2 thoughts on “Penkios Rolando Paulausko pozicijos

 • 2019/08/22 at 19:27
  Permalink

  Rolandai, dalyvavau Baltijos kelyje, būdamas 10 metų vaikas. Augau sąjudinėje dvasioje. Galiausiai apie 35-uosius gyvenimo metus suvokiau, kad vienitelis kelias yra paremtas marksizmu. Pripažinkit, kad socialistinė santvarka yra teisingesnė daugumai ir junkitės prie marksistinio judėjimo.

  Atsakyti
 • 2018/04/28 at 02:58
  Permalink

  Labas Rolandai,
  kreipiuosi į patį,tikrai ne tujindamas,bet kaip vyresnis žmogus į jaunesnį.
  Aš puikiai prisimenu,kai Sąjudžio suvažiavime,kuriame pirmais smuikais grojo petkevičius ir vargšas Vacys Daunoras.Atsimenu,kaip brazauskas padarė didelę paslaugą,išdydžiai atiduodamas Vilniaus Katedrą lietuviams katalikams.
  Aš prisimenu,kaip pats paprašei žodžio ir išėjęs į Sporto Rūmų tribūną,tarpe kitų savo pastabų,atkreipei dėmesį į Sovietinės kariuomenės išvijimo iš Lietuvos klausimą.
  Koks kilo tada skandalas,kaip pūtojo petkevičius"Kas įleido šį provokatorių į šiuos rūmus,jį reika areštuoti ir panašiai."
  Rolandai,kas atsitiko,po tiekos metų pats kalbi,kaip tikras maskolių statitinis.
  Tikrasis kremlistas Lietuvoje ir ne tik joje,ne vaikščioja ir ne šukauja,kad jis toks.Jis dirba,kaip kurmis tyliai,bet sklype padaro daug žalos.
  Pats daug pasisakei,kad Konstitucinis Teismas negali būti viršesnis negu Seimas,o kaip tai padaryti,jeigu mes lietuviai,kuriuos vežė miriop į rusyną,pirmuoju prezidentu išsirinkome komuniagą,kurio sparnuotosios tezės,kaip transporantai,buvo iškabintos,Černiachovskio aikštėje.Pats kadangi Kaunietis,nelabai žinai.Ar ne atsimeni,kaip baltušis verkėsi,be sąjungos mes prapulsim,mes neturėsime net muilo ir tualetinio popieriaus. Duokite laiko ir matysi,bus įrodyta,kad nepriklausomybės atnešėjas buvo brazauskas,o kad jo buvimas 3-is kadencijas suponavo galimybę
  nomenklatūrai pasidaryti beveik nepakeičiama.Ar galima buvo tikėtis.komuniagų liustracijos,juokinga jei ne graudu.Ant Lanzbergio
  buvo pakabintos visos komuniagų nesekmės.Juk būdavo šalinami iš partijos,jeigu nedalindavo 3-jų ha.sklypų,tiems kas jų panorėjo.Kas išvogė
  kolūkių turtą,jeigu ne komuniagos,nes jie turėjo realią valdžią kaimuose,jį jų rankuose ir dabar.Brazauskinikų dėka išbėgusių iš Lietuvos,daugiau nei buvo išvežtų.Ar ne jų dėka iškilo dvigubos pilietybės klausimas,Kuris negali būti sprendžiamas taip,kaip nori komuniagos,Mano manymų jis turi buti sprendžiamas panašiai,kaip mano Alekna pasisakęs Seime.
  Viskas kas čia pasakyta,tai dvigubos pilietybės naudai,tik apleistas vienintelis klausimas,kas turi teisę pirkti Lietuvos žemę,ją perleisti,dovanoti.
  Ar tik nesigaus taip,kaip yra įvykę palestiniečiams.
  Savo laiku,žydai negalėjo būti palaidoti,ne jam PRIKLAUSANČIOJE ŽEMĖJE todėl ją išpirkdavo,iš ją turinčių arabų.
  Koks konfliktas,tarp arabų ir izraelio piliečių,yra dabar,mes matome.
  Todėl Izraelyje ne piliečiams DRAUDŽIAMA parduoti IZRAELIO ŽEMĘ.
  Dabar grįžkime prie Lietuvos problemos.
  Prašom,turėkite dvigubą pilietybę,bet visiškai disponuoti Lietuvos ŽEME, jie turėtų prarasti,kad nesigautų ir mums,kaip arabams,pardavus savo žemę žydams,liko be jos.
  Dabar jie visam pasauliui įrodinėja,kaip jie yra skriaudžiami savo žemėje, kurią jau seniausiai yra pardavę žydams.
  Taip gali įvykti,nes Lietuvos Konstitucijoje,nėra įrašyto punkto apie žemės pardavimą,ne Lietuvos piliečiams.
  Asmuo gaunantis dvigubą pilietybę,turi būtinai pasirašyti,kad atsisako teisės į LIETUVOS ŽEMĘ.
  Atsisakius pasirašyti,asmuo automatiškai atsisako ir dvigubos pilietybės.
  Toks įrašas,turi atsirasti Lietuvos Respublikos Konstitucijoje.

  Atsakyti

Leave a Reply

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.