1-oji Naktigonė internetu su Rolandu Paulausku

2014.03.24 su Rolandu Paulausku kitaip. Tiesioginės transliacijos įrašas.

[su_button url=“https://www.rolandaspaulauskas.lt/?page_id=38″ style=“soft“ background=“#bababa“ color=“#000000″ size=“7″ wide=“yes“ radius=“0″]<-Atgal į „Naktigonė“[/su_button]

[su_youtube url=“http://youtu.be/GbD6a9vPc5I“ width=“200″ height=“220″]

52 thoughts on “1-oji Naktigonė internetu su Rolandu Paulausku

 • 2014/05/22 at 12:20
  Permalink

  Siūlau pažiūrėti tą video Utenoje. Jau kai pasakė, "jūs tie aukštieji nustekenot" 🙂 , tai supratau, kad į Rolando prasmių lauką šis žmogus niekada "neįeis" . Jam dar, ko gero, akis į akį pasisodinus tiek pat laiko tektų aiškinti, kas tas yra per do "daiktas". O apie rezervines valiutas ir globalinius tikslus tai.. Aukštasis pilotažas 🙂 Va, jei neįsivaizdavot kaip atrodo etatinis konservatorių rinkėjas, tai puikus pavyzdys. Jam tiesas aiškink kokias nori ir kaip nori. Rinkimų dieną prabalsuos, kita diena jau keiks kodėl jie nieko nedaro, nes jau įaugę tas pas jį į kraują.

  Atsakyti
 • 2014/03/30 at 17:37
  Permalink

  Labai tikiuosi, kad tokios informacijos sklaida bus vykdoma ir toliau, nes poreikis jai tikrai yra ne mažas ir vis didėja, tad su nekantrumu lauksiu tolimesnių laidų…

  Atsakyti
 • 2014/03/29 at 16:41
  Permalink

  Nauja Naktigone isejo!! <3 Prasom testi pokalbius, labai svarbius dalykus apzvelgiat!

  Atsakyti
 • 2014/03/28 at 01:04
  Permalink

  Gerb. R. Paulauskai,

  Šiandien pranešta, kad parašų trūksta. Bet surinkta irgi nemažai.

  Visą sausį laukėme Naktigonės per radiją, buvo liūdna, kad jos nėra. Bet žinia vasario mėn. viduryje, kad nusprendėte, žmonių paremtas, balotiruotis į prezidentus, labai pradžiugino. Sekėme visus įrašytus pokalbius, daug išgirdome ir sužinojome. Atsitiko taip, kaip atsitiko, bet, mano nuomone, jūs padarėte per šį trumpą laikotarpį tiek ,kiek galima buvo padaryti. Dėkojame už vargą, kantrybę, skirtą laiką.

  Reikalinga tąsa , nereikėtų nuleisti rankų. Pagarbiai – dalia

  Atsakyti
 • 2014/03/26 at 00:22
  Permalink

  Būtų puiku, jei tokios Naktigonės pagal galimybes būtų periodinės . Ir galima būtų užduoti klausimus, išreikšti nuomones , parašyti komentarus. Tikrai įgrysta ir žemina per visas radijo stotis ir televizijas girdėti naujienas ar vertinimus, dėstomus (labai dažnai) net tokiais pačiais sakiniais.Lauksime naujų laidų. Tai šviečiamosios laidos, taip manyčiau.

  Atsakyti
 • 2014/03/25 at 14:25
  Permalink

  … taip, tikrai idomu isgirst jusu nuomone (prognoze) kas butu jeigu mes dar viena kadencija eisim tuo paciu keliu ir gyvensim dabartiniu populizmu "kas garsiau peikia rytus tas yra geriausias specialistas" ??? 😐

  Atsakyti
 • 2014/03/25 at 08:31
  Permalink

  Aš taip pat už, kad šita naktigonė tęstusi ir toliau.

  Atsakyti
 • 2014/03/25 at 05:27
  Permalink

  jei nebūtų parašęs “baltas“(pirmas “postas“), beveik tą patį būčiau parašęs aš :)))

  tą jausmą patyriau dar pirmųjų naktigonės laidų metu “Laisvojoje bangoje“ – tenai, tuose komentaruose rašiau – Jums tesiog būtinas reguliarus išėjimas į bent kurią LT televiziją , nes “LB“ tai lengvai marginalinis radio taškelis, nelabai rodantis norą ateityje pakeisti tokį savo statusą, nors , mano akims ir skoniui, simpatiškas net šitame “ status quo“ …

  dabartinis bandymas prisibelsti iki tingių ir naivių tautiečių(visumoje) smegenų ar širdžių per internetą su “ustreamu“ yra puiku, bet absoliučiai nepakankama …

  o planai dėl seimo rinkimų ir partijos – visom penkiom balsuoju jau dabar , – negalima gaišti nė dienos, tuo pačiu reikia naudotis situacija, kuri pakišo Jums koją prezo rinkimuose – t.y. UA versus RU egzaltuota psichozė – akivaizdu, kad jinai daugeliui beretoidinio kontingento atstovų palaipsniui peraugs į labai skausmingas pagirias, nekalbant jau apie nuo melo, bei LT nomenklatūros veidmainystės ir prostituciškumo pakraupusius adekvačius ir moralius piliečius …

  todėl galimybės surinkti tuos kelis tūkstančius norinčių būti partijos nariais yra daugiau nei realios 🙂

  visokiariopos sėkmės ir iki susitikimo!

  Atsakyti
 • 2014/03/25 at 02:54
  Permalink

  Keista, bet man atrodo kad Rolandas yra ne šios planetos gyventojas. Darau prielaidą kad kitų planetų gyventojai atsiuntė Rolandą kad apsaugotų/išgelbėtų Lietuvą.

  Atsakyti
 • 2014/03/25 at 02:31
  Permalink

  Gal nesupyksite jei atsakys ne Rolandas? Tokiu drąstišku žingsniu, 1,46 Lt. prie 1,00 Euro, mūsų vos bealsuojanti ekonomika galutinai paspringtų. Pinigas yra Prekinės Vertės Išraiška. Taigi, vertė neatsiranda pati savaime, o tik pagaminus ir realizavus prekę. Blogiausiu atveju išankstinė pinigų emisija gali būti atlikta su numatytu tikslu pagaminti ir realizuoti kokį tai gaminį, kadangi pinigai dar atlieka ir stimuliatoriaus vaidmenį. Bet tokiu atveju yra tam tikra rizika, kad prekė bus nepagaminta ar neparduota, o pinigai, nepadengti jokiu gaminiu, jau plaukios rinkoje. Perskaičiavus Lt. ir Euro kursą kaip jūs rašote – "padidinti savų pinigų vertę" – mūsuose pagamintų prekių vertė Euro atžvilgiu padidėtų trigubai, mūsų prekės taptų dar labiau nekonkurencingos. Be to importuojame pirkinius ne už litus, o už valiutą gautą pardavus savo gaminius. Tam, kad smarkiai nepakenkti savai ekonomikai būtume pasmerkti 300% defliacijai. Ar įsivaizduojate kaip tai galima būtų atlikti neskausmingai? Vienintelė, tokiu atveju, mežiausiai pakenksianti išeitis būtų naujų pinigų įvedimas. Visai kas kita jei Litas būtų rezervine valiuta, tačiau … . Bet kokios machinacijos pinigais skaudžiausiai atsiliepia eiliniams žmonėms. Beje. Auksas viso labo yra tik viena iš prekių ir jis negali atstoti visų kitų prekių vertės. Turbūt nesunku suvokti kam naudinga ir kam nenaudinga aukso standarto įvedimas. Ginčytis galima būtų tik kaip apie mažesnę blogybę, bet toli gražu ne kaip apie gėrį. Labai gaila,kai suvokę apgaudinėjami savų sukčių, plačiai atveriame širdis svetimiems aferistams.

  Paskutiniai sakiniai skirti ne jums asmeniškai, o tendencijų apibendrinimui.

  Atsakyti
 • 2014/03/25 at 02:05
  Permalink

  TIK uz tokias laidas ir diskusijas, kaip maza stebuklinga dezute paskandina liaudi i tranzo busena kai jie jau nebesugeba atskitri kas yra kas, taip tokios diskusijos vienija tuos kurie jau pabude ir padeda atgauti orientacija kitiems. dabar sustoti negalima nes jei ne mes, tai kas daugiau?

  Atsakyti
 • 2014/03/25 at 00:36
  Permalink

  Keista, bet šitie polabiai man primena paauglystę, kai per radiją klausydavau "Amerikos balso", kad išgirsčiau tą "kitą teisybę". Ačiū Jums, Rolandai, kad esate!

  Atsakyti
 • 2014/03/25 at 00:25
  Permalink

  Rolandai interesas YRA IR DIDELIS, JUSU ZODZIAI LYG NEKTARAS:) Labai noretusi isvysti per komercine televizija! kad isgirstu didesnes auditorijos!

  Atsakyti
 • 2014/03/25 at 00:24
  Permalink

  Gerb. Rolandai,

  Teigiate esas pries Lietuvos buvima Europos sajungos sudetyje, ir kaip suprantu turedamas itaka isstojimui – pasisakytumet uz isstojima. Ar zinote kokios sankcijos grestu Lietuvai del pasitraukimo is sajungos?Ar zmones nuo to nenukentetu? beje, kiek parasu jums dar truksta?.

  Atsakyti
 • 2014/03/25 at 00:23
  Permalink

  Ar galima paskambinti naktigonės štabui šio tiesiginio eterio metu ir užduoti klausimą?

  Atsakyti
 • 2014/03/25 at 00:10
  Permalink

  Ką manote apie tiesioginius merų rinkimus?

  Atsakyti
 • 2014/03/25 at 00:08
  Permalink

  Ką siūlot jaunimui šiuo metu veikt Lietuvoj? Dauguma mūsų jaučiasi nereikalingi ir visiškai be ateities. Net paprastų darbų trūksta, beliko nelegalūs sezoniniai darbai, bet iš to ateities nesukursi..

  Atsakyti
 • 2014/03/25 at 00:01
  Permalink

  ROLANDAI PRIMINK, KAD PRIVACIOSE MOKYKLOSE, SVEICARIJOJE, LICEJUOSE, TU LABAI LABAI TURTINGU TEVU VAIKAI YRA MOKINAMI, DISCIPLINA YRA LABAI LABAI AUKSTA, TEN IS VAIKU LABAI DAUG SPAUDZIA.:)

  Atsakyti
 • 2014/03/25 at 00:00
  Permalink

  ar mokykla vaikams ar vaikai mokyklai ? Ir kur riba tarp mokymo ir dresiravimo ? Nes pedagogika jau virsta dresura ir ruosia kvailius konvejeriniu budu

  Atsakyti
 • 2014/03/24 at 23:35
  Permalink

  Ką manote apie taip vadinamas propogandines rusų televizijas ir apie iš jų bėgančius žurnalistus?

  Atsakyti
 • 2014/03/24 at 23:34
  Permalink

  Tai čia pas mus dabar vyksta opiumo karai, tik opiumo funkciją atlieka žiniasklaida ir ideologija. Na o mūsų politikai atlieka klapčiukų funkciją toje ideologijoje. Protingų žmonių turime bet reikėtų išdirbti kažkokią strategiją siekiant prasklaidyti tuos opiumo dūmus.

  Atsakyti
 • 2014/03/24 at 23:29
  Permalink

  Iš kur jūs taip gerai žinote apie emigrantų jausmus? Kaip jie jaučiasi? Ko nori? Gal jūs pats esate eimgravęs? Mes esame emigravę jau keleri metai. Kai draugams ir giminėms pasakau, kad greitu laiku grįšiu į Lietuvą tai dauguma sako ką jūs čia (Lietuvoje) veiksite. Jei būčiau tavo vietoje negrįžčiau. Vaiką auginčiau ten kur esi (Vokietijoje). Aš paskyčiau jog pabuvęs emigrantu į savo šalį pradedi žiūrėti iš kito kampo. Ir supranti jog tavo vieta yra gimtinė – Lietuva!

  Atsakyti
 • 2014/03/24 at 23:27
  Permalink

  Ką manote apie šias JAV organizacijas kaip Council on foreign relations, Trilateral Commission, Skull and Bones society, Bohemian grove, Bilderberg group.? Kokią įtaką tai turi geopolitikai, JAV gyvenimu iš skolintų pinigų?

  Atsakyti
 • 2014/03/24 at 23:22
  Permalink

  Sveiki, aciu uz Jusu samoninguma. Pasirasiau uz Jus internetu. Gyvenu ne Lietuvoje, todel sunku pajausti kokia ritmika gyvena Lietuva, bet kaip suprantu samoningumo tevyneje vis mazeja. Noreciau Jusu paklausti del rinkimu i Europos parlamenta. Kokia Jusu nuomone ir ar planuojate pats asmeniskai kandidatuoti ? Kokiu turite patarimu kaip issirinkti tinkama zmogu kuris galetu atstovauti mus Europoje, atstovauti, o ne juokinti. Dekui uz atsakyma

  Atsakyti
 • 2014/03/24 at 23:19
  Permalink

  Gerb. Rolandai,

  Teigiate esas pries Lietuvos buvima Europos sajungos sudetyje, ir kaip suprantu turedamas itaka isstojimui – pasisakytumet uz isstojima. Ar zinote kokios sankcijos grestu Lietuvai del pasitraukimo is sajungos?Ar zmones nuo to nenukentetu? beje, kiek parasu jums dar truksta?

  Atsakyti
 • 2014/03/24 at 23:17
  Permalink

  Rolandai, kaip politinis strategas lošiate šachmatais ar šaškėmis, nes už rožių vazos matau lentą?

  Atsakyti
 • 2014/03/24 at 23:10
  Permalink

  Kuo toliau tuo labiau įvykiai pasaulyje ir lietuvoje užveda ant minties, kad visos priešpriešos vystomos iš vieno centro (kolektyvinio ar autoritarinio smegenų centro). T.y. priešprieša dirbtinai palaikoma visose pusėse.

  Atsakyti
 • 2014/03/24 at 22:11
  Permalink

  Gerb. Rolandai, kaip manote? Ar lito santykį su euru reikia palikti tokį koks yra šiandien ar reikia keisti? Turiu omenyje, jog nuo 2002 metų, kada litas buvo surištas su euru santykiu 1 EUR prie 3,45 Lt. per dvylika metų buvo išleista didžiulė niekuo nepadengtų (tuščių) eurų emisija. Tad iš to sekant, ar nereikėtų persiderėti dėl naujo kurso? Vienas pvz. pagal sukurtą BVP ir skolos dalį tenkančią BVP. Iš to sektų tai, kad kursas lito su euru šiai dienai galėtų būti 1,46Lt. už 1 EUR. Tiesiog mums užtektų padidinti savų pinigų vertę ir mūsų importinių pirkinių krepšelis padidėtų nedidinat atlyginimų, o ekportuotojai patys galėtų pasidaryti eksportuojamų prekių perkainavimą. Ir žvelgiant dar toliau, ar nereikėtų lito emisijos surišti su euro emisija pagal kokią nors formulę, taip kaip mums yra surišta dujų kaina su naftos kaina?

  Atsakyti
 • 2014/03/24 at 21:34
  Permalink

  Pasirasiau uz jus, nes kito Prezidento tiesiog neisivaizduoju 🙂 Vis gi, noreciau paprasyti, kad jus pakomentuotumete si teigini: "Aukščiausioje Taryboje Liustracijos įstatymą sužlugdė būtent Rolandas Paulauskas ir jo Tautos pažangos frakcija, nebalsavę už jį. Tuokart pritrūko tik 3 balsų. ", kuriuo remdamiesi kai kurie pilieciai itarineja jus KGB veikla. Dekoju uz atsakyma. Pagarbiai

  Atsakyti
 • 2014/03/24 at 21:23
  Permalink

  Kaip ten su tais parašais? kiek dar trūksta, ar jau tikrai nieko neišeis? Kokie tolimesni jūsų žingsniai?

  Atsakyti
 • 2014/03/24 at 20:02
  Permalink

  Sveiki, Rolandai,

  panašu, kad prezidento rinkimuose laimės antra kadencija. Kaip vertintumėte tokį tautos pasirinkimą? Ar mes jau esame negrįžtamai informacijos priemonių suklaidinti, suskaldyti? Ar čia daugiau aplinkybės (Ukrainos krizė) nedėkingos pasitaikė esamai valdžiai žaisti rytų priešo ir vakarų krypties kortą? Jei ltauta toliau rinksis Dalią Grybauskaitę, kokią ateitį matote Lietuvai? Jūsų praeities prognozės anksčiau pasirodė teisingos, o šiandien žiūrint kas vyksta su referendumu ir totaliu esančio elito nesiskaitymu su tauta, darosi baisu. Gal mes dar per gerai gyvename, kad sukiltume?

  Atsakyti
 • 2014/03/24 at 18:53
  Permalink

  Sveiki R. Paulauskai, keletas klausimų.

  Ar nepastebit kad ES federazilacijos procesas stumia Europos patriotus bendradarbiauti su Rusiją? Prancūzija, Vengrija, tik kelios iš tokių kur jau matosi aktyvesnis bendradarbiavimas.

  Kaip manote ar įmanoma klausimyno pagrindinius klausimus referendumo būdu įtvirtinti konstitucijoje?

  Ar grįšite į Naktigonės laidas?

  Kaip gavojate kuom baigsis Anglosaksų ir BRIKS konfliktas, ir kodėl Lietuvos politikai elgiasi kaip koks šerchano šakalas? Kai taip sakant galim turėti daug neigiamų pasekmių nuo Rusijos, ar kvailas pasiaukojimas dėl svetimų interesų tai pateisina?

  Žvelgiant toliau, jei šiuose rinkimuose nepasiseks kas greičiausiai tikėtina ir ivyks, ar sutiksite dalyvauti sekančiuose ir pradėsit jau dabar tam aktyviai ruoštis?

  Atsakyti
 • 2014/03/24 at 11:42
  Permalink

  Sveiki,

  kaip suvienyti tauta bendram gyvenimui,tikslui,kai Lietuvoje gyvena tokie skirtingi zmones,renkantys skirtingus kandidatus i prezidentus,atitinkancius ju paziuras?

  Kaip elgtis jaunimui,gyvenanciam Lietuvoj,matanciam kaip valstybe grimzda i skolas ir gyvena ateities kartu saskaita,o senoji karta daznai vadovaujasi savanaudisku poziuriu ir trumpu mastymu,ar yra kitu budu padeciai keisti be jau esanciu?

  Kokios valstybes modelis,is dabar esanciu,Lietuvai yra tinkamiausias?

  Ar is vis imanoma stabili pusiausvyra politiniu jegu,valstybeje esanciai tarp rytu ir vakaru?

  pagarbiai

  Atsakyti
 • 2014/03/24 at 11:16
  Permalink

  Sveiki,kaip suvienyti tauta bendram gyvenimui,tikslui,kai Lietuvoje gyvena tokie skirtingi zmones,renkantys skirtingus kandidatus i prezidentus,atitinkancius ju paziuras,daznai savanaudiskais tikslais?

  Kaip elgtis jaunimui,gyvenanciam Lietuvoje,matanciam kaip valstybe grimzda i skolas ir gyvena ateities kartu saskaita,o senoji karta daznai vadovaujasi savanaudisku poziuriu ir trumpu mastymu,ar yra kitu budu padeciai keisti be jau esanciu?

  Kokios valstybes modelis,is dabar esanciu,Lietuvai yra tinkamiausias?

  Ar is vis imanoma stabili pusiausvyra politiniu jegu,valstybeje esanciai tarp rytu ir vakaru?

  Atsakyti
 • 2014/03/24 at 01:43
  Permalink

  Ką patartumėte Lietuvos jaunimui, baigiantiems mokyklą? Kur studijuoti? Lietuvoje ar užsienyje? Ką manote apie Lietuvoje vyraujančią tradiciją baigus 12klasių iškarto stoti studijuoti? Užsienyje taip neskubama, dažnas praleidžia metus keliaudamas, ieškodamas savęs.

  Atsakyti
 • 2014/03/24 at 01:13
  Permalink

  Dar vienas klausimas. Susitikime Vilniuje Jūs minėjote, kad sekantis žingsnis bus politinės partijos kūrimas, jei susirinks kritinė masė žmonių (kaip minėjote, bent jau 2000). Tačiau partijai reikia tik keliasdešimties žmonių. Kokia funkcija būtų visų tų likusių žmonių? Gal galėtumėte šiek tiek išplėtoti šią idėją?

  Atsakyti
  • 2014/03/24 at 21:22
   Permalink

   Man rodos norint partiją įregistruot reikia virs tūkstančio ar dar daugiau žmonių. Partijos kurias matot seime, turi jose reigstruotus žmones ir jų yra tikrai ne šimtas ar du.

   Atsakyti
 • 2014/03/24 at 00:58
  Permalink

  Mano nuomone lietuvių sąmonės reabilitaciją reikėtų pradėti visų pirma nuo žiniasklaidos priemonių. Kaip padaryti, kad bent jau LRT pateiktų nešališką informaciją (bent jau tai, kas vyksta Lietuvos viduje)? Ar tapęs prezidentu Jūs galėtumėte kaip nors įtakoti LRT veiklą?

  Atsakyti
 • 2014/03/23 at 18:47
  Permalink

  Sveiki, praklausiau labai daug jūsų įrašų, jūsų nuomonė ir išdėstytos pažiūros yra labai priimtinos, bet norėčiau paklausti, kokiomis užsienio kalbomis jūs šnekate? Kadangi kaip žinia prezidentas, privalo bendrauti su užsienio šalimis 🙂

  Atsakyti
  • 2014/03/24 at 12:29
   Permalink

   … gerbantis savo gimtaja kalba auksciausiam range turi kalbet per verteja (net jeigu moka, kas aisku visada yra pliusas nei minusas!)

   Atsakyti
  • 2014/03/24 at 21:21
   Permalink

   Atkreipkit dėmesį kaip prancūzijos valdantieji interviu duoda, visada tik per vertėją..

   Atsakyti
 • 2014/03/23 at 14:51
  Permalink

  Ką darysit po rinkimų, jei Jūsų neišrinktų?

  Atsakyti
 • 2014/03/23 at 03:42
  Permalink

  KLAUSYMAS 2!!!!!!!!!!!!!! Susitarime tarp manes ir Lietuvos valstybes , as esu naudos gavejo roleje. Sitas susitarimas buvo igyvendintas mano tevu ir valstybes per gimimo liudijima. Valdzia yra renkama tam , kad jie darytu viska musu naudai ir musu gerovei . Dabar samoningas zmogus mato , kad valstybines mokyklos zlugdo vaiku asmenybes ir kurybiska mastyma (esame progromuojami mastyti vien tik kairiuoju pusrutuliu) , valdzia varzo musu laisves , medicina griauna musu sveikata , bankai zlugdo ekonomika . Be to , esame seremi uznuodytu maistu . Galimybe jaunam zmogui, gyvenanciam Lietuvoje , isigyti zemes lopineli ir pasistatyti namuka, tikintis uzsiauginti sveikesnio maisto – menka . Galimybe tik viena , isvaziuoti i uzsieni ir tiketis susitaupyti ant to zemes lopinelio ir namuko gaunant didesni atlyginima ( imti paskola is banko as neskaitau galimybe, del daugumai suprantamu priezasciu… ) Uz lietuviska mininiuma atskiras zmogus , didesneme mieste isgyvena vargiai,ypac ziema.Tai susitaupyti praktiskai neimanoma.Vat tokie mes ir laisvi siai dienai.Savoj gimtinei , savoj zemei , kurioje turim prigimtine teise laisvai gyventi ir kurti , neberandame sau vietos…Kaip spresit tokias milziniskas problemas ? P.S. Mano manymu Lietuva turejo buti sodybu sodybeliu krastas, ko jus visi i tuos miestus sulindot nesuprantu…

  Atsakyti
  • 2014/03/23 at 03:53
   Permalink

   P.S. Viska parasiau is labai tokios individualistines perspektyvos , bet tokia jau situacija ,esame vienas nuo kito labai atsiriboje…Paziurekit kokios tvoros kiemuose !

   Atsakyti
 • 2014/03/23 at 02:44
  Permalink

  KLAUSYMAS KLAUSYMAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sveiki , noreciau uzduoti Rolandui klausyma apie konstitucija , kadangi jis yra vienas is jos sudarynetoju. Butu idomu isgirsti kaip jus interpretuojate Konstitucijos18 straipsni

  "Žmogaus teisės ir laisvės yra prigimtinės." Mano manymu , zmogaus prigimtines teises ir laisves yra visiskas laisvas zmogaus issireiskimas zemeje, kol jis nepadaro savo veiksmais zalos ar kol neketina padaryti zalos ar kol nesukuria situacijos kur galetu buti padaryta kam nors zala.Tos teises igaunamos kiekvienam gimstant ir galioja visiem vienodai . Kur prasideda mano teises , ten baigesi tavo teises. Jei taip , tai visi istatymai uz kuriuos yra baudziami ir sodinami i kalejima zmones ir kur nera nukentejusios salies – negalimi . Tokie istatymai yra tesiog fikciniai , zmogaus isgalvoti , kadangi mes esame kurejo sukurti visi lygus , kodel as tureciau jais vadovautis ?

  Atsakyti
 • 2014/03/22 at 22:27
  Permalink

  Labiausiai stebina zurnalistai, kurie turetu buti objektyvus ir nusviesti viska is visu pusiu ir parodyti visas nuomones. Taigi darau isvada kad Lietuvos ziniasklaida yra parsidavusi.

  Atsakyti
 • 2014/03/22 at 21:31
  Permalink

  visos jusu paziuros man labai priimtinos, gal nuskambes visai nekukliai bet kartais toks ispudis jog vos ne kiekviena minti perskaitet is mano galvos 🙂 jau pasirasiau uz jusu kondidatavima + pervedziau 40Lt 🙂

  taigi, visos jusu idejos mano manymu yra labai logiskos, pasvertos ir protingos, pasvertos ir labai teisingos, bet turiu vieninteli klausima – KOKIA VIZIJA jus turit, KAIP jus isivaizduojat butu imanoma cia ir dabar IGYVENDINTI visas sitas idejas musu valstybeje? t.y. netik sugalvot buda kaip taisyt situacija, bet kaip tai igyvendinti? bukim realistais, mes visi puikiai zinom kad vienas zmogus „stumiantis“ karcia tiesa, netgi budamas salies prezidentu bandant igyvendinti nepopuliaria ar nepalankia kam nors itakingam ideja gali but tuoj pat „suvalgytas“ ivairiausiais budais! o pas jus tokiu ideju pilna! 🙂 taigi sakykim kad jusu vizija ir strategija aiski. bet, blaiviai mastant, KOKIU BUDU imanoma igyvendinti tokio masto sprendimus kurie yra visiskai priesiski ES „kurie jau tiek pinigu ikiso“, priesiski musu tragiskam seimui, kruvai vietiniu populistu, ruso-lenko-fobams kurie maiso patriotizma su nacionalizmu ir jau daugybe metu iesko isoriniu priesu, del savo bedu kaltina tik kitus, pamirsus kad ir patiems jau seniai laikas pradet sunkiai dirbti, priesiski kruvai kitu ivairiausiu sriciu lobistams ir siaip ginantiems finansinius ir gepolotinius interesus? ACIU!

  Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.