Baigtas pirmas šaukimas į mūsų gretas

[su_frame]RP-2014-11-04-002[/su_frame]Š.m. lapkričio 4 d. Vilniuje, Rusų g.1 adresu esančioje meno galerijoje įvyko uždaras vakaras – Lietuvos Nepriklausomybės akto signataro Rolando Paulausko susitikimas su Vilniaus visuomene. Po susitikimo atsakė į portalo Šauksmas.lt klausimus. Į klausimą, kaip vertina viešoje erdvėje nuskambėjusio Vingos Vinciūnaitės kvietimo burtis į mūsų gretas rezultatus, Rolandas Paulauskas atsakė, kad rezultatais patenkintas. Svarbiausia ne bendraminčių kiekybė, o kokybė. „Kaip ir buvo prognozuota, masinio antplūdžio nebuvo, bet šie pirmieji, kas pareiškė pasiryžimą kartu būti ir dirbti Lietuvos labui –  ypač brangūs. Didžiausią kiekvieno visuomeninio judėjimo ar partijos masę sudaro inertiški ir nelabai aktyvūs nariai. Tai – jokia naujiena. Todėl  šis šaukimas atliko savotiško testo vaidmenį. Pasitikrinome, kiek deklaruojamas entuziazmas atitinka praktiniam žmonių pasiruošimui kažką nuveikti“ – sakė signataras. Konkrečius narių skaičius, numatomus darbus komentuoti atsisakė. „Šie žmonės, kuriuos dabar priėmėme, – jau įėjo į mūsų gimstančio judėjimo istoriją. Kartu ieškosime būdų, kaip geriau skleisti mūsų prasmių lauką, idėjas.  O šis procesas – ne realybės šou. Nėra ko „maitintis“ svetimomis istorijomis. Savas reikia kurti“, – svarstė Rolandas Paulauskas. Į klausimą, ar tiesa, kad laikinąja šios grupės koordinatore paskirta Vinga Vinciūnaitė, signataras atsakė: „ aktyvių žmonių neįmanoma nei paskirti, nei pašalinti. Jie patys save pasiskiria ar pasitraukia. Aš galiu  tokiam jų pasirinkimui tik pritarti arba ne. Šiuo atveju – aš patenkintas, kad mūsų gyvenime atsirado ir Vinga Vinciūnaitė, kuri jau pavirto šio šaukimo į mūsų gretas simboliu. Taigi tuo pačiu ir pritariu bei palaikau Vingos pasiryžimą koordinuoti šios grupės darbą“, – atsakė Rolandas Paulauskas.

Po šio komentaro signataras išsakė savo nuomonę ir apie nuskambėjusį Prano Valicko video pasakojimą apie tai , kad 1992 – ųjų metų rinkimuose į Lietuvos Aukščiausiąją Tarybą buvo masiškai klastojami rinkimų biuleteniai. Šį  videoreportažą visuomenei pateiksime pačiu artimiausiu metu.

Šauksmas

9 thoughts on “Baigtas pirmas šaukimas į mūsų gretas

 • 2014/11/09 at 12:02
  Permalink

  Tinklapis dažnai užsikrauna ne iš pirmo karto. Būna jo neranda arba būna baltas langas – ponai, jus sabotuoja.

  Atsakyti
  • 2014/11/06 at 20:22
   Permalink

   Exo Maskvy, 5 kolona, lyberastiniu zydeliu saika…………xD. Surask ka nors svaresnio, sitas prilygsta teletabiams….

   Atsakyti
 • 2014/11/06 at 14:56
  Permalink

  Rusas karys bando nusiplaut nuo komandiruotės į "išgyvenimo" kursus Ukrainoje.

  Atsakyti
  • 2014/11/06 at 20:13
   Permalink

   Labai juokingas montazas, karininkai kalbasi tarpusavi, o po to ji vadina diadia Vania, pokalbije su motina jis pasakoja tokius niekus apie saudymus is Rusijos. Kas gali patiketi tokiu brieduxD?

   Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.