apie susitikima su vengrijos ambasadoriumi?
  3) prisikaupe pakankamai ivykiu, ar bus Naktigone su Rolandu? Nes dabar jau nebeaisku, kur link viskas ritasi. Rusijoje panika, doleris stipreja – Putinui nera kitos iseities kaip tik branduolinis prevencinis smugis. Ar toks scenarijus imanomas?

  Atsakyti
 • 2014/12/16 at 16:46
  Permalink

  BUCIAU IR AS ATEJAS I JA JEIGU BUCIAU ZINOJAS

  Atsakyti
 • 2014/12/16 at 07:08
  Permalink

  As siulyciau tiesiogiai transliuoti tokias konferencijas ateityje, ar bent pilna irasa ideti…
  Nieko rimciau ir nesuorganizuosite jei savo susiburimus pogrindy darysit 🙁

  Atsakyti
 • 2014/12/15 at 15:40
  Permalink

  Įdomūs pamąstymai Rusijos protingų žmonių apie esama ten situaciją

  Atsakyti
  • 2014/12/15 at 22:16
   Permalink

   Viskas yra daug blogiau, nei Chazinas kalba.
   Kol kas Rusija dar yra centralizuota valstybė, visi sprendimai priimami Maskvoje.
   Kai pasibaigs pinigai iš naftos ir dujų, pagrindinė valdžia bus regionuose – valdys neofeodalai, dabartiniai oligarchai.
   Situacija visoje Rusijoje daugiau ar mažiau bus labai panaši į situaciją "Donecko liaudies respublikoj".
   Kovo mėnesį turėtų būti perversmas Maskvoje, o po to gali sekti ilga ir kruvina kova dėl centrinės valdžios.
   Visai kaip po 1917 iš Rusijos bėgs elitas, kurie jau dabar masiškai eksportuoja savo turtą.
   Tie, kas laiku nepasitrauks, neišgyvens. Laiko jie turi iki gegužio mėnesio, paskui bus visiškas chaosas.
   Gerai, kad mes turime stsabilią Baltarusiją pašonėje, o Latviams ir estams bus riesta.
   Beje, gali ir Lukašenką koks oligarchas užsakyt… Bet tas bus gal po metų – kitą rudenį ar dar vėliau.
   Laukia kova be taisyklių.

   Atsakyti
   • 2014/12/16 at 16:55
    Permalink

    Gerb. Mantai, tavo komentaras man juokingas. Beda tame,kad tu visiskai nezinai Rusijos ir jos realios ekonomikos. Siose lenktynese ES turi zymiai daugiau sansu suzlugdyti savo ekonomika nei Rusija. Chazinas, vyras nekvailas, bet jis pasako tik dali tiesos ir tame tarpe labai siekia patekti i valdzia… tuo ir apriboti jo pasisakymai. Nebus jokio kovo ir jokio geguzies, lygiai taip pat kaip nera jokio masisko turto eksportavimo. Ar bus riesta latviamas, estams ir tame tarpe lietuviams, viskas priklausys nuo paciu… niekaip ne nuo Rusijos. Is tikruju yra tik viena problema (manau su ja susitvarkys), tai zmogaus kvailumas ir baime, kuriu deka jis ir smunkina savo gerbuvi. Nepaisant to, kad yra sunkumu (o jie bus visada) viskas gerai, idealus laikas smulkiam ir vidutiniam verslui. As galiu pasakyti viena pvz. (mazai kas is cia esanciu tai zino ) – 1998 metai, Rusija sedi milziniskose skolose, jokiu rezervu, visiskai zlugusi pramone, doleris pakilo keturis kartus, naftos kaina nukrito iki 9 doleriu uz bareli, galima sakyti visiskas kalapsas… visi mes kas tuo metu dirbo Rusijoje ir nepanikavo, ramiai restrukturizavom savo verslus ir ramiai dirbom toliau, ir jau po metu prasidejo pakilimas… kai atejo Putinas, tas suolis buvo milziniskas… Visiskai atsakingai pasakysiu tau, dirbam, dirbsim ir puikiai save jauciam ir vienodai rodo koks ten to dolerio kursas, o kas del biudzeto, tai jam tik i nauda… nafta nukrito, dalykas laikinas ir gresme jis nesa JAV zymiai daugiau nei Rusijai. Su visais tais "baubais" galiu pasakyti, jeigu paimti sia diena rusa ir europieti vienodo lygio, ruso gerbuvis ne kiek nemazesnis, bet saugesnis… apie lietuvos gyventojus nekalbesiu, nes ivaryti tauta i toki skurda, reikejo stipriai pasistengti… Taip Rusijos pensininkams laikinai gali pasunketi, bet nemanau kad kritiskai… socialines programos dabar prioritetas ir paramai ruosiami stambus pinigai. Kaip ten bebutu Rusijoje ( o as neabejoju, kad viskas bus gerai), mane daugiau jaudina, kad LT arteja prie tos ribos, uz kurios, sugryzti bus sunku, o gal ir neimanoma…

    Atsakyti
    • 2014/12/16 at 17:22
     Permalink

     Kadangi teko dirbti kai Lietuvoje buvo naudojami „žvėreliai“ realybėje buvo atsiskaitoma doleriais ar markėmis. Nes kitaip dirbti tiesiog neįmanoma. Rublio naudoti finansuose tokiomis sąlygomis taip pat realiai neįmanoma. Prie viso to beprotiški procentai žudo vietinę gamybą. Toks vaizdas kad Rusijos CB dirba kam nori tik ne Rusijos naudai. Aišku dėl tokių problemų gali tekti apriboti naftos gavybą. Kas greičiausiai iššauktų naftos kainų kilimą. Dėl to visi svaigsta. Taip kad rusams nieko gero bet tikrai ne mirtina. Plius stresinėje situacijoje gal truputi ir su galvomis padirbs. Pagyvensim pamatysim.

     Atsakyti
     • 2014/12/16 at 20:02
      Permalink

      Nedaug laiko beliko, palaukiam kovo mėnesio ir pasižiūrėsim, kaip ten bus. O gal ir iki kovo nereiks laukt.

      Aš su savo prognozėmis galiu ir apsirikti. Kai atėjo Grybauskaitė ir konservatoriai į valdžią ir ‘Jedinstvo’ daužė Seimo langus, po naktinių reformų sakiau, kad po pusės metų – liepos mėnesį – Lietuva bankrutuos.
      Iš tiesų taip ir atsitiko, aš neklydau, bet valdžia tada pasiskolino tiek pinigo, kad jau mes tos skolos niekada neatiduosim. ES valstybių skola tyčia auginama ir viskas vedama į tai, kad prispausti nepakeliamų mokesčių mes patys sutiktume tapti Europos federacijos ar kokio kito darinio nariais ir atsisakytume nacionalinių valstybių sąjungos modelio, kokia dabar vis dar yra ES.
      O dėl Rusijos, tai uždavinys Nr.1 dabar yra jos branduolinis nuginklavimas.

      Atsakyti
      • 2014/12/16 at 23:46
       Permalink

       Bijau,kad šis uždavinys neįmanomas.N nebent jie išprotėtų ten visi tiesiogine to žodžio prasme.

      • 2014/12/18 at 12:06
       Permalink

       Papildymas dėl prognozių – nebuvo laiko pabaigti komentaro.

       Įvykius atspėti lengva ir net datą, bet yra kitas dalykas, kad vieni ir tie patys įvykiai gali turėti visiškai skirtingą rezultatą.

       Lietuvos atveju galėjo būti vyriausybės atsistatydinimas, gal net prezidento pasitraukimas ir tt., o viskas baigėsi tuo, kad net niekas ir nesuprato, kas atsitiko – Grybauskaitė kieta finansų specialistė – mums pasisekė.

       Rusijos atveju po perversmo bus daug galimų scenarijų.

       Nuo pilietinio karo iki Jelcino laikų ‘bezpredelo’.

       Anglai ir amerikonai sieks Jelcino laikų ‘bezpredelo’ scenarijaus pasitelkę 5 koloną Maskvoje, mažieji oligarchai regionuose „Donecko“ scenarijaus. Pastarasis scenarijus labiau tikėtinas, jei atsiras išorės žaidėjas pvz. Kinija (mažiau tikėtinas variantas, bet įmanomas – ypač pasitelkus Kazakstaną – daugiau palies Azijinę Rusijos dalį), radikalios musulmoniškos jėgos (labiau tikėtinas variantas – labiau palies Rusijos pietus).

       Rezultate Ukraina gali tapti tiesiog milžiniška valstybe, kad ir kaip neįtikimai dabar visa tai atrodo.

       Gruzija 100% susigrąžins savo teritorijas ir prisijungs naujas.

      • 2014/12/21 at 10:22
       Permalink

       Jūms derėtų rašyti knygas,tarkime konspirologijos kryptyje.Veik visi teiginiai labai lengvai permušami,beja permušami ne šiaip,žodžiais,o pateikiant faktus.
       Iš asmeninės patirties,dėl gruzinų.Prieš gerą dešimtmetį teko dirbti Osetijoje,savaime suprantama ir bendrauti labai daug su vietos gyventojais-osetinais.Priešas numeris vienas jiems-gruzinas,po įvykusio konflikto 2008,manau meilės gruzinams neprisidėjo,taip kad su tom teritorijom,kas ten kam turi atitekt….žodžiu,galima visą pasaulį sujungt į vieną valstybę(new world order),bet niekas to nenori,osetinas nenori gyvent su gruzinu,rusas su ukrainiečiu,lietuvis su lenku,ir bla bla bla.

 • 2014/12/15 at 15:35
  Permalink

  kodėl aš nežinojau apie tai, kad vyks tokia konferencija. Bučiau su malonumu sudalyvavęs. jokios žinutės, kad ir šiame tinklapije.

  Atsakyti
  • 2014/12/15 at 18:26
   Permalink

   …todėl, kad už tai "atsakingi" asmenys vis dar dirba tarybiniais metodais (pagal planinės ekonomikos šabloną – sau suplanavo ir sau padarė), jiems reklama, matyt, – nesuvokiamas dalykas…
   Net nesistebiu, kad nesugebama surinkti reikiamo parašų skaičiaus kur nors kandidatuojant, ar kokiame svarbiame referendume – ateina tik ašaros… O po to tokie "organizatoriai" sriūbauja…
   Tokie galvoja, kad baudžiaunikai patys turi jais domėtis, o ne jie sudominti baudžiaunikus. Tokie paplepa tarpusavy, vienas kitam paploja, papliaukši per petį… Tokie – visada atsilieka per žingsnį nuo tų, kuriuos jie peikia. Tokie – visada pralaimintieji ir pralaimėjusieji. Tokie – kitiems (t.y. absoliučiai daugumai baudžiaunikų) neegzistuoja, nes… Jei apie tave nežino, tu – neegzistuo ji.
   Ir tas "suvažiavimas" – neegzistuoja. Nes kai į tokį "būrelį" susirenka 0,00…% dalyvių nuo galimos potencialios minios, tai nieko nereiškia.
   Šio tinklapio adminas, matyt, yra labai užsiėmęs "kitokiais" svarbesniais reikalais, kad jam sunku sumaigyti keletą klavišų…
   Pamąstymui: kokia šio tinklapio egzistavimo prasmė? Egzistencija dėl egzistencijos(?)… Juokingas lankomumo rodiklis. Ir nieks iš tinklapio "cenzoėlių" nė piršto nepajudins, kad tai pasikeistų.

   Atsakyti
   • 2015/01/05 at 01:09
    Permalink

    Gerai, taikliai pakomentuota, dr. Blinda.. Deja, adresatas/adresatai neskaitys ir jokiu isvadu nedarys

    Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.