25 thoughts on “Eurą įveda politikai,o pasekmės naštą jaus visi žmonės

 • 2014/10/28 at 22:04
  Permalink

  O dabar dėl €.
  € pirmiausia reikalingas paprastiems žmonėms ir smulkiam verslui.
  Ar jūs galvojate, kad ilgai išsilaikys minimali alga 300 €? Ta alga greitai bus minimum 700 €.
  Specialisto atlyginimas minimalus bus 1500 €, mažiau kvalifikuotų darbuotojų pradžioje 1000 €, vėliau 1200 €.
  Rolando žodžiai apie tai, kad čia Lietuvoj tokios jau prastos sąlygos, kad konkuruot nėra galimybių pasaulio rinkoj yra iš piršto laužti.
  Mes gyvenam šiaurinio pusrutulio vidutinio klimato juostoje, kurioje pagaminama didžioji dalis pasaulio ilgo technologinio proceso gaminių.
  Nemanau, kad turėti tokią pramonę šalyje yra labai jau naudinga, nes dažnai ekologinė žala viršija ekonominę naudą, ypač, kai pas mus tokia korupcija, bet kiekvienas senų vokiškų auto restauravimo dirbtuvių vadovas Kaune ar Vilniuje pasakys, kad sąlygos čia Lietuvoje tokio tipo veiklai yra idealios.
  Pas mus 8 mėnesius per metus yra šalta ir nėra kas veikti, o ceche +20, šviesu, groja muzika, aplinkui dirba draugai. Vakare su chebra po 8 val. darbo dienos gali nueiti į alaus barą. Savaitgalį gali praleisti su šeima gamtoje ar kieme prie kepsninės su draugais. Vasarą gauni mėnesį atostogų. Kur tu geriau rasi. Taip gyvena vokiečiai, prancūzai, olandai, danai, švedai ir suomiai, japonai, pietų korėjiečiai, šiaurės amerikiečiai, kanadiečiai ir tt. O pavyzdys, kad aš nekalbu niekų yra mūsų baldų pramonė.
  Iškėlus į Aziją gamybą, ten gyvenimo lygis auga labai sparčiai ir greitai gamyba tampa neberentabili. Be to Azijoje nėra geležies ir kitų gamtos išteklių, viskas yra importuojama.
  Žodžiu, investuokim į gynybą, nusipirkim paprastų šarvuotų kovos mašinų kokius 500, kokį 50 trumpo įsibėgėjimo naikintuvų, kokį 100 atakos sraigtasparnių, nes tokį turtą atiduot yra didelė kvailystė.
  Pastatykim Lietuvoje mikroautobusų gamyklą Mercedes Sprinter 2000 metų pagrindu su vienu dyzeliniu varikliu. Galėsim visi iki vieno įskaitant sugrįžusius emigrantus joje dirbti ir tai kažin ar patenkinsim pasaulio poreikį…

  Atsakyti
  • 2015/01/15 at 22:55
   Permalink

   Debilizmas kokiu reta, nepyk bičiuli, kelias klases baigei neklausiu, bet likusias kurioje gatvėje baigei?

   Atsakyti
 • 2014/10/24 at 15:10
  Permalink

  O kur mano fainas komentaras apie €, taip gražiai parašiau.

  Atsakyti
  • 2014/10/24 at 19:14
   Permalink

   Sveikas Mantai, prašau peržiūrėti paskutinius komentarus ir įsitikinti ar tikrai tavo komentaro apie Eurus nėra. Pastaruoju metu komentarus buvo pradėję tvinditi vadinamas spamas todėl įjungėme filtrus. Kai kuriuos komentarus filtrai sulaiko patvirtinimui, todėl užtrunka šiek tiek laiko kol komentaras būna patvirtintas.

   Atsakyti
   • 2014/10/24 at 19:39
    Permalink

    atrodo nėra :), nu bet ką padarysi – norėjau tuo komentaru ūpą žmonėm pakelt, biški pasvajot, pasvaigt…

    Atsakyti
 • 2014/10/24 at 15:07
  Permalink

  Šiuo metu vakarų šalyse, kurios emituoja pinigus pačios arba priklauso tai sistemai, palūkanos yra praktiškai nulinės. Jau galvojama apie neigiamas palūkanas. Tai yra tu paimi kreditą, jį laiku gražini, o bankas tau primoka. Va tokie bajeriai.

  Liaudiškai paaiškinus, tai finansų sistema veikia taip: tu nupieši ant languoto popieriaus 10 litų (emituoji milijardą $), pasiimi kirvį (įpareigoji specialiąsias tarnybas, armiją ir laivyną) ir eini pas kaimynką (Rusiją) malkų (dujų ir naftos) pirkti. Kaiminka sako eik tu na su savo popierium, tu tada užsimoji kirviu (mes tau qurva surengsim Maidaną Redskvere) ir kaiminka sako imk kiek reikia, kaip gražiai nupiešei.

  Atsakyti
 • 2014/10/23 at 19:17
  Permalink

  Mokyklose didelese valstybese geriausiu atveju bus vidutines, del tos pacios priezasties, del kurios didelese virtuvese geriausiu atveju gaminamas vidutiniskas maistas.

  Atsakyti
  • 2014/10/23 at 14:00
   Permalink

   Pagalvojau, kad be reikalo aš čia taip apie ne kiekvieno sugebėjimą suprast. Daug tarp mūsų tokių, kurie mokyklos suole nosį krapštė.
   Tai parašysiu, kad aiškiau jau būt nebegali:
   Pasaulį valdo USA bankininkų banditų grupuotė, kuri iškilo devyniolikto amžiaus (- toliau 19 a.) antroje pusėje, 20 a. pradžioje.
   Pasaulio arenoje jie nukonkuravo Anglijos bankininkystę.
   Viskas, kas vyksta pasaulyje yra sprendžiama jų tarpe.

   Čia žiūriu yra daug Putino gerbėjų. Putinas yra jų statytinis ir vos taps jiems nebereikalingas, bus nušalintas ir jei reikės, tai Kadafio stilium.

   Atsakyti
   • 2014/10/24 at 11:39
    Permalink

    Bankai ir korporacijos, tai tik pasaulio korporatokratija ir jie susikure nene 19a, o kai kuriom strukturom daugiau nei 1000m, juk tie individai yra ne Amerikos indenu palikuonys, o emigrantai is senojo kontinento. Kiti tai vadina juodaja aristokratija, jos veikla buvo labai ivairi, kolonijines ekspedicijos, vergu prekyba, Lietuvos atveju tai buvo 300m karas su kriziuociais ir Lietuvos krikstas, po kurio Lietuva beveik isnyko ir nebegali buti laisva be kokiu nors sajungu, ko gero tai kerstas uz musu pergales pries Chazarus kurias oficiali istorija yra pateikus kaip pergales pries Mongolu ordas.
    Zinai geriau buti Putino gerbeju, nei tuo glusium kuris delpije jiesko Putino dukros Olandijoje ar Jo povandeninio laivo Svedijoje

    Atsakyti
 • 2014/10/22 at 14:54
  Permalink

  Pažiūrėjau diskusiją.Gaila, kad vėl šį kartą oponentai neprilygo nei V.Rubavičiui, nei R.Paulauskui. Jokių argumentų, jokios minties…Graudu.

  Atsakyti
  • 2014/10/28 at 12:29
   Permalink

   Visiskai pritariu, kartais net norisi isgirsti "anos puses" rimtesnio poziurio, ar konkreciu faktu…

   Atsakyti
 • 2014/10/22 at 11:20
  Permalink

  Del branduolinės technologijos perdavimo yra kazkiek tiesos, bet tai nebuvo korporacijos, o 2 Jav fizikai turintys vardus ir pavardes, visa kita girto arklio haliucinacijos. Na pats sau pagalvok karine pramone korporaciju rankose, is principo koks skirtumas kas nesa pelna, tada kam tom korporacijom remti sssr iki jos sugriovimo, o ja suanikini is karto ir viskas tada tavo. Po to zmonija paseri gmo ir pasidarai zmoniu kieki koks tau patogiausias saugiai valdyti. Kam i savo isviete eiti per kaimyno balkona?

  Atsakyti
  • 2014/10/22 at 18:06
   Permalink

   Kodėl Amerikos kapitalistai atidavė technologijas? Amerikonams labai tiko Stalinas. Už tas technolgijas jis gerai sumokėjo auksu. Jis atsisakė pasaulinės revoliucijos planų, laikė prispaudęs Europą, niekas nekėlė kipišo dėl USA bazių Vokietijoje, visi draugiškai mokėjo už amerikonišką karinę techniką, europiečiai prisijungė prie rezervo sistemos, atidavė pasaugoti amžinam pasaugojimui savo aukso atsargas. Tuos visus reikalus asmeniškai tvarkė Berja, kuris turėjo savo nuosavą NKVD patikėtinių ratą. Tas Berija po Stalino mirties Atsivežė į Maskvą Joną Žemaitį, už vakarų paramą ir kėdę Krembliuje planavo išlaisvinti Rytų Europą, bet nesuprato, kad Amerikonai tuo visai nesuinteresuoti. Tuo metu amerikonai gerai suprato, kad nesugebės sukontroliuoti situacijos – labai jau to aukso norėjosi.
   Buvo nuspręsta Berija atsikratyti ir į jo vietą stojo minkšto protelio Cruščiovas. Amerikonai jį vežiojo visur, ypač po kukurūzų laukus.
   O vėliau, kai padaužė batų Jungtinių Tautų tribūną, kapitalistai pagalvojo, su durnium gali blogai baigtis ir suorganizavo jo nušalinimą.
   Aš dar kartą kartoju, kad CCCP sugriovė ne amerikonai, o anglai. Būtent jie užverbavo ne visai psichiškai stabilų Gorbačiovą, o paskui gavosi, kaip gavosi. Amerikonai buvo visai nesuinteresuoti CCCP griūtimi. Kiek ten laiko praėjo, kol USA pripažino mūsų ir kitų Baltijos šalių nepriklausomybę?
   Amerikonai kapitalistai labai racionalūs, blaiviai vertina situaciją ir realiai supranta ir suprato tada, kad be budelio Europos išlaikyti nesugebės ir tarptautinė rezervo sistema (Tarptautinis valiutos fondas) grius. Va todėl jie ir iškėlė Putiną.

   Atsakyti
   • 2014/10/22 at 21:17
    Permalink

    Neuzsigauk, bet cia tikra pasaka, tu net nesupranti kokia situacija buvo po karo sssr, amerikieciai neturejo labai ipatingu technologiju apart branduoliniu, jie analizavo tas technologijas kurias atsiveze is Vokietijos ir tai jie pripazino kaip stebukla is kitos planetos. Geriausios tecnologijos buvo vokieciu ir net nera ko gincitys, tik tos technologijos buvo nelabai pritaikytos karui del savo sudetingumo, o kur dar resursu bei zmogisku resursu trukumas. Panasias technologijas pereme ir sssr. 2ww visos salys isskirus Jav kuri buvo sio karo beneficiaras, perejo taip vadinama deep moud- gili purvo duobe, tai vadinama kada kariaujanti salis pergales vardan sumoka betkokia kaina, ta prasme to niekada sveiku protu nedarytu, tuo paciu del valstybes apmoketu kariniu technologiju atrandami nauji atradimai, tobulesne technika ir kitos technologijos/ Deep moud geriausiai pasinaudojo Vokietija, o kadangi ji pralaimejo tai visi specialistai ir isradimai perejo nugaletojams.
    Tu kazkaip sudievini Rokfeleri, Rotsilda ir kitus korporatokratus, o jie yra tik auksciausio lygo nusikalteliai, suprask pagaliau ta publika uzsakineja istorija, kisa mums visokius psiaudo mokslinikus kaip Ensteina kuris siu ponu aplinkiniu pagalba buvo itaisytas dirbti vadovu patentu biure, o ten jis voge tas garsias Ensteino teorijas is Prancuzijos, Anglijos, Vokietijos fiziku, o kada jis perejo dirbti i vadovu i laboratorija jo idejos ir darbai issiseme..

    Atsakyti
 • 2014/10/21 at 22:52
  Permalink

  Ir ka tu tuo nori pasakyti? Tarp kitko, neoficialiai Pentagono atstovai yra pareiske, kad ju nauji ginklai be problemu ateivius isvytu namo, na, o su Rusija jie nieko negali padaryti kaip dirbti ilgalaikeje strategijoje, kad nugaletu. Rusija taip pat nesedi sudejus ranku, paziuresim kas laimes, o tie lektuvnesiai, branduolinis ginklas nieko neduoda, tai krachas abiem pusems, daug pigiau nekariauti, o pirkti zaliavas is Rusijos net uz betkokia kaina, kada pinigai nieko nekainuoja. Jav didziausia problema Brics, tai alternatyva salims rinktis sajungas, o cia ir yra geriausias Rusijos planas.

  Atsakyti
  • 2014/10/22 at 08:35
   Permalink

   Ėch Rusija. Jei ne tas Rokfeleris, ta Rusija būtų senai su žemėmis sumaišyta.
   Tuoj po antro pasaulinio karo USA sustiprėjo rezervo sistemos priešininkų pozicijos. Viskas ėjo link išsivadavimo (rezervo sistemos panaikinimo). Bet tie vaikinai, kur juokų nesupranta nebuvo nusiteikę nusileisti. Iš Darvino evoliucijos teorijos žinome, kad jos eigoje išlieka stipriausi, geriausiai prisitaikantys. Ką galėjo priešpastatyti Amerikos visuomenė prieš žiaurius karus dėl naftos laimėjusius bankininkus… Nenuostabu, kad kova buvo pralaimėta ir rezervo sistema išliko. Dabar trumpai aprašysiu kovos eigą.
   Kad nukreiptų dėmesį, bankininkai sukelia komunistinę isteriją. Per radiją, laikraščius ir tt. žmonės gąsdinami, kad tuoj nugalės komunistai ir visus suvarys į gulagus.
   Kitą vertus, tų pačių bankininkų jau sukurtos ir per karą sustiprėjusios korporacijos atiduoda Stalinui tikslius pirmosios USA atominės bombos ir modernaus vertikalaus urano sodrinimo reaktoriaus brėžinius. Rusai gavę tokią dovaną vos ne krūmuose naudodami iš USA atvežtus komponentus pasigamina "savo" bombą, tiksliau beveik tikslią kopiją. Ir jau 1949 metais ją susprogdina. Negana to, amerikonai ir toliau prižiūri CCCP atominius projektus ir gausiai aprūpina naujausiomis technologijomis. Dar net nenuleidus į vandenį pirmojo USA atominio povandeninio laivo, visas projektas su visais brėžiniais perduodamas rusams. Kai rusams nieko nesigauna, važiuoja amerikonų fizikų ir inžinierių komisija tiesiai į CCCP ir problemas sprendžia vietoje ir galiausiai išplaukia ir "rusų" atominis laivelis.
   Prasideda ginklavimosi varžybos, bankininkai lobsta, rezervo sistema stiprėja.
   Tačiau netrukus (jau Chruščiovo laikais) šioje kovoje USA stipriai aplenkia CCCP. Amerikonai jau turi per 2 tūkstančius galvučių, o rusai vos ką keliasdešimt. Amerikos kongresas nebenori skirti milijardų bankininkų valdomai karo pramonei. Nebėda, "netikėtai" USA pralaimi karą Vietname, o įspūdį dar labiau sustiprina rusų CARBOMBA (50 megatonų) . Nauja isterija, gi raudonieji puola ir pinigėliai toliau plaukia gynybai, kapitalistai toliau lobsta. Bankininkai pasistengė, sudarė sąlygas tiekti moderniausią ginkluotę iš CCCP į Vietnamą, pasistengė kad nebūtų bombarduojami kariniai taikiniai Vietnamo šiaurėje, uostai ir geležinkelio linijos, o rusų fizikai ir kariniai branduolinių ginklų ekspertai amerikonų kvietimu stebėjo USA vandenilinių ginklų sprogdinimus Ramiąjame vandenyne…
   Manyčiau tiek šiam kartui užteks, o tai paskui dar galvos jūsų susprogs nuo pasaulėžiūros apsivertimo.

   Atsakyti
 • 2014/10/21 at 16:21
  Permalink

  Tas bičas turi lėktuvnešius, dronus ir kurtais 3 ar 4 tūkstančius branduolinių galvučių ir dar velniažin kokias biologines ir dar visokias nežinomas technologijas.

  Atsakyti
  • 2014/10/21 at 22:42
   Permalink

   Tu geriau pirma paklausk ar yra politines valios dirbti Lietruvai? O kada atsiras toks poziuris ir noras dirbti, tavo klausymas bus beprasmis, galesi vezti tas Rokfelerio prekes kiek sirdis geidzia, tik susimokesi muita.

   Atsakyti
 • 2014/10/21 at 15:54
  Permalink

  Rolandai, turėtum džiaugtis, kad yra toks prekybos deficitas. Chebra eksportuoja valiutą ir importuoja gėrybes. Mums reiktų eksportuot Kėdainių ir Jonavos gamyklas į Kiniją ir importuoti trąšas už popierių.

  Atsakyti
  • 2014/10/21 at 22:38
   Permalink

   Zmogau, mes iki nauju metu dar turejom kazkoki emisijos manevras su litu, o po nauju ar tu kazka isvesi is Lietuvos i Kinija ar ne nebera prasmes tokioms bevertems snekoms, nes Lietuva geriausiu atveju tures teise emituoti tik Grigiskiu tuoletini popieriu.

   Atsakyti
 • 2014/10/21 at 11:01
  Permalink

  Įdomu kiek nukentės ES, po tai kai tai įvyks.

  Atsakyti
 • 2014/10/21 at 11:00
  Permalink

  Šiandien metro važiuojant skaičiau, kad Cameron'as atsakė EU, kad jo pagrindinis bosas yra JK žmonės, o ne EU atstovai. Taip, pat bus ruošiamasi 2015 metų referendumui, kad išstoti iš ES. Ir manau tai paskutinės dienos JK narystės ES.

  Atsakyti
 • 2014/10/21 at 01:17
  Permalink

  Rolandas ir filosofas Rubaičius dar supranta ir bejėgiškai aiškina tam politikui ir verslininkui į kokį mėšlą įlipo tauta. Pastarieji 2 mulkiai tik ginčijasi kaip šokti į bedugnę, kojomis į apačią ar galva, o kada Rolandas jiems pasako, kad reikia nedelsiant viską keistį ir atsisakyti šių kvailysčių, tiedu atsako kaip viska atsakyti juk susitarta, vis tiek reikia šoktį, jofana kaip noriu riebiai nusikeikti.

  Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.