Rolandas Paulauskas: Kreipimasis į tautą, ar mes tarnai ar šeimininkai

Mieli Tautiečiai, kreipiamės į kiekvieną iš Jūsų! Pasaulyje vykstančių geopolitinių kataklizmų fone mūsų Tėvynei vėl gresia suvereniteto praradimas. Nepriklausomybės akto signataras klausia: „Kas mes – tarnai ar šeimininkai savo valstybėje?“ Išmokime pasirinkti, o ne paklusti. Rūpestis savo namais svarbiau už tvarką kaimynų darže. Lietuva – prioritetas, ES – antrajame plane. 1988 m. lapkritį Sąjūdžio Seime signataras Rolandas Paulauskas nebalsavo už Konstitucijos projektą, kuriuo numatytas Lietuvos suverenitetas sudėtyje. 1990 m. balandį Aukščiausioje Taryboje Rolando Paulausko ir jo bendraminčių dėka buvo užblokuota pateikta įstatymo pataisa, leidžianti parduoti žemę užsieniečiams. Tada gimė pardavimo šalininkų argumentas „žemės juk niekas neišveš“. 1992 m. pradžioje Aukščiausiajai Tarybai pristatė ir apgynė nutarimo projektą „Dėl Lietuvos konstitucingumo raidos“. Šio nutarimo pagrindu buvo suburta Lietuvos Respublikos Konstitucijos projekto rengimo grupė, kurioje dalyvavo ir Rolandas Paulauskas. Šia Konstitucija vadovaujamės ir šiandien. Joje signatarui pavyko įtvirtinti garsųjį 47-ąjį straipsnį, apsaugantį Lietuvos žemę nuo pardavimo užsieniečiams. 1996 m. siekiant apsaugoti 47-ą straipsnį Konstitucijoje (į šį straipsnį nuolat kėsintasi), Rolandas Paulauskas su bendraminčiais inicijavo referendumą prieš žemės pardavimą užsieniečiams. Surinko 280 tūkst. parašų. Pritrūko vos 20 tūkst., kad Lietuvos žemė būtų apginta. Šių metų Žemės referendumas – ano referendumo loginė tąsa. Lietuvos žemę ir kitus suverenios Lietuvos atributus (valiutą, kalbą) Rolandas Paulauskas gynė visose savo radijo ir televizijos laidose.

Mūsų bendri siekiai ir tikslai:

• Lietuvos žemė – Lietuvos piliečiams • Pinigas – • Tradicinė šeima • Tautiškumas, lietuvybė – kertinė vertybė • Neskatinti imigracijos • Ir Rytai, ir Vakarai – partneriai ir draugai • Lietuva – vienintelė vieta pasaulyje, kur galime būti šeiminkais… Saugokime šią teisę.

Mieli Tautiečiai, kreipiamės į Jus, prašydami ir ragindami padėti surinkti parašus už kandidatą į Prezidentus signatarą Rolandą Paulauską. Siųskite savo asmens ir kontaktinius duomenis el. adresu [email protected] Norinčius padėti finansiškai, kviečiame pervesti pinigus į Rolando Paulausko rinkiminę sąskaitą. Sąskaita į kurią galite pervesti skiriamą sumą: LT05 7044 0600 0794 5278 Gavėjas: Rolandas Paulauskas. Bankas: AB SEB bankas. Mokėjimo paskirtis: auka, asmens kodas (įrašykite savo asmens kodą).

Hana Stanislava Šumilaitė Algirdas Degutis Elona Stasiūnaitė Justina Vidzėnė Algirdas Pilkauskas Vaida Juozapaitytė Vilius Streckis

380 savanorių, kurių duomenis turime.


Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.