6 thoughts on “Kada pasimokysim iš savo klaidų? (video)

 • 2014/12/18 at 15:02
  Permalink

  Šlykštus propagandinis filmas. Kaip galima sulyginti žmones kovojusius už totalitarinį stalinini režimą, nužudžiusį daugiau žmonių už fašistus, su žmonėmis kovojusiais už Lietuvos nepriklausomybę? Istorijos klastotė.

  Atsakyti
  • 2015/01/21 at 18:42
   Permalink

   Žmogau, negi dar nežinai, kad visa istorija suklastota. O klastota turint globalistinių tikslų. Dabar jie akivaizdži matomi.

   Atsakyti
 • 2014/10/26 at 19:15
  Permalink

  DEKUI ROLANDUI…TAI PUIKI ISTORINE INFORMACIJA DABARTINIAIM JAUNIMUI…..SAUNUS TAS VAIKINAS KUR KLAUSE JUSU…ROCHILDU SISTEMA REIKIA GRIAUTI….VAKAR LONDONE KLAUSIAU DAIVIDO AIKO. 8 VALANDU PASISAKYMA….TAI KA SAKO ROLANDAS .SAKO IR JIS…..REISKIA YRA ZMONIU ISMINTINGU..NEPRAPULSIM

  Atsakyti
 • 2014/10/25 at 08:43
  Permalink

  Puikios Rolando mintys. Mano šeimoje aktyviai kovojančių už tarybų valdžią nebuvo, bet dėdė žuvo Lietuvos laisvojoje armijoje o seneliai buvo plėšiami ir kankinami atėjusių iš miško iš vienos pusės ir trūko tik vieno parašo kad būtų išvežti į Sibirą. Taip kad pažiūrim į dabartinę Libiją, Iraką, Afganistaną ir analogiškas šalis. Ten neaišku kas už ką kovoja. Bet rezultate kenčia nieko nekalti civiliai žmonės kurie paprasčiausiai nori gyventi. Kuo silpnesnė esama valdžia tuo labiau siautėja grupės paprasčiausių plėšikų kurie neturi jokių stabdžių. Pirminis valstybės reikalas rūpintis savų piliečių saugumu, o į išorinius vėjus žiūrėti labai pragmatiškai. Pvz anuometinė valdžia lietuvybės išsaugojimo prasme padarė kur kas daugiau nei dabartini tipo laisva. Vienu atveju gyventojų skaičius didėjo kitu atveju mažėja. Kad ir formali Lietuva anuomet buvo sistemos priekyje, dabar sistemos uodegoje. Jei būtu anuometinėje Lietuvoje blogai gyventi be problemų buvo galima persikelti į kokią Maskvą kur buvo visiškai kitas materialinis aprūpinimas. Iš kitos pusės po šiai dienai gyvenam bet kokį 80 procentų sovietinėje infrastruktūroje. Taip kad per 24m pasiekimai įvertinus skolas iš viso nuliniai. Tiesiog ši sistema neturi potencialo kažkur judėti. Bent man privati nuosavybė tiesiog tapo stabdžiu vystymuisi. Žmonės sukaupia kapitalą ir purškia vandenį į 1km aukštį kad lytų. Čia Microsoft įkūrėjo fantastinės idėjos. Tiesiog tie kas pinigus uždirbo paprasčiausiai jais negali naudotis ir ratas vis siaurėja. Visi tvarkingai lėtai tampa ubagais nepriklausomai nuo to kiek dirbtų. Žodžiu kažkoks absurdų spektaklis.

  Atsakyti
  • 2014/10/25 at 17:19
   Permalink

   Kaži kas būtų, jei valdininkams, politikams, teisėsaugininkams ir visiems kitiems gaunantiems algą iš biudžetobūtų draudžiama turėti sąskaitas užsienio bankuose, o už šį pažeidimą grėstų 25 metai be jokių išlygų ir be senaties.
   Kaži kas būtų jei valdininkams, politikams, teisėsaugininkams ir visiems kitiems gaunantiems algą iš biudžeto valstybė išskirtų asmeninį nemokamų pokalbių mobilaus telefono numerį, visi telefoniniai pokalbiai būtų įrašomi ir saugojami 20 metų, be leidimo naudotis jokiu kitu telefonu. Sulaužius pasižadėjimą, asmuo praranda teisę dirbti valstybei. Jei asmuo sulaužo taisyklę veikdamas nusikalstamai, jam taikoma reali laisvės atėmimo bausmė be senaties ir be išimčių.

   Atsakyti
 • 2014/10/24 at 19:29
  Permalink

  Neperžengti ribos…
  Riba buvo peržengta, kai Seimo pirmininkė rėkavo nuo scenos Maidane, o Kubilius demostravosi tarp revoliucionierių Maidano aikštėj.
  Aš dabar stebiuosi, kodėl aš dar ne apkase.
  Negaliu patikėti, kiek šiais laikais, šiame informacijos amžiuje kiauragalvių.
  Lietuvių tauta yra avinų tauta, visi emigruojam – emigruojam, visi perkam kartonkes – perkam, visi palaikom revoliuciją Ukrainoje – palaikom.
  Stebiuosi, kokie buduliai mūsų politikai, ką jie nesuprato prie ko prives tokie dalykai.
  Kai pamačiau, kokios jėgos ten Maidano aikštėj surėmė ragus, supratau, kad karo nebus išvengta.
  Amerikonam reikia grėsmės faktoriaus, nes jie realiai mato, kad Europiečiai ant jų yra padėję – Europiečiams kaip niekam kitam tinka rusiška patarlė – 'Kol griaustinis netrenks, tol mužikas nepersižegnos'.
  O tą amerikonai mato jau nuo 2000 metų, todėl jau 14 metų Rusijoj formuoja griaustinio faktorių…
  Amerikonų saldi svajonė, kai prispaustas Putinas trinkteli kokion Varšuvon, dar geriau Berlynan vandeniline galvute.

  Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.