Kodėl aš už Rolandą

Vida StankunieneEsu laisva Lietuvos pilietė ir dirbu savanoriškais pagrindais. Aktyviai organizavau parašų rinkimą prieš žemės pardavimą užsieniečiams. Šiandien aktyviai agituoju už Lietuvos Respublikos A.T. Akto dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės akto atstatymo signatarą Rolandą Paulauską.
Tai darau su meile, noru ir tikėjimu. Manau šis kandidatas laiku ir vietoje. Stebint jo debatus  į prezidento rinkimus, bei ryšį su visuomene, matau jo gebėjimą bendrauti su įžeistais, apgautais ir nusivylusiais  rinkėjais.  Matau jo pasvertą norą  ir galimybę būti, spręsti bei daryti kartu. Kantriai ir atlaidžiai aiškina, kaip tikras Tautos Mokytojas ką ir kaip turėtume daryti. Jo geopolitinis išprusimas ir mąstymas, pasvertos išvados, leidžia tikėti ir jaustis saugiau. Apie vienybę ir mūsų valstybės galimybes,  kalbėdamas nuo nepriklausomybės metų (24 metus), patyręs daug piktų apkalbų ir nuoskaudų, kaip tikras žemaitis, atleisdamas mūsų išsišokimus ir pyktį, ramiai ir apdairiai veda mus trapiais Lietuvos labirintais. Kas šiandien didžiajame Europos vandenyne ?
Būtu apmaudu jei  vėl suklįstume, pasirinkdami savo krašto guru. Tektų dar ilgai klaidžioti melo ir apgaulės takais, kol subręstume, kaip Tauta. Žinoma, jei dar turėtume šansą. O gal mes  dar nesubrendome būti šios Žemės šeimininkais?  Gal ir toliau norime, kad už mus spręstų ir darytų kiti? Pamąstykime.Tad kurkime savo Valstybę, burkime savo Tautą, kurią taip gėdingai apleidome.
 Pagarbiai. Vida Stankūnienė.

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.