8-oji Naktigonė kitaip

2014.09.08

Kviečiame rašyti klausimus ir komentarus visais rūpimais klausimais.

 Temos: 
1. Kilusių diskusijų  dėl filmo „..suprasti Ukraina..“  aptarimas
2. Ukrainos įvykių apžvalga
3. Analizė „II-ojo pasaulinio karo pradžia“
4. Dabartinis geopolitinis konfliktas, jo esmė ir

242 thoughts on “8-oji Naktigonė kitaip

 • 2014/11/04 at 21:11
  Permalink

  Zmogau, niekas nesupranta tos tavo sodomitu anglu kalbos. Jei tu ir dar keli emigrantai supranta, nereiskia, kd zmones gyvenantys Lieuvoj ja supranta. Ai, dar demoralizuotas ir nuzmogintas jaunimelis (16-24m.) db ja kiek zino. Ateities kalba – rusu.

  Dek lietuviska info arba realiausiai rusiska.

  Prie to pacio siulau paziureti:
  Eurokomisarės V. Reding pasisakymą komentuoja prof. Vytautas Radžvilas (1 d.)

  Komentuoja taikliai, visiems verta paklausyti apie gavnosojuzo-eurosodoma, zmonių likimų inžinierių užmojus. 2013-06-11 Trukme 33min

  youtube.com/watch?v=asNBu-CszYY

  2.d yra šalia, joje kalbama apie norą įteisinti vaikų grobimą, t.y. j.j. pataisas.
  trukme 12min

  Atsakyti
 • 2014/10/19 at 17:47
  Permalink

  Spalvotujų revoliucijų pagrindai

  Atsakyti
 • 2014/10/12 at 08:18
  Permalink

  Kad musu vaikai isvengtu elektroniniu pasu, vieningos el. korteles, ka bando ivesti Rusijoj. Kam ir kaip bus naudojamos tos korteles. Pasiklausom, bukim informuoti, nedaleiskim to. Rusu klb. 16 min.

  http://www.youtube.com/watch?v=W5BlT15GGpU

  Atsakyti
 • 2014/09/15 at 17:40
  Permalink

  Gerb. Rolandai, kaip pakomentuotumėt reikalą su "pagalba Ukrainai"? Konkretinu: jei LT pilietis vyksta kariaut už dabartinę Kijevo "valdžią" ranka rankon su tokiais –

  – jokių baudžiamųjų persekiojimų. Jei prieš tokius, grįžus – belangė. Kas čia per "standartai", ir kieno užsakymu? Ačiū.

  Atsakyti
 • 2014/09/15 at 17:32
  Permalink

  …kas galėtų paneigti, kad: 1. Asmuo, dabar sėdintis LR prezidento kėdėje – daugiaveidė figūra, kuri "žaidžia dviem frontais". 2. Tas asmuo naudojasi elementariausiais KGB metodais savo tikriesiems kėslams nuslėpti. 3. Jei laikais, kai konkrečiai už karatė kultivavimą paprasti baudžiaunikai būdavo sodinami, tas asmuo oficialiai turėjo karatė "juodąjį diržą", ir net nebuvo patrakta(s) baudžiamojon atsakomybėn, ko pasekoje, galime padaryti logišką išvadą – nesodinami buvo tik "organų" etatiniai ir jiems dirbantys (t.y. – "lygesni už lygius"). 4. Tas asmuo – homoseksualus (geriausiu atveju – biseksualus), ir tai įtakoja to asmens sprendimus "atitinkamais klausimais" valstybiniu lygiu. 5. … aš nenusišneku? …bus daugiau.

  Atsakyti
 • 2014/09/14 at 09:02
  Permalink

  Sveiki,jo man užkliuvo dalis apie masines informavimo priemones.Taip man atrodo, kad jos pavirto į visuomenės bukinimo arba net debilizavimo priemones. Atsiprašau už šį žodį,bet man taip rodosi permetus delfio ar 15min puslapius.Lnk laida kk2 iš tos pačios operos.Blogiausia tai mano galva, kad žmogus skaitantis tik Vakaro žinas laikraštį ir žiūrintis kk2 pradeda dėstyt apie pasaulio įvykius.Jis net negali suprast,kad jį maudo kaip nori .

  Atsakyti
 • 2014/09/14 at 00:18
  Permalink

  Isvien kartoja apie dabartine Rusija kalbedamas tarybu sajunga 20 -25 min 😀 nostalgija gal 😀

  Atsakyti
  • 2014/09/14 at 02:56
   Permalink

   Jis į 86-us nusikėlęs buvo, kai visi buvo lygūs ir turėjo lygiai po nulį.

   Atsakyti
  • 2014/09/15 at 09:59
   Permalink

   tu paskaityk tokios trukmės paskaitą su tokiu kiekiu informacijos 🙂 – bijau, kad nesuskaičiuočiau tavo klaidų ir nusišnekėjimų – darai iš savęs klouną su tokiais “pastebėjimais“ 🙂 – nėra nieko kvailesnio, kaip kabinėtis prie “medžio“ kitame kieme, kai tavąjam auga tokie patys :))

   Atsakyti
 • 2014/09/13 at 23:06
  Permalink

  Atsiprašau Rolandai P. dėl savo skubotų išvadų ir komentaro į tavo daržą.Rašiau kad nusivyliau nes mano aktualus komentaras nebuvo pastebėtas tamstos.Na mano kantrybė labai skurdi kartais,ypač tautos išlikimo klausimais.Peržiūrėjąs kelis video padariau išvadas,o tai buvo klaida,maniau kad taip ir užsibaigs,bet dabar pažiūrėjąs naujus du paskutinius video,supratau klydęs.Ačiū už informaciją Rolandai.Ji buvo naudinga.Buvau išvadas jau anksčiau padaręs dėl išeities iš esamos padėties,o dabar tik sustiprinau tą įsitikinimą.Manau kad išeitis iš dabartinės įtampos ir atsiribojimas nuo jav įtakos yra Eurazijos sąjunga.Tokioje sąjungoje tautos išliktų tokios kokios jos yra,tik su tvarkos pakeitimais.Niekas nebūtų nuo kažko priklausomas,tarpusavyje galiotų tik prekybos ir saugumo sutartys.Tarpusavio pagalba sugebėtume išlikti.Kas dėl nacionalsocializmo kuris manau mums labai tinka atsigavimui ir klestėjimui,tai ir po šių video pasilieku su šia mintimi ir tikslu.Nes nacionalsocializmas yra vienintelis kol kas išrastas ginklas prieš globalizmo drakoną.Praeities klaidų nekartojant (pagrindinės klaidos: siekimas valdžios pasaulyje ir vienybė bei galimybės tarp buržuazijos ir darbininkijos) galima pritaikyti šią ideologiją prie šių dienų tautos gyvenimo ir patobulinant pritaikyti ją sau kaip naują tvarką kuri išvaduos iš vergijos ( finansinės ir išnaudojimo) ir padės mums sukurti gerbūvį.Vienas lietuvis jau bandė šitą,bet jam nepavyko,nes pats darė klaidas: nekūrė ideologinės bazės,bei rimtos paruoštos organizacijos,o tik plaukiojo paviršiuje,dabar netgi susidėjo su tais kurie nori tik reformų esamoje sistemoje – kalbu apie tautininkus,o pats lietuvis M.Murza.Lietuvoje nėra nei vienos rimtos patriotinės organizacijos.Todėl manau reikia vienytis tiems kurie nepraradę žmogiškumo ir supranta kas vyksta,Su bendraminčiais kuriame judėjimą,kuris tikimės peraugs į rimtą organizaciją.Bet kol kas tik pradžia – internetinis projektas.Labai reikia kovos dvąsios įkvėptų lietuvių kurie pasiryžę kovoti už tautos išlikimą.Laiko turime nedaug,apie 30 metų,iki visiško lietuvių išnykimo,o gal ir greičiau (jeigu kils karas).Reikia pasiruošti pasipriešinimui prieš neteisybę.Pagarba Rolandui Paulauskui už Žmogiškumą ir norą išsaugoti tautą,bei dėl to atliekamą darbą.KADA ĮSTATYMAS TAMPA NETEISYBE PASIPRIEŠINIMAS TAMPA PAREIGA.Tiesa,garantijų jokių nėra kad pavyks,bet pasiduoti be kovos nevalia.Kas dėl Eurazijos sąjungos,tai čia joks Rusijos ar dar kieno slaptas tikslas konkurencingai kovai prieš jav,o tiesiog susikūrusių nacionalistinų organizacijų žmogiškas noras išsaugoti savo tautas.Tokioje kaip Rusijoje taip pat reikalinga Revoliucija.Jeigu pavyks įkurti šią sąjungą,Lietuva ir lietuvių tauta išliks bei bus saugi ir turės galimybę kurti sau gerbūvį,bus laisvi ir nepriklausomi.Todėl VISKAS PRIKLAUSO NUO MŪSŲ PAČIŲ.JEIGU NE MES TAI NIEKAS KITAS UŽ MUS NEIŠKOVOS MUMS LAISVĖS,KURI NEATSIEJAMA NUO ATSAKOMYBĖS.
  Netikiu kad lietuviai atsibus nuo teisybės parašymo ar pasakymo,bet tikiuosi kad nors vienas kitas prisidės prie išlikimo kovos.Kovos už teisybę,kuri yra mūsų stipriausias ginklas,priešas tokio neturi.Na šiaip visokios sąjungos man nepatinka,tik vat kad mes patys nesugebėsime vieni atsistoti ant kojų,kad ir tarp Baltijos šalių.Reikia didesnės jėgos.Privalome bendrom jėgom sustabdyti jav imperiją ir reikalui esant susikurti savo imperiją kuri būtų Eurazijos sąjunga.Kitos išeities nėra,arba pasiduoti,arba kovoti,nes parazitai – išnaudotojai ėda mus gyvus.
  Nesu joks ten rusų remiamas ar dar kieno,kam jie vaidenasi.Esu paprastas lietuvis,darbininkas,kuris nori darbininkijos laisvės,tautos išlikimo ir teisybės.Tiesiog seku įvykius,domiuosi istorija ir darau iš to išvadas.SAVRBIAUSIA MUMS SUSIVIENYTI.YRA IDĖJA,YRA AIŠKI LIETUVOS ATEITIES VIZIJA,YRA NORAS KOVOTI UŽ TEISYBĘ.TODĖL KVIEČIU JUNGTIS TUOS KURIE SUPRANTA.DOMĖKITĖS,SKAITYKITE,ŠVIESKITE KITUS,IEŠKOKITE ŽMONIŲ,KURKITE JUDĖJIMUS VISUOSE LIETUVOS MIESTUOSE IR VIENIJAMĖS Į VIENĄ KUMŠTĮ.UŽTEKS VERGAUTI,LAIKAS GYVENTI.
  Darbas sunkus ir pavojingas.Bet rezultatas ne vienkartinis ir kelias į tamsos į šviesą.
  http://ltnacionalistas.wordpress.com/rezoliucija/

  Atsakyti
  • 2014/09/13 at 23:26
   Permalink

   Tiesa,apie nacionalistus.Jų taip pat yra skirtingų.Pvz buržuaziniai nacionalistai – tie kurie nori reformų esamoje sistemoje ir taip plaukioja paviršiui palaikydami sistemą – dirbdami jai.Vadinasi jie yra tokie patys parazitai.Tokie yra mūsų ''tautininkai''.Jie taip pat palaiko tokius pačius – Ukrainos ''Svoboda''.Be to yra visokie skinai,kurie tik šūkauti ir girtuokliauti sugeba.
   O mes – nacionalsocialistai esame už tautą,prieš buržuaziją,su kuria niekada nebus vienybės,parazitas ir liks parazitu.Nesame rasistai,tiesiog esame už baltosios rasės išlikimą,kuri yra sparčiai naikinama.Gerbiame ir palaikome tuos kurie save laiko lietuviais,nesvarbu ar jis Lietuvos lenkas ar rusas.Mes esame už tautų laisvę ir nepriklausomybę.Už teisybę,prieš išnaudojimą.

   Atsakyti
  • 2014/09/14 at 03:27
   Permalink

   Kažkam vergauji, Audriau? skambink policijai, išgelbės ir nubaus kaltus.

   Atsakyti
   • 2014/09/14 at 18:29
    Permalink

    tu pati esi stribas,todėl ir esi skuduras.VIENI GYVENIME PASIRENKA TARNAUTI,BŪTI TARNAIS – PARAZITAIS,TODĖL ŠLIAUŽIOJA IR PARAZITUOJA KAIP TU.O KITI PASIRENKA GYVENIMĄ,LAISVĘ IR NEPRIKLAUSOMYBĘ,TODĖL IŠLIEKA ŽMONĖMIS.O TARNAI ŽMOGIŠKUMĄ PRARANDA TAPĘ SOCIALINIAIS GYVULIAIS.

    Atsakyti
    • 2014/09/14 at 19:54
     Permalink

     ne taip.jei musu valdziagyviai tarnautu Tautai,jie nebutu parazitai,bet , kadangi, ju niekas tarnauti neismokino (tarnauti Tautai imanoma ismokti tik is tarnaujanciojo Tautai) , tai jie ir yra parazitai.

     Atsakyti
     • 2014/09/14 at 23:33
      Permalink

      na kaip bepavadinsi,vistiek liks parazitais…man tas žodis tarnavimas pasiutimą kelia.tarnas – vergas.valdžia privalo ne tarnauti o dirbti Tautos labui.o Tauta taip pat privalo dirbti savo pačios labui.Mes,darbininkija nepripažystam išnaudojimo.Manau tarnais gali naudotis ir blogiems tikslams,nes tarnas tarnauja – vykdo įsakymus.Valdžia privalo būti tautiniais darbininkais,kurie kuria,ir taip pat yra kariai,kurie saugo.

      Atsakyti
      • 2014/09/15 at 09:04
       Permalink

       ne su tink ku.jei valdininkas ar prezidentas nesugeba TARNAUTI Tautai,jam ten ne vieta.ten vieta aukstesnes samones Zmonems,kuriems Lietuva ir Tauta svarbiau uz dolerius ar eurus.

      • 2014/09/15 at 16:48
       Permalink

       Nu Rasa,juk Tauta sudaryta iš darbininkijos ir buržuazijos – inteligentijos.Jeigu valdžia tarnaus,ji privalės paklusti ir buržuazijos poreikiams.Bet tarp darbininkijos ir buržuazijos NIEKADA NEGALI BŪTI VIENYBĖS.Parazitai ir liks parazitais,tad lygių teisių tarp šių klasių būti negali.Nekartokime praeities klaidų.O kada bus panaikinta buržuazijos klasė,tada galima bus ir darbą Tautos labui pavadinti tarnyste,nes pagrindinė ir svarbiausia Tautos Gyvavimo variklio dalis bus Darbininkija,bei Šeima – Bendruomenė,kur parazitui nebeliks vietos.O kada parazitas nebeturės galimybės išgyventi,jis pastips.Ta galimybė yra išnaudojimas – tik taip parazitas gali išlikti,nes tai yra pagrindinis parazito gyvavimo principas – ėsk silpnesnį išnaudodamas jo gyvenimą.

      • 2014/09/16 at 09:35
       Permalink

       ,, buržuazijos – inteligentijos''????????????
       inteligentas-mokytas,apsisvietes zmogus,
       burzujus-nedorai mastantis,isnaudotojas.
       taip kad inteligentai su burzujais nieko bendro neturi.

      • 2014/09/16 at 19:20
       Permalink

       Dauguma inteligentų linkę į buržuaziją.Na ne esmė,esmė tame kad į klases pagal išsilavinimą ar dar kitaip,žmonių skirstyti nevalia.

      • 2014/09/17 at 11:29
       Permalink

       ne pagal issilavinima as.jei ,,inteligentas ,linkes i burzuazija'',vadinasi,jis nera joks inteligentas. manau,kad inteligencija daugiau igimta savybe.
       ar imanoma isnaikinti burzujus?

      • 2014/09/17 at 15:41
       Permalink

       tebūnie taip.o išnaikinti buržujus įmanoma.sugriovus jų parazitinę betvarkę ir sistemą.vietoj to pastačius nuo pamatų naują,tautiniu pagrindu besiremiančią tvarką,kur buržujui nebus jokių galimybių parazitauti.atėmus parazitui galimybę išgyventi – parazitas išgyvena tik kito gyvenimo sąskaita,jis pastips.

      • 2014/09/18 at 04:12
       Permalink

       buvau parašęs atsakymą,dingo.x – failai kokie tai.na gerai,inteligentai inteligentais.o buržujus išnyks tik įsivedus tautiniu pagrindu besiremenčią tvarką.parazitas išgyvena tik kito sąskaita.kada nebus galimybių taip daryti,jis pastips.

  • 2014/09/17 at 08:45
   Permalink

   Ar esama, be Tautos valios sudarkyta, konstitucija yra tinkama, dėl Tautos išlikimo? Ar taisytina esama?
   Ar reikalinga nauja konstitucija?

   Atsakyti
 • 2014/09/13 at 21:20
  Permalink

  Peržiūrėjau video apie I ir II pasaulinius karus ir manau, kad autorius pervertina Vokietiją ir Hitlerį. Vokietija ir Hitleris tebuvo anglosaksų ir -ydų palūkininkų auginamas kovinis šuo kovai su Tarybų Sąjunga. Nes Leninas Genujoje vykusiame susitikime po pilietinio karo Tarybų Sąjungoje visgi neatidavė valdžios palūkininkams žydams kaip jis turėjo pagal planą padaryti. Pastarieji suprato, kad Tarybų Sąjunga pradėjo išeidinėti iš palūkininkų kontrolės. Žydai pagrindiniu savo koziriu po Lenino mirties laikė Trockį, kuris kovojo su Stalinu dėl valdžios Tarybų Sąjungoje. Pagal žydų sumanymą Trockis turėjo perduoti jiems Rusijos valdžią. Tačiau apie 1925-1926 metais maždaug tapo aišku, kad Stalinas laimės su savo pragmatine nacionaline politika, tada žydai laikę Hitlerį ir Vokietiją B planu, pradeda ruoštis ir B planui, Hitleris paleidžiamas iš kalėjimo, palūkininkai pradeda jį labiau finansuoti. Kai Trockį Stalinas 1927 metais ištremia į Kazachstaną tampa aišku, kad žydai karui su Rusija augins kovinį šunį iš Hitlerio, kuris turės pulti Rusiją. A planas su Trockiu palaidojamas kai jis ištremiamas 1929 iš Rusijos ir Hitleris pilnai tampa A planu žydams. Stalinas dar beje 1932 atima iš Trockio pilietybę ir veda Rusiją savo keliu atskiru nuo palūkininkų sumanyto plano.1933 Hitleris tampa kancleriu ir žydai pinigais labai greitu tempu stato Vokietijos karinę pramonę, ten kuriama moderniausia ginkluotė. Dabar klausimas, kaip Vokietiją sudurti su Rusija, juk ją skiria Lenkija, Čekoslovakija. Čia ir prasideda visas cirkas su Austrijomis, Čekoslovakijomis ir Lenkijomis kai džentelmenai iš ūkanotojo Albiono išduoda visas Rytų valstybes, kad tik greičiau Hitleris galėtų žygiuoti į Rusiją. Tačiau po visų prarijimų Hitleris kažkodėl nepasiima Slovakijos, o pasuka ir sutriuškina anglosaksų vasalus olandus, belgus ir prancūzus ir pradeda bombarduoti Angliją. Dabar klausimas, kodėl Hitleris pradėjo kandžioti savo šeimininką. Atsakymas paprastas, vienas iš Hitlerio patarėjų buvo toks Haushoferis, sukūręs Geopolitika 2, pritaikytą Vokietijai. Esmė tokia, kad dvi sausumos valstybės negali tarpusavyje kariauti, jos turi sudaryti sąjungą prieš jūrinę valstybę. Haushoferis sakė, kad Vokietija negali kariauti su Rusija, nes Vokietijai tai baigsis katastrofa. Hitleris iš prad-ių ir veikė pagal tokį planą, bet jis buvo per didelis anglofilas ir tenorėjo iš Anglijos gauti lygiateisiškumo garantiją, t.y. kad Vokietija nebūtų tik vasalas, o būtų lygiateisis partneris ir sąjungininkas Pasaulio politikoje, todėl ir ta žymioji Diunkerko istrija, kai Hitleris vietoj to, kad sunaikinti per 200000 britų karių, jiems leido laisvai persikelti per Lamanšą į Angliją, gana butaforiškas Anglijos bombardavimas. Anglija atsisakė, kad Hitleris būtų lygiateisis partneris ir liepė jam pulti Riusiją. tada Hitleris 1942 bir-elio 22 dieną ir puolė vis dar naiviai tikėdamas, kad Vokietija kada nors taps lygiaverčiu partneriu anglosaksams.

  Atsakyti
 • 2014/09/12 at 07:26
  Permalink

  Sveiki Gerbiamas Rolandai,

  esu istikimas jusu astraus proto gerbejas. Beveik 100% sutinku su tuo ka jus sakote, taciau man kyla klausimas i kuri atsakymas manau yra akivaizdus, taciau troskimas suprasti (pacia placiausia to zodzio prasme) aplinka, man, o taip pat manau ir jums, neleidzia to pripazinti.

  Gerb. Rolandai, pasidalinkite su manimi nuomene apie kaina, kuria mes mokame uz galimybe kalbeti, nesvarbu busime isgirsti ar ne. Uz galimybe rinktis, nors ir is jau numatytu pasirinkimo variantu, tiesa, ju nera taip ir mazai. Uz galimybe salyginai turiningai leisti laisvalaiki. Uz galimybe dirbti megstama darba. Uz saugius namus. Uz zema mirstamumo lygi. O taip pat uz daug daug kitu dalyku.

  Taip, pasaulio galingieji mus (turiu omenyje visa daugiau maziau issivysciusi pasauli) mus isnaudoja, primeta savo taisykles, atimineja valstybiu suverinitetus, pasodino ant pinigu adatos… Taciau ar tai nera kaina, kuri yra mokama uz gyvenima?

  Atsakyti
 • 2014/09/12 at 01:22
  Permalink

  Nusivyliau.Parašiau komentarą labai aktualų dėl lietuvių tautos išlikimo.Šiai parazitinei sistemai pasiūliau alternatyvą – tautiniu pagrindu besiremiančią tvarką.O R.Paulauskas,kuriam jaučiu pagarbą dėl teisybės,visus komentarus sumenkino,lyg tai būtų koks vaikų darželio forumas.Juk vyksta reali išgyvenimo kova,lietuvių tautai iki visiško išnykimo liko apie trisdešiimt metų.O čia jūs žaidžiate kokius tai žaidimus.Ką tu iš savęs statai Rolandai Paulauskai?Negi manai kad visi tokie gluši ir nesuvokia realybės?Ir aš taip manau,bet aš pats juk suvokiu ir esu tavo igruojamas.Parašiau priežastis esamos padėties ir išeitį,priemones prieš tas priežastis kovoti,bet kaip į sieną.Po komentaru koks tai provokatorius dar parašė kažkokius marazmus,siūlė reformas esamoje parazitinėje sistemoje,o kas nori reformų parazitinėje sistemoje yra patys parazitai.Tai rašyk nerašęs,vistiek visiems vienodai.Lietuvių tauta neatsibus nuo rašto.Kol turi vandenį,šilumą,elektrą,dujas,prekybos centrus,tol ramūs ir galvoja tik apie save,bei mano jog po jų nors ir tvanas.Visa tai suformavo kapitalo sistema,kuriai Žmogus nerūpi,nes kapitalistų dievas yra auksas.Bet kada lietuviai praras visus patogumus,kada sukrėtimas palies kiekvieną asmeniškai,tada jie pradės galvoti,sakys o vat šitie ir šitie kalbėjo tiesą.Aš siūlau tam ruoštis,kurti rimtą organizaciją,kuri atėjus metui,kilus xaosui,sugebės perimti valdžią.Bet mažai kas kreipia dėmesį.Todėl aišku darosi kokie yra kieno tikslai.Vieni plaukioja paviršiui,kiti nori reformų,treti visai kosmonautai.Elektra jus gydyt reikia,nesuvokiate,tai bent pajausite.Ar už tokią ''laisvę'' kovojo mūsų protėviai ir dėl to atidavė savo gyvybes ?

  Atsakyti
  • 2014/09/12 at 07:13
   Permalink

   25 metus valdžiavojusi kelių partijų antilietuviška gauja turi būti nušalinta, tačiau vis dar nematau lietuviškai Tautai verto vedlio.

   I bėda
   Lietuvoje maisto ir daiktų kainos yra kaip Europos vakaruose,
   o algos ir pensijos yra bemaž keturis kartus mažesnės nei Europos vakaruose.

   II bėda
   Lietuviško ES pakraščio darbdavys yra priverstas sumokėti 3,62 karto (!!!!) didesnę mokestinę duoklę (gaujos valdžiai) nei vakarinio ES pakraščio darbdavys.

   Šias dvi bėdas ignoruoja Rolandas Paulauskas ir dar drįsta pasakyti, kad "nėra jau taip blogai Lietuvoje. Lietuviai, laikas grįžti namo."
   Šias dvi bėdas ignoruoji ir tu Audriau.
   Jūs abu akivaizdžiai tampat panašūs į dabartinės kelių partijų gaujos erodus, mano iškeltų dviejų bėdų fone. Abu nenorit arba esat neįgalūs išspręsti mano paminėtų dviejų bėdų. Ir vienu ir kitu atveju, Tautai nereikalingi tokie "gelbėtojai".

   Atsakyti
   • 2014/09/12 at 08:00
    Permalink

    Tai kas šitos tavo įvardintos bėdos nėra tikros bėdos. Tai tik pasekmė. O bėda Nr. 1 yra tai, kad Lietuva yra užvaldyta kolonijinė šalis ir taip vadinama valdžia dirba šeimininko interesams.

    Atsakyti
    • 2014/09/12 at 08:16
     Permalink

     Taip, tai yra pasekmė. Naujoviškai besitvarkydami, tokią pat pasekmę turėsime jei ignoruosim šias bėdas. Šių bėdų ignoravimas yra pražūtingas Tautai.

     Atsakyti
   • 2014/09/13 at 02:11
    Permalink

    Štai ir pasirodė mano minėtas provokatorius.Svaigsta apie reformavimą,kada esam vakarų kolonija ir neturim jokių teisių,be to valdžioje sėdi tie patys parsidavę vakarams buvę komunistai,kurie dirba oligarchams.O šitas kaišioja pasekmes po akim ir dar drįsta šmeižti.Uždusk tu šunie.Klaidina akyvaizdžiai.Be to rašo jog ''naujoviškai'' besitvarkydami ignoruosim padarytas klaidas.Tai ar pilno proto žmogus taip gali rašyti?Tik provokatorius arba dauniukas,kuris nesuvokia jokios esmės,o mato tik detales.Aiškiai parašiau kad bus tautiniu pagrindu besiriamenti tvarka kur nebus jokio išnaudojimo,o tas savo demagogiją toliau tęsia,lyg būčiau parašęs kokią tai nereikšmingą detalę.Toks jau tas išdavikų ir provokatorių darbas.Bet juk nesmagu gyventi kada dauguma tavęs nekenčia,dar kada žinai jog atsibudus tauta paims ir pakars ant šakos.Kinkos turėtų drebėti nevaikiškai,manau su tokia baime užmiegi kiekvieną kartą.Kol kas esi ramus,bet tautos atsibudimas vis artėja,kartu su kilpa skirta tau.

    Atsakyti
    • 2014/09/13 at 06:13
     Permalink

     Ar rinkai parašus, 2014 metų referendumui? Jei taip, tai kiek jų surinkai?
     Ir dar.
     Kokio dydžio MMA turėtų būti Lietuvoje dabar, pagal tave?
     Kokio dydžio mažiausia pensija turėtų būti Lietuvoje dabar, pagal tave?

     Atsakyti
     • 2014/09/13 at 06:22
      Permalink

      Norėčiau žinoti atsakymus ir iš Rolando Paulausko į paskutinius du klausimus. Artimiausioje naktigonės laidoje.

      Atsakyti
     • 2014/09/13 at 18:12
      Permalink

      Nesveikas esi,tave elektra gydyt reikia.Vėl jis apie pasekmes ir reformas.Tyčia provokuoji ar esi asilas ? Atrodo kad ir tas ir tas.Ar suvoki jog Lietuva yra vakarų kolonija?Nesuvoki,arba suvoki ir tyčia provokuoji.Paaiškinsiu tiems kas nesuvokia:
      Lietuva per ES ir NATO yra vakarų kolonija.ES įsatymai viršesni už Lietuvos,bei Lietuvoje jau virš dvidešimt metų valdžioje sėdi tie patys buvę komunistai,dabar parsidavę vakarams,bei pavaldūs oligarchams.Todėl esant tokiems faktams,atsakingai rašau,jog referendumai už savo teises yra tik tautos kovos prieš neteisybę garo numušinėjimas,kokios gali būti teisės kada esam kolonizuoti?Bambukai jūs bambukai,kada ateisite į protą?Referendumą reikia daryti už išstojimą iš ES ir NATO,o tada ir savo teises turėsim.Kas be ko,nušalinti visą esamą valdžią ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn konfiskuojant jų neteisingai sukauptą turtą.Ir tvarkos pakeitimas,griaunant sistemą su visais jos pamatais.Susitvarkius ir MMA bus teisingas ir mokesčiai sutvarkyti padoriai,kurie laikui bėgant išvis nebus renkami,nes bus tautinė ekonomika – jokio darbo išnaudojimo,darbas dėl bendros Tautos gerovės.Kada suvoksi visa tai,tai neuždavinėsi durnų klausimų.Bet jeigu esi provokatorius,toliau rašinėsi marazmus išniekindamas teisybę ir iškreipinėdamas tikrovę.

      Atsakyti
      • 2014/09/13 at 20:46
       Permalink

       "tautinė ekonomika" Audriau? geras anekdotas. Čia kaip Šiaurės Korėjoje?

       "Lietuva per ES ir NATO yra vakarų kolonija". KAIP TEN BEBŪTŲ, ES IR NATO ESAME SAVO LAISVU PASIRINKIMU IR SU TAUTOS PALAIKYMU. PANEIK ŠITAI, TADA SKIESK SAVO NESĄMONES.

      • 2014/09/13 at 22:16
       Permalink

       Mes galime pasidaryti taip kaip norime patys,nebūtinai kažką kopijuoti.Galima viską kas tinka iš visur imti pavyzdį mokinantis iš klaidų.O kas dėl ES ir NATO,tavo pasisakymas ''ESAME SAVO LAISVU PASIRINKIMU IR SU TAUTOS PALAIKYMU'' yra tipiškas avių bandos jausmo rezultatas.Kada buvo referendumas dėl stojimo į ES kurį iniciavo buvusi komunistinė,dabartinė parsidavusi vakarams oligarchinė valdžia,beveik niekas nėjo balsuoti,tada jie padarė akcijas ''maximos'' sistemoj – eini balsuoti,gauni lipdukų už kuriuos gali pasiimti nemokamo alaus ir skalbimo miltelių.Be to,tauta nebuvo supažindinima su sutartimi,bei nebuvo perspėjama apie būsimas pasekmes – lietuvių tautos išnykimą.ES vadovas jau pareiškė jog tautos nereikalingos,bus tik pilietybės ir tai neaišku kokios.DABAR ATSAKYK VIOLETA,AR STOJIMAS Į ES BUVO LAISVAS PASIRINKIMAS?AR TAI YRA NORMALU?skiedėja tu skiedėja,nesigaudai visai aplinkoj…

      • 2014/09/13 at 22:22
       Permalink

       Be to,Šiaurės Korėja sugebėjo nepasiduoti kapitalizmo įtakai ir išsaugoti savo tautą.Nekalbu apie tai koks ten valdymas dabar,bet jie išliko savimi.Iškrypusi vakarų kultūra jų nesuėdė nei dvąsiškai,nei ekonomiškai,nei politiškai,nei dar kitaip.O mus ėda gyvus,naikina.Tampame socialiniais gyvuliais.Pažvelk į Pietų Korėją,kuri įsileido kapitalizmą – išsigimimas klęsti.

      • 2014/09/14 at 02:54
       Permalink

       Tai tu man atsakyk, ar kas nors vertė eiti ir balsuoti už stojimą į ES? Pats žinai, kad jokios prievartos nebuvo. Tu ir Rolandas vis bandote įteigti, kad stodami Į ES buvome "apkvailinti, apžavėti". Jei tai būtų tiesa, ar nemanai kad per dešimt metų jau būtume atsitokėję, ir aš čia kalbu apie masinius protestus ar bent jau euroskeptinių pažiūrų / partijų populiarumą, atsiradimą valdžioje… TAI NEĮVYKO. DEŠIMT METŲ ESAME ES, TEN IR LIKSIM, NES TOKIA TAUTOS VALIA.
       IR DĖKUI PUTINUI, KAD DAR KARTĄ ĮVERTINOME NATO SVARBĄ.

       Iš esmės Audriau, norėdamas kažką nuveikti, turėsi PAKEISTI vertybių skalę milijonams lietuvių. Manai, pavyks? Kuo tavo asmeninė antivakarietiška nuomonė turėtų patikti kuriam nors visuomenės sluoksniui?

      • 2014/09/14 at 18:20
       Permalink

       ateis metas kada savo subine pajausi realybę,kol turi vandenį,elektrą,šilumą,dujas,prekybos centrus,tol rami,bet atmink kad karas atėma viską,ten kur karas,žmonės žūsta,jie neturi net geriamo vandens…nato bazės mus stumia į pavojų gyvybei,kurią gali atimti rusai.jeigu rusai norėtų mus pulti,būtume užpulti jau dabar ir iš mūsų nieko neliktų,bet jiems mūsų nereikia,mes reikalingi jav,nes esam arčiausiai Rusijos sienų,todėl labai patogu čia įsirengti karinę baze kuri keltų pavojų rusams.pirmiausia bus naikinamos vietos kurios arčiausios ir pavojingiausios.mes esam priėjimas link Rusijos,kaip ir Ukraina…

      • 2014/09/14 at 18:24
       Permalink

       idomu apie kokias vertybes tada vapsėsi avie…

      • 2014/09/14 at 09:49
       Permalink

       tai kad nepalaike Tauta jokio stojimo i es ir mes i ja buvom igrusti per prievarta.

      • 2014/09/14 at 18:22
       Permalink

       Teisingai

       YRA VYKDOMAS SISTEMINGAS LIETUVIŲ TAUTOS GENOCIDAS IR MELAGIS YRA NE TAS, KAS JĮ PARODO IR KVIEČIA PRIEŠ JĮ Į KOVĄ – MELAGIS YRA TAS, KURIS BANDO APMULKINTI ŽMONES, KAD VISKAS YRA GERAI, KAI TRISDEŠIMTIES METŲ BĖGYJE NEBEBUS IR PAČIOS LIETUVOS.

 • 2014/09/11 at 22:28
  Permalink

  klausyk kazimierai gal jau po velniu idesi visa pilna irasa, nes jau cia viskas atrodo nerimta

  Atsakyti
  • 2014/09/11 at 22:48
   Permalink

   tau kazkada cia rimta atrode? kremlius nebeiperka normalaus admino jau, dirba studentai is idejos, negali ant ju pykti. o irasas yra.

   Atsakyti
 • 2014/09/11 at 18:47
  Permalink

  Gerbiami Rolando gerbėjai,
  pradėkime diskusiją kuri sugriaus Rolando pasaulėžiūrą kaip kortų namelį. Toks klausimas pradžiai: kodėl rusai negali pasiskelbt savo rezervinės valiutos, juk jie išgauna daugiasia naftos pasaulyje.?????????

  Atsakyti
  • 2014/09/11 at 19:30
   Permalink

   Neišpasakytas naivumas. Rezervinė valiuta yra tam tikros dalies pasaulio galingųjų ar išsivysčiusių šalių sutarimo reikalas ir nuo vien šalies noro, kad jos valiuta būtų rezervinė, nieko nepriklauso.

   Atsakyti
   • 2014/09/11 at 22:29
    Permalink

    centriniai bankai patys nusprendzia, kiek kokiu valiutu laikyt savo rezervuose. o tai nulemia rinkos ir prekybos srautai. kai valiutos verte kontroliuoja valstybe, o ne rinka, joks kitas centrinis bankas tokios valiutos neims, cia kinijos atvejis. bet kinija nuo to tik islose:-)

    Atsakyti
    • 2014/09/12 at 07:58
     Permalink

     Tai, kad kurios nors šalies CB laiko savo rezerve kurios nors kitos šalies valiutą, tai automatiškai nedaro tos laikomos valiutos rezervine. Mes juk čia kalbame apie globalias rezervines valiutas (JAv doleris, euras, svaras sterlingų, jena…).

     Atsakyti
  • 2014/09/11 at 22:31
   Permalink

   o ka uz rubli nusipirkt galima? aiskiau dabar?

   Atsakyti
   • 2014/09/12 at 07:56
    Permalink

    Rusijoje – viską. Jau netrukus rubliais gali tekti mokėti už rusiškas dujas ir naftą. Ir kas jų neturės, tas už dujas ir naftą mokės brangiau, nes privalės konvertuoti savo valiutą į rublius…

    Atsakyti
    • 2014/09/12 at 13:36
     Permalink

     čia matyt ir yra esmė. Rusai, išgaudami 13% pasaulio naftos, ją parduoda už dolerį nors jau seniai galėjo reikalauti rublio. Patys pripažino, kad su rubliu nieko nenusipirksi. michael supratau, kad "rezervinė" valiuta tampa kai daug CB pasaulyje pradeda ją laikyt rezerve. Rublio, nieko nuostabaus, bankai nelaiko po plienine siena.

     Atsakyti
     • 2014/09/14 at 10:23
      Permalink

      Siūlyčiau paskaityti Naomi Klein "Šoko doktriną". Gal pavyks pastatyti ir sau naują kortų namelį :))

      Atsakyti
     • 2014/09/15 at 00:42
      Permalink

      violeta,Ar patinka, kad valstybinis paštas jau vadinamas „pay post“ ?

      Atsakyti
  • 2014/09/15 at 17:52
   Permalink

   …apgailėtina. Matyt, Violeta jau iš tų, kurie apie "tarybinius laikus" girdėjo tik per "dėžutę"(?).
   Matai, už "dėžutės" yra siena, o už sienos – gatvė (ar laukas etc.), o už to lauko – …realus pasaulis su savo įvykiais, kurie visi į "dėžutę" netelpa, todėl yra "rūšiuojami" pagal "rūšiuotojų skonį".

   Atsakyti
  • 2014/09/19 at 04:12
   Permalink

   Aš tavęs klausiu,kale tu ! Ar tu esi už lietuvių tautos išnykimą?Matau kad taip.Spjauni į šulinį.Tik laiko klausimas kada tauta atsibus ir kada tu pasikarsi…

   Atsakyti
 • 2014/09/10 at 20:48
  Permalink

  JAV zvalgybos veteranu asociacijos Pirmininkas J. Raymond McGovern


  Atsakyti
 • 2014/09/10 at 20:39
  Permalink

  Niekaip nesuprantu kodėl negalima visko įdėti iš karto?

  Atsakyti
 • 2014/09/10 at 16:52
  Permalink

  Dėl latvių. Čia kalta yra religija. Jie Liuteronai, dėl to ir nesimaišo katalikai lietuviai su jais, o rytų ir pietų Lietuvoje atvirkščiai.
  Mes praradome savo tautinio identiteto stiprybę, kai tapome katalikais.
  Baltų tautos genetiškai stipriai vertina tikėjimą, o ne kalbą ir kultūrą.
  Prūsai susiliejo su katalikais vokiečiais, nes prarado savo tikėjimą.
  Sūduviai ir rytų lietuviai gerokai vėliau su lenkais. Kodėl vėliau, nes mūsų pagoniškos tradicijos buvo gyvos gal net iki 17 a. pabaigos.
  Ir tik 20 a. pradžioje šie procesai buvo pristabdyti. Dar 50-100 metelių ir mes būtume tapę lenkais 100% – atlaikė kaimai, o elitas parsidavė – niekas nesikaičia.

  Atsakyti
  • 2014/09/10 at 16:00
   Permalink

   Didelis dėkui už pastebėjimą ir už idėtą darbą. Nuorodą persiuntėm Vaidai.

   Atsakyti
   • 2014/09/10 at 16:45
    Permalink

    Vieni juokai su "audacity" programa.Tereikėjo įrašyti garso takelį , spausti "split stereo track" , ir "mono".Suformatuojame į mp3 formatą ir baigta.Audacity programa nemokama.Nėr už ką.

    Atsakyti
 • 2014/09/10 at 09:50
  Permalink

  Ar nereikėtų Grybauskaitei už valstybei sukeltą karo pavojų paskelbti apkaltą? Didesnio nusikaltimo savo valstybei, ko gero, nėra. Koks teisinis būdas tai padaryti, ar tik per seimą, ar įmanomas kitas kelias?

  Atsakyti
  • 2014/09/11 at 01:19
   Permalink

   apkaltą jai jau reikėjo skelbti bent dėl penkių priežasčių 🙂 – klausimas, kas tai turi daryti – ar išverstaskūrių, prisitaikėlių, o neretai ir visiškų idiotų seimas ? …

   Atsakyti
 • 2014/09/10 at 08:10
  Permalink

  …matau, kad ir čia "nepatogūs" komentarai (klausimai) – trinami. Trinat, vadinasi – slepiat, vadinasi – bijot, vadinasi – neteisūs… Niekuom jūs nesiskiriat nuo tų, kuriuos čia patys pliekiat.

  Atsakyti
  • 2014/09/10 at 15:31
   Permalink

   Galiu nuraminti dr.Blindos,..kolkas nė vienas komentaras dar nebuvo ištrintas.

   Atsakyti
 • 2014/09/10 at 06:50
  Permalink

  Spring TiVi
  sausio 24, 2014 19:24

  Rolandas P. jau seniai seniai gali turėti NUOSAVĄ internetinę TV. Bet jei taip paatviravus, tai, mano galva, R.P., švelniai tariant, pakankamai ignoruoja savo gerbėjus, arba nesupranta ‘atgalinio’- abipusio bendravimo reikšmės šiuolaikiniame žmonių tarpusavio komunikavime. Jau greitai 2k komentarų čia bus, yra sukurtas forumas – o kodėl nera pačio Rolando nei čia, nei forume??? Per žemas lygis, ar Rolandas žino žymiai daugiau, nei visi čia esantys komentatoriai ir interaktyvų bendravimą laiko tik laiko gaišinimu?

  Gal atsakymas gludi CHIA?

  Atsakyti
 • 2014/09/10 at 01:08
  Permalink

  Gerbiamas Rolandai, NERA REIKALO AISKINTIS, pries tuos , katriems to visiskai NEREIKIA. Ju tikslas ismusti jus is veziu, kas jiems ir pasiseke dalinai. Tai matyti sioje laidoje.
  Jusu filmas apie UA, geras zaidimas I vienus vartus. Man asmeniskai visviena I kieno $ ar RUB, kadangi mes kekvienas turime savo NEPAJUDINAMAS tiesas tam tikra laika. O, istraukus zodzius is konteksto, tai vetrunge rodo I rytus. Teko mokytis ir truputi padirbeti UA, tai gi as ja kiek pazystu is vidaus, ir KATEGORISKAI NESUTINKU SU JUSU VEKTORIAUS KRYPTIMI LINK KREMLIAUS PUSES.
  Turint tokia erudicija kaip Jus, TAI GEROKAI DAUGIAU NEGU NESUPRANTAMA.
  Lietuvo klausimu as su Jumis SUTINKU VISUS 1000%. Man paciam sirdi sopa, del LT SAMONINGO ALINIMO, bei NAIKINIMO.
  Neturiu noro plestis daugiau su savo komentaru, KADANGI PATYS MATOTE, KOMENTATRIU MASTYSENA TOLYGI luganskoLR ginkluotu girtu banditu mentalitetui.
  Jusu laidos tikrai svietejiskos,tiems katrie truputi daugiau skaito, negu is vieno informacinio saltinio.
  Tarptautiniuose klausimuose, turiu omenyje ne geopolitiniuse, Jus pateikiate gan pavirsutiniskai, tuom stipriai klaidindami klausytoju auditorija.

  Atsakyti
  • 2014/09/11 at 01:56
   Permalink

   nešaudyk čia visiems po langais,ne visi tokie gluši kaip tau atrodo.mano komentaras teisingas ir labai aktuolus,o tu čia veli kokie visi dundukai,bet pats nieko nepasiūlai.

   Atsakyti
   • 2014/09/13 at 06:28
    Permalink

    Siulo institutai, o ne as. Paties pasiulymai tolygus is legendu sukurtos poemos skaitymui.

    Atsakyti
 • 2014/09/10 at 00:58
  Permalink

  nemanau, kad šitokia praktika, kai tinklapis dienų dienom būna miręs, išskyrus retų komentatorių postus, toliau gali būti toleruojama …
  prašau gerb. R. Paulauską atkreipti dėmesį į šį admino gaminamą absurdą (nieko asmeniško) ir nepagarbą skaitytojams – problemų gali būti visokių, bet jei problema tampa elementarios informacijos pateikimas funkcionuojančiame tinklapyje, kas “kainuotų“ adminui kelias minutes , tai apie bet kokias kitokias problemas kalbėti nebelieka jokios prasmės …

  Atsakyti
 • 2014/09/09 at 23:12
  Permalink

  tai galit praneš, kada bus įdėtas įrašas, ir ar aplamai jis bus. Argi taip sunku parašyti?

  Atsakyti
 • 2014/09/09 at 20:44
  Permalink

  Čia įrašas rugpjūčio 29, 2014 o nutrauktas rugsėjo 8,2014 pagal mano supratimą,virš video tokia data,be to per tą 50 min neaptarė svarbių komentarų,čia jų virš šimto,bet svarbiausių tik keli,vienas iš jų mano.Todėl manau kad įrašo nėra,bent jau kol kas.Negi sunku kam nors iš adminų bent į komentarus parašyt kokią žinią?

  Atsakyti
 • 2014/09/09 at 20:21
  Permalink

  Laba Kodėl Naktigonės rodo tiktai 50,10 min?

  Atsakyti
 • 2014/09/09 at 19:21
  Permalink

  Gal kas išdrįstų pajudinti porą klausimėlių: 1. Kam iš tikrųjų tarnauja asmuo, dabar sėdintis prezidento kėdėje? 2. Kokia to asmens lytinė orientacija (man, kaip eiliniam neišprususiam rinkėjui, šis klausimas labai aktualus, o ir niekur nepaskelbta, kad tokio klausimo negalima užduoti)?

  Atsakyti
  • 2014/09/09 at 19:27
   Permalink

   Na tai tarnauja aisku amerikonam, bet ir patys amerikonai tik irankis zydu sionistu (globaliniam elitui), kuris gyvena Sveicarijoje. Del lytines orientacijos, galima tik speliot…

   Atsakyti
 • 2014/09/09 at 17:51
  Permalink

  reikia mums visiems parodyti kas cia seiminingas europos valdzia ,musu valdzia ar mes LIETUVIAI

  Atsakyti
 • 2014/09/09 at 16:36
  Permalink

  Tai reik suprast ,kad irasa nutrauke specialiosios tarnybos, kurios suprato koki diskursa formuoja Rolandas Paulauskas? Siulyciau USTREAM naudot, nes GOOGLE yra vienas is Amerikos propogandos valdomu ginklu.

  Atsakyti
 • 2014/09/09 at 15:48
  Permalink

  Rytoj 10 val. atvykite bendraminčiai prie seimo, į ubagų žygio minėjimą su Vytautu Šustausku, biskį ir sąmoningos praktikos būtų.

  Atsakyti
 • 2014/09/09 at 15:25
  Permalink

  LABA diena,tai kas vyksta ,kad taip ilgai nera iraso?ispejima koki gavot ar kas?

  Atsakyti
 • 2014/09/09 at 12:23
  Permalink

  peticija UZ Lita . pasirašantieji reikalauja, jog valdžia sustabdytų euro įvedimą. Priežastis – toks valdžios žingsnis bus per sunki našta mokesčių mokėtojams. Kviečiame pasirašyti elektroniniu būdu: http://www.nacionalinispasirinkimas.lt

  Atsakyti
 • 2014/09/09 at 09:13
  Permalink

  netikslus terminas – “infrmacinio karo belaisviai“ :)) – mano galva, žymiai tiksliau būtų sakyti “informacinio karo įkaitai“, informacinio karo aukos“ arba geriausiai – “informacinio karo patrankų mėsa“ :))))))

  Atsakyti
 • 2014/09/09 at 08:55
  Permalink

  Keistas sutapimas, tarp kitko – Transliacija nutrūko, vos kelios sekundės po to, kada įdėjau, dar vykstančios tiesioginės transliacijos nuorodą ant savo FB sienos…
  Jau įdėjus rašė:
  500 Internal Server Error
  Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error. https://www.rolandaspaulauskas.lt
  – Taip pat, rašo ir dabar, bet nuorodą atidaro normaliai. Čia visiems taip? 🙂

  Atsakyti
 • 2014/09/08 at 22:11
  Permalink

  App Not Setup: The developers of this app have not set up this app properly for Facebook Login.

  Atsakyti
 • 2014/09/08 at 21:40
  Permalink

  Cia taip pat i tema. Nikita Michalkovas paskaite profesoriaus Kubasovo mintis apie JAV tikslus panaudoti Europos rinka savo finansinem -dolerio problemoms spresti per Ukraina. Pagal ideja JAV turi atskirti Vakaru Europa nuo Rusijos energetiniu istekliu , kad Europa pereitu prie JAV skalunu duju vartojimo.

  Atsakyti
 • 2014/09/08 at 21:29
  Permalink

  Tiesos tik po truputi kasdiena 🙂

  Atsakyti
 • 2014/09/08 at 21:17
  Permalink

  Tiesioginė transliacija internetu nutrūko, bet įrašas vyksta toliau ir bus įkeltas šiame puslapyje rytoj. Atsiprašome dėl techninių nesklandumų.

  Atsakyti
 • 2014/09/08 at 21:16
  Permalink

  Labas vakaras visiems, kurių komentarus seniai skaičiau
  mano kompas nerodo naktigones nuo 50.14

  Atsakyti
 • 2014/09/08 at 20:58
  Permalink

  280 zmoniu. biski uzsigruzino 🙂 nu nieko lauksim iraso

  Atsakyti
 • 2014/09/08 at 20:58
  Permalink

  Labas vakaras ,kodel neina prisijungti tiesiogai ?

  Atsakyti
 • 2014/09/08 at 20:56
  Permalink

  Matyt vsd knysliai nulauze Rolando laida 47 minuteje, bet nieko laiuda filmuojama toliau ir teks pasiziureti irasa youtube

  Atsakyti
 • 2014/09/08 at 20:54
  Permalink

  Ne nu tai … visą vasarą laukiau … ir palūžo.

  Atsakyti
  • 2014/09/08 at 20:52
   Permalink

   ir man, matyt tarnybu darbas, nepatinka jiems Rolando kalbos

   Atsakyti
 • 2014/09/08 at 20:37
  Permalink

  Labas vakaras .. Pavelavau. Atsiprasau. 🙂

  Atsakyti
 • 2014/09/08 at 20:37
  Permalink

  Iš to ką matau, JAV mus ruošia priimti pirmam smugiui, bet EU nėra vieninga ir nepasiduoda jav reikalavimam. Rusija taip pat laikosi pries provokacijas. Tikiuosi iki karo nedaeis.. bet jai daeis tai teks mokintis ne tik rusiskai bet ir kiniskai… 🙂

  Atsakyti
 • 2014/09/08 at 20:28
  Permalink

  Kadangi Rokfeleriai prisidėjo prie Marichuanos uždraudimo, tai ar nebūtų tikslinga bandyti dekriminalizuoti įstatymus susijusius su marichuana?

  Atsakyti
 • 2014/09/08 at 20:27
  Permalink

  Nejau galvojate, kad lietuva, ka nors gali pasaulio arenoje. juk ji net nereiksninga, jos kaip ir nera. ji niekas, o jus kalbate, pamastykite, kaip isilaikyti, jei nuo musu niekas nepriklauso. niekas.

  Atsakyti
 • 2014/09/08 at 20:25
  Permalink

  Kokia Jusu nuomone apie Eurazijos Sajunga ir Lietuvos buvimo joje perspektyvos?

  Atsakyti
 • 2014/09/08 at 20:13
  Permalink

  saykkada ivyks karas, cia lieuvoje, gal jau greitai, labai laukiu

  Atsakyti
 • 2014/09/08 at 20:03
  Permalink

  Slava Ukraine. Jūsų nuomone, kada aš turėčiau pradėti kariauti prieš lenkus Lietuvoje ginkluotą partizaninę – teroristinę kovą (kuriame etape): 1) Svarstant lenkų karinių bazių įkūrimo Lietuvoje klausimą. 2)Pradedant ruošti infrastruktūrą lenkų karinėms bazėms Lietuvoje įkurti. 3)Pradedant ruošti lenkų kariuomenės talkininkus ir pradedant kurti lenkų karines bazes. 4)Lenkų kareiviams vykstant į Lietuvą. 5)Pamačius ginkluotus lenkų kareivius ar jų talkininkus Lietuvoje. 6)Pamačius objektus, statinius, aptvertas teritorijas ar karines transporto priemones su lenkų simbolika Lietuvoje. Beje, šie klausimai domina ne mane vieną. Prieš dvidešimt metų esu davęs priesaiką ginti Lietuvą nuo vidaus ir išorės priešų. Gerojam slava. Su pagarba, Kęstutis Šimkūnas

  Atsakyti
  • 2014/09/09 at 06:18
   Permalink

   Slava Ukraine, gerojam slava ir t.t…. cia kaip tik tau ))

   Atsakyti
 • 2014/09/08 at 19:58
  Permalink

  be to, dar vakaruose tu paciu prekes zenklu prekiu ir kokybe geresne. pas mus antrarusiai uz ta pacia kaina 🙂

  Atsakyti
 • 2014/09/08 at 19:57
  Permalink

  Ar tikrai Rusija vengė kariuomenės įvedimo? pagal dabartinę Putino retorika, jo arogancija ir pasakymus, kad Kijevą užimtų per dvi savaites tai taip neatrodo.

  Atsakyti
 • 2014/09/08 at 19:43
  Permalink

  Rytoj (antradienį) lyg ekspertai turėtų pateikti pirmines išvadas apie numuštą Malaizijos lėktuvą. Kaip tos išvados paveiktų pasaulinę jėgų pusiausvyrą, jeigu būtų atvirai suformuluota, jog tą padarė ne "separatistai" ir ne Rusija? Juk iš dalies ir už tą lėktuvą buvo skelbiami sankcijų paketai Rusijai.

  Atsakyti
 • 2014/09/08 at 19:19
  Permalink

  Nusibodo Grybo valdymas, o jo tik pradžia: ištisas melas, gąsdinimai, diktatūros stiprinimas, nepriklausomybės naikinimas. Ką daryti? Naivu ko nors tikėtis iš rinkimų, nes sistema labai įsigalėjusi, be kapitalo neįveikiama. Rinkimai gali atnešti tik kažkam vietą prie lovio, o daugiau nieko, jokių reikalingų pasikeitimų rinkimai negali atnešti, nes Lietuvoje nesimato protingos, išmintingos, dirbančios ne sau, bet valstybei jėgos (ir išvis ar savanaudiškoje visuomenėje ir savanaudiškoje žmogiškoje prigimtyje tokia jėga gali realiai egzistuoti), ir dar turinčios milijonus, reikalingus sistemos įveikimui. O dar reikia išmintimi įveikti ir stiprią užsienio jėgą. Padėtis be išeities.

  Atsakyti
 • 2014/09/08 at 18:55
  Permalink

  Kokią naudą gauna Lietuva (ne Elitas) iš dabartinės vedamos užsienio politikos – kas galėjo būti pažadėta ir ką realiai Mes kaip Lietuva galėtume gauti ar negauti? Kokios pasekmės mums gręsia vienos ar kitos pusės pergalės atveju. Ar mes turėsime kaip visada – griuvėsius?

  Atsakyti
 • 2014/09/08 at 16:22
  Permalink

  Jei gerai supratau, tai Google (Yahoo, matyt, irgi), savo paieškos sistemoje užblokavusi šį tinklalapį, „įvedė Jums sankcijas“? Nors anksčiau dėl to nebuvo jokių problemų. Pvz., Yandex šiuo atžvilgiu veikia.

  Atsakyti
 • 2014/09/08 at 10:40
  Permalink

  Sveiki, gerb. Rolandai. Esu Jusu senas gerbejas. Noreciau suprasti reiskinio kilme ir zinoti Jusu nuomone del tokio tautinio judejimo ir ir agitacijos kaip Nacionalistu – nacionalsocialistu. Cituoju "Reikia kurti rimtą patriotinę organizaciją Lietuvoje,kurios nėra,o viskas kas yra tai tik plaukiojantys paviršiuje ir dirba tai pačiai sistemai.Vienintelis kelias išsaugoti tautą yra nacionalsocializmas..Jeigu esi nusiteikęs kovoti už išlikimą,junkis prie mūsų: http://ltnacionalistas.wordpress.com/globalizmas-… Ar tai ne tas pats neofasizmo atgimimas kaip Ukrainoje? Ka patarsite? Pagarbiai, Valdas

  Atsakyti
  • 2014/09/14 at 23:56
   Permalink

   Ukrainoj veikia buržuaziniai nacionalistai,kurie nori tik reformų parazitinėje sistemoje,jų organizacija yra ''svoboda''.Taip pat ir pas mus Lietuvoje yra tokie patys buržuaziniai nacionalistai – tautininkai.O mes,nacionalsocialistai esam prieš buržuaziją,esam už Tautą,už darbininkiją ir reformų nesiekiame,mūsų tikslas – parazitinės sistemos pakeitimas nuo pamatų į tautiniu pagrindu besiremiančią tvarką.Be to – laisvės ir nepriklausomybės siekimas,Tautos išsaugojimas nuo naikinimo.

   Atsakyti
  • 2014/09/15 at 07:51
   Permalink

   Kelių partijų gaujos 25 metų veikla seime, primenanti Tautos genocidą, iššaukia atoveiksmį dėl lietuviškos Tautos išlikimo.
   Tai yra gerai. Tai yra ženklas, kad Tauta yra dar gyva. 2014 metų referendumo iniciatyva parodė Tautos gyvybės ženklus.

   Atsakyti
  • 2014/09/15 at 07:59
   Permalink

   Jau yra žmonių, kurie pasiruošę 2015 sausio 1 kelti lietuvišką trispalvę su juodu kaspinu. Tai yra antilietuviškos kelių partijų gaujos iššauktas pavojaus ženklas lietuviškai Tautai. Valdai, jei pabandytum teisingai įvertinti kelių partijų antilietuviškos gaujos penkių penkmečių veiklą, tai nedrįstum kelti tokio klausimo.

   Atsakyti
   • 2014/09/15 at 08:07
    Permalink

    Citata.
    "Norėčiau kreiptis į gerb. Skaitytojus, visus Lietuvos žmones, kurie savęs netapatina su „runkeliais“ ir „veršiais“ (Basanavičius dar anais laikais kvietė Tautą nebūti "Veršių Tauta "), sausio pirmąją vieningai iškelti lietuviškas Trispalves, perrištas juodu gedulo kaspinu, nes žuvo Lietuvos žmonių mylimas litas, kuris simbolizavo valstybės Nepriklausomybę. Aš tikrai iškelsiu. Nužudytas LITAS – nužudyta tikroji Lietuvos NEPRIKLAUSOMYBĖ."
    Gediminas Kairys

    Atsakyti
 • 2014/09/08 at 10:15
  Permalink

  as uz ankstesni komentaru formata,juk viskas buvo gerai.noriu matyti visus komentarus ir atsakymus is karto.paveiksliukai,spalvos kazkur pradingo .. ka cia pridaret : / ?laukiu vakarinio Naktigones lauzo )

  Atsakyti
  • 2014/09/09 at 12:20
   Permalink

   tikrai jums Rasa pritariu. Anksciau daug geriau matesi ir atsakymai su idetais video, nereikejo maigyti pele kiekvieno atsakymo,
   o dabar spalvos juoda balta, kaip sename kine… Siulau p.Rolandui keisti formata, nejau neatsiras kurybiskesnio sprendimo?

   Atsakyti
  • 2014/09/09 at 12:34
   Permalink

   ir dar.ar jums neblasko demesio tie nyksciai ?

   Atsakyti
 • 2014/09/07 at 22:12
  Permalink

  Gal mums surinkti parašus dėl Lietuvos prisijungimo prie JAV atskiros valstijos statusu?

  Ką mes prarastume? – krepšinio rinktinę, bet turėtume savo NBA komandą… Juokauju.

  Ką manot?

  Atsakyti
  • 2014/09/08 at 11:36
   Permalink

   jav-didzausi pasaulio kirminai,juk visos skerdynes is ten,o jus siulot prie ju jungtis.

   Atsakyti
 • 2014/09/07 at 21:48
  Permalink

  Įdomu, kodėl iš visų lėktuvų skridusių virš Ukrainos (tiksliau virš Donetsko srities) buvo numuštas būtent skrydys MH17. Atsakymo turbūt nebus niekada. Įdomus faktas, kad tuo lėktuvu skrido mažiausiai 6 tarptautinės AIDS konferencijos delegatai. Yra tokia nuomonė, kad ŽIV kaip ir Ebola gali būti dirbtiniu būdu atsiradę virusai. Įdomios naktigonės, kolegos.

  Atsakyti
 • 2014/09/07 at 13:54
  Permalink

  Globalizmas atneša masę problemų, o kiekvienai problemai atsiranda masė smulkių pasipriešinimui skirtų organizacijų(dažniau smulkesni dariniai ir visi siūlo prisijungti), jos net nesugeba apsijungti ir taip sėkmingai susiskaldę patampa užuot pasipriešinimo organizacijos viso labo informacijos šaltiniais tai mažai auditorijai, kuri turi dar gerokai paplušėti kad tą informaciją ir rastų nors ir taip supranta globalizmo problema. Nejučia pradedi manyti, kad tos smulkios organizacijos kurios net nesistengia apsijungti tam ir kurtos, kad skaldyti tad ir įsijungimas į jas nevilioja.

  Išeitį matau tik vieną: jėgų telkimą. Pirmiausiai tai piramidės principų pirmiausiai aktyviausi turi susivienyti, susikalbėti ir suprasti, kad kokios jų sprendžiamos problemos iš pažiūros atrodytų skirtingos, turi vieną bendra ,,gimdytoja" – globalizmą ir jų kūrėjus. Jei pavyktų apsijungti daugumai, gimtų realus pasipriešinimo frontas, nes toliau difuzijos būdų(automatiškai) įsitrauks mažesnio aktyvumu pasižymintys piliečiai priklausantis dabar atskiroms organizacijoms, toliau tiesiog besidomintys ir dėka susivienijimo padidėjus resursams net ir neaktyvieji. Atsirastų reali alternatyva žmonėms rinktis ir realios galimybės naujai partijai palaikomai tautos, kuri atstovautų jos interesus iš įstatyminės bazės ir tik tada tikrasis mūšis prasidėtų prieš globalizmo atneštas nelaimes bei iš esmės kaip šaltinį, bet čia jau būtume nevieni, nes jungtis galima taip pat su kitų šalių tos pačios krypties organizacijomis prieš bendrą blogį.

  Atrodo kaip svajos, bet tūkstanti kartų geriau eiti šiuo kelių, nei revoliucija nesuvaldoma, per kraujo upę nešančia tik į dar greitesnę pražūtį…

  Atsakyti
 • 2014/09/07 at 10:21
  Permalink

  1. Logiskai mastant, skalunines dujos, vertinant ju isgavimo technologijos sudetinguma, negali buti pigesnes nei gamtines. Ar tai nera politinio marketingo triukas, uz kurio slypi JAV valstybines dotacijos, dirbtinai sukuriancios skaluniniu duju piguma?

  2. JAV pasiryzusi aprupinti skaluninemis dujomis visa Europa, atlikti zvalgyba rytu Europos valstybese, tame tarpe ir Ukrainoje. Tai irgi labai panasu I ekonomini interesa, taciau ar uz to neslypi dar kazkas? pvz. stipriai kritus rusisku gamtiniu duju paklausai, kris ir gamtines dujas isgaunanciu bendroviu kaina, ko pasekoje pigiai supirkus sias bendroves, bus vel gryztamas prie gamtiniu duju, taciau jau nauja kaina, kuri tures atpirkti sioje politekonomineje kovoje patirtas islaidas bei duoti tam tikra pelna naujiems seimininkams.

  3. Vertinant Rotsildu ir Rokfeleriu klanu konkurencija geopolitineje erdveje, panasu, kad siuo metu butent Rotsildai yra geresneje pozicijoje, nes jie savo kapitalo srautus nukreipe i Rusija ir Kinija, kur ekonomikos augimas grindziamas realiais istekliais ir gamybos potencialu. Tuo tarpu, panasu, kad Rokfeleriai bet kokia kaina stengiasi stumti skalunus ir supriesinti ES su Rusija. Taigi, kokie siu klanu galutiniai tikslai, ar siu klanu kova nera mitologizuota, ar nepanasu, kad anglosaksai Rotsildai nukreipe savo kapitala I Rusija ir Kinija, privalo ginti Eurazijos o ne Okeanijos projekto pozicijas?

  4. Kaip Jusu gerb. Rolandai nuomone dera Dugino Okeanijos, Eurazijos bei Rytazijos koncepcija, Rotsildu ir Rokfeleriu klanu koncepcija bei "valdomo chaoso" ir "auksinio milijardo" koncepcijos?

  Atsakyti
  • 2014/09/07 at 10:35
   Permalink

   Mano ziniomis tarp Rotsildu ir Rofeleriu negali buti jokio konflikto ,nes jie yra tas pats globalinis elitas (kuri sudaro 13 ar siek tiek daugiau seimu), cia butu analogiska situacija kaip Jav su vakaru Europa, kai niekseliu yra bendri interesai tai jie ir dengia vienas kita, o kazkokie apsistumdymai tarpusavy esmes nepakeis.

   Atsakyti
 • 2014/09/07 at 09:20
  Permalink

  Kokie Škotijos ir Novorosijos politinių sprendimų panašumai ir skirtumai ?

  Atsakyti
 • 2014/09/06 at 22:01
  Permalink  Idomi diskusija tarp Rusijos Dumos nario Fiodorovo ir Efimovo. Efimovas siulo ideja kaip Rusijai spresti konflikta be karinio isikisimo.

  Atsakyti
  • 2014/09/06 at 22:03
   Permalink

   Kalbama apie gresianti pasaulini kara tarp Rusijos ir vakaru.

   Atsakyti
   • 2014/09/06 at 22:25
    Permalink

    Karas jau vyksta senai.Rusija nebenori aiti paskui doleri.

    Atsakyti
    • 2014/09/07 at 10:29
     Permalink

     Tiesiogines karines konfrontacijos kolkas dar nera.

     Atsakyti
 • 2014/09/06 at 14:04
  Permalink

  Įsivaiduokit, staiga nebelieka dolerio, staiga nebelieka euro ir visos esamos valiutos tampa nebevertingos.Ką tokiu atveju daro Lietuva?Juk Kinija ir Rusija nebereikalo aukso ir sidabro prisipirko, o Lietuva mano supratimu tai aukso neturi.Tai kas būtų , jeigu grįžtume į aukso ir sidabro amžių, kai pirkti reikėjo , mokant auksu arba sidabru?Doleris anksčiau ar veliau išnyks ir vien dėl to, gali įvykti didelis perversmas.Subyrėjus dabartinei monetarinei sistemai ją gali pakeisti kita ir gali būti , jog sugrįš aukso sidabro laikai.Beje žiūrėkit , kad vokiečiai neprisijungtų prie briks šalių, nes tada europai šakės.

  Atsakyti
 • 2014/09/06 at 10:40
  Permalink

  Man labiau rūpi šiandiena ir rytojus lietuva! Planai! Galimybės!Ir ar tik plepėsim ir žiūrėsim? Ar noriu kad mano vaikai nevažiuotu į europa vergauti.

  Atsakyti
 • 2014/09/05 at 12:40
  Permalink

  Gal galite pakomentuoti Lauryno Jonavičiaus nutekinta paštą ir kitus gandus apie Lietuvos tam tikrų veikėjų ryšius su "Maidnu"? Pradėti galima net nuo Juščenkos ir jo ryšių su Adamkumi ir Saakašvili.

  Atsakyti
 • 2014/09/05 at 00:00
  Permalink

  Pagaliau ir aš prisijungiau prie jūsų. Patinka jūsų skleidžiamos idėjos ir manau jūs radote atsakymus, kaip veikia šiandieninis pasaulis. Tačiau blogiausia yra tai, kad Lietuva yra papuolusi į palūkininkų arba dabar vadinamų bankininkais rankas ir mūsų politiniame elite šiuo metu nėra valios atsikratyti šių pančių. BRICS šalys vedamos Rusijos po truputį bando išsivaduoti iš šių gniaužtų. Iš čia ir visa Ukrainos problema. Tie patys palūkininkai sau tinkama eiga suorganizavo ir II pasaulinį karą ir praktiškai viską nuo Prancūzijos revoliucijos. Pirmoji taip vadinama ekonominė depresija visai ne 1933-1945, o prasidėjo 1873 metais kada buvo įvestas aukso standartas visose svarbiausiose pasaulio valstybėse. Iki tol valstybės pačios spausdino pinigus, o štai 1873 m. įvedamas aukso standartas, o beveik visas auksas sukauptas žydų – palūkininkų rankose. Valstybės gali turėti pinigų pagal savo aukso atsargas. Valstybėse ženkliai sumažėja pinigai, prasideda skurdas, jos ėjo į skolas. Iš kur gauti aukso, jį reikia gauti parduodant savo gaminius arba žemės ūkio produkciją ir verstis per galvą, kad turėti aukso atsargas. Aukso standarto nepriima Kinija, Meksika ir Rusija, tačiau visgi Rusijoje 1896 metais tuometinis jų Finansų ministras Sergei Witte pririša Rusiją prie auksinio standarto. Beje Sergejaus Witte giminė kilusi iš gerai žinomo olandų bankininko Johan Palmstruch-Wittmacher (įdomiausia, kad jis buvo ir Vilniaus suolininku) įkūrusio 1654 metais pirmąjį Švedijos banką Riksbanką, kuris pradžioje buvo privatus bankas (iš čia tokia Švedijos galybė tais laikais). O Rusijoje po aukso standarto prasidėjo vargingas gyvenimas, valstybė pradėjo eiti į skolas, pardavinėti grūdus, iš čia tas žymusis posakis, geriau nedavalgysime, bet išvešime. Kai valstybė pradėjo skursti, prasidėjo didesnis nepasitenkinimas, todėl galėjo laisviau elgtis 5-oji kolona. Beje įdomus faktas, Rusija priėmė aukso standartą 1896 metais rugpjūčio 27 dieną, o tų pačių metu rugpjūčio 29 dieną Bazelyje prasideda pirmasis Sionistų suvažiavimas. Aišku po to sukuriama FRS ir aukso standartą pakeičia dar didesnis cirkas doleris. Bet grįžtant prie aukso standarto, dabar vėl pasigirdo projektai, kad prie jo reiktų grįžti. Dabar pažiūrėkim, pas ką yra beveik visas auksas, o gi vėl pas žydų palūkininkus, t.y. bankininkus. Matyt rezgamas naujas planas gelbėti savo vergvaldinę sistemą. Tačiau valstybės turi įsidėmėti pagrindinį dalyką auksas negali būti atsiskaitymo priemone, nes tai yra iškasena, kuri yra tik gruzas, ir jis nuolat pildosi 1-4 proc., o svarbiausia, kad jį kaip įrankį prieš suverenias valstybes gali naudoti, tie kas jo turi daugiausia, o jo turi daugiausia tie patys palūkininkai. Dabar dėl to pačio aukso standarto, JAV per palūkininkų pavergimo laikotarpyje nuo jų rankų be Linkolno (neleido palūkininkam spausdinti dolerių), Kenedžio (1963 m. pasirašė dekretą Nr. 11110, pagal kurį JAV Finansų ministerija galėjo spausdinti sidabrinius dolerius, o tai ilgalaikėje perspektyvoje reiškė palūkininkų krachą) buvo ir toks Viljamas MakKinlis, šalininkas pakeisti auksinį standartą bimetalizmu, t.y. prie aukso standarto pridėti ir sidabro standartą, o tai irgi reiškė palūkininkų krachą ilgalaikėje perspektyvoje).

  Dėl 4-ojo klausimo, geopolitinėje plotmėje šnekant Lietuva kaip ir dauguma Rimlando valstybių dėl marionetinio elito turi orientaciją į jūrines valstybes, tačiau natūraliai jų gravitacija yra link sausumos galybės, t.y. heartlando. Lietuvos beje ši gravitacija stipresnė nei Estijos ir Latvijos, kurios dėl danų, vokiečių ordinų ir Švedijos bei dėl natūralaus didesnio jūrinio kranto yra labiau jūrinės valstybės. Lietuva gi labiau sausumos valstybė ir turi mažai jūrinių tradicijų. Todėl Lietuvoje dabartiniu metu yra didesnė geopolitinė šizofrenija nei Latvijoje ir Estijoje. Kodėl, ogi todėl, kad dėl mūsų didesnės gravitacijos į sausumą, ir dabar esančios stiprios elito suformuotos orientacijos į jūrinę valstybę įtampa tarp gravitacijos ir orientacijos yra didesnė. Todėl mes ir kenčiame labiau. Latvija ir Estija praktiškai yra Skandinavijos (kurios yra jūrinės galybės ir orientacijoje ir gravitacijoje) įtakos zonoje. Latvija ir Estija šiuo metu labiau žino savo tapatybe nei mes. Mes natūraliai turime būti su Baltarusija (artimi istoriniai ryšiai), Slovakija, Vengrija, tik jokiu būdu ne su Lenkija. Su pastaraisiais dėl jų per daug nepamatuoto imperializmo mums būtų pražūtinga, nes po Krėvos sutarties jie mus pradėjo valgyti ir beveik baigė suvalgyti atgavus nepriklausomybę 1918-1920 metais. Sąjungoje su Baltarusija, Slovakija ir Vengrija mes sukurtumėme bloką, artimą savo natūraliai gravitacijai, tačiau išlaikant savo nepriklausomumą. Tą puikiai demonstruoja Baltarusija ir Vengrija vienokiu ar kitokiu lygiu.

  Ką daryti Lietuvai, kaip apeiti palūkininkus, t.y. dabartinius mūsų vergvaldžius Skandinavijos bankus. Racionaliai mąstanti politinė valdžia pirmų pirmučiausia turėtų imtis tokių 4 veiksmų:

  1.Sukurti Valstybinį komercinį banką (šalies atsiskaitymams, pramonei ir prekybininkams skiriant kreditus su simbolinėmis-mažomis palūkanomis ir su gerai pamatuota šių kreditų vykdymo kontrole)

  2.Sukurti Valstybinį žemės ūkio banką (Lietuvos ūkininkams teikiant kreditus su simbolinėmis-mažomis palūkanomis ir su gerai pamatuota šių kreditų vykdymo kontrole, bei teikiant kreditus žmonėms, norintiems persikelti į Lietuvos provincijas pradėti ūkininkauti teikiant kreditus su simbolinėmis-mažomis palūkanomis ir su gerai pamatuota šių kreditų vykdymo kontrole).

  3.Sukurti Valstybinis jaunų šeimų rėmimo fondą. Vienas iš keturių kertinių dalykų norint apsaugoti Lietuvos tautą, nes pagal demografinius apskaičiavimus po 10 metų pradės sparčiai išmirinėti vadinamoji bumo karta, po 20 metų vargu ar bebus likę 2 milijonai gyventojų. Šis fondas teiktų bepalūkinius kreditus naujoms šeimoms, įsigijant butą ar kitą nekilnojamąjį turtą. Taip pat iš šio fondo turėtų būti tiekiamos kiek leidžiama didesnės išmokos gimstant vaikui.

  4.Apmokestinti nekilnojamąjį ir prabangos turtą tam, kad apriboti arendininkų ir kitų ekonomikai ydingų elementų apetitus. Turėtų labai stipriai kontroliuojamas ir prižiūrimas apmokestinimas, kad nebūtų sukčiavimų. Būtų ne tik atlaisvinta ir taip įsitempusi ekonomika, bet ir sumažėtų socialinė atskirtis kas padėtų žmonėse rastis didesniam džiaugsmui, optimizmui ir šviesai.

  Atsakyti
  • 2014/09/07 at 23:11
   Permalink

   Valio, tik kaip tai įgyvendinti, revoliucija, referendumas?

   Atsakyti
 • 2014/09/04 at 23:23
  Permalink

  Buvęs Putino patarėjas (2000-2005m.) Anrėjus Ilarionovas jau ne pirmą kartą kalba apie gręsianti karą tarp anglosaksinio pasaulio ir Rusijos. (beje kaip ir R.Paulauskas) http://naviny.by/rubrics/politic/2014/09/03/ic_ar

  Kaip manot kokia tikimybė, kad tai įvyks ir kokia galėtų būti įvykių eiga Jūsų nuomone?

  Atsakyti
 • 2014/09/04 at 20:21
  Permalink

  Panašu, kad kol kas JAV oranžinis projektas Ukrainoje išsisėmė. Ukrainos Europai nei reikėjo nei reikės artimiausiu metu, iškils gal tik dujų tranzito problemos. JAV pražiopsojo Krymą. Rytų Ukrainoje liks įšaldytas konfliktas kartais pašildomas. Malaizijos lėktuvo katastrofos viešoji eksploatacija parodė, kad šią istoriją visi užmirš (būtų gana juokinga baigtis) arba užbaigs abstrakčiomis tyrimo išvadomis. Tačiau pats katastrofos faktas liudija, kad galima daug ką aukoti siekiant pasiekti savo tikslus.

  KLAUSIMAS ROLANDUI: ar įžvelgiate kokių papildomų galimybių JAV veikti šiame regione?

  Atsakyti
  • 2014/09/05 at 18:29
   Permalink

   Ukraina reikalinga ir netgi būtina ES kaip 38 mln. vartotojų šalis. Vienareikšmiškai ir nenuginčijamai tik ES nesiruošia pradėti rimtai konfliktuoti su Rusija, kol ES šalių lyderių energetikos resursų didžioji dalis priklausoma nuo dujų gaunamų iš RU. Kitas klausimas: kas bus kitų metų pabaigoje, kai skalūninių dujų tanklaiviai jau pradės marširuoti per Atlantą?

   JAV net tik šitame Europos regione, bet visame pasaulyje vaizduoja policininką, todėl NATO bazės vienareikšmiškai bus apstatytos visose logiškai įmanomose teritorijose prie Rusijos.

   Atsakyti
   • 2014/09/05 at 23:49
    Permalink

    Na taip Vokietijai Ukraina yra vartotojai o PIGS šalims ir mums – ubagai konkurentai.

    Su skalūnais nieko nebus – tai ne ta technologija galinti keisti kažką geopolitikoje.

    Tokio dalyko kaip NATO bazės nėra. Gali išvardinti bent kokias dvi NATO bazes? Rusijai didžiausias pavojus yra priešraketinis skydas, kadangi jis gali neutralizuoti branduolinius smūgius, o branduolys yra vienintelė rusams paguoda kol jie modernizuosi iki 2020. Tiesa patys pripažįsta, kad sunkiai tai pavyks, bet kryptis aiški.

    Viskas priklauso nuo požiūrio. Mano manymu JAV ne pasaulio policininkas o pasaulio parazitas, nors ir asmeniškai man JAV vartojimo lygis ir pobūdis yra žymiai simpatiškesnis nei kokių rusų.

    Atsakyti
   • 2014/09/06 at 10:09
    Permalink

    Nepanašu, kad būtų buvęs planuoijamas tanklaivių plaukimas į ES per Atlantą. Gal dabar taip ir bus, kai Krymą atsaiėmė Rusija…

    Atsakyti
 • 2014/09/04 at 20:13
  Permalink

  Pakomentuokite prašau, niekaip nesuprantančiam, jeigu Rusija nedalyvauja šitam kare ir netiekia ginklų separatistams, tai iš kur rugpjūčio 26d. buvo užpultos Ukrainos oficialiosios pajėgos prie Juodosios jūros, užimtas Kholodne, Sjedove, Juk tai didelis atstumas nuo Lugansko ir Donecko su kontroliuojamais keliais ir teritorijomis iki Rusijos-Ukrainos pasienio prie jūros.

  Atitinkamai užimta rugpjūčio 27d Novoazovsk, ir juosta Ukrainos pasienio nuo Rusijos iki Hruz'kyi Yelanchyk upės į šiaurę nuo jūros iki Xomutovskij step, o 28d visa likusi juosta prie pasienio iki Lugansko LR. Visa tai atlikta su sunkiąja tankų technika.

  Jeigu tik važiuoti tankais per visą tą juostą vien pervažiuoti nelabai įmanoma per dieną (~200km judant be sustojimų 20km/h = 10val. kelio), o juk ten nemažai Ukrainos armijos ir sustojimai neišvengiami atsišaudymui-užpuolimui…

  Žymiai įtikinamiau skamba pranešimai, jog 14.08.27-28 per 6 skirtingas vietas iš Rusijos buvo apšaudyti Ukrainos pasieniečiai ir 7 tankų būriais įsiveržta.

  JEI RUSAI NEPALAIKO SEPARATISTŲ, TAI IŠ KUR TADA PAS JUOS ATSIRADO PAPILDOMAS NEPILNAS ŠIMTAS TANKŲ IŠSIDĖSČIUSIŲ PER VISĄ PIETRYTINĘ RUSIJOS-UKRAINOS SIENĄ NUO JUODOSIOS JŪROS IKI LUGANSKO LR?

  Luganske gal slapta tankų gamykla yra, sugebanti gaminti tankus ir tanketes masiniu būdu?

  Iki rugpjūčio 26d buvau įsitikinęs, jog šis konfliktas Ukrainos vidaus reikalas išprovokuotas JAV prieš Rusiją, bet dabar akivaizdu, jog rusai arba pasidavė provokacijai, arba naudojasi proga ir nauju poligonu sausumos pėstininkų ginklams išbandyti.

  O tai jau vienos tautos genocidas kitos atžvilgiu!

  Atsakyti
  • 2014/09/04 at 20:35
   Permalink

   Rusija dalyvauja konflikte ir niekas to neneigia, išskyrus rusų politikus, kai jie bendrauja su MIP, bet visų politikų ir JAV ir Lietuvos ir Ukrainos toks darbas ir yra – meluoti. Melas yra masių valdymo priemonė, kadangi 85 proc. populiacijos net negeba anatomiškai mastyti. Apskritai pasaulyje separatizmas net neegzistuoja be paramos iš šono. Čia nėra jokios problematikos.

   Atsakyti
   • 2014/09/05 at 18:46
    Permalink

    Egi, negi drįsti teigti jog rusų MIP nemeluoja? Didesnių pasakų kūrėjų sunkiai pasaulyje besurasi. LT, Ukrainos ir JAV (analogiškai rusiškąjai) žiniasklaida jau seniai pučia į tą pusę, kuri reikalinga valdantiesiems tose šalyse.

    Dėl mastymo klysti su procentais, nes viso paveikslo nemato ~95% žmonių žiūrinčių TV, skaitančių dienraščius ir sekančių kitus MIP informacijos srautus. Jau dabar akivaizdu, jog Rusijos valdantieji nori atsiplėšti nuo Ukrainos didelį gabalą nuo Donecko vadinamosios respublikos tiesiai į pietus iki pat Juodosios jūros.

    Pagrindinis iškylantis klausimas kada ir kokiomis priemonėmis NATO pradės stabdyti šią invaziją?

    Ko pasekoje kyla kitas klausimas ar tai neperaugs šis konfliktas į III-jį pasaulinį karą? Jei taip, kada didžiausia rizika, kad tai atsitiks?

    Asmeniškai spėčiau, kad kalbame apie kitų metų vasaros vidurį: JAV suteiks galimybę ES "maitintintis" jų skalūninėmis dujomis. Rusų ekonomika, nuvarginta karo ir negaunanti tiek pajamų kaip anksčiau dėl JAV pigių skalūninių dujų dominavimo pasaulio rinkose, privers Putiną griebtis kraštutinių priemonių. T.y. 1. taika su maksimaliomis pastangomis atstatyti šalies ekonomiką arba 2. karas su tikslu sugriauti kitų šalių ekonomiką, kad ten būtų ne ką geriau nei Rusijoje.

    Žinant kaip rusai (taip pat kaip amerikiečiai) nori vieni kitiems rodytis pasaulio gelbėtojais, paprasčiausias metodas yra karas.

    Griauti visada žymiai lengviau nei statyti.

    Atsakyti
    • 2014/09/08 at 11:01
     Permalink

     Atsakysiu ponui paprastai, – rusu t.y. RYTU civilizacija kaunasi su VAKARU civilizacija del islikimo ir as juos suprantu ir palaikau, ir visos primones yra GEROS, nesvarbu ka pasaulio politikai ir ju SMI propagandintu. Nacionalfasizmo plitima butina sustabdyti visom priemonem. Apie savanorius, kovojancius uz Rytu civilizacija yra reportazai cia: "Вести недели" с Дмитрием Киселевым (07.09.2014)

     Atsakyti
 • 2014/09/04 at 17:34
  Permalink

  Prie laidos temos Vitirenko "Analizė „II-ojo pasaulinio karo pradžia“ ." Nacistinė Vokietija ir Ukraina

  Atsakyti
  • 2014/09/12 at 12:23
   Permalink

   eiline TOTALI propaganda be jokios rimtos analizes

   Atsakyti
 • 2014/09/04 at 16:08
  Permalink

  Sveiki, noriu padekoti R. Paulauskui už jo veiklą. Sužinojau apie R. Paulauską tik šį pavasarį, labai apsidžiaugiau, nes maniau kad Lietuvoje arba liberalai, arba "difuznikai". Stiprybės. Norečiau paklausti kaip žiurit į informacijos apie Baltarusiją sumažėjimo paskutiniu metu musu infopriemonese, gal ten "demokratijos" padaugėjo? Ačiū, vilnietis Viktor.

  Atsakyti
 • 2014/09/04 at 16:01
  Permalink

  Kodėl, jūsų nuomone, atsistatydino (buvo atstatydintas) Strelkovas? Kas tai, kremliaus išdavystė ar taktinis manevras?

  Ką jūs manote apie Rusijos ir Kinijos karinio bendradarbiavimo idėją, kaip atsvarą NATO? Ar tai realu, artimiausiu metu?

  Atsakyti
  • 2014/09/04 at 22:48
   Permalink

   Ko gero atsakymą į pirmą klausimą pats ir radau. Strelkovas trukdė oligarchinio modelio išsaugojimui Donecko respublikoje. Oligarchinis modelis Novorosijoje laimi ir jokios liaudies valžios joje nebus, jeigu Donbaso sukilėliai nenukreips savo automatų vamzdžius į vidaus priešus. T.y prieš tuos naujos respublikos valdininkus, kurie būdami oligarchų agentai (nesvarbu Ukrainos ar Rusijos) nori išsaugoti oligarchinį Donecko ir visos Novorosijos valstybės modelį. Liūdna klasika.   Atsakyti
 • 2014/09/04 at 15:10
  Permalink

  Ar galėjo būti moderniosios Lietuvos valstybės įkūrimas XX a. pradžioje inspiruotas Vakarų jėgų ir nukreiptas prieš Rusiją pagal metodą "atskelk ir supriešink", panašiai kaip tai daroma dabar su Ukraina?

  Atsakyti
 • 2014/09/03 at 22:44
  Permalink

  Ar pritariate nacionalsocializmo idėjai?Viskas trumpais faktais aprašyta tekste po apačia.Tai labai svarbu žinoti visai tautai bei pasauliui,todėl tikiuosi jog perskaitysite visą tekstą.Tik perduodami teisinga informaciją vienas kitam mes galime pasiruošti kovai už lietuvių tautos išlikimą,už laisvę ir nepriklausomybę.''Mūsų'' ''prezidentė'' pasmerkė bet kokio tipo nacionalizmą(yra video

  o Briuselio atstovas oficialiai pareiškė, jog tautybės ateityje turi išnykti – liks tik pilietybės(ir tai dar neaišku kokios), todėl tam mes turime ruoštis jau šiandien – TIK Lietuvos piliečiai dar kažką gali šių dienų Lietuvoje. Atskiros neskaitlingos tautos, o jei dar leidžiančios save pjudyti tarpusavyje, pasmerktos išnykti. Ir išnykti net anksčiau, nei tą palieps Briuselis.

  Tautos kelias

  Kaip mato ir tikriausiai supranta daugelis mūsų tautiečių, šiandien lietuvių tauta jokio aiškaus kelio į savo gyvenimą neturi; einame įvairiausių Rytų ir Vakarų globalizatorių, liberalų ir kapitalistų siūlomais klystkeliais, tevedančiais mus, kaip naciją, į pražūtį. Bet vis dėlto reikalingas aiškus, racionalus ir teisingas Tautos kelias, o jo atradimas daugeliui tautiečių yra labai sunkus klausimas.

  Sprendžiant bet kokią problemą – o dabartinis lietuvių tautos ir pačios Lietuvos stovis neabejotinai yra problematiškas, netgi siaubingas – dera užduoti tris metodinius klausimus:

  Kaip yra dabar?

  Kaip turėtų būti?

  Ką daryti, kad būtų kaip turėtų būti?

  Protingai ir sąžiningai atsakę į kiekvieną klausimą, žinosime tikrąjį kelią į lietuvių nacijos garbę ir dvasinę bei materialinę gerovę; žinosime Tautos kelią.

  1.

  Visais atžvilgiais dabartinė Lietuvos padėtis yra apgailėtina ir nepakenčiama:

  Dvasiškai viešpatauja iš Vakarų skleidžiamas išsigimimas ir vis didėjantis atotrūkis nuo natūralių, prigimtinių žmogiškųjų vertybių; pavyzdžiui, platinamas homoseksualizmas ir rasinis maišymasis bei nežabotas globalistinės vartotojų visuomenės skatinamas hedonizmas laiko lietuvių jaunimą po dvasinės vergijos jungu. Moralę, dorovę ir elementarų žmogiškumą ginti privalančios institucijos kaip didžioji katalikų bažnyčios dalis esamą padėtį pasyviai toleruoja.

  Ekonomiškai šalis yra nustekenta ir parduota į internacionalinio bei vietinio stambiojo kapitalo rankas; klesti bankų ir įvairiausių finansinių mafiozų plėtojama palūkaninė vergija (sakykime, Caro laikais eiliniam žmogui būdavo uždedama dešimtmečius trunkanti baudžiava, o šiandien – absurdiškos palūkanos mokomos nieko gero nesukuriantiems spekuliantams, kurie neva „su pinigais daro pinigus“); normalus materialinis pragyvenimas dažnam eiliniam lietuviui tampa neįmanomas, tuo sudaromos objektyvios sąlygos esamos sistemos skatinamai lietuvių tautos masinės emigracijos į Vakarus bangai; neužtenka pinigų net ir gausesnės šeimos išmaitinimui – sunkiu tautos masių darbu sukurtas materialines gėrybes sau susišluoja užsienio jėgos, o likučius sau pasiima vietinis plutokratinis pseudoelitas, tautiečiams nepalikdamas nieko

  Demografiškai, kaip rodo elementariausi statistiniai duomenys, netgi neatsižvelgiant į emigracijos faktorių, daug daugiau lietuvių miršta nei gimsta; esame viena sparčiausiai naikinamų tautų pasaulyje. Neįvykus esminėms permainoms mūsų valstybės ir tautos gyvenime, per 20 – 30 metų, deja, Lietuvos gelbėti nebeteks, nes paprasčiausiai nebebus nei ko, nei kam gelbėti.

  Politiškai visa šalis jau daugiau kaip du dešimtmečius yra valdoma „tradicinėmis politinėmis partijomis“ prisistatinėjančių buržuazinių klikų ir už jų stovinčių savanaudžių tautos engėjų bei išnaudotojų; iki 2004 m. de jure buvusi nepriklausoma valstybe Lietuva galiausiai priėmė dar vieną okupaciją – tik įvykdytą ne ginklu, o pinigu; ne bolševikinę, o žydrąją – tolerastinę.

  Bet koks sveikas socialinis organizmas turėtų būti kaip iš skirtingų dalių ir medžiagų pastatytas tvirtas, gražus ir patogus namas; tuo tarpu šiuolaikinė Vakarų visuomenė vadovaujasi kitokiu principu – vadinamąja atvirąja visuomene, kuri šio palyginimo kontekste iš tiesų reiškia beprasmiškai po lauką išmėtytas statybines medžiagas, o pačiu geriausiu atveju teprimena trumpam naudojimui pastatytą silpną, bjaurią ir nepatvarią pašiūrę. Visa tai primena Nufnufo ir Nafnafo politiką.

  Šiuolaikinė kosmopolitinė buržuazinė visuomenė vadovaujasi vadinamojo socialinio kontrakto ir valstybės bei kolektyvo kaip tik savanaudiškos naudos ir ekonominių tikslų siekiančios asociacijos principu; ji tėra atomizuotų ir beprasmiškai egzistuojančių ir išnaudojamų individų krūva, o ne sveikas organizmas; išskyrus materializmą, vartotojiškumą ir savanaudiškumo kultą, nėra jokios gilesnės, asmens egoizmą peržengiančios ir gyvenimą įprasminančios visuomenės priimtos dvasinės vertybių sistemos.

  Vadinamoji valstybė tėra valdančiųjų nevaržomai lietuvių darbo liaudies kraują siurbiančių klanų ir plutokratinio pseudoelito bei jo pakalikų lovis. Tautos masės suskaldytos ir supriešintos į skirtingas plutokratinių partijų bei sisteminių interesų grupuočių, judėjimų stovyklas ir stovyklėles, tuo tarpu tautos engėjai su savo liokajais ciniškai gyvena absurdiškos prabangos, pertekliaus ir savanaudiškumo kupiną gyvenimą.

  Lietuvių tauta yra pakeliui į kol kas neišvengiamą išnykimą ir gėdingą pražūtį; norime pripažinti ar ne, bet tiesa ta, kad vykdomas sistemingas lietuvių tautos genocidas. Panašus ir kitų Europos tautų likimas.

  Tuo labiau, čia susiduriame ne su vietine savo šalies, regiono ar netgi kontinento problema, o su gilumine Vakarų civilizacijos dvasine krize, jos priežastimis ir padariniais.

  Tokia yra esama padėtis ir kelias. Ji nulemta ne kokių nors smulkių detalių ar pavienių socialinių, ekonominių ar kitokių klausimų, o visos dabartinės santvarkos ir ją grindžiančios pasaulėžiūros – buržuazinės demokratijos, kapitalizmo ir kosmopolitinio materializmo. Tai – kelias į gėdingą mirtį, į tuštumą ir nebūtį.

  2.

  Kiekviena tauta turi teisę ir netgi pareigą užtikrinti savo sveiką fizinį ir materialinį išlikimą bei savą žmogišką, rasinę ir tautinę prigimtį atitinkantį dvasinį gyvenimą – vertybių sistemą, kultūrą ir pasaulėžiūrą. Tokia tauta – tai ne buržuazinis socialinis kontraktas ar kitokia tik savo naudai ir malonumams egzistuojančių „individų“ asociacija.

  Sveika tauta yra tautinė bendruomenė ir tik dvasiškai bei socialiai degradavusi tauta gali tapti šiuolaikine masių visuomene, paprasčiau tariant – amorfiška minia. Tikra tautinė bendruomenė – tai netgi daugiau nei tvirtas namas – tai – iš tvirčiausių medžiagų pastatytas ir amžinybei sukurtas didingas rūmas.

  Taigi mūsų tikslas – tautinė bendruomenė, o aukščiausia tautos organizacinė forma – tai tautinė valstybė. Tačiau iš tiesų tautinė valstybė yra ne ta, kurios režimas dedasi „dideliais lietuviais“ ar netgi „nacionalistais“, o būtent nacijos fizinius ir materialinius interesus bei dvasines vertybes, garbę ir socialinį teisingumą užtikrinantis ir ginantis elitas. Kolektyas su išnaudotojais ir išnaudojamaisiais – tai ne „bendruomenė“; siauriems klasiniams interesams tarnaujanti valstybė – tai ne tautinė valstybė, o pasityčiojimas iš tautinės idėjos!

  Tikra tautinė valstybė – tai tautinės bendruomenės organizacinė forma; ji neatsiejama tiek nuo nacionalizmo, tiek ir nuo socializmo.

  Nacionalizmas – tai savosios tautos ir Tėvynės meilė, jos gynimas nuo priešų ir tautinės valstybės reikalavimas. Tuo tarpu socializmas – tai jokiu būdu ne marksizmo sinonimas, o tautinę bendruomenę kuriantis principas, kad bendra gerovė stovi aukščiau asmeninės naudos; jis apima visas gyvenimo sritis – tiek ekonomiką, tiek ir politiką ar paprasčiausią žmogaus etiką ir moralę.

  Nacionalizmas be socializmo būtų bevertis, kadangi jis nesukurtų bendruomenės ir kilnios organizacinės formos bei teisingumo, tuo tarpu, be nacionalizmo socializmas paprasčiausiai neturėtų turinio, neturėtų realios, gyvenimiškos esmės.

  Tautinis socializmas – tai sveikos tautos gyvenimo tikrovė.

  Nacionalizmas ir socializmas randa savo išraišką tvirtoje, centralizuotoje autoritetinių pagrindų valstybėje, atstovaujančioje ne kokios nors grupės ar savanaudžių niekšelių, o nacijos, kaip visumos, interesus.

  Supaprasdindami šiuos ideologinius apmąstymus, paklauskime papraastai: kokia turėtų būti padėtis pirmojoje mūsų samprotavimų dalyje aptartais aspektais?

  Dvasiškai tauta turėtų būti laisva nuo bet kokių jos moralę ir sveiką pasaulėžiūrą griaunančių vidaus ar išorės įtakų ir sąmoningai vedama link elementaria bendražmogiška morale suprantamos tautinės bendruomenės idealo, kuris, pats savaime neatsiejamas nuo visų natūralių tradicinių vertybių, nesvetimų ir pozityviajai žmogaus prigimties pusei. Sveika tauta turi aiškią, ne į materializmą ir hedonizmą, o idealizmą ir žmogiškumą orientuotą moralinę sistemą ir vieningai išpažįstamą idealą.

  Ekonomiškai bet kokia tikra tautinė valstybė privalo remtis principu, kad žmogus tegali kurti gerovę savo paties darbu ir morališkai bei teisiškai pasmerkti ne tik bet kokį tinginiavimą, bet ir svetimo darbo išnaudojimą savanaudiškiems kokios nors klasės, klano ar asmens interesams. Kiekvienas tautinės valstybės pilietis galėtų dirbti, uždirbti ir deramai gyventi, turėdamas tinkamus materialinius gyvenimo pagrindus, leidžiančius ir dideles šeimas, ir panaikinančius ekonominį skurdą; pinigas privalo būti tik mainų priemone ir tarnauti ekonomikai, o ekonomika privalo tebūti tautos gerovės kūrimo įrankiu. Viešpatauti privalo ne vietos ar užsienio kapitalas, kaip kad yra vadinamosios laisvosios rinkos sistemose, o politiškai ir idėjiškai vieningas darbas, fizinis ir protinis – todėl sveika tautinė valstybė turėtų įgyvendinti ir racionalią stambiojo kapitalo ir bankų nacionalizacijos programą; valstybinis socialiai orientuotas bankas ir tautinės valstybės santvarka privalėtų kartą ir visiems laikams panaikinti ne tik tipinių kapitalistų vykdoma išnaudojimą, bet ir bankininkų palūkaninės vergijos sistemą.

  Demografiškai bet koks organizmas, galėdamas tik stiprėti arba silpnėti, būdamas sveikas, turėtų stiprėti; taipogi ir sveika tauta – ypač tokia maža kaip mūsiškė – privalėtų augti, netgi siekti savotiško demografinio sprogimo, kad kiek įmanoma atsigriebtų už pastarojo amžiaus istorines nacijos tragedijas ir esamą letarginę padėtį. Žinoma, yra akivaizdus faktas, kad ši mintis gali daug kam pasirodyti utopine – bet pasakykime atvirai, kad ji yra įmanoma, tačiau ne tik radikaliai pakeitus tiek esamą sistemą ir padėtį, tiek ir gyvenimą grindžiantį mąstymą – pasaulėžiūrą – iš kosmopolitinio materializmo, buržuazinio liberalizmo, į tautinį socializmą, bet ir, svarbiausiai, sukuriant tam palankias ekonomines sąlygas – apie kurias buvome užsiminę viršuje.

  Politiškai tauta turėtų gyventi nepriklausomoje tautinėje valstybėje ir būti vieningai vedama tvirto, doro ir kovingo vienminčių judėjimo, besivadovaujančio tautinio socializmo principais ir tikraisiais nacijos interesais savo pačios, o ne vietinių ar pasaulinių plutokratų primetamu keliu.

  Nacija, kaip visuma, visais savo gyvenimo aspektais, turėtų vieningai judėti aukštesnio dvasinio tikslo link, suvienijant tautiečius kaip brolius ir seseris į sveiką, orią, kuriančią, gyvybingą ir laimingą bendruomenę – ne išsigimusią, vergišką, save naikinančią ir degradavusią liberalų „atvirą visuomenę“, o tautinę bendruomenę!

  Kelias į gyvenimą, taigi, tikrasis Tautos kelias – tai kelias į šį siekį, į šį idealą. Ir visų pirmiausia jį reikia ne tik suprasti kaip reikiamą, bet ir įgyti valią juo žengti.

  Žinoma, tai yra tik gana trumpas tautos gyvenimo siekiamybės apibūdinimas tik bendrais bruožais, o ne detalus ideologinis ar teorinis veikalas – bet čia to ir turėtų užtekti.

  3.

  Šių siekių įgyvendinimas neįmanomas esamos politinės ir socialinės sistemos kontekste. Visa dabartinė santvarka su savo ideologija stovi kategoriškai prieš tai, kaip tauta turėtų gyventi ir vesti save; ji sąmoningai tautą veda į mirtinus klystkelius. Todėl bet koks esamos problemos sprendimas tegali būti antisisteminis. Ir bet koks esminis dabartinių šalies ir nacijos problemų sprendimas privalo kovoti ne tiek prieš blogybių padarinius, kiek prieš jų priežastis.

  Mes matome, kad visos iki šiol viešai keltos ir keliamos nieko nesakančios „tautinės“ pseudopatriotizmo idėjos bei susivienijimai ir organizacijos ne tik stokoja tvirto ir konkretaus ideologinio pagrindo, bet ir liečia ne mūsų esamos tautinės tragedijos priežastis, o kai kuriuos padarinius. Šiame tarpe yra tiek įvairiausios vadinamosios pilietinės iniciatyvos ir visuomeninės organizacijos, tiek ir politinės partijos – Tautininkai, Jaunalietuviai, matulevičininkai, kedistai, įvairiausi tariamos vienybės šaukliai ir kiti. Jų neadekvatumą įrodo tiek jų paviršutiniškas požiūris į dabartinio pasaulio problemas, tiek ir jų akivaizdus praktinis neveiksnumas: nuo Sovietų Sąjungos žlugimo neiškilo nei vienas iš tiesų veiksnus ir ideologiškai tvirtas nacionalinis judėjimas.

  Jei norime, kad esama apgailėtina situacija – tai, kas yra, būtų pakeista į tai, kas turėtų būti – privalome iš esmės keisti pirmiausia pačius save, savo pasaulėžiūrą, taigi, esamos tikrovės supratimą. Visi ligšioliniai patriotizmą ir tautiškumą deklaruojantys judėjimai, patinka tai pripažinti ar ne, sąmoningai ar nesąmoningai kalba ir galvoja tik apie kosmetines esamosios santvarkos ir ideologijos reformas. Netgi tariamos pergalės atveju būtų paliekama ta pati parlamentinė demokratinė – plutokratinė santvarka – prie jos pridedant kelis paviršutiniškus įstatyminius projektus prieš homoseksualizmo propagavimą ir apie šeimos koncepciją. Tačiau santvarka liktų ta pati.

  Ar formalus įstatymų leidimas ir tuščios kalbos apie lietuvybę tautų nesigailinčio globalizmo akivaizdoje gali išgelbėti naciją ir atnešti tikrą tautinį atgimimą? Ne – tai neįmanoma ir teturi būti suprantama kaip absurdiška kova su vėjo malūnais, nes globalizmo ideologija yra prieš rases, prieš tautas ir prieš lytis – prieš patį žmogiškumą!

  Vienintelis racionalus ir doras atsakymas į trečią mūsų užduotą metodinį klausimą yra gana paprastas, tačiau nešantis radikalią ir daugeliui nepatinkančią reikšmę: naciją išgelbėti tegali revoliucija – esminis pasaulėžiūros ir vertybių sistemos bei santvarkos pasikeitimas. Tai reiškia senos pasaulėžiūros – liberalizmo – atmetimą ir naujos, sveikos pasaulėžiūros – tautinio socializmo – priėmimą. Tik tai gali pagrįsti ir suformuoti aiškią šviesesnės mūsų tautos ateities viziją. Ir šią pasaulėžiūrą privalo įkūnyti dvasinis, socialinis ir politinis judėjimas – drausmingas ir organizuotas vienminčių idėjinių kovotojų būrys – nacionalinis revoliucinis judėjimas. Tai yra kelias iš tamsos į šviesą, iš mirties į atgimimą, iš tuštybės į gyvenimo pilnatvę.

  Ar tai lengva? Žinoma, kad ne – tai nepaprastai sunkus, galbūt ir gąsdinantis kelias. Daugelis jo vengia, nes jis reikalauja aukos. Tačiau alternatyva šiam keliui, sunkiam keliui – Tautos keliui – yra kelias į mirtį.

  Ir juk bet kokiam organizmui, taipogi ir tautai, šalia jėgos bei susigaudymo esamoje tikrovėje, kaip minėjome anksčiua, yra būtina valia – valia kautis už savo išlikimą ir geresnį gyvenimą. Taip, dėka ilgo ir sistemingai vykdomo smegenų plovimo per masinę žiniasklaidą, vartotojų visuomenę ir globalistinę pseudokultūrą ir pseudovertybes, lietuvių tautos masės šios valios gyventi nebeturi – o ją sugrąžinti yra ne tik sunkus, bet ir būtinas uždavinys mūsų tautos išlikimui ir pilnaverčiam gyvenimui. O šią valią įkvėpti tegali ne tik kokie sukretimai ar palankios aplinkybės – tam būtina ir kilni bei karštai išpažįstama idėja. Visada atminkime įžvalgius Vytauto Alanto žodžius:

  „Mums reikia, kad mus kūrybos kelyje stumtų pirmyn ne tik praeities garbingi žygiai, bet mums reikia, kad ir trauktų mus pirmyn gražesnės ateities troškimas. Norinčiai taurauti ir žengti pirmyn tautai reikia turėti troškimą troškimų. Istorija moko, kad jei tauta nieko netrokšta, ji žūva. Tautos gyvybės laidas glūdi jos nuolatinėje pažangoje. Jei tauta nesistengs kitoms tautoms užbėgti už akių, ji visada pasiliks jų užpakalyje, jei ji netrokš turėti daugiau, kaip turi, ji amžinai pasiliks elgeta, jei ji nenorės šiandie išvaryti gilesnės vagos, kaip vakar, ji niekados nesusilauks geresnio derliaus. Kaip nėra žmogaus, taip nėra tautos, kuri laimėtų, neišmokusi norėti laimėti.“ (Vytautas Alantas, Žygiuojanti tauta).

  Kelias į šio judėjimo sūkūrimą – tai pirmoji dalis kelio į mūsų tautos košmaro užbaigimą ir naujos dienos aušrą, į tikrą tautinę valstybę. Šiuo keliu mes pradedame žengti ir kviečiame kartu žygiuoti visus dorus, sąžiningus ir teisingus tautiečius, tikėdamiesi, kad mūsų reiškiamos mintys ir darbai įkvėps ir kitus jungtis į bendrą žygį Tautos keliu kautis už savo ateitį.

  Arba šią ateitį kurs nacionalistas – už save, savo šeimą ir tautą atsakingas žmogus – arba ją sunaikins engėjams parsidavęs kosmopolitas. Kito kelio nėra, nes nacionalistas – tai tautos ateitis!

  Atsakyti
  • 2014/09/08 at 10:13
   Permalink

   Kaip yra dabar?
   Lietuvoje maisto ir daiktų kainos yra kaip Europos vakaruose,
   o algos ir pensijos yra bemaž keturis kartus mažesnės nei Europos vakaruose.
   Ši klaiki būsena priverčia Tautą evakuotis. Tai yra Lietuvos katastrofos priežastis.

   Kaip turėtų būti?
   Socialinės atskirties panaikinimas Europoje buvo ir yra privalomas pirmaeilis darbas.

   Ką darytum Audriau, kad panaikinti klaikią socialinę atskirtį? Ar yra planas?
   P.S.
   Valdančiųjų partijų lyderiai sutarė nuo spalio mėnesio didinti minimalią mėnesio algą (MMA) 35 litais, iki 1035 litų.”
   Išvada.
   Tokiais tempais Lietuvoje didinama MMA
   susivienodins su Europos vakarų MMA
   per 873 metus!!!

   Atsakyti
   • 2014/09/09 at 01:49
    Permalink

    Viskas parašyta ką reikia daryti tam ilgam mano komentare.Kada turėsime laisvę ir nepriklausomybę,tada bus nuosava valstybė,o nuosavoje valstybėje galėsime įsivesti savo tvarką,ta tvarka bus tokia kuri remiasi tautiniu pagrindu – t.y. svarbiausius klausimus sprędndžia tauta,be to,bendra gerovė bus aukščiau už asmeninę gerovę,t.y. nebus jokio išnaudojimo,pasipelnymo kito darbu.Su parazitais nesivienysime,jie atsakys pagal tautos teismą.Taip ir neliks socialinės atskirties šalyje ir tarp šalių,kadangi Revoliucija bus vykdoma internacionaliniu pagrindu,t.y. ne vienoje šalyje o daugelyje,tose kuriose vyksta kapitalistinis viso naikinimas.Privalome išsaugoti tautas,jų laisvę ir nepriklausomybę,privalome siekti teisybės.VYKSTA IŠLIKIMO KOVA.MŪSŲ PUSĖJE TEISYBĖ.BET KLAUSIMAS KIEK MŪSŲ YRA ?

    Atsakyti
   • 2014/09/10 at 08:53
    Permalink

    Galvojant apie žmones ir apie Tautos išlikimą, reiktų trumpinti MMA susivienodinimo laiką nuo 873 metų iki 10 metų. Tuomet,
    jau nuo šių metų spalio mėnesio MMA turėtų būti 530 litų didesnė ir tokiais tempais didinama kasmet spalio mėnesį.
    Grafikas toks:
    dabar – MMA 1000 litų
    2014 spalis – MMA 1530 litų;
    2015 spalis – MMA 2060 litų;
    2016 spalis – MMA 2590 litų;
    2017 spalis – MMA 3120 litų;
    2018 spalis – MMA 3650 litų;
    2019 spalis – MMA 4180 litų;
    2020 spalis – MMA 4710 litų;
    2021 spalis – MMA 5240 litų;
    2022 spalis – MMA 5770 litų.
    Audriau, ar žinai kaip tai padaryti?

    Atsakyti
    • 2014/09/11 at 01:47
     Permalink

     Ką tu čia provokuoji su tokiais absurdiškais klausimais,buvau parašęs komentarą atsakymą – dingo.Pirmiausia reikia savo valstybę atsikovoti iš vakarų,o tada susitvarkyti kiemą,įsivesti tautiniu pagrindu ir teisybe besiremiančią tvarką ir kurtis bendrą gerovę.O tu čia su savo minimumais.Parazitinėje sistemoje reformų nori tik patys parazitai.

     Atsakyti
     • 2014/09/11 at 23:00
      Permalink

      Tarkim atsitinka taip kaip turėtų būti. Pavyksta nušalinti 25 metus veikusią kelių partijų gaują ir panaikinti jos sukurtą parazitinę sistemą, pavyksta sutramdyti diktatorišką vakarų agresyvumą. Galiausiai, galima susikurti bendrą gerovę tada ir tik tada, kai yra žinomi atsakymai ir į mano klausimus. Rolandas Paulauskas atsakymų nežino, matyt, ir pats tokių neturi. Blogai.

      Atsakyti
      • 2014/09/14 at 23:46
       Permalink

       Tavo supratimo lygio klausimai yra tik detalės,o pačios esmės nematai.Rašyk nerašęs vistiek nedašunta.Jau kelintą kartą aiškinu kad įsivedus tautiniu pagrindu besiremiančią tvarką ir tapus nepriklausomiems,tavo rūpima socialinė atskirtis,kainos,minimumai ir t.t. bus susireguliuota pagal tautos poreikius.Pirma reikia pasiekti tikslą pagrindinį – tvarką ir nepriklausomybę,o tada apie smulkmenas.O tu nuo smulkmenų pradedi,viską atvirkščiai,klaidindamas kitus,toks jausmas kad esi žydas,kuris daro viską atbulai.

  • 2014/09/09 at 11:13
   Permalink

   Kaip yra dabar?

   Darbo vietos kaina ES pakraščiuose.
   Palyginimas.
   ES pakraščiuose, kai darbdavys sumoka vienodą (parinktą) atlygį darbininkui į rankas,
   tai lietuviško ES pakraščio darbdavys yra priverstas sumokėti 3,62 karto (!!!!) didesnę mokestinę duoklę (gaujos valdžiai) nei vakarinio ES pakraščio darbdavys.
   Vakarinio ES pakraščio darbo vietos kaina:
   83,29% – atlygis darbininkui į rankas;
   16,71% – mokesčiai valdžiai.
   Lietuviško ES pakraščio darbo vietos kaina:
   57,94% – atlygis darbininkui į rankas;
   42,06% – mokesčiai bolševikinės kelių partijų gaujos valdžiai žarstyti.
   Vakarinio ES pakraščio darbo vietos kaina su MMA dydžiu,
   darbininkui tenkantis atlygis į rankas sudaro apie 92%.
   Išvada.
   Lietuvoje yra paraližuojama bet kokia veikla.

   Kaip turėtų būti?
   Turėtų būti panaikintos dirbtinai sukurtos klaikios aplinkybės, paraližuojančios veiklą Lietuvoje.

   Ką darytum Audriau, kad panaikinti klaikias veiklos sąlygas Lietuvoje? Ar yra planas?

   Atsakyti
 • 2014/09/02 at 16:44
  Permalink

  Nežinau kokią temą gvildensit Naktigonėj, bet kaip iš komentarų matau, tai ko gero apie Ukrainos įvykius – ir tai gerai. Tačiau jei ne šioj, tai gal kitoj laidoj galėsit pašnekėt apie M.Juškausko ir dar kelių žmonių indėlį į tikrosios Lietuvos istorijos prikėlimą iš pelenų Surinkti faktai iš pagrindų krutina nusistovėjusią ne tik Lietuvos , bet ir Europos istoriją. Jei nevaldom savo praeities, tai juk nevaldysim ir ateities.

  Atsakyti
 • 2014/09/02 at 13:29
  Permalink

  Noreciau kad pakalbetumete apie Tautininku sajungos parama Ukrainos nacionalistu kongresui ( Tautininku tinklalapyje yra nuoroda). Is esmes tai rytu Ukrainos nacionalistai ir „ Pravy sektor“ ideollogai, kurie is esmes veikia kaip fasistai. Ir kodel Tautininkai remia organizacijas, kurios pasisako uz kitu Tautu sunaikinima. Ar tai nera parama fasizmui? Ir kodel Lietuvos Tautininkai neremia Rusijos nacionalinio issilaisvinimo judejimo, kuriu tikslas yra issivaduoti is amerikos itakos ? Stai nuoroda i ju tinklalapi – http://rusnod.ru/news/theme5732.html
  Ar Lietuvos Tautininku sajunga, nera eilinis JAV spec. tarnybu projektas? Ir kokios galimybes, atmerkti akis Juliui Pankai, ponui Puteikiui ir kitiems Lietuvos patriotams?

  Pagarbiai Robertas

  Atsakyti
  • 2014/09/03 at 17:50
   Permalink

   Per tuos paskutinių metų įvykius labai daug kas išsiryškino, net ir tie kurie teikė tam tikros vilties ir tie apsišvietė. Tame tarpe ir Tautininkų Sąjunga. O aš dar galvojau stot į jų gretas.

   Atsakyti
 • 2014/09/02 at 13:15
  Permalink

  Mūsų spauda mirga straipsniais apie Krymo aneksija. Ir paraleliai vyksta musu Tautos gasdinimas, tarsi po to Lietuvos eile. Ir musu zmones tuo tiki. Net gi musu teisininkai kalba kad tarkim Salcininkai gali pareiksti nora atsiskirti nuo Lietuvos. Todel noreciau isgirsti is jusu, situacijos palyginimo. Kai referenduma rengia Krymo autonomine respublika, ir Lietuvos rajono centras, tarkim Salcininkai ar Ignalina.

  Pagarbiai Robertas

  Atsakyti
 • 2014/09/02 at 09:49
  Permalink

  Filosofinis klausimas. Kas ištikrųjų kaltas dėl karo: valdžia, ar tie kas ima ginklus į rankas ir eina į frontą? Karo karu neįveiksi, lygiai taip pat kaip gaisro neužgesinsi padeginėdamas aplinkinius namus. Siūlau visiems karštakošiams nusiraminti ir valandėlę pamąstyti, kad valdžios ir karo siurbelės minta mūsų blogaja energija. Pakeiskime savo mintis ir veiksmus į gėrį ir taiką, kad jų pikti kėtinimai mirtų iš bado. Iškelkime Trispalves baltais kaspinais. Tiems kurie pučia karo trimitus pasiulykite eitii į karą patiems. Sugėdinkite juos už jų troškimą daryti bloga kitiems. O jeigu galų gale į Lietuvą įeis rusai, tai nepulkit į paniką ir leiskite jiems taikiai praeiti pro šoną. Netaikykit dvigubų standartų,

  Atsakyti
   • 2014/09/15 at 07:47
    Permalink

    Visumoje žmonės valdo baimė mirti nors visi žino kad tai neišvengiama. Čia labai gera mintis kad karo problemos sprendimas priklauso nuo pačių žmonių. Tiesiog eini žudyti kito arba ne. O žudyti iš tikro negalima nieko. Geriau būti nužudytam nei žudyti kitus. Žudydami žmonės niekada neišspręs jokių problemų.

    Atsakyti
 • 2014/09/02 at 00:20
  Permalink

  Kam reikalingas EBOLOS virusas, kas ji prikėle?Lietuvos spec institucjos jau ruošia patalpas užsikrietusiems.

  ar tai jau žino kad jis bus ir Lietuvoj?

  Atsakyti
  • 2014/09/02 at 09:59
   Permalink

   EBOLA – propaganda. Mirė vos keli tūkstačiai. Nuo parasčiausio gripo miršta šimtai tūkstančių, bet niekas nepuola į paniką. Šiuolaikinė medija, jau nuo 1920 ųjų išdarinėja triukus su žmonių protais, naudoja įtaigą ir hipnozę, pasitelkia įvairius metodus kontroliuoti žmonės per jų baimes ir neišmanymą. Sklinda gandai, kad ten kur amerikonai įkelia savo karo koją, įvyksta etninis žmonių išvalymas. Gali būti paleistas koks nors užkratas, dėl tam tikros priežasties, ir už tam tikra užmokestį. Slapti valdžių žaidimai…

   Atsakyti
  • 2014/09/02 at 14:57
   Permalink

   maciau toki amerikieciu filmuka, ten irgi idomiai apie virusus:


   Atsakyti
 • 2014/09/01 at 12:57
  Permalink

  kol karas neprasidėjo, gal žinote, kur pigiai kalašnikovų gauti? Žmonės kalba, kad dabar tik Revoliucija gali padėti, kai valdžia praktiškai kontroliuoja žmonių sprendimų eigą politiniu atžvilgiu ir tik 10 procentų lieka sąmoningi. Jei norime išlaikyti sąmoningumą ateities kartoms, teks aukotis ir naikinti sąmoningumo naikintojus valdžioje, kol jie neprišaukė čia karo, kuris kelia grėsmę visai tautai ir jos išlikimui. Kaip jūsų manymu taikiai pradėti Revoliuciją?

  Atsakyti
  • 2014/09/01 at 14:41
   Permalink

   Revoliucija gali visiškai nieko neduot kaip tai rodo Ukrainos pavyzdys, atsistoja i vadžia tiem kam reikia ir viskas, reikia kažkokiu būdu skleisti šias diskusijas, kurti masę žmoniu, kurie darytu spaudima valdžios žmonėms ir ju spendimams. Nes pagalvok kad su kalasais dauguma bus tie kur nemasto arba masto kitaip nei tu.

   Atsakyti
  • 2014/09/05 at 05:53
   Permalink

   Revoliucija pasieksime tik sunkiu darbu.Kalašnikovais mosuodami nieko nepasieksime.Reikia kurti rimtą patriotinę organizaciją Lietuvoje,kurios nėra,o viskas kas yra tai tik plaukiojantys paviršiuje ir dirba tai pačiai sistemai.Vienintelis kelias išsaugoti tautą yra nacionalsocializmas.Jeigu esi nusiteikęs kovoti už išlikimą,junkis prie mūsų: http://ltnacionalistas.wordpress.com/globalizmas-

   Atsakyti
   • 2014/09/05 at 05:56
    Permalink

    Judėjimai, grindžiami revoliuciniu nacionalizmu ir tautiniu socializmu, siekiantys ne reformų, ne kosmetinių patvarkymų, o esminių ir giluminių permainų, naujos santvarkos, kapitalistinio išnaudojimo ir globalistinės vergijos sulaužymo, tikros, o ne klasinės tautinės valstybės sukūrimo, tikrai supranta, kad šitokia revoliucija tegali vykti ir vyks būtent internacionaliniu pagrindu – ne vienoje šalyje, o daugelyje. Tokia ir turėtų būti ilgalaikė ir realistiška strateginė orientacija.

    Atsakyti
 • 2014/08/31 at 15:14
  Permalink

  2014 07 28 ''Lietuvos ryto'' straipsnyje J. Panka Jus išvadino politiniu valkata, tad ką manote apie šitokį jo akibrokštą bei apie jį patį, kaip politiką?

  Aš asmeniškai laikiau jį etiško elgesio, tvirtu, neparsiduodančiu tautininku, bet dabar laikau jį tautininkų gėda, nes jis, manau, ėmė kažkam patarnauti, primiršęs atsakomybę savo tautai ir Tautininkų sąjungai.

  2014 m. kovo 11 eisenoje, manau, nebebuvo gausios policijos palydos tik dėl to, kad ant baslio nešė Putino galvą ir buvo Ukrainos kovotojai pakviesti (nežinia tik už ką ten kovojantys). Žodžiu, eisena jau paversta protesto maršu prieš Rusiją. Net garsusis žydas, kasmet risnojantis šalia eisenos ir matantis joje nacius, šiemet tokiu būdu švenčiantiems savo valstybinę šventę, neturėjo jokių priekaištų. Žodžiu, ''patriotų'' dėka viskas sukontroliuota. Daugybė dalyvių, ko gero, nesitikėjo ir nenorėjo savo dalyvavimu išreikšti solidarumo Ukrainai, nes vienareikšmiškas paramos jai rodymas reikštų visišką politinį aklumą. Štai šitoks nesąžiningas eisenos dalyvių panaudojimas, siekiant parodyti, kad Lietuvoje labai daug nusiteikusių prieš Rusiją, man labai nepatiko.

  Atsakyti
  • 2014/09/05 at 05:47
   Permalink

   Juk panka ir tautininkų sajunga dirba tai pačiai sistemai.o R.Paulauskas – antisisteminis.Faktas yra tas,kad tie kurie nori reformų parazitinėje sistemoje yra patys parazitai,nes kovoja prieš pasekmes.Juk parazitinė sistema reformomis netaps tautine sistema.Parazitinę sistemą reikia griauti nuo pamatų į jos vietą įvedant tvarką kuri remiasi tautiniu pagrindu.O nuteikinėjimas prieš rusiją yra parazitinės sistemos įrankis tautos smegenims plauti,rusai puola tipo,o tuo metu esam vakarų kolonija ir nato savo tankus pas mus varo,stato bazes,taip paversdami mus patrankų mėsa.

   Atsakyti
 • 2014/08/31 at 10:46
  Permalink

  Vikipedijoj raso, kad Ukrainoje gyvena 17% etniniu rusu. O Latvijoje – 27%, Estijoje – 26%.

  Ir Latvijoje ir Estijoje juos bando sulatvinti ir suestinti, bet zmones priesinasi, netgi gyvena be pasu.

  Ar nebus Ukrainos scenarijaus pas musu brolius baltus..? Prasau pakomentuoti.

  Atsakyti
  • 2014/08/31 at 19:09
   Permalink

   Tai vidurkis. Panagrinėkite atskiras Ukrainos sritis. Lyginti su Baltijos šalimis negalima, nes kiekviena valstybė turi savo istoriją.

   Pilietinį karą, kaip Ukrainoje, išorinės jėgos gali įvairiose valstybėse sukelti, jeigu jose yra problemų: vadovai parsidavę ir idiotai, valstybėje didelė korupcija, skurdas, žmonės kvaili, nes jų niekas nešviečia, radikalioms jėgoms sudarytos sąlygos veikti ir pažeidinėti įstatymus, žmonės yra radikaliai ideologizuoti ir t.t., belieka tik neapykantą tarp žmonių sukelti ir karas prasideda.

   Atsakyti
 • 2014/08/31 at 01:42
  Permalink

  Kaip Jūs vertinate D. Grybauskaitės pozicijas dėl situacijos Ukrainoje bei pasisakimus ES viršūnių susitikime Briuselyje, 2014-08-30, kur ji kalbėjo apie tai jog Rusija praktiškai kariauja su Europa ?

  Atsakyti
  • 2014/08/31 at 18:57
   Permalink

   Kaip jai Vašingtonas liepia, taip Grybauskaitė ir kalba. Matyt, Vašingtonas ją kažkokiais faktais pričiupo ir privertė jam dirbti.

   Atsakyti
   • 2014/09/02 at 09:32
    Permalink

    Tie faktai vadinami DOLCAIS arba ŽALIAIS. Ne pirmas ir ne paskutinis amerikonų papirkinėjimo aktas.

    Atsakyti
 • 2014/08/31 at 01:34
  Permalink

  Kaip protingiausia Lietuvoje esanciam

  zmogui elgtis jei prasidetu karo veiksmai?

  Atsakyti
  • 2014/08/31 at 18:53
   Permalink

   Jeigu yra galimybė, tai iš Lietuvos išvykti. Jeigu ne, tai melstis, kad Dievas apsaugotų 🙂

   Atsakyti
   • 2014/08/31 at 19:37
    Permalink

    o kokie ženklai gali byloti apie tai kad na štai jau viskas, dabar jau laikas išvažiuot, nes juk protingiausia būtų išvažiuot prieš prasidedant karo veiksmams, tačiau dabar visi dar tiki, kad gal viskas kažkaip nurims ir iki mūsų neateis. Vis gi kas parodytų kad jau laikas bėgt: karinių nato bazių atsiradimas ar kažkokios karinės technikos sutelkimas prie sienos ar pan.? Į ka kreipti dėmesį?

    Atsakyti
    • 2014/09/02 at 15:43
     Permalink

     Kai jau visokios Nuland pradės bandeles vežt, galit bėgt.

     Atsakyti
  • 2014/09/02 at 14:46
   Permalink

   vienas toks blogeris idejo instrukcija, kaip ten rytuose reiktu daryti, liudna ir tiek …:
   http://douktris.wordpress.com/2014/08/27/инст

   o cia pas mus

   "Vyriausybė patvirtino Valstybės mobilizacijos planą"
   http://www.ekspertai.eu/vyriausybe-patvirtino-val

   ir dar kaip rasoma, kad skelbia kara ???
   http://www.laisvaslaikrastis.lt/news/2126/53/d,de

   Is tiesu, jei taip bus, tada jau neisivaizduoju, kaip zmogui elgtis.

   Ka manot, gerb. p.Paulauskai, ka zmogeliams daryt?

   Atsakyti
 • 2014/08/30 at 23:57
  Permalink

  Kaip manote ar realu jog Lietuvoje galėtų būti dislokuota priešraketinės gynybos sistema, apie kurią pastaruoju metu daug kalbama ir jeigu ji atsirastų tai kokios galėtų būti to pasekmės Lietuvai bei kokia galima Rusijos reakcija?

  Atsakyti
 • 2014/08/30 at 23:03
  Permalink

  Ar nemanote, kad turėtume suvienyti jėgas ir pradėti kažko imtis, kai Lietuva yra taip smarkiai ginkluojama ir daroma pikčiausia Rusijos prieše? Jei taip ir toliau dviejų trijų metų bėgyje mes greičiausiai sprogsim. Ar jūsų manymų jau per vėlu?

  Atsakyti
 • 2014/08/30 at 20:01
  Permalink

  Ar visdar tebekviesti A. Butkevičių pkomentuot ko nors, ar jau nebe, gerb. Paulauskai? ar po įvykių Ukrainoje jūsų keliai neišsiskyrė? 🙂

  Atsakyti
  • 2014/08/31 at 04:22
   Permalink

   Skirtumas yra tame, kad R. Paulauskas kalba iš idėjos, o A. Butkevičius už pinigus.

   Atsakyti
 • 2014/08/30 at 05:09
  Permalink

  R. Paulauskas: "Saugok kraštinį."

  O kas dabar kraštinis, iš ES perspektyvos?

  Atsakyti
  • 2014/08/31 at 18:48
   Permalink

   Kraštiniai yra ES gyventojai, kurie kenčia dėl idiotiškų ES politikų sprendimų.

   Atsakyti
 • 2014/08/30 at 02:26
  Permalink

  Už keturių mėnesių turėtumėm Litą pakeisti į eurą. Įvykiai kaip visi matom tik karštėja. Kaip manot, kas dar turėtu įvykti, kad euro įvedimas būtų atšauktas, ar bent jau atidėtas kuriam laikui. Ir kaip tai būtų galima, visa tai, panaudoti Lietuvos labui.

  Pagarbiai.

  Atsakyti
  • 2014/08/31 at 18:46
   Permalink

   Lietuvos piliečiai turėtų inicijuoti išstojimo iš ES referendumą. Tai vienintelis kelias, norint bet jau atkreipti dėmesį, kad Lietuvos piliečiai prieš lito sunaikinimą. Referendumo iniciatoriai nebūtinai turėtų norėti išstojimo, iniciatyva būtų tik, kaip protesto akcija.

   Atsakyti
   • 2014/09/08 at 09:54
    Permalink

    Bet,kad lietuviai nesumastytu isstoti is es,grybauskaite pradejo zviegti ,kad rusai puola )

    Atsakyti
 • 2014/08/30 at 01:29
  Permalink

  Dar vienas klausimas:

  Į Baltijos šalis siunčiami JAV tankai bei pėstininkų kovos mašinos, oro erdvę saugo naikintuvai. Jeigu teisingai suprantu karių skaičius taip pat didėja. Visur skelbiama jog tai pratybos. Ko realiai galime tikėtis ir kodėl jūsų manymu tai daroma? Ar Baltijos šalys turi galimybę išvengti konflikto ar visos šios pajėgos tai tarsi pasiruošimas tam kas jau numatyta ir neišvengiamai turi įvykt? Vis dėlto Latvija, Estija jau įsivedusios eurą, Lietuva pakeliui. Jeigu prasidėtų neramumai euro zonoje ar tai nebūtų pavojinga euro stabilumui , ar nekristų jo vertė ir ar Vakarų valstybės Vokietija, Prancūzija tokiu atveju, neturėtų būti suinteresuotos šito išvengti ir padaryti viską kad realiai stabdyti konfliktus Euro zonoje?

  Atsakyti
 • 2014/08/30 at 01:11
  Permalink

  Rugsėjo pradžioje B.Obama susitiks su Baltijos šalių prezidentais. O taip pat pradžioje rugsėjo vyks NATO viršūnių susitikimas Velse, kadangi Naktingonės metu susitikimai jau bus įvykę, būtų įdomu jog juos įvertintumėt ir apžvelgtumėt.

  Atsakyti
 • 2014/08/29 at 22:50
  Permalink

  kokia jusu asmenine nuomone apie konfrontacijos tarp vakaru ir rytu pabaiga?Kas,jusu nuomone laimes si kara?

  Atsakyti
  • 2014/09/08 at 19:12
   Permalink

   Laimi tie kas nedalyvauja. butu idomu suzinot pono Paulausko nuomone. Noreciau paziuret, bet negalesiu. Pagarbiai

   Atsakyti
 • 2014/08/29 at 22:48
  Permalink

  Tai kaip mums dabar išvengti tautos klaidinimo ir didesnių konfliktų viduje?

  NATO o tiksliau amerikonai jau mus kiša vos ne karui prieš Rusiją, Tiek pateikti Biručio, M. Adomėno, bei Grybauskaitės dėl "informacinės erdvės apsaugos" nuo įvairių grėsmių ir propagandos įstatymai, praktiškai mus istumia į Totalitarinės valstybės rėmus, tik per žingsnį nuo Nacistinės Hitlerio Vokietijos kur pradžioj buvo susodinti visi Komunistai o po to sekė ir kitų nepritariančių Hitlerio politikai suėmimai, CENZŪRA.

  Atsakyti
  • 2014/08/31 at 18:50
   Permalink

   Be kapitalo mažai šansų pasipriešinti prieš stiprų imperialistinį kapitalą, kuris turi visas priemones tautos klaidinimui, kiršinimui, neapykantos kėlimui ir karo sukėlimui.

   Atsakyti
  • 2014/09/08 at 19:51
   Permalink

   Nu kaip tu dabar seimininkui gali priesintis,gi iskart prasides teroro aktai.Rytai turi pasipriesinti,o mums ziuret,kad i galva kuo maziau gautume.

   Atsakyti
  • 2014/09/08 at 21:31
   Permalink

   O kas susodins visus Lietuvoje? Prezidentė, kuri tvarko tik užsienio politiką iš esmės? Jūs juokingas tiek pat, kiek jūsų proidiotiški įsitikinimai. Gal geriau padraugaukime su V. Putinu? Ignoruoke jo nusikaltimus?
   Toliau žiniose – Grybauskaitė su Obama okupuoja lietuvą ir sodina nabagėlius komunistus :DDD

   Atsakyti
   • 2014/09/09 at 04:33
    Permalink

    jau kaip pasnekejai, tai kaip i vandeni pirstelejai.. pasiskirs vsd sefa bei prokurora kokius reikia o jie ir susodins, ir vaikui aisku.. O del tolimesniu ziniu – komuniste gribowska su obama jau seniai okupave LT, tik sodins ne komunistus (nes jie valdzioje) o visus nepatenkintus ir nenorincius buti usa (o tiksliau korporaciju) kolonija/bananine respublika. Niekas nesiulo pirstis rusams i kolonija, bet butent bandymas tapti patranku mesa is usa puses pries rusija ir yra tiesus kelias tapti rsfsr dalimi… amerikonams (korporaciju uzsakymu) tokia LT yra tik patogus irankis veikti netiesiogiai pries putina pradedant kara svetimomis rankomis su tikslu suzlugdyti bekylancia nepriklausoma rusija, kuri bando pasikesinti i amerikonu pasaulini dominavima. Jei karo metu LT neliks, tai amerikonams nusiperst, uztai yra sansas kad cia europoje visi besipjaudami nusilpnins rusija ir patys nusilps, o tada ateis geras dede semas ir visus "prikarmanit"… Lygii kaip buvo II pasaulinio karo atveju, tik tada nepasiseke nes rusai irgi atsikando puse europos, todel dabar bando reikaliuka prasukti iki galo..

    Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.