18 thoughts on “Susitikimas su Rolandu Paulausku Utenoje

 • 2014/03/22 at 17:43
  Permalink

  DĖMESIO. Man atrodo, kad blokuojamas vaizdo Įrašas. Visą dieną bandau prisijungti ir jokio rezultzto. Gal kas turi galimybę išsiaiškinti, kokios čia problemos ?

  Atsakyti
  • 2014/03/22 at 17:59
   Permalink

   Dėl prastos garso ir vaizdo kokybės tiesioginės transliacijos įrašas nebus paviešintas, o kita kamera filmuotas vaizdas bus įkeltas artimiausiu metu.

   Atsakyti
 • 2014/03/21 at 21:20
  Permalink

  Nedėkingi žmonės susirinko. Vietoj to, kad konstruktyviai diskutuotų, tai kalba įvairias nesąmones, pletkų lygio, tik gaišindami brangų laiką…Linkiu stiprybės Rolandui ir dėkoju jam, už jo darbus, šviečiant visuomenę.

  Atsakyti
 • 2014/03/21 at 20:58
  Permalink

  Paklausiau tik pati gala , bet graudi auditorija tikrai. Kazin ar cia taip visuose mazesniuose miestuose?

  Atsakyti
 • 2014/03/21 at 20:51
  Permalink

  Na jo, matosi kokia auditorija žmonių Utenoj gyvena… Po to skundžiasi, kad gyvent sunku..

  Atsakyti
  • 2014/03/22 at 18:04
   Permalink

   Tai tikrai… As dvigubai jaunesnis, maziau patyres, bet kazkaip bent jau bendra suvokima turiu, kas is tikruju vyksta aplink, ka reikia daryti, o cia matai isminciai susirinke, matyt patys nesupranta, kur, ir vienas apie savo asmenines problemas ant Signataro puola, kitam atrodo, kad cia kazkokia "rusiska linija" kazkas varo (?), treciam isvis viskas negerai ir tik paburbet atejes… Geda…

   O apie Rusijos reikalus tai nu as nesuprantu, kaip tokiem akliem ir bukiem reikia buti, juk tiesa sako Rolandas – abu, ir vakarai, ir rytai, nera nei geri, nei blogi, abu turi savo interesus. Kazokie nuplautsmegeniai, jei temato Rusijos blogybes, o vakarai mat jau – sventieji… Man isvis Lietuvos pozicija siuo klausimu labai nepriimtina, nu koks bebutu tas kaimynas, sukcius ar alkoholikas, betkoks – TU NESPJAUDYK ANT JO, viena diena gal duonos eisi pas ji prasyti…

   Juk viskas labai aisku… negirdedom mes apie ta Ukraina, nerekavom, kol mat DRISO Januchovicius suabejoti ES siulomu dokumentu IR SAKES, PANIKA, zek jau dega Kijevas… Nu tai ar Jums neaisku, kur cia saknys pakastos?

   Isivaizduokim situacija, tik TARKIM: Sukuria kinieciai panasu chaosa Rusijoje, su savo interesais, apdurnina zmones, kad prisijungus prie ju bus pasaka, nu ir dega Maskva, kedes braska, ir sulaukiam is Karaliauciaus pagalbos sauksma "Lietuviai, broliai, mes bijom, nenorim to ka mums persa kinieciai, padekit, mes sirdimi arciau Jusu, nei kinieciu, gelbekit"… Ir ka Jus tada? Tada jau padet reikia, prisijungti, isgelbeti, tuo paciu aisku ir savo pozicija sustiprinant. Ar ne? Pagavokit, isivaizduokit.

   Rolandas Paulauskas… Velgi uzduokit sau paprasta klausima – ar kadanors Lietuvos istorijoje yra buve pretendentu i prezidentus, kalbanciu… Na vat sitaip zmogiskai, kaip Rolandas? Ar yra bent vienas atsistojes ir paprasta kalba isvardines problemas, ne sukurtas, ne isivaizduojamas, bet realias, faktais paremtas? Ar yra bent vienas ne tais tradiciniais "pakelsiu algas, nugalesiu korupcija", o kaip brolis, kaip draugas kreipesis i zmones, su tikrai svarbiais, pamatiniais argumentais, su kazkokiu keliu i geriau, i tikru vertybiu susigrazinima, i paprasta isgyvenima… ne… Ir aplamai, Prezidentas yra kaip salies vedlys, idejinis vadas. Kur musu buve, dabartiniai vedliai mus atvede? Patinka Jums? Tai gal jau… laikas susimastyti, gal dar nevelu atsiminti, kad esam ne betkas, o Lietuviai, kad mes GALIM GERIAU, mes SUGEBAM GERIAU, musu saknys cia stirpios, tvirtos, bet mes patys save nusiraunam, nuplistam kazkaip nuo realybes ir nuo tikrai svarbiu dalyku… Pvz p.Petras, nu man kazkoks labai jau nurautas pasirode, gi eik daryti geriau, svajok, kurk, keisk, o ne burbek ant laktos, kaip uzstrigus ploktele, toj pacioj vietoj… Dometis reikia, jei nori kazka protingo pasakyti, istorija pasiskaitineti, faktus, o ne delfi komentarus.. Ir svarbiausia neprarasti meiles savo zemei, saknims, vienas kitam, musu Lietuviskam kraujui ir istorijai. Mes tikrai turim kuo didziuotis, tikiu – dar ir turesim;)

   Atsakyti
 • 2014/03/21 at 20:43
  Permalink

  Sveiki, kaip sumazintumet nedarbo lygi Ignalinos rajone, nes jis labai didelis

  Atsakyti
 • 2014/03/21 at 19:25
  Permalink

  Is visos Utenos liko viena sale zmoniu gyventoju. Nekas nekas….

  Atsakyti
 • 2014/03/21 at 19:15
  Permalink

  Jau 15 po penkiu, kur tesioginis eteris?

  Atsakyti
 • 2014/03/21 at 18:55
  Permalink

  Įvardinkite pagrindines, dabartinės pasaulinės finansų sistemos problemas, jų priežastis, bei galimus tų problemų sprendimo būdus. Su pagarba, I.A.

  Atsakyti
 • 2014/03/21 at 18:42
  Permalink

  Vakar uždaviau šitą klausimą bet jis nebuvo atsakytas dar šiandien dar kartą užduotu, jis svarbus, kadangi tai labai susieja su geopolitika. "Gal galėtumėte pakomentuoti tokias JAV organizacijas kaip Council on foreign relations, Trilateral Commission, Skull and Bones society, Bohemian grove. Koki šių organizacijų tikslai? Kaip tai susieję su JAV gyvenimu iš skolintų pinigų?"

  Atsakyti
 • 2014/03/21 at 18:38
  Permalink

  Kokia turėtų būti Lietuvos užsienio politika?

  Atsakyti
 • 2014/03/21 at 16:03
  Permalink

  Norėčiau pasitikslinti ar gerbiamas signataras pasisako už gėjų paradus ar prieš. Dėkoju

  Atsakyti
 • 2014/03/21 at 15:38
  Permalink

  Jau senai galvoje sukasi klausimas, tik neprisiruošiu paklausti. Ar lito santykį su euru reikia palikti tokį koks yra šiandien ar reikia keisti? Turiu omenyje, jog nuo 2002 metų, kada litas buvo surištas su euru santykiu 1 EUR prie 3,45 Lt. per dvylika metų buvo išleista didžiulė niekuo nepadengtų (tuščių) eurų emisija. Tad iš to sekant, ar nereikėtų persiderėti dėl naujo kurso? Vienas pvz. pagal sukurtą BVP ir skolos dalį tenkančią BVP. Iš to sektų tai, kad kursas lito su euru šiai dienai galėtų būti 1,46Lt. už 1 EUR. Tiesiog mums užtektų padidinti savų pinigų vertę ir mūsų importinių pirkinių krepšelis padidėtų nedidinat atlyginimų, o ekportuotojai patys galėtų pasidaryti eksportuojamų prekių perkainavimą. Ir žvelgiant dar toliau, ar nereikėtų lito emisijos surišti su euro emisija pagal kokią nors formulę, taip kaip mums yra surišta dujų kaina su naftos kaina?

  Atsakyti
 • 2014/03/21 at 15:38
  Permalink

  Du klausimai:

  1. Kaip galima būti prasiskolinusiam, jei pats spausdini pinigus? Čia kažko trūksta.

  2. Laviruoti tarp milžinų interesų ir įtakų yra viena. O jei keli nesutariantys milžinai nori ne įtakos, o įtraukti į savo imperijų sudėtį, ar iš principo įmanoma neprisidėti prie kažkurios pusės? Kaip čia su tuo trečio kelio ieškojimu?

  Atsakyti
  • 2014/03/21 at 15:58
   Permalink

   Papildymas 2-am klausimui.

   Taip, iki 2004 m. mes sėkmingai gyvenome visiškai nepriklausomi. Betgi Rusija tada buvo kur kas silpnesnė, Putinas dar tik tvarkė tai, ką pridirbo Jelcinas su oligarchais, ir Rusijai Pabaltijo susigrąžinimas buvo ne pirmos eilės klausimas. Dabar Rusija visai kita.

   Atsakyti
 • 2014/03/21 at 12:35
  Permalink

  Išmintingas žmogus, vienintelis vertas vadovauti Lietuviams. Pagarba, sveikatos ir stiprybės!

  Atsakyti
 • 2014/03/21 at 02:49
  Permalink

  Norėčiau Gerb. Rolando Paulausko paklausti ar mirties bausmė Lietuvoje reikėtų vėl įsivesti?

  Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.