10 thoughts on “Kiek mokėsime už energetinę nepriklausomybę? (video)

  • 2015/01/05 at 22:10
    Permalink

    Noriu perspėti visus,ypač dalyvius ir R.Paulauską.Jūsų gretose etatiniai provokatoriai.Atkreipkite dėmesį ypač į Mildą Bartašiūnaitę ir Justiną Vidžėnę.Jos jau parodė ir facebooke ir realybėje kas yra per ''kovotojos''.Rezultato jokio.Kova prieš pasekmes ir sąmoklso teorijos.
    Pasikaitykite,bus aiškiau:
    https://bubliauskasaudrius.wordpress.com/2014/12/

    Atsakyti
  • 2014/11/30 at 16:16
    Permalink

    New Message From The Elite!!! „CHAOS APPROACHES“    Atsakyti
  • 2014/11/28 at 09:26
    Permalink

    …pelyti pradėsit be judesio.
    Adminai, organizuokit, kol nevėlu, viešą aptarimą su Rolandu tokios temos:
    "Kam ruošiami LT(br) buduliai, atsiradus tokiam reiškiniui, kaip internetinėje erdvėje ir šiaip – eteryje, labai padažnėjusių rašliavų apie visokias LT(br) kariuomenės "pertvarkas", "saugumo tarybų" (pilnų ir nepilnų) neviešinamą darbotvarkių reklamą, visokių "olekų" interviu, ir kitų isterikuojančiųjų košmarą – "rusai puola!".
    Taip pat, tegul Rolandas apšviečia baudžiaunikus, kokiu būdu (konstituciniu, o jei konstitucija – nesveika, tada – kitokiu) pasiekti priešlaikinių prezidento ir UAB "Prie lovio" rinkimų, kol dar nevėlu… Na, o jei jau vėlu, tai tegul tiesiai šviesiai apie tai ir pareiškia viešai.

    Atsakyti
  • 2014/11/25 at 11:07
    Permalink

    Vienas iš tinklapio populiarumo kriterijų – lankomumas, o temų aktualumo lygis – komentarų kiekis… Va – ir reali situacija LT(br-je). Tai nereiškia, kad tema neaktuali, tai reiškia, kad tarp baudžiaunikų nubudulėjusių – absoliuti dauguma, ir tokiems tai – neaktualu.
    Gal kai kas įsižeis, kad priskyriau budulių sluoksniui, na, atleiskit, tada jūs – bailiai arba, geriausiu atveju – tinginiai (kitaip sakant – abejingieji, turintys savo "kainą", o tai reiškia – patys pavojingiausi).
    Šio tinklapio valdytojams: per daug pasyvumo jūsų veikloje, su tokiu "judesiu(ku)" – daug "nepadrumsit"…
    Gerb. Rolandui: roges ruošk vasarą – nelauk prezidento rinkimų, ruošk kampaniją jau dabar, ir, prašyčiau, aktyviau (ne vien per internetą – ne visi moka juo naudotis, tamstą turi gyvai matyti baudžiaunikai, pačiupinėt, įsitikint, kad nesi kartoninis – kitaip juos sunku priverst pradėt mąstyt), jei taip rūpi, kad LT būtų LT, o ne LT(br).
    Dalinkit jei ne "skalbimo miltelius", tai bent jau pigiausius kinietiškus (ne "kiniškus", kaip kalbaunykai išmįslyjo) marškinėlius su jūsų idėjomis…

    Atsakyti
  • 2014/11/22 at 20:49
    Permalink

    Kažin, ar Rolandui jau neatsibodo kaip užsikirtusiai plokštelei kartot tą patį per tą patį? Kiek LT(br) atrastume jį suprantančių baudžiaunikų, o iš to tarpo – žinančių, ko reikėtų imtis, o iš pastarųjų, kažką realiai organizuojančių, kad vyktų kokie nors pozityvūs pokyčiai? Turbūt "paraduose" (džinsų su užtrauktukais per užpakalį) daugiau žygiuoja… O kol UAB'ą "Prie lovio" valdys savanaudžiai parazitai, tol jie sau pa(si)skyrinės visokius "eGZperDus/patarėjus", kurie atstovaus tik jų asmeniniams (ar klanų) interesams. Kol nubudulėjusiems baudžiaunikams sąvoka "Bilderberg'as" reikš kokį nors egzotinį vaisių ar traktoriaus pavadinimą, tol galim nė nesvajot apie kokį nors priteklių viduriniajam baudžiaunikų sluoksniui, jau nekalbant apie biedniausius, kurie priversti ieškot prieglobsčio pas "razbainykus", špyga taukuota…
    Dabartiniam "neatestuotam" elektoratui (kaip mandriai skamba, ane?) tik pigaus ėdesio ir jewrosojūzinių pramogų (per "dėžutę") pametėkit – ir jau niekas neberūpi… O jei dar vienas kitas baudžiaunikas kokį NISSAN džipuką "laimės", uoJe-vaJe – laimės pilnos keln… Oi, atsiprašau, kelnių jau nebėr – užstatytos skandinavų bankams.
    Ką, kažkam juokingai skamba? Tai iš savęs ir juokiatės…

    Atsakyti
    • 2014/11/24 at 00:20
      Permalink

      Kad ir kartojas tie teiginiai, bet kartojas nuosekliai, tikrai neperdaugiausia Lietuvoje zmoniu, kurie taip aiskiai issakytu savo mintis. Kas is to, kad daug zinanciu i valias, vienu at kitu klausimu, gal ir pasako ka protingo, o po to jau "sklando padebesiuose", pradedant ES vertybiu, ar Rusijos federacijos privalumais uzbaigiant ateiviais is kosmoso…
      Rolandas Lietuvos neisgelbes, nebent turetu, kokiu angamtiniu galiu, nemanau, kad jau vien del to, juo reiktu nusivilti, ir kas be ko cia juk ne vieno zmogaus darbas, ir manau daug zmoniu tai suvokia, kas kalba drasiai, kas organizuoja kokius renginius, kas puoseleja kultura, kas ideda visas jegas, kad isaugintu dorus vaikus, kas bent jau stengiasi nepasiduoti ivairiam ypac is ziniasklaidos sklindanciam purvui..
      As aplamai dziaugiuosi, kad bent, kas vyksta. Nors ir keli zmones prazingsniuoja, kur proteste pries valdzios vienoki ar kitoki akibroksta, bet ir tai geriau negu nieko.. Kol lauzas rusena vis dar yra galimybe ikurti ugni (Airiai ja kure 600metu). Jei dauguma "miega" tai ir tegu miega, ju pasirinkimas, argi smerksi sapnuojanti?

      Atsakyti
  • 2014/11/19 at 22:44
    Permalink

    Visiskai sutinku su Rolando pasisakymu. Esminiai jo zodziai, o apie tai kalba tik Rolandas – 1. Kaip rimtai galima kalbeti apie LT energetine nepriklausomybe ? 2. Nera draugu, kaip nera ir priesu… yra tik interesai. Tarp kitko, jeigu pagalvosit, visada isduoda ir "parduoda" tik taip vadinami draugai, nes taip vadinami priesai neturi tam galimybes, ju pozicija aiski ir suprantama… taip yra buityje, taip yra ir tarp valstybiu. Zmogus susikuria sau iliuzines savokas apie kazkokius draugus ir priesus, ir sventai i jas tiki…

    Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.