Geopolitinis konfliktas ir lietuvių tautos perspektyvos (video)

2014 11 30 Klaipėda  Geopolitinis konfliktas ir lietuvių tautos persperktyvos. Situacija, kurioje atsidūrė lietuvių tauta.

Pasaulis dabar išgyvena grandiozinį virsmą. Vyksta didžiulis konfliktas tarp Rytų ir Vakarų, į kurį, kaip ir visada, įtraukta ir Lietuva. Situacija labai panaši į tą, kuri buvo prieš Antrąjį Pasaulinį karą. Nuo to, kaip mes suprantame vykstančius procesus ir jų priežastingumą, priklauso ir mūsų elgesys. O dabartinis mūsų elgesys sąlygoja sąlygas, kuriose atsidursime po to, kai tas pasaulinis konfliktas išsispręs.

13 thoughts on “Geopolitinis konfliktas ir lietuvių tautos perspektyvos (video)

 • 2015/01/05 at 22:03
  Permalink

  Noriu perspėti visus,ypač dalyvius ir R.Paulauską.Jūsų gretose etatiniai provokatoriai.Atkreipkite dėmesį ypač į Mildą Bartašiūnaitę ir Justiną Vidžėnę.Jos jau parodė ir facebooke ir realybėje kas yra per ''kovotojos''.Rezultato jokio.Kova prieš pasekmes ir sąmoklso teorijos.
  Pasikaitykite,bus aiškiau:
  https://bubliauskasaudrius.wordpress.com/2014/12/

  Atsakyti
 • 2014/12/23 at 13:28
  Permalink

  man atrodo kad gyvename virtualioje ekonomikoje,atidave rinka vakarams o gaunam ismokas is es virtualiam verslui kurti be rinkos ,
  kol es duoda pinigus sunkiai eis surasti zmoniu nenorinciu ju imti.Bet kai reikes moketi es mokescius tada prades galvoti,nes galvoja virtualiai o veikia realiai .O is kitos puses tai manau nebera lietuviu tautos.pats zodis sako Lietuva,reiskia sulydyta tauta is keliu tautu,zodziu del genu skirtumu,saveikos yra sunku isgryninti tautos perspektyva.kai referendume buvo iskart keli klausimai,tai leme nuomoniu issiskyrima ir del to maza aktyvuma.
  reikia apsiriboti esminiais 1-2 teiginiais,nes kuo ju daugiau tuo pritarianciu maziau.

  Atsakyti
 • 2014/12/22 at 11:41
  Permalink

  O buvo laikas, kai kazokai Lietuvoje išskerdė ištisus kaimus ir juos apgyveno rusai sentikiai…
  Kas buvo sovietmečiu, mes puikiai atsimenam, kai vežė vaikus cinkuotuose karstuose iš Afganistano namo…
  Keistos tokios šnekos man.
  Gal žmogus yra šantažuojamas rusų slaptųjų tarnybų, nes kitą paaiškinimą surasti yra sunku.

  Atsakyti
 • 2014/12/22 at 11:32
  Permalink

  Įdomu, ką pasakytų Rolandui lietuviai tremtiniai taigoje vertę kedrus už galimybę išgyventi dar vieną…
  O vakaruose mūsų tremtiniai paskui net grįžo ir prezindentais tapo…
  Niekur nėra tiek išnykę tautų ir tautelių, kaip Rusijos teritorijoje.

  Atsakyti
  • 2014/12/22 at 15:13
   Permalink

   Taip, galima paklausti tremtinių… reiketų paklausti visų kas buvo sudeginti ir nukankinti Osvencime, IX forte ir t.t., galima paklausti mano močiutės senutę kaimynę, kuri, 16 metu amžiaus, buvo išprievartauta " drasuolių miškinių ". Nepasisekė jai, liko nakvynei pas savo mokytoja, kuria "drasuoliai" pakorė, nors jos kaltė buvo tik tame, kad dėstė rusų kalbą . Įdomu, kaip einasi anglų kalbos mokytojams ? Galima paklausti pas mano senelį, Lietuvos kariuomenes karininką, kuris 1940 metais netarnavo Tarybineje kariuomenėje, o dirbo lentpjuveje, nors daugelis busimų miškinių , iš pradžių, tarnavo TK, paskui vokiečiams, veliau gelbėdami savo kailį išsilakstė po miškus. Mano senelį 1941 sušaudė, atsisakė jis bendradarbiauti su vokiečiais, mociute išvežė į koncentracijos stovyklą, jai pasisekė, ji liko gyva… Visą tai aš pasakoju ne tau, tam kad tai suvokti reikia bent truputį pilkos masės smegenyse… Žmogaus niekšiškumas nepriklauso nuo tautybės,,,

   Atsakyti
   • 2014/12/23 at 11:03
    Permalink

    Per tuos 20 nepriklausomybės metų po 1918 niekas Lietuvoje nieko nežudė. Smurtas prasidėjo, kai į lietuvą užėjo rusai. Jei jie užeis vėl, bus dar baisiau.

    Atsakyti
    • 2014/12/23 at 11:09
     Permalink

     Smurtas priklauso nuo tautybės, rusams žmogaus gyvybė nieko nereiškia.

     Atsakyti
 • 2014/12/22 at 10:52
  Permalink

  Norėčiau nesutikti su pasakyta mintimi, kad žemėje jau per daug žmonių. Buvo atliktas paskaičiavimas, jog sustačius žmogų prie žmogaus, visi 7 milijardai sutilptų į Maskvos miesto teritoriją. Esmė ne kiekybėje. Esmė vartotojiškame mąstyme, kai žmonės gyvena kaip žemės parazitai. Vienintelis išlikimo būdas yra kitas sąmoningumas, kitas požiūris į Žemę, Gamtą, kitos vertybės. Manau, jau atėjo laikas žmonėms permąstyti iš esmės. Lietuva galėtų tapti tokia (kitokios pasaulėžiūros) valstybe. Nemanau, kad įmanoma kažką pakeisti lopant dabartinės sistemos skyles, – reikalinga pertvarkyti viską iš pagrindų. Tai nėra utopija, galų gale, tai būtinybė. Nerašyčiau, jeigu neturėčiau konkrečių pasiūlymų, bet tai labai plati tema, – reiktų susirinkti ir atskiras sritis (švietimas, tautotvarka, sveikata, darnus gyvenimo būdas ir pan.). kuo smulkiausiai aptarti, sudėlioti ir paruošti paviešinimui.

  Atsakyti
  • 2014/12/22 at 13:58
   Permalink

   Is esmes sutinku. 7 milijardai, tai dar nera kritiska mase, problema zmogaus besaikiam vartotojiskume. Nera abejoniu, kad zmonijos problemu sprendimas, o galu gale ir islikimas, priklauso nuo to kaip zmogus sugebes pakeisti savo poziuri i Zeme, gamta ir pati zmogu.

   Atsakyti
  • 2015/01/05 at 22:02
   Permalink

   Čia ir smulkenu nereikia kad tą suvokti.Kapitalizmas skatina mąsišką vartojima.Be saiko naudojami neatsinaujinantys žemės resursai.Todėl natūraliai žmonių tampa per daug.Todėl ir provokuojamas pasaulinis karas.Ir skolos nusirašys ir pertekliaus atsikratys bei teritorija pasidalins.Taip ir anksčiau darė.

   Atsakyti
 • 2014/12/21 at 03:04
  Permalink

  Kodel R.Paulauskui neparasius knygos?

  Atsakyti
 • 2014/12/20 at 20:38
  Permalink

  Na, va, jau aiškiau truputį… Tik įvykių sklaidos operatyvumas – sraiginis.
  O ir tarp susirinkusiųjų pasitaikė vienas kitas replikuojantis "autobusas", kurie, gal, klausosi, bet vis tiek, kaip matosi, negirdi…

  Niu, ką – tai burkit jau, burkit kokią "razbainykų šaiką", metas palygint – jei ne svietą, tai bent savo kiemą. Išgainiot visus viauksinčius iki apsiseilėjimo ant kaimynų (kad ir kur ar kokie jie bebūtų) ir "pjaunančius grybą" jau antrą kadenciją.

  Gerb. Rolandai, minėjote, kad būtų konkretūs pasiūlymai(?).

  Labai paprastai ir konkrečiai siūlau:

  Na, Rūtai Janutienei "paraudoninti dalią" nelabai pavyko, nes dabartiniai baudžiaunikai apkrėsti ypatingo "daltonizmo" forma: mato "raudoną – visur, tik ne pas mus", ir reakciją (tiksliau – beveik jokios reakcijos) mes matom.
  Tačiau baudžiaunikai dar nėra masiškai apkrėsti "tolerastizmo" virusu, ir sugebėtų tinkamai sureaguoti, jei kas į dienos šviesą išvilktų klausimą, apie savo biografijos faktus slepiančios polikarpoWnos lytinę orientaciją (kokia ji bebūtų). Net neabejoju, kad kiltų didžiulė ažiotažo banga (ką visokie "inteligentai" pašiepia), kuria pasinaudojus (Jūs apie sistemos tramplinus kalbėjot…), būtų galima "stumti" savo konkrečią programą (ko anksčiau minėtieji "inteligentai" vis nesugebėdavo/neprisiruošdavo) per atsilaisvinusį "pjedestalą" (kad jis atlaisvės – net neabejokit, tik būkit pasiruošę veiksmui ir nepražiopsokit eilinį kartą momento, kad netektų po to vėl sriūbaut).

  Sukonkretinus: konstitucijoje turėtų būti nuostata – "Visiems renkamiems ir skiriamiems į aukštus postus valstybės tarnautojams privalu deklaruoti savo lytinę orientaciją" (niekas nieko nesiruošia baust, tiesiog – skaidrumas…), ir tegul mūsų tolerantiškieji rinkėjai jau patys sprendžia apie visokius "kandidatus" – ar jų darbai ir nuopelnai visuomenei verti to, kad liaudis užmerktų akis į jų "pomėgius", ar ne… Špyga taukuota!

  Prašau nereplikuoti dėl minčių dėstymo stiliaus, baudžiaunikams taip suprantamiau.

  Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.