8 thoughts on “Kviečiame žiūrėti TV laidą „Nuoga tiesa“

 • 2014/05/30 at 09:03
  Permalink

  Atrodo supratau,kad vedėjos noras pasikvietus Rolandą į laidą parodyt koks jis kvailas.Man taip išeina pagal jos pasakymus, kad Rolandas mums čia pasakas seka.Tokia laida užsakomosios žurnalistikos pavyzdys nors ji pati save vadina tiriamosios žurnalistikos ase.Gal aš ir neteisus bet….

  Atsakyti
 • 2014/05/29 at 23:55
  Permalink

  laida to nepavadinčiau. Visiškas šlamštas ir tiek. Įdomu, kiek ponia Maldeikienė yra uždirbusi iš savo pačios sukurto verslo.

  Atsakyti
 • 2014/05/28 at 01:22
  Permalink

  Maldeikiene: ,,…zmones gyvena ties isgyvenimo riba, tad euras labiau nuskurdinti negali…'' ..ech…

  Atsakyti
 • 2014/05/27 at 21:08
  Permalink

  Dar tokios bjaurios laidos nemačiau. R. Paulauskui praktiškai nedavė žodžio pasakyti, tai kam reikėjo jį į laidą kviesti? Vedėjos šališkumas akivaizdus.

  Atsakyti
 • 2014/05/27 at 12:22
  Permalink

  laida reto klaikumo – košmaras košmariausias :))) negana vedėja klaikiai neprofesionali ir žurnalistiškai bei žmogiškai neetiška, tai dar ir laidos režisūra kažkokio amatininkiško – provincialaus lygio 🙂 laida trumpa, dar tie idiotiški skambučiai … ką ? – lrytas turi juodai užkimštą laidų tinklelį, kad nėra nė papildomos valandos nei , atsiprašant , pusvalandžio ? ir čia diskusinė laida :))) – .tipiška lietuviška pornografija, o ne diskusijų laida…, – ir nemanau, kad šitokia situacija yra visiškai atsitiktinė …, – vienintelis pliusas – balsavimo rezultatai, nunešę perniek vedančiosios ir redaktorių pastangas pakreipti viską reikalinga vaga :)) – na , ir dar mažytė naktigonės reklama 🙂

  o jau tie maldeikienės kliedesiai reikšmingu veidu :)), – apie arlauską aplamai belieka giliai įkvėpus sukaupti visas valios pastangas ir atsidusti 🙂

  vienžo liūdna, – idiotizmo fonas toliau grėsmingai auga, perlipęs bet kokias ekologines ir žmogiškas normas … , – o dar tie rinkimų(ar pseudorinkimų) rezultatai…

  Atsakyti
 • 2014/05/27 at 04:29
  Permalink

  Maldeikiene gal ir supranta kas yra ekonomika, bet tikrai nesupranta kas yra geopolitika. Ir kazkaip keistai pasirinkti diskusijai zmones. Cia kaip paimti i upe ibridusi drambli ir upeje plaukiojancia zuvi, ir paprasyti papasakoti kaip atrodo ju buvimo vieta ir kaip jie jauciasi, ir kokios prognozes. Zuvis pasakos apie vandeni ir kokios ten sroves yra, o dramblys tai is savo tasko gali matyti, kad va uztvanka statoma ir tuoj tos upes is vis nebus.

  Ir is vis tokios laidos tai nieko gero, normaliai neimanoma suprasti zmogaus pozicijos. ir laiko buvo duota nelygaverciai. O jei Ruta uz Rolanda atsako, tai galejo Rolando nekviesti, o i klausymus atsakyti pati, su pradzia " Kaip pasakytu ponas Paulauska…"

  Atsakyti
 • 2014/05/26 at 23:14
  Permalink

  Pagal mane iš tos laidos nulis naudos. Nebent vertingiausias užsiminimas apie naktigonę. Pvz kokia diskusija pačioje naktigonėje su Maldeikiene arba Lazutka gal ir būtų įdomu. Bet tam jie nepasirašys. Iš kitos pusės jie gauna atlyginimą už "modelio" propagavimą. Nėra ko tikėtis kad kritikuos sistemą. Grupiokas dirba Olandijoje. Gauna Olandišką minimumą 1500 eurų. Pusę palieka butui. Kukliai maitinasi praktiškai be mėsos. Yra šiokia tokia galimybė susitaupyti. O svarbiausiai užsidirbti Olandišką pensiją.

  Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.