Ar chaosas išspręs JAV problemas?

PASLAPTYS. Barakas Obama pastaruoju metu turi apie ką pasišnekėti su Lenkijos prezidentu Bronislavu Komorovskiu. EPA-Eltos nuotr.
PASLAPTYS. Barakas Obama pastaruoju metu turi apie ką pasišnekėti su Lenkijos prezidentu Bronislavu Komorovskiu. EPA-Eltos nuotr.

Svarbiausius šios savaitės pasaulio įvykius „Respublika“ apžvelgia kartu su Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataru, politikos apžvalgininku Rolandu Paulausku, kuris akcentuoja, kad Lietuvoje dažnai primityviai pasaulis dalijamas į „gerąjį“ Vakarų ir „blogąjį“ Rytų, nors tikrovėje kiekviena valstybė tiesiog gina savus interesus netgi savo potencialių sąjungininkų sąskaita.

Mes dar kartą gavome dabartinės politikos patvirtinimą. Apie šią politiką.. Skaityti toliau>

14 thoughts on “Ar chaosas išspręs JAV problemas?

 • 2014/06/13 at 23:25
  Permalink

  Gal kokią lanktytojų apklausėlę sukurkit, Ukrainos įvykių prognozė ar pan, Lietuvos prognozės, Amerikos prognozės, ar tendencijos.

  Atsakyti
 • 2014/06/10 at 02:06
  Permalink

  Jei neklystu, tai 85 milijardai yra emituojami į mėnesį

  Atsakyti
 • 2014/06/09 at 01:18
  Permalink

  Taip ir vyksta žmonių valdymas – karas turtingųjų, o jų kareiviai – paprasti žmonės. Turtingieji turėdami gana geresnį aplinkos suvokimą (protėvių žinios, socialinė, politinė, protinė inžinerija) nesunkiai kontroliuoja tik savo problemomis besirūpinančius piliečius. Naudodami propogandą, kuri turi pasiekti visus visuomenės lygius, jie kelia tautines, rasines, etnines neapykantas taip paslėpdami savo stambiausio mąsto apgavystes ir pasipelnimus iš žmonijos. Žmonės galvoje turėdami taikų, intelektualų, tvarų pasaulį, kuriame džiaugiasi visi, o ne išrinkta žmonių grupė, jau 6000 metų yra kiršijami tarpusavyje, taip pateisinant valdžios veiksmus prieš lygiai tuos pačius žmones. Ir įsivaizduokime tvyrantį valdžios nuolankumą žmonėms… niekas negali būti toliau, nei realybė.

  Atsakyti
 • 2014/06/08 at 06:33
  Permalink

  Vaje ! Nėra komentarų ! Taigi tiek Lietuvoje parsidavėlių ir tautos pardavikų, už kompiuterinį dolerį gatavų parduoti net savo motiną…ir nėra komentarų…Puikus straipsnis. Esmė daugiau mažiau pagauta. Leisiu sau pasakyti – daugiau mažiau, mat niuansas gan svarbus neįžiūrėtas, čia, beje yra ir atkūrimo akto signataro bėda…Paskutinis susidūrimas vyksta ne tarp kokių ten super valstybėlių kad ir labai didelių, bet tarp tamsos ir Šviesos…turėtų gi ir daug matantis signataras praregėti juolab, jog tokiam praregėjimui laiko ne tiek jau daug laiko liko…neduok Dieve šiuo metu ūkuose paskendusiam būti…

  Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.