34 thoughts on “Vaizdo įrašas iš susitikimo Vilniuje

 • 2014/03/21 at 23:15
  Permalink

  visos jusu paziuros man labai patinka, gal nuskambes visai nekukliai bet kartais toks ispudis jog vos ne kiekviena minti perskaitet is mano galvos 🙂 visos jusu idejos mano manymu yra protingos, pasvertos ir labai teisingos, bet turiu vieninteli klausima – KOKIA VIZIJA jus turit, KAIP jus isivaizduojat butu imanoma cia ir dabar igyvendinti sitas idejas musu valstybeje? bukim realistais, mes visi puikiai zinom kad vienas zmogus "stumiantis" karcia tiesa, netgi budamas salies prezidentu bandant igyvendinti nepopuliaria ar nepalankia kam nors itakingam ideja gali but tuoj pat "suvalgytas"! o pas jus tokiu ideju pilna! 🙂 taigi sakykim kad jusu vizija ir strategija aiski. bet, blaiviai mastant, KOKIU BUDU imanoma igyvendinti tokio masto sprendimus kurie yra visiskai priesiski ES "kurie jau tiek pinigu ikiso", priesiski musu tragiskam seimui, kruvai vietiniu populistu, ruso-lenko-fobams kurie maiso patriotizma su nacionalizmu ir jau daugybe metu iesko isoriniu priesu, del savo bedu kaltina tik kitus, pamirsus kad ir patiems jau seniai laikas pradet sunkiai dirbti, priesiski kruvai kitu ivairiausiu sriciu lobistams ir siaip ginantiems finansinius ir gepolotinius interesus? ACIU!

  Atsakyti
 • 2014/03/21 at 00:30
  Permalink

  Ar bus galima rasti irasa? Ir ka ten tas vyrukas issitrauke, man labai knieti, sautuva? Rimtai nusiteikes ginti, maladiec;)

  Atsakyti
 • 2014/03/20 at 23:10
  Permalink

  Ką manote apie autoritarinį valstybės valdymą?

  Atsakyti
 • 2014/03/20 at 23:01
  Permalink

  Sveiki, esu 19m vaikinas iš Palangos. Daug supratimo neturiu apie politiką ir mūsų visuomenės gilesnes problemas, tačiau nesivadovauju jausmais, o protu. Aišku viena, norint kažką pasiekti tiek sporte, tiek gyvenime turime aukoti, sunkiai dirbti ir tik tada laukti vaisiaus, kad tai greičiau padarytume reikalinga trenerių, mokytojų pagalba, jog eitume kryptinai! Paklausęs Rolando Paulausko pajutau, kad šis žmogus sugeba pilnai išaiškinti situaciją( tai parodo jog jis tai puikiai suvokia, nes kad išaiškinti žmogui, kuris neturi suvokimo(aš apie save) reikia daug žinių) nežadėti, o VESTI mus keliu, kuris nėra rožėmis klotas ir galbūt 100% negarantuotas sėkme, bet jau bent . Labai gaila, kad neturite užnugario Rolandai(finansinio), mažai tikimybės, kad jus išrinks.. Bet tikrai balsuosiu už jus ir paskatinsiu draugus. Kiek iki šiol stebėjau Lietuvos visuomenę, vien pažadai ir viltis, bet jokių veiksmų, jokios RIZIKOS. Visiem linkiu stiprybės!

  Atsakyti
 • 2014/03/20 at 22:44
  Permalink

  Rolandui apie istorija:

  Tam kad dėstyti istoriją, pirma ją reikia parašyti. Nes dabartinė istorija, parašyta tų pačių kryžiuočių, prie gero neprives.

  Atsakyti
 • 2014/03/20 at 22:39
  Permalink

  Klausimas apie rinkimus ir revoliuciją. Nubalsuoja dauguma. Dauguma yra nemastanti racionaliai ir lengvai manipuliuojama esančios sistemos. Tai yra gamtos dėsnis ir kitaip nebūna. Revoliucijos privalumas yra kad nereikia daugumos, o viską gali nulemti dalis liaudies – mažuma. Aišku tai yra labai pavojinga (kaip plaukiojančio valiutos kurso atveju). Tačiau ar negalvojate, kad viskas taip tęsis Lietuvoje su politine sistema, revoliucija bus paskutinis šansas kažką pakeisti?

  Atsakyti
 • 2014/03/20 at 22:10
  Permalink

  Kaip vertinat dabartinę Lietuvos poziciją dėl Ukrainos, būtent dėl aštrių pasisakymų dėl bendros karinės brigados su Lenkina ir Ukrainą kūrimą? Ar mes elgiamės teisingai, aiškiau reikšdami savo poziciją, nei sąjunga kurioje esame?

  Atsakyti
 • 2014/03/20 at 22:06
  Permalink

  O kaip dabar gėjai ar būtų šaukiami į tariamą ugdymo kariuomenę? Jei ne- tai kokiu pagrindu, jei taip- tai kaip kartu su jais tarnauti tradicinės orientacijos jaunuoliams?

  Atsakyti
 • 2014/03/20 at 21:57
  Permalink

  Ka Rolandai galetumete pakomentuoti apie Kinijos itaka ir svarba pasaulyje ir europoje? Kokius jus isivaizduojate turetume tureti su rusija, kinija?

  Atsakyti
 • 2014/03/20 at 21:54
  Permalink

  Atsakymas kodėl nemato vakarų kitos pusės dėl Libijos slepiasi paprastoje pasakoje "Karaliaus nauji rūbai" kurioje, tik i pabaigą vaikas surėkė Karalius nuogas 🙂 tada visi praregėjo o iki to irgi "nematė" arba nwenorėjo matyt ir t.t. Klausymas Rolandui. Isivaizdokime kad rinkimai pavyko ir Jus laimėjote ko žinoma Jums ir linkiu, bet kaip Jums pavyks dirbti su dabartiniu seimu ar nauju, kuris neturėtu iš esmės keistis. Juk ten dauguma tie patys, kurie mato juoda balta kaip minėjote…

  Atsakyti
 • 2014/03/20 at 21:34
  Permalink

  Pakomentuokite situaciją, kai savivaldybių ir valstybinių įstaigų darbuotojų atlyginimai apskaičiuojami pagal skirtingas metodikas. Kokia Jūsų nuomonė apie tai, kiek kartų (2, 3 ar daugiau kartų) darbuotojų ir vadovų atlyginimai gali skirtis, gal žinote, kaip yra kitose šalyse?

  Atsakyti
 • 2014/03/20 at 21:26
  Permalink

  Jūsų požiūriu, į ką turėtų išvirsti situacija Ukrainoje? Ar matote galimybių, kad situacija Ukrainoje aprims iki kito karto, o veiksmas ir chaosas inicijuotas bus kokiame kitame pasaulio regione.

  Atsakyti
 • 2014/03/20 at 21:20
  Permalink

  Ar imanoma butu isstoti is ES netolimoje ateityje?

  Atsakyti
 • 2014/03/20 at 21:19
  Permalink

  Bet jeigu sudarysime sąlygas lietuviams auginti gėles,uždėję muitus. mes patys už jas brangiau mokėsime, tiesiog viskas pabrangs, ar ne ?

  Atsakyti
  • 2014/03/20 at 23:37
   Permalink

   Taip iš dalies teisingai sakot, pabrangs.. Bet sukursim darbo vietų ir turėsim kur tuos pinigus uždirbti. O dabar mums prekės brangios darosi, tik todėl, kad nesugebam uždirbt..

   Atsakyti
 • 2014/03/20 at 21:10
  Permalink

  Kaip ir buvote minejes savo ankstesniuose interviu, LR Prezidentas turi tureti tvirta uznugari seime.Jeigu butumete isrinktas Prezidentu, kokias politines partijas ar atskirus politikus laikytumete savo uznugariu.Aciu ir sekmes toliau atveriant zmonems bendro prasmiu lauko vartus 🙂

  Atsakyti
 • 2014/03/20 at 21:05
  Permalink

  Kaip spręstumėte kaimo vidurinių mokyklų problemas?

  Atsakyti
 • 2014/03/20 at 20:59
  Permalink

  Sveiki Rolandai, visa tai ka jus aiskinate yra gerai, bet jūs ir pats suprantat, kad oponentai bando po jūsų imidžu pasikast, kritikuodami jūsų komentarus, kuriuse jūs lyg ir per mažai kritikuojate Rusiją kaip agresorę. Mano atveju analogiskai kalbant su oponentu aš paklausiu ar Lietuva taippat nėra okupantė, juk mūsų kariuomenės Afganistano tauta nekviete, net ir dabar išaiškėjus apie JAV šio karo inspiruotus nusikaltimus žmogiskumui, mūsų šalis dar neišvedė kariuomės ir atsiprašyti nesiruošia. Tada klausiu ar Lietuva tikrai yra tokia niepriekaištinga kaip okupantė?

  Atsakyti
  • 2014/03/22 at 06:07
   Permalink

   Labai,labai geras ir idomus klausimas,zmogau.Vienas protingiausiu isvisu mano skaitytu.Nesu Rolandas,Esu paprastas pilietis,bet atsakyt savo nuomone pabandysiu,nors nemanau,ar bus idomu.Mano manymu,Lietuva nera okupante,nes jos valdzios toje valstybeje nera,taciau,mano manymu,Lietuva vykdo karine agresija.Nesu pries Lietuvos kariuomene,is tikruju as gerbiu Lietuvos karius,visa KAT,bet faktas yra faktas,A)karas nera musu B)Teises verztis ten neturejome.Bet tai viena is nedaugelio vietu,kur LK gali gauti kovines patirties

   Atsakyti
 • 2014/03/20 at 20:47
  Permalink

  Sveiki, puikiai suprantame ir girdime jūsų nuomonę apie Vakarus, bet kai kuriems gali susidaryti įspūdis, jog Jūs palaikote Rusiją ir t.t., tad dėl šventos ramybės, gal tiesiog galite pateikti ir Rytų minusus, kurie matosi dabar ir gali matytis ateityje. Ačiū.

  Atsakyti
 • 2014/03/20 at 20:46
  Permalink

  (Patentų/Verslo liudijimų kainos Lietuvoje, bedarbystė)

  Kodėl šitiek turime mokėti valstybei už tai jog galėtumėme pradėt dirbti? Pavyzdžiui Ignalinos rajone, kur bedarbystė didižiausia, ilgą laiką patento įsigyjimas buvo brangiausias visoje Lietuvoje.

  Atsakyti
 • 2014/03/20 at 20:46
  Permalink

  Kaip ketinate ginti -*Lietuvos jaunima nuo iskrypeliu ES PROPAGANDOS.

  Atsakyti
 • 2014/03/20 at 20:35
  Permalink

  Katalikų bažnyčios arkivyskupas S.Tamkevičius ragina boikotuoti referendumą dėl žemės,pritaria euro įvedimui.Teigia ,kad Lietuvos žmonės yra klaidinami..Kas tie klaidintojai?

  Atsakyti
 • 2014/03/20 at 20:27
  Permalink

  Gal galėtumėte pakomentuoti tokias JAV organizacijas kaip Council on foreign relations, Trilateral Commission, Skull and Bones society, Bohemian grove. Koki šių organizacijų tikslai? Kaip tai susieję su JAV gyvenimu iš skolintų pinigų? Kaip veikia federalinė rezervų sistema?

  Atsakyti
 • 2014/03/20 at 20:23
  Permalink

  Koks butu jusu patarimas grystantiems lietuviams is uzsienio pvz man as isvykau kai dar buvau mazas tai neturiu nei giminiu nei ko, taigi ka man daryt?

  Atsakyti
  • 2014/03/20 at 21:47
   Permalink

   As suprantu tave. Jeigu tu jau gyveni ten visa gyvenima ir turi pilietybe, nera ko tau grizt cia. As pats gyvenu Norvegijoj ir BUTINAI zadu grizt ir dirbti Lietuvoje, ir pabandyti suteikti kokia darbo vieta zmogui kuris nori dirbti. Milijonu neuzdirbsiu nei as, nei kitas, bet viskas bus svaru, legalu. Mes norime kad butu Lietuvoj geriau – privalome dirbti ir dirbti joje uz zema alga. O jei ne, tai sakes bus lietuvai, nes daugeslis priprate gauti pinigus lengvai ir vos ne uz dyka Lietuvoj. Seniau buvo nedideles algos ir visi dirbo, o dbr jie atprato dirbti – geriau pasalpas gauti ir sedeti kaip mizniams namie ir verkslenti kaip blogai Lietuvoj. Bet zmones nesupranta,kad jie prieto labai prisideda !!!

   Atsakyti
  • 2014/03/20 at 23:56
   Permalink

   uzsidirbk pinigu uzsienyje , susirisk su http://ekogyvenvietes.wordpress.com/ekogyvenvieci… , pirk zeme lietuvoj , statytikis pigu, ekoligiska namuka , junkis prie bendruomenes , auginkis sveika maista ir dziaukis gamta kiekviena diena ! sunku , bet imanoma 🙂 o jei valdzia apkraus mokesciais, prisimink savo prigimtines teises sioj zemei . kazkaip zinant , kad esi jaunas ir tu esi nieko detas del to , kad lietuvos valstybe , siuo metu , prasiskolinusi apie 60 mlrd litu ir zinant kad didele dalis pinigu palukanu forma is biudzeto( kuri surenka pasiskoline dar daugiau pinigu… ) keliauja pasaulio bankininkam i rankas , nebesinori su jais tureti jokiu reikalu, ale "legali" vergystes forma ?

   Atsakyti
   • 2014/03/21 at 16:58
    Permalink

    Jo sunku bet imanoma. As va 6metai uk jau baigineju nameli salia Kauno. Grysiu dirbsiu ir uzsidirbsiu tikiuosi. Bet ir bizniukui pinigu pasitaupykit bent 5000 svaru.

    Lietuvoj juk nama apsimoka statytis. Uk namas 300000svaru o Lietuvoj tiek litu ir gyveni kaip ponas be nuomininku 😉

    Kai viska turi tai algos per 2 zmones 4000lt susirinkus jau yra gerai.

    Na bet kai nieko neturi tai susitaupyt beveik neimanoma tada bankas belieka.

    Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.